2024. Április 29. - 14:19:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari teszt by ati75  (Megtekintve 51520 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 15. - 21:34:23
Megtekintve 51520 alkalommal
Nem elérhető

ati75


Sziasztok
Kicsit megkésve de én is megkezdem a tesztet. Magamról néhány adat: 33 éves vagyok, 188 cm magas, jelenleg 101 kg, kar 47.5 cm, comb 69 cm, derék 89 cm, mellkas 125 cm. Amatőr szinten fekvenyomó versenyeken indulgattam tavaly, idén is ezt tervezem, legközelebb március végén tervezem az idei első versenyemet Kaposváron a -100 kg-ban. Teszteltem a Musclebuilding stack-et és a Muscletech tesztben is részt vehettem, nagyban segítették a fejlődésem.
Lehet hogy a Gaspari termékkel egy súlycsoportot kell váltanom felfelé, de ha az izomtömegnövelésnek ez az "ára" akkor bevállalom... ;D
Tehát holnap kezdem egy kar edzéssel ( kicsit inkább átmozgatok, mert 6 napig egyfolytában sieltem...), este írom a tapasztaltakat.

Jó tesztelést mindenkinek!!

2008. Február 15. - 21:47:14
Válasz #1
Nem elérhető

Cressler


 Neked is sok sikert Ati! AZtán majd március 20-án megmutatod a többieknek mennyit plusszt adnak a GASPARI cuccok.   =/+'
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 16. - 21:13:41
Válasz #2
Nem elérhető

ati75


Sziasztok

Megvolt az első edzés, de a beszámoló előtt egy kis előzmény: egy hét edzés nélkül telt,mivel sielni voltam és a szállodában a kaja sem volt éppen "bodysnak" nevezhető ezidő alatt..volt minden: palacsinta, forralt bor stb.... ;D Szóval az edzés már nagyon hiányzott, de azért eléggé fáradtan érkeztem haza, de ma már megkezdtem egy átmozgató bicepsz-alkar edzéssel, a végén szaunáztam is mert megfáztam a sípályán és a szauna segíteni szokott ilyenkor.

Ma visszatértem a "tiszta" étkezéshez is , reggelire zabpehely+1 adag fehérje+tej, ebéd pulykamell+krumpli+saláta, edzés előtt 2 órával pulykamell+teljes kiörlésű kenyér+ sajt. 3 órával edzés előtt bevettem a 10 szem PlazmaJet-et, edzés előtt 15 perccel a Superpumpot ( szuper a citromos íz, korábban is használtam gyümölcspuncs ízben, hát hogy is mondjam... ittam már jobbat is... ;D)

Állva bicepsz: általában ezzel kezdem, főként franciarúddal csinálom a csuklóterhelés csökkentése miatt, 36 kg x 10, 46 x8, 56x8, 66x8, 76x6 ismétlés, jó erőben voltam és volt energiám, bedurrant a bicepsz és jöttek is szépen ki az erek ( pedig attól tartottam hogy az egy hét "szemétkaja" jól fedetté tesz..).
Váltott karú bicepsz állva: 18 kg x10, 22 kg x10, 26 kg x 8 ismétlés. Elkezdtem a sorozatok közben a SizeOn-t kortyolgatni, nagyon jó a citromos íz, édeskés-savanykás, nekem nagyon ízlik. Még jobban durrant a második gyakorlattól a karom, szinte betonnak éreztem a gyakorlat végén.
Scott-pados egykarú bicepsz: 18 kg x10, 20 kg x8,22 kg x8 ismétlés, ez már "odavágott" rendesen, rendesen már fájt a bicepszem a végén, de tele voltam energiával és nyomtam keményen.
Állva alkar emelés madárfogással: 40 kg x10, 45 kg x10, 50 kg x10 ismétlés, ezt a gyakorlatot szeretem kicsit nagyobb ismétlésszámmal csinálni, szinte mindig ég már az izom a sorozatok után.
Kábeles alkarbehúzás "szkanderos" módra: ezt a gyakorlatot Berkes Laci barátom mutatta, igen hatásos gyakorlat, ebből is 3 sorozatot csináltam 10 ismétléssel.
A fáradt és kissé "lepattant" állapotommal ellentétben nagyon jól ment az edzés, délelőtt és most lefekvés előtt is az 1-1 szem Halodrolt bevettem. Persze a fehérjét is kipróbáltam, nekem nagyon bejött a finom csokis íz.
Egyenlőre túl nagy hatásokról beszámolni nem tudok, néhány nap múlva biztos hogy szembetűnő változást hoznak a termékek,azonban a kemény bedurranás és az energiaszint megmaradása edzés végéig már észlelhető volt.

