2024. Április 29. - 15:15:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari teszt by ati75  (Megtekintve 51521 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 21. - 18:25:12
Válasz #30
Nem elérhető

ati75


Reggel kb. 7-8 bogyó, délben 5-6 bogyó, este 2-3 bogyó a napi adag úgyhogy nekem mindegy hogy milyen formája van, csak legyen hatása!! Az előre bespájzolt Hydroxycut Hardcore-t nem tettem oda a többihez, sajna az lemarad, bár azt most nem is szedem. :-)!

2008. Február 21. - 23:39:01
Válasz #31
Nem elérhető

ati75


Sziasztok

Heti 3. edzés: bicepsz-alkar-has:
bicepsz: -állva bicepsz franciarúddal:42 kgx10, 52 kg x8, 62 kg x8, 72 kg x 8, 76 kg x 6 ismétlés, nagyon jól ment, jó erőben éreztem magam.
            -váltott karú bicepsz állva:20 kg x10, 26 kg x 8, 30 kg x7, annyira jó erőben éreztem magam, hogy az utolsó sorozatban a 30 kg-os kézisúlyzókra merészkedtem, amiből 7 ismétlést kipréseltem, lufiként durrant már a karom.
            -Scott pados egykarú bicepsz: 20 kg 3x8 ismétlés, levezetésnek szántam ezt a gyakorlatot, ezért csináltam mindhárom sorozatot ugyanazzal a súllyal, komoly volt az eresedés is.
Alkar: - állva bicepsz fordított fogással: 42 kg x10, 46 kg x8, 52 kg x8 ismétlés
         - kalapács bicepsz: 20 kg x8, 26 kg x8, 28 kg x8
Has: kábeles prédikáló hasgyakorlat: 3x15 emelkedő súlyokkal szuperszettben hiperhajlítással.

Nagyon jó erőben éreztem magam, gondolom a PlazmaJet elkezdett dolgozni mert folyamatosan be van durranva a karom és vastag erek látszódnak rajta, Size On-t nyomtam természetesen edzés közben, utána meg az Intra Pro-t.
A Halodrolt is szedem, egyenlőre napi 2x1-et, azt tapasztaltam, hogy gyorsan kiszárad a szám, illetve a bőröm, lehet hogy ez a Halodrol hatása...??
Étkezés: hasonló volt az elmúlt napokhoz annyi különbséggel, hogy délelőtt az Intra Pro-s zabpehely reggeli után sajnos csak egy light müzlis joghurt fért bele tizóraira a meló miatt.. :-/-
Súlyom 1 kg-ot növekedett, de a múlt heti - 4 kg-ot vissza is szeretném szedni mielőbb... =/+'   

2008. Február 22. - 08:58:41
Válasz #32
Nem elérhető

Sly


Szia Ati!
Nagyon komoly edzéseket csinálsz... A Halodrol hatására nekem is szárad a szám, érdekes azonban, hogy ha több folyadékot visszek be akkor az nemsokára ki is megy...
A PlasmaJet is +3 liter folyadékot kívánna... Csak arra vagyok kiváncsi, hogy ha ez így fog menni 6 hétig akkor mennyi száraz izom fog felmenni...

2008. Február 22. - 10:36:04
Válasz #33
Nem elérhető

blade


Jó erőben vagy ati75. Csak így tovább komoly növekedés lessz, ha így folytadod!!! :-)!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Február 22. - 23:08:52
Válasz #34
Nem elérhető

ati75


Sziasztok
Heti 4. edzés volt, fekvenyomás és láb.Furcsa párosításnak tűnhet, de mivel fekvenyomásra koncentrálok, igy heti 2x nyomok fekve ( 1x erős, 1x gyenge edzéssel ), valamint azért a lábat is edzem ( nem akarok aránytalan, "lábnélküli" lenni..), de persze a láb háttérbe szorul már mivel 4 hetem van a kitűzött versenyig, így a heti utolsó edzés végén edzem.
A kajáról: reggeli a szokásos ( zabpehely-Intra Pro-tej), 2 óra múlva pufi rizs-pulykamell-cottage sajt-sajt, ebéd kukoricás rizs, pulykamell kapros-tejszines mártásban( :-OO ), majd edzés előtt pufi rizs-pulykamell-sajt-paradicsom, majd lefekvés előtt cottage sajt-pulykamell-sajt-paradicsom összekeverve egy tálban és teljes kiörlésű kenyeret eszegetem hozzá pár perce. Illetve kihagytam a tápkiegeket, amiből ma kimaradt a PlazmaJet mert ugye heti 3 a max belőle, de az edzés előtti Superpump-ot "megbolondítottam egy kis Xpand-dal... @:-)
Fekvenyomás: 60 kg x 10, 90 kg x 8, 120 kg x 6, 140 kg x 6, 150 kg x 6, 165 kg x 1, az utolsó sorozat csak a "mozgás és a terhelés" miatt volt, nyomtam volna bele még legalább 2 ismétlést, majd nyomok is bele hétfőn az erős fekvenyomó napon.
Láb: 4 hete csak "immel-ámmal" edzettem lábra, nem is gugoltam, csak hajlitgatás meg nyújtogatás volt, most azonban gugolással kezdtem 60 kg x 10, 100 kg x 8, 120 kg x 8, 140 kg x 8 ismétlésekkel,feljebb nem is mentem, mert jővő héten még gugolok ( hasonlóan legalább 8 ismétlésekkel), utána megint marad a hajlitgatás meg nyújtogatás mert akkor már közel lesz a verseny az energiát a fekvenyomásra kell összpontosítani.. =/+'
Lábnyújtás és lábhajlitás következett ezután 3-3 sorozattal és 10 ismétlésekkel, majd ülve vádli és állva vádli gyakorlat 4-4 sorozat és 10 ismétlések.
Ennyi volt a mai program, hétvége a pihenésé és a töltődésé,a súlyom 100,6 kg volt délután, de hétfőn lesz egy hete, hogy a teljes Gaspari kollekciót használom, igy hétfőn is mérek majd súlyt.
A termékekről ( amit tapasztaltam az elmúlt majdnem egy hétben):
-Intra Pro: egyszerűen király!! Nagyon jó izü, könnyen oldódik, nincs tőle puffadás, ha jól emlékszem az összetétel szerint csak 2 gramm cukrot tartalmaz egy adag.
-Halodrol:olyan érzésem van ezzel kapcsolatban hogy mintha kissé "szárítana", keményebb és élesebb lettem.
-Size On:szuper termék, kitünő iz ( nekem citromos van) és tényleg van végig energiám csinálni nagy terheléssel az edzést.
-Superpump:használtam önmagában de más NO fokozókkal is, önmagában is jó volt ( főként egyszerre ha 2 adagot toltam be..), hozza azt megfelelő "pluszt" amit kell.
-Plazma Jet: nem véletlenül van ráirva hogy heti max. 3 adagot lehet belőle használni, mert 2 napig vastagnak és keménynek érzem magam tőle, ráadásul azt vettem észre hogy az erek kitágulása is állandó a hatása alatt. Azon tűnődtem, hogy ebben a termékben mi lehet, mert valóban nagyon erős a hatása!!!
Folyt.köv. hétfőn mell-váll edzéssel, remélem már hardcore formában!!!


