2024. Április 29. - 10:17:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt by shp  (Megtekintve 22562 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 13. - 21:47:00
Válasz #15
Nem elérhető

shp


Kész is lett a kaja, amit az előző hozzászólásban, kétszer is megemlítettem.   ;D  Így vacsira volt és holnapra is lesz mit enni  @-o

Húzódásra van valakinek bevállt formulája a pihentetésen kívül? Gondolok itt kenőcsre, borogatásra, stb..
Egyébként az történt, hogy tegnap egy leeső tárcsa után nyúltam, és ez nagy hiba volt  Łł=,  azóta érzem a vállam, de akkor nem tulajdonítottam nayg jelentőséget a dolognak. Az edzésben szerencsére egyelőre nem hátráltat, de amikor normál állásba lóg a karom azért nem az igazi ( szúr és zsibbad is ).

2008. Február 13. - 22:00:34
Válasz #16
Nem elérhető

Sly


Az baj ha fájdalmat érzel a váladban...
Én is mindig szenvedtem valamivel, utoljára nekem is a jobb válam fájt, ki is kellett hagyjam a fekvenyomást, inkább csak 45 fokon nyomtam. De lassan helyre jött.
Meg mondom mi segít: FLECTOR tapasz. Gyógyszertárban lehet venni, elég lesz az 5 db-os kiszerelés is, mert lehet méretre szabni. Lassan felszívodó Diclofenac-ot tartalmaz és tedd a váladra 12 óráig.
Ha könyök fáj akkor röktön edzés után jég zselével jegeld be. Sokat fog segíteni.

2008. Február 13. - 23:06:05
Válasz #17
Nem elérhető

Ren


3. nap

Visszatérve a tegnapi, hétfőn készült "sokkoló" képekhez. Azért merészeltem felrakni, mégha előnytelenek is, hogy legyen viszonyítási alap. Természetesen majd még jelentkezek fotókkal teszt közben és a végén is. Ez nekem is plussz motivációt ad..  @:-)

Mai nap a két szál lábamat hajtottam szét. Elég durván sikerült.
Bemelegítés után guggoltam,, de egy kicsit már éreztem egy a térdemet. Arra viszont rájöttem, hogy elég szűk állásba szoktam guggolni. Szélesebb terpeszben máshogyan hatnak az erők. Azt hiszem váltogatni fogom a lábtávolságot.
Ezután lábtoló  következett, de előtte már bekevertem egy adag Sizeont.  :-oD Meglepően jól bírtam, bár úgy álltam fel, hogy csillagokat láttam az erőlködéstől, utána kis pihenéssel tudtam folytatni... 
A Superpumpot talán most jobban éreztem mint legutóbb.
Rövid pihenés után lábnyújtó, combbicepsz és a végén vádli.
Gyorsan el telt az egy óra, amit mai nap edzésre tudtam fordítani. Kíváncsi vagyok, hogy holnap milyen erős lesz az izomláz, mert lesz, az biztos.

Ma még gyorsan megsütök fél kiló csirkemellet, egy zacskó rizst és egy főzök krumplit.

Holnap este annyi csalás lesz, hogy india étteremben tömök bárányt, rizst valami szutymák szósszal  <3! , de természetesen csak azután, ha sikeresen kivégeztem magam a hát-váll edzésemmel. Ehhez a biztonság kedvéért betárazok egy levél PlasmaJet-et, hogy mégse vesszen kárba, ha már tesztelni kaptuk   :-){

Tényleg, ti edzés előtt mnenyi idővel veszitek be a plazmát? Ki mit tapasztalt, hogy a legjobb?


Ma még gyorsan megsütök fél kiló csirkemellet, két zacskó rizst, főzök krumplit és brokkolit.  <:-) Azt veszem észre, hogy többet szakácskodok, mint edzek..  O0

Holnap folyt. köv.

Most 1 vagy 2 zacskó rizst fogsz főzni?? ;D ;D
Jó étvágyat /7% :-oD

2008. Február 13. - 23:06:05
Válasz #18
Nem elérhető

Ren


Kész is lett a kaja, amit az előző hozzászólásban, kétszer is megemlítettem.   ;D  Így vacsira volt és holnapra is lesz mit enni  @-o

Húzódásra van valakinek bevállt formulája a pihentetésen kívül? Gondolok itt kenőcsre, borogatásra, stb..
Egyébként az történt, hogy tegnap egy leeső tárcsa után nyúltam, és ez nagy hiba volt  Łł=,  azóta érzem a vállam, de akkor nem tulajdonítottam nayg jelentőséget a dolognak. Az edzésben szerencsére egyelőre nem hátráltat, de amikor normál állásba lóg a karom azért nem az igazi ( szúr és zsibbad is ).

