2024. Április 29. - 18:10:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt by shp  (Megtekintve 22565 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 11. - 19:33:52
Megtekintve 22565 alkalommal
Nem elérhető

shp


Sziasztok!

Ezennel ünnepélyesen megnyitom a Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt ( GFTT ) című naplómat.  8-}

  :-):-)::  :-):-)::  :-):-)::  :-):-)::  :-):-)::

2008. Február 11. - 19:49:16
Válasz #1
Nem elérhető

shp



Kezdjünk a száraz ( ami nem is annyira száraz sajnos ˝=/ ) és rideg tényekkel.

Kor: 29 év
Magasság: 170 cm
Súly: 81 kg
Mell: 111 cm
Bicepsz: 42/42,5 cm
Alkar: 30 cm
Has: 92 cm
Comb: 59 cm

Azt tudni kell, hogy eléggé le vagyok csoffadva  :-/-(-: a január elejétől tartó villámdiétámnak köszönhetően -5kg.
De ennek most vége. Iszonyú motivált vagyok, tudom, hogy képes leszek a maximumot kihozni magamból az elkövetkező időszakban.

Ja, és rajta leszek, hogy naponta frissüljön a topik.. 8-}

2008. Február 11. - 19:58:55
Válasz #2
Nem elérhető

shp


Nézzük miből is fogok építkezni az elkövetkező 6 hétben:

Halodrol
Novedex Xt
PlasmaJet
SuperPump250  -narancs
Sizeon - szőlő
Intapro -vanília

( +vitamin, ásványianyag kiegészítés, meg becsempészek egy kis Rocky Road-os On Whey )

A Halodrol szedését napi két szemmel ma el is kezdtem.
A Novedex Xt a teszt második felében kerül bevetésre.
A PlasmaJet-et heti 3 alkalommal fogom használni.
SuperPump250, Sizeon edzésekhez fog menni.
Az Intapro-t szintén a teszt második felében kezdem el ( ez még módosulhat, de a Novedex Xt mellet gondoltam, addig marad az On fehérje --remélem jó ötlet )

A célom a minőségi építkezés. Nem fogom hagyni, hogy a súlyom túlzottan elszaladjon, de a szükséges tápanyagot biztosítani fogom és nem fogok összeenni mindenfélét.
 

2008. Február 11. - 21:57:17
Válasz #3
Nem elérhető

shp


1. nap  :-/-(-:

Már vártam ez a napot  :-}, hogy kipróbáljam a Gaspari termékeket, mit is tudnak valójában, illetve már 6 napja nem edzettem, így tudtam pihenni, regenerálódni egy kicsit.

Mell-tricepsz: mindig szeretem, ha ezzel a kombinációval indul a hét.

A PlasmaJet kapszulákat viszonylag korán, 4 órával az edzés elött benyeltem. Vicces volt a munkahelyen kinyomogatni a kapszulákat és hörcsög módjára kétpofára tömni.. Nekem odavágott rendesen, bár hozzáteszem iszonyat hajtás volt a melóhelyen, fájt egy kicsit a fejem is és olyan volt mintha megnyomta volna a vérnyomásom. Vörös fejjel vártam, hogy mehessek már eddzeni  O0

 <:-) A narancsos SuperPump valami eszméletlen finom.  :-oD Komolyan! Nekem nagyon bejön az íze, és könnyen is oldódik. Nem kavart fel egyáltalán, de nem is pörgetett túl ( majd holnap a Plasma nélkül is bemutatkozhat, mit is tud magában )
Ahogy észrevettem a Gasparinak is spec. ízvilága van, ami visszaköszön a különböző termékekben. A narancsos íz is olyan kicsit mintha vaniliás lenne, de enyhe mandulaíz is felfedezhető.  Ugyenez igaz a szőlős Sizeonra, amit sikerült kellemesen savanyúra csinálni, és szerencsére nem édes rágógumi ízű. Ráadásul itt is érezhető a mandula íz. Lehet, hogy ciánnal van dolgunk?  >:D Végülis mindegy, a lényeg, hogy hasson  :-)-> Az vaníliás IntraPro is tejes-vanília ízű. Finom.
A gasztronómia rovatot mára lezárom.  <:-)

