2024. Április 29. - 13:03:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GASPARI Teszt by AnitaH  (Megtekintve 17713 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 13. - 12:54:32
Válasz #15
Nem elérhető

AnitaH


Tegnap lenyomtam a kart, meg egy kis vállat (csak, hogy jól álljon ;)).Életemben nem éreztem ilyen bedurranást. Hihetetlen ez a cucc. :-){ Ha ez így megy, akkor sokkal hamarabb elérem ezzel a stack-el amit akarok.
A képek pedig csúsznak egy kicsit, mert az edzőm tegnap este mikor edzeni mentem hulla fáradt volt és nem jött velem vissza, otthon meg szépen bealudt, amíg én edzettem. :-Đ :-* ;D

2008. Február 13. - 12:55:42
Válasz #16
Nem elérhető

BrianB


Tegnap lenyomtam a kart, meg egy kis vállat (csak, hogy jól álljon ;)).Életemben nem éreztem ilyen bedurranást. Hihetetlen ez a cucc. :-){ Ha ez így megy, akkor sokkal hamarabb elérem ezzel a stack-el amit akarok.
A képek pedig csúsznak egy kicsit, mert az edzőm tegnap este mikor edzeni mentem hulla fáradt volt és nem jött velem vissza, otthon meg szépen bealudt, amíg én edzettem. :-Đ :-* ;D
::) ;D :-*

2008. Február 13. - 22:04:23
Válasz #17
Nem elérhető

Sly


Szia Anita!
Az én képjeim is csúszásban vannak, mert a tegnap fogam műtőték és úgy nézek ki mintha egy cukorka ( jó nagy cukorka) lenne a számban....
Azért jól akarok kinézni rajta, mert mi férfiak is hiúak vagyunk...

2008. Február 14. - 00:47:54
Válasz #18
Nem elérhető

AnitaH


Megvannak a képek...csak. Szóval nekem nagyon nem tetszenek :----, így inkább nem rakom fel őket. Így lepusztulva látni magam nagyon rossz érzés. Tudom, hogy visszajön (sőt! >:D) csak most ez gáááááz. Esküszöm, hogy ha vége a tesztnek, csinálunk megint képeket és felrakom a mostanival együtt. De ezeket, most neeeeeeeeeeee :---- :'(

2008. Február 14. - 23:33:18
Válasz #19
Nem elérhető

shp


Pedig DEEEEEEEEEEEEEEEEE! Én válogatott szar képet toltam fel. Így legalább a teszt végén nagyobb lesz a kontraszt. Izgi mi?   O0

2008. Február 16. - 18:35:41
Válasz #20
Nem elérhető

AnitaH


Túlvagyok a legkritikusabb edzésen, a háton. Végre semmi gond nem volt, tudtam csinálni a lehúzásokat is anélkül, hogy húzódott volna a seb. Olyan izomlázam van mindenben, hogy besz**ok. :-/]. Nagyon szépen elkezdtem töltődni a SizeOn-tól, de jövőhéten emelem az adagot >:D.
A képeket, meg azért nem mutatom most meg, mert nem szívesen mutogatom a mostani formámat (mégha tudom, hogy sokkal jobb lesz). Az ember ezzel már csak így van. Mikor megvan a jó forma, akkor már szívesen mutogatja a régit az újjal összehasonlítva, de ha sz*r, akkor nem szívesen teszi. :-\ Kb. 5 hét múlva feldobom azt az összehasonlító képet... 8-)

2008. Február 16. - 18:36:52
Válasz #21
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 19. - 22:34:41
Válasz #22
Nem elérhető

AnitaH


Sziasztok!
Egy hét elteltével már elég jól kezdek visszatöltődni. Folyamatos feszességet, és vérbőséget érzek mindenhol egész nap. A kajában is kezdem utólérni magam, bár a versenyfelkészülés alatt elkövetett majd 1kg rizstől még messze vagyok. Most kb. 3-400 grammot bírok megenni, de 200-ról indultam 2 hete (ahhoz képest jó vagyok). Elég vicces, hogy ugyanazzal az szigorú étrenddel (egy két kilengést leszámítva), mint verseny előtt nem tudom hozni közel sem azt a kondíciót, és ez (ez a vicces) a kevesebb rizsnek tudható be, merthogy napi 30perc kardió is megy ugyanúgy. Hogy miért az nekem bonyolult. A Dönci tudja.... ;D A lényeg, hogy ezerrel emelem a CH-t, amíg csak bírom.
Egy hét után már láttam némi változást, úgyhogy gyorsan mértünk egyet:
Testsúly: 68,5kg (+1,5)
Kar: 32,5 (+1,5)
Comb: 60 (+2)
Mell: 103 (+1)
Vádli: 40 (+1)
Derék: 67 (-)
Csípő: 96 (+1)
Eddig elégedett vagyok...király a stack :-)! @:-)

2008. Február 23. - 13:12:17
Válasz #23
Nem elérhető

AnitaH


Újra itt. /:-)
Elég húzós hetem volt meló ügyileg  :----, de az edzések ettől függetlenül nagyon jól mentek. Most már nagyjából beállt az edzésprogramom, egyedül a mellet nem akarom még csinálni egy-két hónapig. Pedig szeretek mellezni :'(. Most, hogy már majdnem 100%-os ez az edzésbeosztásom:
Hétfő: Combfeszítő-vádli
Kedd: Kar-Váll (light)-has
Szerda: Combhajlító-popó-vádli
Csütörtök: pihenő
Péntek: Hát-has-vádli
Szombat: reggel:Combhajlító-popó, este:Váll
Vasárnap: pihenő
+minden reggel 40perc kardió (kivéve szombat-vasárnap)
Az erőm nagyon gyorsan jön vissza, és ahogy látom az izom is. @:-)
Egyre jobb az agy-izom kapcsolat is...

