2024. Április 29. - 15:58:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GASPARI Teszt by AnitaH  (Megtekintve 17715 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 12. - 13:53:56
Válasz #30
Nem elérhető

AnitaH


Azt hiszem a Superpump kivételével bepusziltam mindent  :-oD ;D
Először a kiegészítők:
IntraPro - jó kis fehérje, nem volt rossz. Az íze elég érdekes, mert ugyan vaníliásom volt, de olyan íze volt, mintha diós lenne. Azt meg szeretem. Minőségileg is a jobbak közül való, de én még mindig inkább a Nitro-Tech-et favorizálom, és az ON Soy Proteint, ami sajnos mostanság nem nagyon van az üzletben  :'(.

SizeOn - Nekem nagyon bevált. Eddig a CellMass-t szerettem, de most valszeg áttérek erre (legalább is néha, mert hát a CellMass íze... :-){ ;D). Párszor a Cell-Tech-et próbáltam erőltetni, de az valahogy nem jött be, a SizeOn meg  :-)!

SuperPump250 - a No.1 edzés előtti bedurrantó!

PlasmaJet - na erre biztos rá fogok szokni. BRUTÁLIS! Egész napos töltöttség.

Halodrol - hát erre nem tudok mondani semmit. Nőknek semmiképpen nem ajánlom (max a bevállalósaknak  8-)). Én tele lettem pattanással az arcomon, amik egy idő után elmúltak és azóta sem jöttek ki. A többi kiegészítő mellet nem nagyon tudom kivenni. Biztos jó....

Novedex - ezt én nem kaptam. :'(

Amit elértem, az még több is mint amire számítottam. Az erő maximálisan visszajött. Hétfőn már felraktam azt a rudat 120-ra guggolásnál, és 8 ment bele, vízszintig, szűk terpeszben, sarokmagasító nélkül  :-!. Ennyi még nem volt soha.
A lábam már kedz olyan méretű lenni, amit szeretnék. A felsőtestem még nem az igazi. De lassan majd alakul. Őszre jó lesz. A testzsír% is sokkal alacsonyabb, mint a legnagyobb méretemnél volt. Összességében tehát túl is teljesítettem.
Örülök, és köszönöm, hogy részt vehettem a tesztben. :-){ ;-oo-;
Zárásként az adataim:

Testsúly: 70,5kg (+3,5)

Kar: 33cm (+2)
Comb: 61cm (+3)
Mell: 106cm (+5)
Vádli: 40cm (+1)
Derék: 66cm (-1)
Csípő: 95 (-)

Ja, és a képek (teszt előtt és után):

2008. Március 12. - 14:09:24
Válasz #31
Nem elérhető

Ren


Szép eredmény!! :o   Łł=
 :-)!

2008. Március 12. - 14:17:28
Válasz #32
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 12. - 14:38:25
Válasz #33
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja nekem is tetszik! Gratula Anita...és még nem is ment a popsi rovására.  ;) :-)!

2008. Március 12. - 15:24:10
Válasz #34
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja még kiegészítés képpen. Úgy tünik Yvettnél pl a Superdrol NG jött be jobban szemben a Halodrollal. 

2008. Március 12. - 19:05:18
Válasz #35
Nem elérhető

Seth


Hoppá, egy hölgytől ilyen változások centiben is  :o :o  :-O Néhány srác a termünkben bizony megirigyelhetné... Grat!  :-):-)::

2008. Március 13. - 00:31:06
Válasz #36
Nem elérhető

AnitaH


Köszönöm srácok! Még nagyon messze vagyok attól a mérettől (a kondícióról ne is beszéljünk :P), amit el szeretnék érni(pl. az Yvette féle mérettel kiegyeznék ;)).
Sajnos elég későn kezdtem, de évről évre elég jó fejlődést tudok produkálni szerintem. 56 kilóval indultam 2005 október elején, aztán 67-ről fogyasztottam 61-re 2006-ban. Majd felmentem (kicsit fedetten  ::) ;D) 71kg-ig, és onnan fogytam 66,5-re. Most 70,5kg vagyok, és fel akarok menni legalább 74-75-ig, majd olyan 70kg körül akarok őszel színpadra állni. A legnagyobb hibámon a lábamon már sokat javítottam, most a vállamon és a tricepszen a sor. Ami jól reagál bármire az csak a hátam, a hasam és a mellem, na meg a csuklyám (sajnos), ami a semmire is hipertrofizálódik  8-). Talán még lesz keresni valóm, remélem nemzetközi porondon is egyszer.
Amúgy az edzőm keze van az egészben. Előtte is volt már egy-két próbálkozásom "sztáredzőknél", de azon kívül, hogy a dőlöngélésektől jól megvastagodott a ferdehasizom és a csuklya (egy kezdő nővel vállvonogatást csináltani...nooormális?), szörnyű lett a tartásom, így nem sok mindent értem el, így gyorsal fel is adtam.
De aztán jötta nagy "Ő". Tehát Brian-nek egy nagy  :-* :-):-)::