Folyt.köv. hétfőn egy kemény mell-váll edzéssel!!!! =/+' ;D 

2008. Február 16. - 21:17:28
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Megvolt az első edzés, de a beszámoló előtt egy kis előzmény: egy hét edzés nélkül telt,mivel sielni voltam és a szállodában a kaja sem volt éppen "bodysnak" nevezhető ezidő alatt..volt minden: palacsinta, forralt bor stb.... ;D Szóval az edzés már nagyon hiányzott, de azért eléggé fáradtan érkeztem haza, de ma már megkezdtem egy átmozgató bicepsz-alkar edzéssel, a végén szaunáztam is mert megfáztam a sípályán és a szauna segíteni szokott ilyenkor.

Ma visszatértem a "tiszta" étkezéshez is , reggelire zabpehely+1 adag fehérje+tej, ebéd pulykamell+krumpli+saláta, edzés előtt 2 órával pulykamell+teljes kiörlésű kenyér+ sajt. 3 órával edzés előtt bevettem a 10 szem PlazmaJet-et, edzés előtt 15 perccel a Superpumpot ( szuper a citromos íz, korábban is használtam gyümölcspuncs ízben, hát hogy is mondjam... ittam már jobbat is... ;D)

Állva bicepsz: általában ezzel kezdem, főként franciarúddal csinálom a csuklóterhelés csökkentése miatt, 36 kg x 10, 46 x8, 56x8, 66x8, 76x6 ismétlés, jó erőben voltam és volt energiám, bedurrant a bicepsz és jöttek is szépen ki az erek ( pedig attól tartottam hogy az egy hét "szemétkaja" jól fedetté tesz..).
Váltott karú bicepsz állva: 18 kg x10, 22 kg x10, 26 kg x 8 ismétlés. Elkezdtem a sorozatok közben a SizeOn-t kortyolgatni, nagyon jó a citromos íz, édeskés-savanykás, nekem nagyon ízlik. Még jobban durrant a második gyakorlattól a karom, szinte betonnak éreztem a gyakorlat végén.
Scott-pados egykarú bicepsz: 18 kg x10, 20 kg x8,22 kg x8 ismétlés, ez már "odavágott" rendesen, rendesen már fájt a bicepszem a végén, de tele voltam energiával és nyomtam keményen.
Állva alkar emelés madárfogással: 40 kg x10, 45 kg x10, 50 kg x10 ismétlés, ezt a gyakorlatot szeretem kicsit nagyobb ismétlésszámmal csinálni, szinte mindig ég már az izom a sorozatok után.
Kábeles alkarbehúzás "szkanderos" módra: ezt a gyakorlatot Berkes Laci barátom mutatta, igen hatásos gyakorlat, ebből is 3 sorozatot csináltam 10 ismétléssel.
A fáradt és kissé "lepattant" állapotommal ellentétben nagyon jól ment az edzés, délelőtt és most lefekvés előtt is az 1-1 szem Halodrolt bevettem. Persze a fehérjét is kipróbáltam, nekem nagyon bejött a finom csokis íz.
Egyenlőre túl nagy hatásokról beszámolni nem tudok, néhány nap múlva biztos hogy szembetűnő változást hoznak a termékek,azonban a kemény bedurranás és az energiaszint megmaradása edzés végéig már észlelhető volt.

Folyt.köv. hétfőn egy kemény mell-váll edzéssel!!!! =/+' ;D 

Nem kis súlyokat használsz  :-)! Jó lenne egyszer ilyen erősnek lenni, de sajna erre esély sincs. Sok sikert a továbbiakban  :-){  (:-)

2008. Február 16. - 21:22:36
Válasz #4
Nem elérhető

ati75


Köszi, nyomom ahogy bírom, remélem hogy sokat fogok erősödni a Gaspari cuccoktól!!!! @:-)

2008. Február 16. - 22:05:37
Válasz #5
Nem elérhető

Ren


Sziasztok

Megvolt az első edzés, de a beszámoló előtt egy kis előzmény: egy hét edzés nélkül telt,mivel sielni voltam és a szállodában a kaja sem volt éppen "bodysnak" nevezhető ezidő alatt..volt minden: palacsinta, forralt bor stb.... ;D Szóval az edzés már nagyon hiányzott, de azért eléggé fáradtan érkeztem haza, de ma már megkezdtem egy átmozgató bicepsz-alkar edzéssel, a végén szaunáztam is mert megfáztam a sípályán és a szauna segíteni szokott ilyenkor.