Az edzés rendben ment, bár voltam már jobb erőben is. Lassan kezdek betőltődni és jön a szép világ.. =/+'

Mell:
ferde pad rúddal 5 sorozat
egyenes pad egykezessel 4 sorozat
tárogatás 30 fokos padon 4 sorozat
áthúzásból 2 sorozat ment

Tricepsz:
csigás letolás 3 sorozat
fekve koponyatörő egykezessl 3 sorozat
tolódzkodás saját súllya 3 sorozat
könnyű súllyal kötél csigán 3 sorozat


Képeket nem ígérek, de ha már szóba hoztam, próbálok valamit alakítani...


Ja, külön üdv a "sorstársaknak"!    :-< @:-)



2008. Február 11. - 22:52:11
Válasz #4
Nem elérhető

Ren



2008. Február 12. - 15:45:39
Válasz #5
Nem elérhető

Ren


Az előbbit 19:40-kor írtam, látom most már fennt vannak! !+"%

2008. Február 12. - 20:47:14
Válasz #6
Nem elérhető

shp


2. nap  A nagy durranás  @:-)


Elég fura éjszakám volt. Lehet, hogy a tegnapi stressz is közrejátszott, de elég rosszul aludtam.  :-/-  {-)  Úgy érztem, hogy a fél éjszaka csak forgolódtam, de ezt még nem írnám a PlasmaJEt számlájára ( felmerült ugyan bennem, de másnál nem olvastam hasonló tapasztalatot ) Ennek ellenére reggel egész kipihent voltam. Így el is indult a nap....munkával természetesen.

Bicepsz-Has

A mai edzés délutánra esett és  Plazmatöltés nélkül indultam neki. Ami jól esett, hogy így is durván bedurrant a karom. Meg úgy általában is feszesebbnek éreztem magam az egész nap folyamán. Kezdek fokozatosan betöltődni, és ez jó! Amit észrevettem, hogy alig bírtam abbahagyni, csak nyomtam és nyomtam egyik sorozat/gyakorlat a másik után. Túlozni azért nem szeretnék, de jól megedzettem a bicepszem. Jól teljesít a Superpump is. - iszonyú jó narancs íz, bármikor meg tudnám inni.
A Sizeont már félidőben, mikor úgy éreztem, hogy kezdenek kimerülni a tartalékok, bevetettem. Finom, nem terheli a gyomrot, nem émelyit.   ;-oo-;

Hasazni már rég nem hasaztam, így nekikezdtem. Még a hasizmom is begörcsölt, úgy bedurrant  :-O

Amit hiányolok az az, hogy Cavinton is lehetett volna a stack-ben, mert ma edzés után elfelejtettem meginni a fehérje adagomat.   !+"%  Ilyen velem még nem fordult elő az évek alatt.  ::) Csak akkor vettem észre, hogy valami nem stimmel amikor itthon pakoltam ki a táskám és ott figyelt szárazon a porom..  ;-oo-;   :-oD

Úgy általában "keménynek" érzem magam  :-/-, de közel sem agresszívnek. Bár valljuk be, placebó hatás is közrejátszik, ugyanis nagyon lelkes vagyok.  @-o

2008. Február 12. - 20:52:47
Válasz #7
Nem elérhető

shp


Bicepsz:
kétkezes rúddal 4 sorozat
ülve, csuklóbefordítás egykezesekkel 3 sorozat
koncentrált bicepsz egykezesekkel 3 sorozat +1 vetköző
kalapács 2 sorozat
végül csigás gépen pumpálás kötéllel

Has:
3*25 hasprés padon feltett lábbal
3*15 hasprés gépen
2*15 pároslábemelés



2008. Február 12. - 21:08:58
Válasz #8
Nem elérhető

shp


Két szánalom képet megkozkáztatok  :-/-(-:, mert úgy érzem ennyivel tartozom a látogatóknak  :o

Őszintén mondom, hogy világból kiszaladnék a képek láttán, de hát ez a valóság.
Aki a kép minőségért, és tartalmáért negatívat ad, az veszítse el az izomtömege 80 %-át!  8-)




2008. Február 12. - 21:25:14
Válasz #9
Nem elérhető

Sly


Shp!

