2024. Április 29. - 14:48:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari teszt by ati75  (Megtekintve 51520 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 19. - 17:33:39
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


Tényleg lightos edzésről beszélek, mert az alapgyakorlatoknál kb. 10-15 kg-al használok nagyobb súlyokat, amikor jó formában vagyok, de kézisúlyzós gyakorlatoknál is nagyobbakkal "küzdök" ha minden oké. Remélem jővő héten azért már nagyobb kg-okat tudok majd beírni, hétvége felé fotókat is csinálok, hogy majd a végén össze lehessen hasonlítani az " akkor és most" formát. =/+'

Te egy állat vagy  ;-oo-; Csak így tovább, nagyon motiváló számomra ilyet olvasni  =/+'

2008. Február 19. - 17:41:19
Válasz #16
Nem elérhető

ati75


Köszi az elismerést,csinálom ahogy bírom, mindig csak egy kicsit akarok többet, és nem egyszerre, de ez a visszaesés azért nem esett "túl jól"... na mindegy, most "csaló" napot tartok így délután és edzés előtti kajának a krumplis tésztát választottam, jó lesz szénhidráttöltésnek... ;D ;D Hátazok ma egy jót, hasonlóan mint ahogy Steve-től és Johny-tól láttam a Gyurma adásban... =/+'

2008. Február 19. - 18:55:40
Válasz #17
Nem elérhető

ati75


Megittam a sp250-et ( dupla adag) és elkezdtem érezni a jóleső nyomó érzést hátul a tarkómban, ami megfelelő "csőlátást" ad az edzéshez... pár perc és indulok, utána jön a beszámoló a mai hát-tricepszről!!! =/+'

2008. Február 19. - 19:20:57
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Február 19. - 22:10:07
Válasz #19
Nem elérhető

ati75


Üdv

Nos tehát: a heti 2. edzés volt ma este a hát-tricepsz.
Sokkal jobb erőben voltam mint tegnap, a Size On bizonyára elkezdett dolgozni a visszatöltődésben...  ;D Az étkezés hasonló volt a tegnapihoz, kivéve az ebéd ami csirkemell+rizs volt.

Hát:
- Húzózkodással kezdem általában (néha azonban felhúzással) 10 ism bemelegítés, majd + 10 kg 8 ism, +15 kg 8 ism, + 20 kg 8 ismétléssel zárom. Nagyon jó a hát bemelegítéséhez ez a gyakorlat.
- Döntött törzsű evezés rúddal:70 kg 10 ism, 100 kg 8 ism, 110 kg 8 ism, 120 kg 8 ism, csináltam már nagyobb súllyal is, de jól bedurrant a hátizmom a végére.
- Evezés ülve kábellel szűk fogással: a gépen sajna 100 kg a max, így 80 kg 10 ism, 90 kg 8 ism, 100 kg 8 ism volt ez a gyakorlat.
- Lehúzás szűken fordított fogással: ma csináltam ezt a gyakorlatot először, így szinte a használt súlyok csak találomra voltak 70 kg 10 ism, 80 kg 8 ism, 95 kg 8 ism.
Vastagnak éreztem a végén a hátam, és volt végig energiám, persze közben már iszogattam a Size On-t...

Tricepsz:
- Egykarú tricepsznyújtás állva: ezzel kezdem általában, jól bemelegít a fekve tricepsznyújtáshoz. 16 kg 10 ism, 20 kg 8 ism, 22 kg 8 ism, 26 kg 7 ism.
- Fekve tricepsznyújtás francia rúddal: 42 kg 8 ism, 52 kg 8 ism, 62 kg 8 ism, 66 kg 8 ism,a végére nagyon keményen bedurrant a tricepszem, még most is érzem, hogy ha kinyújtom akkor begörcsöl... :-/-
- Egykarú kábeles tricepsznyújtás: jobban érzem az egykarú végrehajtástól az izmot mint a kétkarútól, így egy ideje már igy csinálom, 3 sorozatban csináltam végig tartva a 8 ismétlést.

Jó volt a mai edzés, végig jól birtam a terhelést, jó volt látni, hogy 4-5 ember is www.bodybuilding.hu-s pólóban edzett a teremben, köztük Berkes Laci és Varga Dani... =/+'


2008. Február 21. - 16:48:11
Válasz #20
Nem elérhető

ati75


Sziasztok
Tegnap pihenőnapot tartottam és töltődtem a mai bicepsz-alkar-has edzésre ( könnyű edzésnap lesz a holnapi fekvenyomás-láb nap előtt). Este azért megiszogattam lefekvés előtt egy adag Size On-t, nem tudom, hogy minek tulajdonítható, de sokkal frissebben és kevésbé "összeszakadtabbnak" éreztem magam reggel. Lehet hogy a Size On éjszaka dolgozott...??? ;D
Csináltam egy képet a jelenleg használt tápkiegjeimről ( van még lenmagolaj meg izületvédő, de ezeknek a szedését most felfüggesztettem, illetve az izületvédőt később kezdem el szedni).

Ime:

2008. Február 21. - 16:52:09
Válasz #21
Nem elérhető

Kola


Ati 1 igazi Nitrogén-guru @-o ;-oo-; @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 21. - 16:54:26
Válasz #22
Nem elérhető

ati75


Na nem egyszerre használom a nano Vaport az Xpand-dal meg a Superpump-al.... Néha ezt is meg azt is... =/+' ;D

2008. Február 21. - 16:57:02
Válasz #23
Nem elérhető

Kola


pedig az tuti ütős lenne mondjuk 1 porcióval fajtánként 8-)
(nem akartam a füledbe tenni a bogarat) ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 21. - 17:00:55
Válasz #24
Nem elérhető

ati75


Nem mondassz túl merészet, ugyanis használtam már úgy ,hogy 1 adag Xpand + 1 adag superpump ( vagy nano Vapor), néha desszertnek még egy kis Gakic..... most azért nem akarom ezt túlszárnyalni mert ma már benyomtam egy adag plazmajet-et.... =/+' Łł=

2008. Február 21. - 17:10:45
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem mondassz túl merészet, ugyanis használtam már úgy ,hogy 1 adag Xpand + 1 adag superpump ( vagy nano Vapor), néha desszertnek még egy kis Gakic..... most azért nem akarom ezt túlszárnyalni mert ma már benyomtam egy adag plazmajet-et.... =/+' Łł=

Plasmajet hatása mennyi ideig érződik nálad?  :-oD

2008. Február 21. - 17:52:36
Válasz #26
Nem elérhető

ati75


Én frankón érzem még másnap is. :-)!

2008. Február 21. - 17:53:45
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Én frankón érzem még másnap is. :-)!

Úgy érzem nem fogom megbánni hogy megrendeltem!  @-o

2008. Február 21. - 17:54:06
Válasz #28
Nem elérhető

endre66


Azt a csipkebogyós C-vitamint nyomom én is, elég kellemetlen néha, nem akar lemenni elsőre (pedig lenyeltem már pár bogyit  @-o szóval van rutin), de ennek kibaszottul elcseszett formája van.

2008. Február 21. - 17:56:07
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


Azt a csipkebogyós C-vitamint nyomom én is, elég kellemetlen néha, nem akar lemenni elsőre (pedig lenyeltem már pár bogyit  @-o szóval van rutin), de ennek kibaszottul elcseszett formája van.

Én is ezt tolom, még nem volt vele gondom. Mondjuk nekem az amino tabikkal se  ;D (Biztos lánynak kellett volna születnem  ;D  o:) )