Én a Flector gél változatát ajánlom, bár a tapaszt még nem használtam, de a gél nálam használ!! @:-)

2008. Február 14. - 07:46:58
Válasz #19
Nem elérhető

shp


Srácok, köszi a segítséget!  :-){ M szerzek be Flector tapaszt. Szerencsére nem súloy a dolog. El fog múlni...   /:-)

2008. Február 14. - 23:22:30
Válasz #20
Nem elérhető

shp


4. nap
 
Valentin napi Hát-Váll


Nem  akarok túlzott ömlengést, mert elveszne a lényeg. Egész egyszerűen fogalmazva, k*rva jót edzettem ma!  :-/-
Bedurranás, erő, kedv, időm is volt. Valentin nap alkalmával megszeretgettem a vasakat kicsit. Igaz, az esti vacsin az asszonykával kicsit K.O. voltam , de belefért.

Úgyhogy indulok is  {-)

2008. Február 14. - 23:24:06
Válasz #21
Nem elérhető

shp


Srácok, köszi a segítséget!  :-){ M szerzek be Flector tapaszt. Szerencsére nem súloy a dolog. El fog múlni...   /:-)

Ja, tapaszt nem szereztem be, mert lusta voltam utanánézni, de majd rajta leszek az ügyön. ( addigra el is múlik...remélem  ;D  )

2008. Február 15. - 09:06:40
Válasz #22
Nem elérhető

shp


Ma reggelre érezhetően megjött az izomláz a lábaimba. Kicsit szögletesen járok, de így jó ez  ;D

Ma pihinap lesz, és úgy döntöttem, hogy reggel iszom egy adag Sizeon-t.  :-oD  Egészségemre! ;-oo-;

2008. Február 15. - 18:30:43
Válasz #23
Nem elérhető

shp


4. nap
 
Valentin napi Hát-Váll


Nem  akarok túlzott ömlengést, mert elveszne a lényeg. Egész egyszerűen fogalmazva, k*rva jót edzettem ma!  :-/-
Bedurranás, erő, kedv, időm is volt. Valentin nap alkalmával megszeretgettem a vasakat kicsit. Igaz, az esti vacsin az asszonykával kicsit K.O. voltam , de belefért.

Úgyhogy indulok is  {-)

A lényeget meg kifelejtettem. Ment elötte a PlasmaJet  O0     :-/-    =/+'

2008. Február 15. - 21:02:53
Válasz #24
Nem elérhető

shp



5. nap

A mai nap a pihenésé ( és a munkáé.. )  8-)

Kezd alakulni valami. Egész nap úgy érzem, hogy szétpattanok a bőrömbe. Izomkeménység, feszesség olyan, mintha pár órája edzettem volna. Legszívesebben lemennék a terembe vasat hajlítani, de ez holnapra marad. Az alvásomperiódusom megváltozott, nem alszom át az egész éjszakát és ezt érzem is magamon ( egyáltatlán nem veszélyes a dolog  ;) ). Talán olyan, mint amikor kimerülten bedobok egy dupla kávét ( ritkán szoktam ), ami ugyan felpörget, de izgatottá is tesz. Remélem érthető...  ˝=/

 O0

2008. Február 17. - 15:05:07
Válasz #25
Nem elérhető

shp


A 6. napon...    /:-)

...elértem azt, hogy ez a szombati edzés bekerült ez eddigi top5-be. Ugyan ma is kimaradt a PlasmaJet, de rásegítettem AX Rampage-vel és így egy pörgős, intenzív, fókuszált, kőkemény edzés kerekedett. Kicsit "megremegtetett" @-o , és nem tudtam elfáradni. Egyre jobban tetszik a Superpump, és a Sizeon, ami átsegít félidő környékén a holtponton. Átmozgató jelleggel gondoltam ezt a napot, végül eléggé legyilkoltam magam a szó jó értelmében  :-/-  A vállam azért megsínylette a dolgot.... Ja és nekem kicsit hosszabb lett az edzésidőm, de így is alig léptem túl az 1 órát.

