2024. Április 29. - 15:23:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GASPARI Teszt by AnitaH  (Megtekintve 17714 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 11. - 13:56:55
Megtekintve 17714 alkalommal
Nem elérhető

AnitaH


Sziasztok!

Ma reggel elindult az átalakulás (vagy visszaalakulás :'() az első Halodrol legurulásával. Magamról annyit, hogy 2,5 éve foglalkozok testépítéssel (elég későn kezdtem), és 2006-2007-ben versenyeken is indultam. 2006-ban csak a színpad szoktatása volt a cél, de a Multipower és a Mátra kupán szereztem 1-1 ezüstérmet, majd 2007-ben a Fitparádén és a Superbody-n szintén, bár itt már a győzelem volt a cél. Na de majd idén ősszel.... >:D =/+'
Reményeim szerint a cél eléréséhez ez a teszt egy nagy löketet fog majd adni. Szükség is lesz rá, mert múlt héten kezdtem el edzeni. Egy kisebb műtét miatt, ki kellett hagynom közel 4 hetet. Az előző héten már tudtam csinálni teljes erőbedobással lábat kart és vállat, illetve hétvégén óvatosan egy-két hátgyakorlat is ment, úgyhogy ezen a héten már annak is neki fogok esni keményen. Most le fogom írni az adataimat, de kb. 2006-ban voltak ilyen méreteim. Az a semmittevés nagyon le tud pusztítani - agyilag is (ezért nem tudom felfogni, hogy hogy képesek daggadt inaktív disznóként élni emberek :---- no comment!)
Zárójelben odaírom, hogy miről épültem le, tehát mit kell túlszárnyalni :-/-
Testsúly: 67kg (71)
Kar: 31cm (35)
Comb: 58 (61)
Mell: 102 (106) -de ez valószínű, hogy a hátam miatt lett kisebb ::)
Vádli: 39 (40)
Derék: 67 (68)
Csípő: 95 (96)
Hát egyenlőre ennyi. :-}

2008. Február 11. - 15:14:58
Válasz #1

csudri

Vendég
Durva az a 4 centis karkörméret csökkenés, reméljük visszajön pikkpakk, aztán előre az őszi győzelemért!

2008. Február 11. - 15:22:09
Válasz #2
Nem elérhető

AnitaH


Azon leszek! Ezen meg most nem aggódom. Mikor 2007-ben márciusban kivették a mandulámat, még hosszabb ideig nem edzhettem, és utána a kiéheztetett izmaim szippantották magukba a sok tápanyagot, és két hónap múlva jobban néztem ki, mint valaha. Remélem most is ez lesz!  8)

2008. Február 11. - 16:17:22
Válasz #3
Nem elérhető

BrianB


Felügyelve leszel ám!!! :-< Szét lesz rugdosva a hátsód, ha lazítasz! :-/-- De nem hinném, hogy szükség lesz rá :-*

2008. Február 12. - 00:00:24
Válasz #4
Nem elérhető

AnitaH


Felügyelve leszel ám!!! :-< Szét lesz rugdosva a hátsód, ha lazítasz! :-/-- De nem hinném, hogy szükség lesz rá :-*
/:-) ;D
Túl vagyok az első edzésen a stack-el.
Combfeszítő és vádli  :-/--
Az első edzéshez képest egész jól ment, hihetetlenül bedurrantam, már edzés előtt olyan vérbőségem volt, hogy tiszta vörös volt mindenem. Ezt valószínű, hogy a PlasmaJet-nek tudható be, mert a SuperPump-ot már használtam és az nem volt ennyire durva (az is lehet, hogy a kettő együtt ilyen ütős). Mindenesetre pont 5 hete nem guggoltam és a biztonság kedvéért 80kg fölő egyenlőre nem mentem ,de azzal meglepően könnyen ment a 12-15 ismétlés. A csúcsom 120kg volt, azzal 6 ismétlés, de az még január elején.  ::) 3 hét és meglesz!!!! >:D
Holnap kar. Itt van négy centi hátrányom, úgyhogy legyilkoljuk :-/- 8-)

