2024. Április 29. - 11:47:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt by shp  (Megtekintve 22563 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 22. - 16:53:20
Válasz #30
Nem elérhető

shp



Ma pihi nap van, ennek megfelelően nincs edzés sem.  ;D
( Mielőtt félreértés lenne, amit előzőleg írtam a "mellékhatásokról" egyelőre még nem bizonyítottak  ;)  Ha más is beszámol hasonló élményekről, talán, de ezer más ok is lehet )

Egyébként az általános közérzetem nagyon jó, mintha javult is volna az elmúlt hetekhez képest.
 :-):-)::

A Halodrol-t lenne kedve valakinek elfelezni velem? Holnap tudnék bemenni érte.. 

Közben azért lenne egy kérdésem, hogy érdemes lenne-e akár a teljes dobozzal próbálkozni és akkor plusz egy héttel tovább mehetne napi 2*2-es adagolás?  8-}

2008. Február 22. - 17:35:46
Válasz #31
Nem elérhető

shp



2008. Február 22. - 19:21:34
Válasz #32
Nem elérhető

tothrichard


Szia.
Ha még nem társultál senkivel, akkor én szivesen beszállok a Hiperdrollba!
Mikor akarod megvenni?


2008. Február 22. - 19:24:33
Válasz #33
Nem elérhető

tothrichard



2008. Február 22. - 19:48:42
Válasz #34
Nem elérhető

shp


Üdv!

Én holnap dél körül ugranék be a Lurdy-ba. Ha Efit és Steve jóváhagyja mehet a dolog. Talán tudjuk úgy csinálni, hogy elvisszük a ránk eső részt és azt fizetjük ki.

2008. Február 22. - 21:42:03
Válasz #35
Nem elérhető

tothrichard


Nekem nem olyan egyszerű bemenni a boltba, mert elég messze lakom Pesttől!
Én majd akkor venném meg a cuccost, ha már csak 1-2 napra elég.

2008. Február 22. - 21:52:02
Válasz #36
Nem elérhető

shp


Nekem nem olyan egyszerű bemenni a boltba, mert elég messze lakom Pesttől!
Én majd akkor venném meg a cuccost, ha már csak 1-2 napra elég.

Meg lehet beszélni, hogy elpostázzák neked, vagy megveszem és el is küldhetem. Ezen nem múlhat.  8-)

2008. Február 24. - 09:29:40
Válasz #37
Nem elérhető

tothrichard


Nyitott vagyok minden megoldásra, de úgy tűnik, hogy szombaton mennem kell Pestre suliba, és akkor megoldhatjuk, ha neked nem késő!?

2008. Február 25. - 20:43:37
Válasz #38
Nem elérhető

shp


 [/move] :-):-):: :-):-):: 3. hét  :-):-):: :-):-):: [/move]


Két héttel a hátam mögött az kell mondanom, hogy idáig nagyon bejön a dolog.  :-)!
Ígértem részadatokat is.

Íme:

Súly: 81 kg                             82,4 kg             +1,3 kg
Mell: 111 cm                          113,0 cm            +2,5 cm
Bicepsz: 42/42,5 cm                 42,5/43 cm        +0,5/+0,5 cm
Alkar: 30 cm                           30,3 cm             +0,3
Has: 92 cm                             93 cm               +1 cm
Comb: 59 cm                           61 cm               +2 cm
Vádli:  -                                  38 cm               +38 cm  ;)

Az elmúlt 14 napban elég jelentőst változásokat tapasztaltam. Méretekben valamennyit nőttem, igaz a stack kezdetekor kiürült állapotban voltam, ellaposodva, köszönhetően a majd egy hónapos diétámnak. Zsírban én úgy látom nem jött fel semmi, talán még csökkent is a testzsírom  8-)

Alvással vannak kisebb gondjaim, és visszaolvasva a naplót,- milyen jó, hogy van - látszik, hogy a Plasmajet utáni éjszakák kritikusabbak.  :-/-  {-) Nem zavaró, de mát többször említettem és a tesztelők közül is írták páran.