Ma visszatértem a "tiszta" étkezéshez is , reggelire zabpehely+1 adag fehérje+tej, ebéd pulykamell+krumpli+saláta, edzés előtt 2 órával pulykamell+teljes kiörlésű kenyér+ sajt. 3 órával edzés előtt bevettem a 10 szem PlazmaJet-et, edzés előtt 15 perccel a Superpumpot ( szuper a citromos íz, korábban is használtam gyümölcspuncs ízben, hát hogy is mondjam... ittam már jobbat is... ;D)

Állva bicepsz: általában ezzel kezdem, főként franciarúddal csinálom a csuklóterhelés csökkentése miatt, 36 kg x 10, 46 x8, 56x8, 66x8, 76x6 ismétlés, jó erőben voltam és volt energiám, bedurrant a bicepsz és jöttek is szépen ki az erek ( pedig attól tartottam hogy az egy hét "szemétkaja" jól fedetté tesz..).
Váltott karú bicepsz állva: 18 kg x10, 22 kg x10, 26 kg x 8 ismétlés. Elkezdtem a sorozatok közben a SizeOn-t kortyolgatni, nagyon jó a citromos íz, édeskés-savanykás, nekem nagyon ízlik. Még jobban durrant a második gyakorlattól a karom, szinte betonnak éreztem a gyakorlat végén.
Scott-pados egykarú bicepsz: 18 kg x10, 20 kg x8,22 kg x8 ismétlés, ez már "odavágott" rendesen, rendesen már fájt a bicepszem a végén, de tele voltam energiával és nyomtam keményen.
Állva alkar emelés madárfogással: 40 kg x10, 45 kg x10, 50 kg x10 ismétlés, ezt a gyakorlatot szeretem kicsit nagyobb ismétlésszámmal csinálni, szinte mindig ég már az izom a sorozatok után.
Kábeles alkarbehúzás "szkanderos" módra: ezt a gyakorlatot Berkes Laci barátom mutatta, igen hatásos gyakorlat, ebből is 3 sorozatot csináltam 10 ismétléssel.
A fáradt és kissé "lepattant" állapotommal ellentétben nagyon jól ment az edzés, délelőtt és most lefekvés előtt is az 1-1 szem Halodrolt bevettem. Persze a fehérjét is kipróbáltam, nekem nagyon bejött a finom csokis íz.
Egyenlőre túl nagy hatásokról beszámolni nem tudok, néhány nap múlva biztos hogy szembetűnő változást hoznak a termékek,azonban a kemény bedurranás és az energiaszint megmaradása edzés végéig már észlelhető volt.

Folyt.köv. hétfőn egy kemény mell-váll edzéssel!!!! =/+' ;D 

Nem kis súlyokat használsz  :-)! Jó lenne egyszer ilyen erősnek lenni, de sajna erre esély sincs. Sok sikert a továbbiakban  :-){  (:-)

Ekkora karokkal kötelező ilyen súlyokat használni!!!  ;D
 :-)!

2008. Február 16. - 22:11:51
Válasz #6
Nem elérhető

ati75


Köszi!! Szeretném már végre karvastagságban a "lélektani" 50 cm-t átlépni... =/+'

2008. Február 16. - 22:26:13
Válasz #7
Nem elérhető

Ren


Köszi!! Szeretném már végre karvastagságban a "lélektani" 50 cm-t átlépni... =/+'

Durranva van akkora, nem???

2008. Február 17. - 01:01:40
Válasz #8
Nem elérhető

Kris


Kepet raksz fel?

2008. Február 17. - 08:15:50
Válasz #9
Nem elérhető

ati75


A karom hidegen akkora, kicsit kisebb mint a korábbi tesztben, de hát itt voltak közben az ünnepek... :-/- Képeket most még nem csináltam, ( tegnapelőtt értem haza, és tegnap edzettem az elsőt..) de a korábbi teszt során igen, azokat meg lehet nézni a http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=297.0 címen.