Szoktál néha negativ ferde padon fekvenyomást csinálni?

2008. Február 12. - 21:29:42
Válasz #10
Nem elérhető

Jordan


Két szánalom képet megkozkáztatok  :-/-(-:, mert úgy érzem ennyivel tartozom a látogatóknak  :o

Őszintén mondom, hogy világból kiszaladnék a képek láttán, de hát ez a valóság.
Aki a kép minőségért, és tartalmáért negatívat ad, az veszítse el az izomtömege 80 %-át!  8-)





Nem dehogy!  :D (+)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 12. - 21:36:33
Válasz #11
Nem elérhető

shp


Shp!

Szoktál néha negativ ferde padon fekvenyomást csinálni?

Nem, miért rámférne?  ;D

2008. Február 12. - 21:39:10
Válasz #12
Nem elérhető

shp


Két szánalom képet megkozkáztatok  :-/-(-:, mert úgy érzem ennyivel tartozom a látogatóknak  :o

Őszintén mondom, hogy világból kiszaladnék a képek láttán, de hát ez a valóság.
Aki a kép minőségért, és tartalmáért negatívat ad, az veszítse el az izomtömege 80 %-át!  8-)





Nem dehogy!  :D (+)

Csak kicsikartam egyet! Köszi!  O0  Mozgóképért mennyi jár?................,azt úgysem tennék fel..... ;D

2008. Február 12. - 22:06:18
Válasz #13
Nem elérhető

Seth


Az alvásról amit írtál annyit hogy reggel 4 kor aludtam el...  @-o ,de ez nálam néha előfordul, ha átesem az éjszakai holtponton. PlasmaJet kitudja? de a mai nap nem hátráltatott egy cseppet sem a kevesebb alvás!

2008. Február 13. - 20:33:53
Válasz #14
Nem elérhető

shp


3. nap

Visszatérve a tegnapi, hétfőn készült "sokkoló" képekhez. Azért merészeltem felrakni, mégha előnytelenek is, hogy legyen viszonyítási alap. Természetesen majd még jelentkezek fotókkal teszt közben és a végén is. Ez nekem is plussz motivációt ad..  @:-)

Mai nap a két szál lábamat hajtottam szét. Elég durván sikerült.
Bemelegítés után guggoltam,, de egy kicsit már éreztem egy a térdemet. Arra viszont rájöttem, hogy elég szűk állásba szoktam guggolni. Szélesebb terpeszben máshogyan hatnak az erők. Azt hiszem váltogatni fogom a lábtávolságot.
Ezután lábtoló  következett, de előtte már bekevertem egy adag Sizeont.  :-oD Meglepően jól bírtam, bár úgy álltam fel, hogy csillagokat láttam az erőlködéstől, utána kis pihenéssel tudtam folytatni... 
A Superpumpot talán most jobban éreztem mint legutóbb.
Rövid pihenés után lábnyújtó, combbicepsz és a végén vádli.
Gyorsan el telt az egy óra, amit mai nap edzésre tudtam fordítani. Kíváncsi vagyok, hogy holnap milyen erős lesz az izomláz, mert lesz, az biztos.

Ma még gyorsan megsütök fél kiló csirkemellet, egy zacskó rizst és egy főzök krumplit.

Holnap este annyi csalás lesz, hogy india étteremben tömök bárányt, rizst valami szutymák szósszal  <3! , de természetesen csak azután, ha sikeresen kivégeztem magam a hát-váll edzésemmel. Ehhez a biztonság kedvéért betárazok egy levél PlasmaJet-et, hogy mégse vesszen kárba, ha már tesztelni kaptuk   :-){

Tényleg, ti edzés előtt mnenyi idővel veszitek be a plazmát? Ki mit tapasztalt, hogy a legjobb?


Ma még gyorsan megsütök fél kiló csirkemellet, két zacskó rizst, főzök krumplit és brokkolit.  <:-) Azt veszem észre, hogy többet szakácskodok, mint edzek..  O0

Holnap folyt. köv.