2008. Február 12. - 00:10:13
Válasz #5
Nem elérhető

Jordan


A csúcsom 120kg volt, azzal 6 ismétlés

Ez igen!!!  :-)! Łł= :-){ /:-)
Sok férfinek is becsületére vállna,
minden elismerésem!!!
Azért bevallom először azt hittem rosszúl látom!   :-O  ;D
Sok sikert, és várom továbra is a "megdöbbentő" számokat!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 12. - 00:20:27
Válasz #6
Nem elérhető

AnitaH


A csúcsom 120kg volt, azzal 6 ismétlés

Ez igen!!!  :-)! Łł= :-){ /:-)
Sok férfinek is becsületére vállna,
minden elismerésem!!!
Azért bevallom először azt hittem rosszúl látom!   :-O  ;D
Sok sikert, és várom továbra is a "megdöbbentő" számokat!  ;)
Köszönöm! Jó az edzőm... :P ;D
Azt azért még hozzátenném, hogy szűk terpeszben és vízszintesig guggolva, mert úgy összegészében "alulfejlett" a combom, de a külső ív különösen, így azt bombázzuk (sztem hoztam rajta egyébként) ::)

2008. Február 12. - 07:44:57
Válasz #7
Nem elérhető

fastor


A csúcsom 120kg volt, azzal 6 ismétlés

Ez igen!!!  :-)! Łł= :-){ /:-)
Sok férfinek is becsületére vállna,
minden elismerésem!!!
Azért bevallom először azt hittem rosszúl látom!   :-O  ;D
Sok sikert, és várom továbra is a "megdöbbentő" számokat!  ;)
Köszönöm! Jó az edzőm... :P ;D
Azt azért még hozzátenném, hogy szűk terpeszben és vízszintesig guggolva, mert úgy összegészében "alulfejlett" a combom, de a külső ív különösen, így azt bombázzuk (sztem hoztam rajta egyébként) ::)
:-O :-)!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 12. - 09:18:38
Válasz #8
Nem elérhető

Cressler


Íme egy hölgy aki bőven megállja a helyét a férfi tesztelők közt! Sok sikert Anita!

MOst egyébként összeszámoltam, hogy a teremben ahol edzek ki guggol, aztán azt ki guggol 120kg fölött.  3ember
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 12. - 09:58:46
Válasz #9
Nem elérhető

Jordan


Íme egy hölgy aki bőven megállja a helyét a férfi tesztelők közt! Sok sikert Anita!

MOst egyébként összeszámoltam, hogy a teremben ahol edzek ki guggol, aztán azt ki guggol 120kg fölött.  3ember


Nálunk (rajtam kívűl) senki.............
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 12. - 10:00:11
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


Íme egy hölgy aki bőven megállja a helyét a férfi tesztelők közt! Sok sikert Anita!

MOst egyébként összeszámoltam, hogy a teremben ahol edzek ki guggol, aztán azt ki guggol 120kg fölött.  3ember


Nálunk (rajtam kívűl) senki.............

Nálunk se rajtam kívül, bár most rábeszéltem egy pálcika lábú gyereket, remélem nem múló rosszullét lesz nála....  :-}

2008. Február 12. - 11:14:03
Válasz #11
Nem elérhető

Lalika85


Minden elismerésem a tiéd  ;D

(Már vártam,hogy valaki kérni fogja,de nem tette senki.)

Raksz fel képeket a mostani alakodról?
Na meg persze a teszt végén is,hogy összehasonlíthassuk a két képet.

(a popó topicban meg ilyesmi láttalak,de ez más).
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 12. - 12:38:35
Válasz #12
Nem elérhető

AnitaH


Szia!

Persze, fogok fletenni képet, amit ma majd elkészítünk és legkésőbb holnap már fel is lesz rakva =/+'

2008. Február 12. - 15:45:39
Válasz #13
Nem elérhető

vertexx


Sziasztok! Király vagy Anita, nemsok nőt ismerek akiben ennyi kitartás van, de látod van eredmény..
De a Halodrol-t nemcsak férfiak szedhetik? ?:-/

2008. Február 12. - 16:44:59
Válasz #14
Nem elérhető

AnitaH


köszi @-o
valóban a használati útmutatóban szerepel, hogy nők nem fogyaszthatják, de én már kipróbáltam hasonló tápkieget, amitől
semmi bajom nem lett, viszont sokkal izmosabb lettem @:-)
Kíváncsian várom a hatását, remélem ezzel is sikerül szert tennem egy kis izomra ;D