A tegnapi értékeléshez még annyit, hogy nem is éreztem tegnap edzés után, hogy mennyire "szétvágtam" a bicepszem, később több alkalommal begörcsölt az izom.... :-/- =/+'

2008. Február 17. - 08:42:56
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi!! Szeretném már végre karvastagságban a "lélektani" 50 cm-t átlépni... =/+'

Én is ezzel küzdök sajnos  :'(

2008. Február 17. - 09:05:45
Válasz #11
Nem elérhető

ati75


Nemrég kanalazgattam a reggelimet ( zabpehely+IntraPro+tej), és az íze kísértetiesen hasonlít az általam nagyon kedvelt Mass-Tech-re!!!!! Ezt a csokis ízt nagyon eltalálták a Gasparinál!!!! Łł=

2008. Február 19. - 16:47:38
Válasz #12
Nem elérhető

ati75


Sziasztok

A tegnapi edzésről nem volt időm este beszámolni így most ezt pótolom.
Sajnos a tegnapi edzésen az elmúlt heti majdnem 4 kiló fogyás nagyon meglátszott,nem igazán voltam csúcsformában használt súlyok tekintetében.
A reggelim 1 adag Intra Pro+zabpehely+tej volt, délelőtt pufi rizs+cottage sajt+pulykamell, délben rizs + pulykamell, 17 óra benyomtam a PlazmaJet-et, edzés előtt teljes kiörlésű kenyér+cottage sajt+pulykamell+zöldség,majd superpump, edzés közben és utána Size On, majd edzés után Intra Pro. Mondhatni visszatértem a diétámhoz.
Az edzésen nagyon bedurrant a mellem és vállam, elég komoly izomlázam van most is.
Fekvenyomás( 8 sorozat végén 155-el)-szűknyomás( 3 sorozat végén 125-el)-tárogatás( 3 sorozat végén 28 kg-al) majd nyakból nyomás(4 sorozat végén 95 kg-val)-oldalemelés (3 sor  22 kg-al a végén )-döntött törzsű oldalemelés (3 sor 22 kg-al a végén )és hát mögött vállvonogatás ( 3 sor 110 kg-al a végén )volt a program. Szóval ez elég light-os volt, de sajna most még ennyire lepukkant formában vagyok, de most már itt vannak a Gaspari cuccok és ripsz-ropsz kilábalok ebből... @:-)
Lehet hogy a mai hát-tricepsz edzés előtt kipróbálom a 2 adag superpump-ot, kiváncsi vagyok a hatására, használtam már korábban Gakic-el és xpand-al kombinálva, elég ütős volt úgy együtt.

2008. Február 19. - 17:14:10
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

A tegnapi edzésről nem volt időm este beszámolni így most ezt pótolom.
Sajnos a tegnapi edzésen az elmúlt heti majdnem 4 kiló fogyás nagyon meglátszott,nem igazán voltam csúcsformában használt súlyok tekintetében.
A reggelim 1 adag Intra Pro+zabpehely+tej volt, délelőtt pufi rizs+cottage sajt+pulykamell, délben rizs + pulykamell, 17 óra benyomtam a PlazmaJet-et, edzés előtt teljes kiörlésű kenyér+cottage sajt+pulykamell+zöldség,majd superpump, edzés közben és utána Size On, majd edzés után Intra Pro. Mondhatni visszatértem a diétámhoz.
Az edzésen nagyon bedurrant a mellem és vállam, elég komoly izomlázam van most is.
Fekvenyomás( 8 sorozat végén 155-el)-szűknyomás( 3 sorozat végén 125-el)-tárogatás( 3 sorozat végén 28 kg-al) majd nyakból nyomás(4 sorozat végén 95 kg-val)-oldalemelés (3 sor  22 kg-al a végén )-döntött törzsű oldalemelés (3 sor 22 kg-al a végén )és hát mögött vállvonogatás ( 3 sor 110 kg-al a végén )volt a program. Szóval ez elég light-os volt, de sajna most még ennyire lepukkant formában vagyok, de most már itt vannak a Gaspari cuccok és ripsz-ropsz kilábalok ebből... @:-)
Lehet hogy a mai hát-tricepsz edzés előtt kipróbálom a 2 adag superpump-ot, kiváncsi vagyok a hatására, használtam már korábban Gakic-el és xpand-al kombinálva, elég ütős volt úgy együtt.

Hörr, olvasom itt a használt súlyokat, el vagyok képedve, te meg "lightos" edzésről beszélsz  :-O  !+"%

2008. Február 19. - 17:23:12
Válasz #14
Nem elérhető

ati75


Tényleg lightos edzésről beszélek, mert az alapgyakorlatoknál kb. 10-15 kg-al használok nagyobb súlyokat, amikor jó formában vagyok, de kézisúlyzós gyakorlatoknál is nagyobbakkal "küzdök" ha minden oké. Remélem jővő héten azért már nagyobb kg-okat tudok majd beírni, hétvége felé fotókat is csinálok, hogy majd a végén össze lehessen hasonlítani az " akkor és most" formát. =/+'