Az edzésnapok jól telnek. Talán az első héten túlzásba is vittem az 5 edzéssel,  @-o  de úgy éreztem kell ez nekem  :o

A vállam és a csuklóm sajnos rendetlenekednek továbbra is, de kritikusabb pont a váll sajnos. Tegnap is pihentettem, kenegettem folyamatosan, ma már úgy éreztem ok lesz a dolog.  Ja, persze! Beküldtem a plazmát, vér bele ezerrel, bedurrant és el is kezdett fájni. Holnap már látom pihi lesz, és szerdán is inkább a hátamat szedem szét. A nem toló gyakorlatoknál nem fáj..

Sizeon, Superpump csillagos ötös, nincs mit írnom róluk. Talán annyit, hogy Superpumpból a plazma mellet elég egy adag, nélküle mehet a 1,5-2 is. Így már érezteti hatását rendesen. A narancs íz még mindig favorit, a szőlő sem rossz azért.

Mondtan már, hogy imádom a vaníliás Intraprot?  :-oD Csak ne lenne olyan marha drága....  8-}  Most úgy csinálom, hogy edzés után, néha este egy kanál Rocky Road-os On és egy kanál Intrapro. Iszonyat jó kombináció. A vanília krémessé teszi, és egyébként is tejes hatása van. Erősen ajánlott kategória!

A Halodrol szagát imádják a macskák. Egy levéllel múltkor kiszabadítottak a dobozból és úgy kellet az egyik tablettát összevadászni. Még jó, hogy időben észrevettem, a francnak kell kigyúrt macska  :D

Feldobok ismét egy "minőségi" képet, lehet gyönyőrködni. A következőt már asszonykával csináltatom, leszúrt, hogy miért nem szóltam  !+"%



2008. Február 25. - 22:04:49
Válasz #39
Nem elérhető

shp


Nyitott vagyok minden megoldásra, de úgy tűnik, hogy szombaton mennem kell Pestre suliba, és akkor megoldhatjuk, ha neked nem késő!?

Nálam van a cumó, megbeszélhetjük, ha csak nem szeretnél mégis inkább egy teljes dobozzal  elfogyasztani  O0  ( bennem felmerült  ::) )

2008. Február 26. - 08:39:06
Válasz #40
Nem elérhető

tothrichard


Én is gondolkodom rajta, de a Halodrol 6 hetes folyamatos használata után javasolt 30 nap szünet.
Ha megvetted a cuccot és úgy döntesz, hogy felezel, akkor nekem kellene a fele. Legkésőbb jövőhéten felmegyek pestre, mert a hétvégén a boltban leszek. Jövőhéten is, de megoldom valahogy!
A teljes árát kellett kifizetni, vagy féláron megkapjuk a termékeket?

2008. Február 26. - 21:55:45
Válasz #41
Nem elérhető

shp


Én is gondolkodom rajta, de a Halodrol 6 hetes folyamatos használata után javasolt 30 nap szünet.
Ha megvetted a cuccot és úgy döntesz, hogy felezel, akkor nekem kellene a fele. Legkésőbb jövőhéten felmegyek pestre, mert a hétvégén a boltban leszek. Jövőhéten is, de megoldom valahogy!
A teljes árát kellett kifizetni, vagy féláron megkapjuk a termékeket?

+1 hetet jelentene kb... Megígértem és így korrekt, tehát találkozhatunk ezt megbeszéljük "priviben". ( az áról annyit, hogy nem kellet olyan mélyre nyúlni abba a zsebbe  :-){  )

Mai nap a regeneráció jegyében telt. Holnap hát bicepsz lesz...

2008. Február 26. - 21:57:58
Válasz #42
Nem elérhető

shp


"..árról.." ( bocs csak ez már tényleg bántotta a szemem a sok helyesírási hiba között -gyorsan gépelek és nem alaposan nézem át, sry! )

2008. Február 26. - 22:08:34
Válasz #43
Nem elérhető

Sly


Tudod az első hét után még meg is ijedtem... mi a fene történik? Hát tömegelünk vagy mi? Akkor hogy csökken a zsír rajtunk?
Érdekes nem?
Az lesz a jó, hogy nagyobb tömeg lesz és kevesebb zsír !

2008. Február 27. - 07:44:35
Válasz #44
Nem elérhető

shp


Többet kell enni  ;)

Én is meglepődtem, az első hét után 1 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg. Amíg az izmok kerekednek és élesednek a körvanalak addig nincsen baj. A Novedex Xt-t már én is várom.  :-)->