Összségében úgy érzem beindult valami, de ezt a következő, hétfői alkalom fogja igazolni.  8-}

Abban kellene nekem egy kis segítség, hogy, hogyan és mikor lenne érdemes a 2*2 Halodrolt bevenni

2008. Február 18. - 14:35:01
Válasz #26
Nem elérhető

shp


Elindult a második hét....    :-):-)::

2008. Február 20. - 19:44:57
Válasz #27
Nem elérhető

shp


8-9-10. nap

Hétfő kissé nyomott hangulatban telt, de ismét egy jól sikerült lábedzéssel zártam a napot. Annyira bedurranttak a combjaim, és itt nem kis szerepet játszott a PlasmaJet, hogy már nem is tudtam jobban ráfeszíteni. Ennek így kell működnie.
A PlasmaJet bevételéneél végül az edzést megelőző 4-5. óra vált be.

Kedd pihenő és csalónap mivel születésnapi tortával zártam a napot ( nem az enyém volt  8-) ). Itt már nem fért volna el a Sizeon az biztos. Elérkezett az az idő, hogy terhessé vált számomra a szemét kaja.  :-/-(-: Egész este, illetve ma is puffadtam, rossz volt a gyomrom.. Nem is tudtam ma annyit kajálni. Remélem holnap már visszaáll a rend.

Ma hát-váll volt soron. Ezt a napot is megfűszereztem egy levél plazmával. Jól bekeményedtem, mint mindig.
 Azt már a tükörben is észrevettem, hogy elkezdtek gömbölyödni az izmaim. Zsír, ahogy látom, nem nagyon jött fel, és új, rejtett ereket is fedeztem fel. Mondjuk keresni kellet, de kezdenek előbújni a kis drágák.  8-)

Vállammal még mindig küzdök, már látom, hogy ez hosszú lefolyású dolog lesz. Az a szerencse, hogy nem nehézsúlyos mozdulatnál húztam meg, hanem sorozaton kívül. Így kevésbé érzem, egyedül a nyomásoknál zavaró. Krémezem naponta többször, remélem javulni fog. A jó hír, hogy így legalább kevésbé érzem a fájós csuklóm, ami azért javulgat és csak csavarodásnál fáj.  ;D Ilyen rokkant vagyok, de most nem akadályozhat meg semmi....   :-/-

Összeszámoltam, hogy hány db tablettát, kapszulát fogyasztottam ma. 21 db-ot kérem szépen. Ez lehet, hogy vagy kevés   8-) , de szerintem egy komplett étkezést kitesz. Már ettől nőhet is a súlyom szerintem  O0

Részeredményt, méréseket a hét végére tervezem. Én bizakodó vagyok nagyon   =/+'

Nyomjátok Lányok, Fiúk!

2008. Február 20. - 22:35:53
Válasz #28
Nem elérhető

blade


Jól nyomod shp :-)!Tudod ez az a sport ahol, ha reggel úgy ébredsz,hogy nem fáj semmid akkor az éjjel meghaltál
Csak így tovább. Nagyon gondolkodom a plasma jeten!!Eddig jól bevált úgy látom. ;-oo-;
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Február 22. - 08:52:29
Válasz #29
Nem elérhető

shp


 #:-) blade!

Szerintem is érdemes a plazmát számításba venni, mert nagyon jó kiegészítő. Brutális izommnövekedést nem fog okozni, de az edzés minőségén nagyban javít. Egy doboz 16 alkalomra elég, és ez 16 nagyon kemény edzést jelent.  :-/-  =/+'

A másik nagy kedvencem lett a Superpump. Például tegnap kimaradt a PlasmaJet így gondoltam kipróbálom dupla adaggal. Iszonyatosan bedurrantam már útközben a terem felé. Úgy éreztem, mintha meghíztam volna vagy 6-7 kilót 20 perc alatt  ; Jól is ment a mell, tricepsz. A fekvenyomás kivételével, itt eléggé fájt a vállam, tudtam emelni súlyokon. ( mondjuk dupla adag szerintem sok, elég az egy, másfél kanál a Superpump-ból  :-oD )

Halodrol reggel és este ment 2-2 szem. Este közvetlen lefekvés előtt vettem be, és nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de nem sokat aludtam. Járt az agyam folyamatosan, nem tudtam kikapcsolni. A vállam meg a csuklóm is erősen nyilalt az éjszaka folyamán, olyan, mintha belobbant volna a gyulladás. Azt hiszem pár napig pihentetem, szombaton úgyis láb, hétfőre remélem normalizálódik a helyzet. Fejem is fájt mostanában, pedig nem vagyok fejfájós típus. Ennek ellenére ezek a "mellékhatások" nem komolyak, csak észlelhetők.

A Halodrol-ért meg jelentkezni fogok az üzletben, mert vészesen fogyóban van és folytatni szeretném legalább 4 hétig.

További jó munkát  O0