2008. Február 23. - 19:19:52
Válasz #35
Nem elérhető

tothrichard


Szia.

Lehet, hogy nem jól tudom, de a plazmát heti négy alkalommal is lehet fogyasztani, de 2 nap egymás után nem lehet fogyasztani

Bővebben:
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&products_id=878

2008. Február 24. - 11:39:06
Válasz #36
Nem elérhető

ati75


Szia

Efit szedési sémáját követem, ebben leirta hogy max. heti 3 db PlazmaJet!!

2008. Február 25. - 16:40:36
Válasz #37
Nem elérhető

ati75


Sziasztok

Már kétszer kipróbáltam, hogy nemcsak edzés alatt hanem pihenőnapon (edzés előtti napon) este is megiszok egy adag Size On-t lefekvés előtt, és azt tapasztaltam, hogy sokkal pihentebben ébredek már másnap reggel, érezhetően jobban regenerálódok, és energikusabb is vagyok napközben.
Ma már megvolt 3 kajálás, az előbb vettem be a plazmajet-et, 1 óra múlva még egy kajálás ( edzés előtti) és 19 órakor edzés ( előtte egy adag superpump+xpand) =/+', mell-váll, erős fekvenyomó edzéssel,ami 8-8-6-6-4-4-2-2 ismétléseket jelent.

2008. Február 25. - 19:16:51
Válasz #38
Nem elérhető

Sly


Szia Ati...
A SizeOne-t én is megiszom este lefekvéskor a pihenőnapokon... ugyanazt tapasztaltam mint Te.
A SuperPump- ból pedig plussz egy adagot pedig reggel iszom a pihenőnapokon. Nagyon jó!! Igaz hamarabb el fog fogyni...

2008. Február 25. - 21:31:35
Válasz #39
Nem elérhető

ati75


És edzés után vagyok már:
mell:
-fekvenyomás: 60 kg x10, 90x8,120x6,140x6, 150x4, 155x4, 165x2x2 hát, hogy is mondjam, közepesnek értékelném a teljesítményem..
-szűknyomás: 80 kg x10, 110x8, 130x6
-tárogatás:22 kg x10,26x10,30x10
váll:
-nyakból nyomás helyett erőkereten mellről nyomást csináltam, mert néhány hete túlerőltettem a vállam amikor a 105 kg-ot vettem ki egyedül a tartóból, ami nagyon hátul van az ülőlaphoz képest, 4 sorozat 8 ismétlésekkel
-oldalemelés:18 kg x10, 20 x8, 22x8
-hát mögötti vállvonogatás: 80 kg x10, 100x10,120x10

Nagyon jól bedurrantam, telt és vastag voltam edzés után, súlyt viszont elfelejtettem mérni, majd holnap! =/+' ;D


2008. Február 27. - 17:10:39
Válasz #40
Nem elérhető

ati75


Innen indultam.... (2008. január 30-i képek)

2008. Február 27. - 17:11:38
Válasz #41
Nem elérhető

ati75


Kissé hülyén néznek ki a tükörből csinált amatőr képeim de nem volt más megoldás...

2008. Február 27. - 17:13:23
Válasz #42
Nem elérhető

Bubee


Kissé hülyén néznek ki a tükörből csinált amatőr képeim de nem volt más megoldás...

Nincs azokkal semmi gond, minden látszik aminek látszania kell  ;D Szeretnék én is így kinézni majd egyszer  :'(  ;D A derekadat, csípődet odaadhatnád nekem, szívesen elfogadom  ::) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 27. - 17:14:28
Válasz #43
Nem elérhető

hopika


Teljesen korrekt,de ezt már anno is leírtam.
Nekem soha nem lesz ilyen a derekam...fuckin' genetics...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 27. - 17:17:18
Válasz #44
Nem elérhető

ati75


Köszi Tamás, Te mindig csak dícsérsz.... Łł= Nagyon köszönöm!   Amúgy sose mond hogy soha, sokkal vékonyabb derekad lesz és sokkal jobb formát is fogsz hozni nemsokára!!! :-)!