2008. Február 27. - 17:44:37
Válasz #24
Nem elérhető

AnitaH


Hali!
Hétfő egy kis állatkodással telt. 100kg-al 15 ismétlés sikerült (az utólsó egy kis segítséggel :P) guggolásban  @:-). Ilyen jól nem emlékszem, hogy ment volna. Szerettem volna feljebb menni, de a derekamat még nem éreztem elég stabilnak, így nem mertem bevállani a 120-at. Az összkép is kezd már hasonlítani a régi formámra. A súlyom most 69kg, ez a kezdéshez képest +2kg.
Efithez egy kérdés: lehetséges, hogy a Halodroltól lettem elég szépen pattanásos (nem sima miteszerek, hanem gyulladt pattik :'()? Azért gondoltam erre, mert az izmokban is gyulladást okoz, ezzel turbózva regenerálódást... ????...

2008. Február 27. - 17:51:00
Válasz #25
Nem elérhető

Yanou


Hali!
Hétfő egy kis állatkodással telt. 100kg-al 15 ismétlés sikerült (az utólsó egy kis segítséggel :P) guggolásban  @:-). Ilyen jól nem emlékszem, hogy ment volna. Szerettem volna feljebb menni, de a derekamat még nem éreztem elég stabilnak, így nem mertem bevállani a 120-at. Az összkép is kezd már hasonlítani a régi formámra. A súlyom most 69kg, ez a kezdéshez képest +2kg.
Efithez egy kérdés: lehetséges, hogy a Halodroltól lettem elég szépen pattanásos (nem sima miteszerek, hanem gyulladt pattik :'()? Azért gondoltam erre, mert az izmokban is gyulladást okoz, ezzel turbózva regenerálódást... ????...

Csókolom a patik nálam is jelentkeztek ugyan ilyen formában, a kúra elején elég gáz volt a helyzet, de mostanra visszahúzódott a normális szint környékére...

2008. Február 27. - 18:07:11
Válasz #26
Nem elérhető

ati75


Elküldve: Ma - 17:44:37Írta: AnitaH 
Idézet beszúrása
Hali!
Hétfő egy kis állatkodással telt. 100kg-al 15 ismétlés sikerült (az utólsó egy kis segítséggel ) guggolásban  . Ilyen jól nem emlékszem, hogy ment volna. Szerettem volna feljebb menni, de a derekamat még nem éreztem elég stabilnak, így nem mertem bevállani a 120-at. Az összkép is kezd már hasonlítani a régi formámra. A súlyom most 69kg, ez a kezdéshez képest +2kg.
Efithez egy kérdés: lehetséges, hogy a Halodroltól lettem elég szépen pattanásos (nem sima miteszerek, hanem gyulladt pattik )? Azért gondoltam erre, mert az izmokban is gyulladást okoz, ezzel turbózva regenerálódást... 
Elküldve: 2008. Február 23. - 13:12:17Írta: AnitaH 




100-ba 15 ismétlés gugolásban????? Lány létedre?????? Nem is láttam még ilyet Magyarországon, pedig van itt a teremben nálunk egy-két tényleg erős lány.... Csak gratulálni tudok!!! Igy tovább!!

2008. Február 27. - 18:14:46
Válasz #27
Nem elérhető

Telipó



Grat Anita! Nagyon komolyan tolod a vasakat, 100 kg-val 15 ismétlés guggolás az tényleg nagyon durva egy hölgytől :-O  :-):-)::

2008. Február 27. - 18:59:12
Válasz #28
Nem elérhető

AnitaH


Köszi srácok! /:-) Egyébként szépen, lassan, nagyon szabályosan edzek így nem is használok nagy súlyokat. Egyedül a guggolás, a lábtolás és a fekvenyomás megy viszonylag nagy súllyal. Igaz most a fekvenyomástól el vagyok tiltva még legalább 2 hónapig.... :'(

2008. Március 06. - 11:37:24
Válasz #29
Nem elérhető

AnitaH


Kisebb kihagyás után újra jelentkezem @:-) én is elkaptam az influenzát :angry: bár szedtem a vitaminokat ezerrel ????...
Persze annyira azért nem voltam beteg, hogy edzeni ne tudjak @-o
Tegnap a combhajlítóim voltak az áldozatok, a szokásos plasmaJet és superpump adagom után, amiket kivégeztem >:D
A PlasmaJet nagyon ütős kis cucc, hihetetlen bedurranást okoz :-)! és sokkal nagyobb súllyal tudok így dolgozni :-){
sajnos el is fogyott :'(   
Így a teszt vége felé úgy érzem és mások is mondták, hogy elég sokat fejlődtem, amit majd képekkel fogok Nektek bizonyítani, de
 csak kb. 1,5-2 hét múlva @:-)