2008. Március 13. - 00:41:36
Válasz #37
Nem elérhető

BrianB


Köszönöm srácok! Még nagyon messze vagyok attól a mérettől (a kondícióról ne is beszéljünk :P), amit el szeretnék érni(pl. az Yvette féle mérettel kiegyeznék ;)).
Sajnos elég későn kezdtem, de évről évre elég jó fejlődést tudok produkálni szerintem. 56 kilóval indultam 2005 október elején, aztán 67-ről fogyasztottam 61-re 2006-ban. Majd felmentem (kicsit fedetten  ::) ;D) 71kg-ig, és onnan fogytam 66,5-re. Most 70,5kg vagyok, és fel akarok menni legalább 74-75-ig, majd olyan 70kg körül akarok őszel színpadra állni. A legnagyobb hibámon a lábamon már sokat javítottam, most a vállamon és a tricepszen a sor. Ami jól reagál bármire az csak a hátam, a hasam és a mellem, na meg a csuklyám (sajnos), ami a semmire is hipertrofizálódik  8-). Talán még lesz keresni valóm, remélem nemzetközi porondon is egyszer.
Amúgy az edzőm keze van az egészben. Előtte is volt már egy-két próbálkozásom "sztáredzőknél", de azon kívül, hogy a dőlöngélésektől jól megvastagodott a ferdehasizom és a csuklya (egy kezdő nővel vállvonogatást csináltani...nooormális?), szörnyű lett a tartásom, így nem sok mindent értem el, így gyorsal fel is adtam.
De aztán jötta nagy "Ő". Tehát Brian-nek egy nagy  :-* :-):-)::
:-* <3! :-)o-:

2008. Március 15. - 17:15:47
Válasz #38
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Köszönöm srácok! Még nagyon messze vagyok attól a mérettől (a kondícióról ne is beszéljünk :P), amit el szeretnék érni(pl. az Yvette féle mérettel kiegyeznék ;)).
Sajnos elég későn kezdtem, de évről évre elég jó fejlődést tudok produkálni szerintem. 56 kilóval indultam 2005 október elején, aztán 67-ről fogyasztottam 61-re 2006-ban. Majd felmentem (kicsit fedetten  ::) ;D) 71kg-ig, és onnan fogytam 66,5-re. Most 70,5kg vagyok, és fel akarok menni legalább 74-75-ig, majd olyan 70kg körül akarok őszel színpadra állni. A legnagyobb hibámon a lábamon már sokat javítottam, most a vállamon és a tricepszen a sor. Ami jól reagál bármire az csak a hátam, a hasam és a mellem, na meg a csuklyám (sajnos), ami a semmire is hipertrofizálódik  8-). Talán még lesz keresni valóm, remélem nemzetközi porondon is egyszer.
Amúgy az edzőm keze van az egészben. Előtte is volt már egy-két próbálkozásom "sztáredzőknél", de azon kívül, hogy a dőlöngélésektől jól megvastagodott a ferdehasizom és a csuklya (egy kezdő nővel vállvonogatást csináltani...nooormális?), szörnyű lett a tartásom, így nem sok mindent értem el, így gyorsal fel is adtam.
De aztán jötta nagy "Ő". Tehát Brian-nek egy nagy  :-* :-):-)::


Jött a nagy Ő és már egy hónap ismeretség után teljes bedobással injektálta beléd a tudást  ;D............ hát nem tudom  ...::)


Viszont a teszthez gratulálok neked tényleg látványos a változás!  :-)! Łł=

2008. Március 15. - 18:24:32
Válasz #39
Nem elérhető

AnitaH


Köszi Öreglány ::) profi kiegészítők @:-) nélkül nem lett volna ennyire látványos a fejlődés @-o
Az "injektálás" csak 6 hónap múltán érkezett ))=/, de a mai napig is tart....Én tudom :-* :-)o-: