2024. Április 29. - 16:16:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Extremefit + Gaspari Nutrition + Seth + 6hét = ?  (Megtekintve 35314 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 24. - 21:30:25
Válasz #90
Nem elérhető

George


A 7órással jöttem Szegedről! Lenn voltam 2 napot, ha nem húsvét lett volna elmentem volna meglesni egy-két embert  ;) Borotválkozni?? Néha összenő a borostám teljesen, és akkor fel kell készülnöm hogy megtámadjam  :-/-- az pedig napokig tart... Én meg Rád vagyok már kiváncsi Sztereo, ne feledd április 1-et említettél  :-* mi nem felejtjük!  >:D >:D
Megyek csinálok egy Gaspari összegzést! Nemsoká jövök!
Vasárnap reggel nyomtuk a melledzést, senki nem volt a teremben rajtunk kívül, ha tudtuk volna, hogy itt vagy, akkor biztos összehozunk egy közös edzést :-Đ
Legközelebb szólj ha itt vagy!

2008. Március 24. - 21:41:06
Válasz #91
Nem elérhető

NaturalBoy


Én is ngyobb hangsúlyt fektetek a felső mellizomra,az nehezebben fejlődik,no meg a belső részek is.Te egyébként szoktál,izoláltan alsó mellizomra csinálni valami gyakorlatot mint például a negatív nyomás?Nekem a fekvenyomástól is gyorsan fejlődik az alsó rész de a felső amire nagyon odafigyelek alig akar fejlődni,már egy ideje ferdepados nyomásokkal kezdek minden melledzést és csak aztán megyek rá a vízszintes padra.Neked nagyon király h akkor is van melled és nem laposodik el ha felemeled a nkezed páros bicepszre.  :-)!
Kíváncsian várom,gondolom mások is a Gaspari összegzést.

2008. Március 24. - 22:26:48
Válasz #92
Nem elérhető

Seth


Először is a puszta adatok a GASPARI tömeg tesztben:

Vádli: 42-42,5 cm ------> 43cm      +0.75cm
Comb: 61,5 cm ------> 63,2cm   +1,7cm
Derék: 71,5 cm ------> 73,1cm   +1,6cm
Mellkas 118,5cm ------> 122,7cm   +4,2cm!
Kar: 44cm ------> 45cm   +1cm! ((durranva +1,5-2cm közel 47... ;)))

Testsúly:

80,5kg ------> 85,7kg  +5,2kg!

2008. Március 24. - 22:46:27
Válasz #93
Nem elérhető

Seth


A 7órással jöttem Szegedről! Lenn voltam 2 napot, ha nem húsvét lett volna elmentem volna meglesni egy-két embert  ;) Borotválkozni?? Néha összenő a borostám teljesen, és akkor fel kell készülnöm hogy megtámadjam  :-/-- az pedig napokig tart... Én meg Rád vagyok már kiváncsi Sztereo, ne feledd április 1-et említettél  :-* mi nem felejtjük!  >:D >:D
Megyek csinálok egy Gaspari összegzést! Nemsoká jövök!
Vasárnap reggel nyomtuk a melledzést, senki nem volt a teremben rajtunk kívül, ha tudtuk volna, hogy itt vagy, akkor biztos összehozunk egy közös edzést :-Đ
Legközelebb szólj ha itt vagy!

Kedvesem rokonai ott élnek úgyhogy tuti nem most jártam ott utoljára! Rám is rám fér a friss motiváció, és ahogy olvasgatlak Titetek, Ti  sem vagytok a hétköznapi edzések hívei!  8-) Köszi az invitálást nem felejtem!

2008. Március 24. - 23:00:36
Válasz #94
Nem elérhető

Cressler


Először is a puszta adatok a GASPARI tömeg tesztben:

Vádli: 42-42,5 cm ------> 43cm      +0.75cm
Comb: 61,5 cm ------> 63,2cm   +1,7cm
Derék: 71,5 cm ------> 73,1cm   +1,6cm
Mellkas 118,5cm ------> 122,7cm   +4,2cm!
Kar: 44cm ------> 45cm   +1cm! ((durranva +1,5-2cm közel 47... ;)))

Testsúly:

80,5kg ------> 85,7kg  +5,2kg!
beszédes számok gratula  ;) ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 24. - 23:28:25
Válasz #95
Nem elérhető

Seth


És a termékek részletezése előtt, egy kis személyes összegzés nem csak Gaspari Nutrition-re...

Köszönöm Namat meg Efit a lehetőséget, ez még komolyabb volt mint a Musletech teszt! Lévén majd 3-szor olyan hosszú is volt!  ;) Nem nyalásként mondom, de az utóbbi félévben nagyon sok motivációt gyűjtöttem erről a fórumról  Łł=, újra azt érzem, hogy még csak most kezdtem, és olyan lehetőségek állnak előttem, mint mikor 16 éves voltam. Nincs bennem az, hogy egy naturál stackel nem lehetek már jobb... A fenét! Ez a hat hét is bebizonyította ezt!, noha 3-4 nap szünet majd egy két könnyebb edzés mindenképp szüksége a fizikumom szempontjából, nem érzem magam fásultnak, alig várom, hogy újra "ringbe" legyek! Néhány éve többen elmondták, hogy szteroidok nélkül ne is vágyjak ilyen szintre, de az ilyen embereket le kell sz@rani! Én is majdnem hittem nekik  :-p ... Ha valamiról szólt ez a teszt számomra az ez! Bizonyíték arra, hogy amikor sokan már azt mondják nem lehetsz jobb, nem kell feltétlen cucchoz nyúlni! Vannak itt sokkal nagyobb testépítők nálam fórumon minden szinten, tudom, vannak akik a sportban már-már legendás alaknak számítanak ,DE!

Talán szükség van a azokra a srácokra amilyenek mi vagyunk, akik a hidat képezik a kezdő-középhaladó testépítők, és a sokéve versenyzők között. Hisz pont ez a kritikus részlet ami sokszor kimarad az újságokból. Azok akik, és amikor még nem freakek, de már nem is ma kezdték. És igen lehet. Lehet egy jó stackel továbblépni erről?

Elég e a Halodrol a Superpump a Size on, Plazmajet, és a Novedex, +temérdek jó minőségű protein, szénhidrát + kemény, okos edzés +pihenés +csipet genetika?

A válasz:

Igen!

Hogy ez bonyolultan hangzik? Egyszerűbb máshogy sem lesz...

 :-):-):: :-):-)::



2008. Március 25. - 00:34:55
Válasz #96
Nem elérhető

bandus


És a termékek részletezése előtt, egy kis személyes összegzés nem csak Gaspari Nutrition-re...

Köszönöm Namat meg Efit a lehetőséget, ez még komolyabb volt mint a Musletech teszt! Lévén majd 3-szor olyan hosszú is volt!  ;) Nem nyalásként mondom, de az utóbbi félévben nagyon sok motivációt gyűjtöttem erről a fórumról  Łł=, újra azt érzem, hogy még csak most kezdtem, és olyan lehetőségek állnak előttem, mint mikor 16 éves voltam. Nincs bennem az, hogy egy naturál stackel nem lehetek már jobb... A fenét! Ez a hat hét is bebizonyította ezt!, noha 3-4 nap szünet majd egy két könnyebb edzés mindenképp szüksége a fizikumom szempontjából, nem érzem magam fásultnak, alig várom, hogy újra "ringbe" legyek! Néhány éve többen elmondták, hogy szteroidok nélkül ne is vágyjak ilyen szintre, de az ilyen embereket le kell sz@rani! Én is majdnem hittem nekik  :-p ... Ha valamiról szólt ez a teszt számomra az ez! Bizonyíték arra, hogy amikor sokan már azt mondják nem lehetsz jobb, nem kell feltétlen cucchoz nyúlni! Vannak itt sokkal nagyobb testépítők nálam fórumon minden szinten, tudom, vannak akik a sportban már-már legendás alaknak számítanak ,DE!

Talán szükség van a azokra a srácokra amilyenek mi vagyunk, akik a hidat képezik a kezdő-középhaladó testépítők, és a sokéve versenyzők között. Hisz pont ez a kritikus részlet ami sokszor kimarad az újságokból. Azok akik, és amikor még nem freakek, de már nem is ma kezdték. És igen lehet. Lehet egy jó stackel továbblépni erről?

Elég e a Halodrol a Superpump a Size on, Plazmajet, és a Novedex, +temérdek jó minőségű protein, szénhidrát + kemény, okos edzés +pihenés +csipet genetika?

A válasz:

Igen!

Hogy ez bonyolultan hangzik? Egyszerűbb máshogy sem lesz...

 :-):-):: :-):-)::

nagy respect :-){ (+)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 25. - 09:59:01
Válasz #97

Bandi

Vendég
Igen most nézem,hasonlóak a számok,de ahogy nézem a képeidet,te nem zsírosodtál el ;)

2008. Március 25. - 12:03:45
Válasz #98
Nem elérhető

fastor


És a termékek részletezése előtt, egy kis személyes összegzés nem csak Gaspari Nutrition-re...

Köszönöm Namat meg Efit a lehetőséget, ez még komolyabb volt mint a Musletech teszt! Lévén majd 3-szor olyan hosszú is volt!  ;) Nem nyalásként mondom, de az utóbbi félévben nagyon sok motivációt gyűjtöttem erről a fórumról  Łł=, újra azt érzem, hogy még csak most kezdtem, és olyan lehetőségek állnak előttem, mint mikor 16 éves voltam. Nincs bennem az, hogy egy naturál stackel nem lehetek már jobb... A fenét! Ez a hat hét is bebizonyította ezt!, noha 3-4 nap szünet majd egy két könnyebb edzés mindenképp szüksége a fizikumom szempontjából, nem érzem magam fásultnak, alig várom, hogy újra "ringbe" legyek! Néhány éve többen elmondták, hogy szteroidok nélkül ne is vágyjak ilyen szintre, de az ilyen embereket le kell sz@rani! Én is majdnem hittem nekik  :-p ... Ha valamiról szólt ez a teszt számomra az ez! Bizonyíték arra, hogy amikor sokan már azt mondják nem lehetsz jobb, nem kell feltétlen cucchoz nyúlni! Vannak itt sokkal nagyobb testépítők nálam fórumon minden szinten, tudom, vannak akik a sportban már-már legendás alaknak számítanak ,DE!

Talán szükség van a azokra a srácokra amilyenek mi vagyunk, akik a hidat képezik a kezdő-középhaladó testépítők, és a sokéve versenyzők között. Hisz pont ez a kritikus részlet ami sokszor kimarad az újságokból. Azok akik, és amikor még nem freakek, de már nem is ma kezdték. És igen lehet. Lehet egy jó stackel továbblépni erről?

Elég e a Halodrol a Superpump a Size on, Plazmajet, és a Novedex, +temérdek jó minőségű protein, szénhidrát + kemény, okos edzés +pihenés +csipet genetika?

A válasz:

Igen!

Hogy ez bonyolultan hangzik? Egyszerűbb máshogy sem lesz...

 :-):-):: :-):-)::

nagy respect :-){ (+)

ez nagyon jó megfogalmazás volt!!! :-)!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 25. - 23:06:40
Válasz #99
Nem elérhető

Seth


Egy két szó a Plazmajet-Superpump kombó: NO fokozó kombó, nálam üti a Nano Vaport, és Altered State-et, bár az utóbbit kombinálva a Superpump-al hasonló eredményt értem el! Bár egyszer beszédültem tőle ami az első kombónál sosem volt, csak vérbőség! Nem véletlen találta ki a cég így! Ha nem okoz vizesedést a Plazmajet, lehet a verseny előtt is befigyel! Nagy előnye a többi No fokozóval szemben az elnyújtott, egyenletesebb hatás, és ez egy versenyen komoly fegyvertény lehet.  :-}

2008. Március 25. - 23:21:16
Válasz #100
Nem elérhető

George


Hi! Nálad eredményezett-e valamelyik termék vízhajtó hatást? Én ma vettem be a második Plasmát, és kb 3x annyi víz ment ki ma belőlem, mint amennyit ittam... Valami hasonló?

2008. Március 25. - 23:36:08
Válasz #101
Nem elérhető

Seth


hmmm, ez egy jó kérdés! Nem éreztem különösebb vízhajtó hatást, de ebben nem vagyok túl mérvadó, mert alapból elég kevés vizet tartok vissza, ezért nem hozott ilyen szempontból plusszt sztem. És nem hinném hogy gyakoribb volt a vizelés sem, amúgy is sokat (3-4 liter min.) iszom így ez nem egy ritka esemény.

2008. Július 02. - 21:37:37
Válasz #102
Nem elérhető

gmatyi


Helló! Tetszett a teszt! Jól megfogalmazott ststb!  :-){ /:-)    Kérdésem lenne !   Valamit írnál a SizeOn ról? Napi hány adag stb stb!:)    Töltött rendesen?
Longest Road*.......--.......--....... *