2024. Április 29. - 12:02:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki volt a favoritod?

ati75
Yanou
Cressler
shp
Tóth Richard
Bandi
Seth
Sly
Anita H

Szerző Téma: A kedvenc Gaspari tesztemberem  (Megtekintve 28237 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 13. - 15:44:17
Válasz #30
Nem elérhető

fastor


Én nem Atira adtam le a voksom,melynek indoklása eccerű:
-eddig is számtalanszor leírtam,hogy fxsza a srác  (:-)
-nem hiszem,hogy szüksége lenne az én szavazatomra (ő fog nyerni)
-Yanou-nak a legelső bejegyzésénél megfogadtam,hogy akárhogy is alakul a tesztje-a voksom az övé!
Szép volt FIÚK!!!

Megtisztelsz! :-){
Picit azért szomorú vagyok...pedig én mindent megtettem... Természetesen tisztában voltam vele, hogy a "nagyok" között nem nagyon rúghatok labdába már csak azért sem, mivel Őket jóval többen ismeritek akár személyesen is. Még véletlen sem elégedetlenkedek, de megvallom őszintén egy pár szavazattal többre számítottam. :-[
Lehet, hogy kicsit aktívabbnak kéne lennem a fórumon?? Nemtudom...
Mindenesetre bízom benne, hogy lesz még lehetőségem bizonyítani esetleges későbbi tesztek alkalmával!
A lassan induló tavaszi tesztnél drukkolok, hogy válogassák be Fastor-t, a többi leendő tesztemberkének pedig hajrá!! /:-) :D
:-[
most így akkor kcisit rosszul érzem magam hogy SEthre szavaztam :P
de azért HAJRÁ SETH (:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 13. - 16:20:06
Válasz #31
Nem elérhető

Seth


Engem viszont megtisztelsz Fastor! /:-)

2008. Április 13. - 16:39:31
Válasz #32
Nem elérhető

Cressler


több mint 10-ember szavazott rám ez nagyon jó érzés , és visszajelzés  :)
köszi mindenkinek  :-)! :-){

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 13. - 17:09:20
Válasz #33
Nem elérhető

endre66


A karácsonyi és a Superdrol tesztnél is 77-en szavaztak, úgyhogy ez lassan végeredmény (72)...

2008. Április 13. - 19:52:15
Válasz #34
Nem elérhető

ati75


Ati!  8-}
Nem írsz méreteket a topicodba?  :-!!!

Seth beépített emberei elkezdtek szavazni.  ;D
-kell egy kevés morzsa különben utolér...
 ;D

Sziasztok
Mindenkinek köszönöm aki rám szavazott, vagy biztatott a teszt során, vagy akárcsak elolvasta a teszt-topicomat.
Méretekre eddig nem tértem ki, azért mert nekem egy verseny miatt több mint 3 kg-ot le kellett fogyasztanom ( a teszt vége előtt 2 héttel) és így nem lenne reális a végeredmény, azonban így is vastagabbnak nézek ki, a karom pl. így is 1 cm-t nőtt, a combom is 1 cm-t,és a derekam ( talán hála a befogyasztásnak) 87 cm volt az utolsó képen..
Remélem, hogy tesztelhetem majd a mass-fx,hyperdrol, retain tesztben is, és ott folytathatom és továbbra is megoszthatom az edzésemet, és talán a további fejlődésemet is... =/+' @:-)

2008. Április 13. - 20:04:26
Válasz #35
Nem elérhető

ati75


Bocsi Ati75!

Hivatalból kellett Cresslerre szavaznom. Itt állt mellettem és egy 20G-s tűt szorított a seggemhez........

Nem tehettem mást..... ;D



Na, erről még beszélni fogunk.... :-/- :-/- :-/-
neked nagyobb tűd van ?  ;D ;D ;D

Vadászmesterrel ezt hétfőn megvitatom.... ;-oo-; :-/-

2008. Április 13. - 22:26:09
Válasz #36
Nem elérhető

major


Folytasd a tesztelést ati75! Łł=

2008. Április 14. - 21:55:01
Válasz #37
Nem elérhető

Sly


Szerintem Seth a győztes... én Rá voksoltam...

2008. Április 16. - 10:37:32
Válasz #38
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ati, jól elhúztál!  :o

Minden szavazód hozott magával még egy embert? ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 16. - 16:33:31
Válasz #39
Nem elérhető

ati75


Ati, jól elhúztál!  :o

Minden szavazód hozott magával még egy embert? ;D

 !+"% Tényleg, ezt kellett volna tennem... Amúgy lezsíroztam velük, hogy ha összejön az újabb teszt,akkor mindegyikük kap 1-1 szem Mass-Fx-et, hogy átéljék a "gorilla-érzést".... ;D ;D

2008. Április 16. - 16:57:06
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Ati, jól elhúztál!  :o

Minden szavazód hozott magával még egy embert? ;D

 !+"% Tényleg, ezt kellett volna tennem... Amúgy lezsíroztam velük, hogy ha összejön az újabb teszt,akkor mindegyikük kap 1-1 szem Mass-Fx-et, hogy átéljék a "gorilla-érzést".... ;D ;D

Én önzetlenül szavaztam rád, és nem vagyok megvesztegethető  #:-)  o:)

2008. Április 16. - 17:00:16
Válasz #41
Nem elérhető

ati75


Ati, jól elhúztál!  :o

Minden szavazód hozott magával még egy embert? ;D

 !+"% Tényleg, ezt kellett volna tennem... Amúgy lezsíroztam velük, hogy ha összejön az újabb teszt,akkor mindegyikük kap 1-1 szem Mass-Fx-et, hogy átéljék a "gorilla-érzést".... ;D ;D

Én önzetlenül szavaztam rád, és nem vagyok megvesztegethető  #:-)  o:)

Őszintén nagyon szépen köszönöm!!!!!!!

2008. Április 16. - 17:05:23
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


Ati, jól elhúztál!  :o

Minden szavazód hozott magával még egy embert? ;D

 !+"% Tényleg, ezt kellett volna tennem... Amúgy lezsíroztam velük, hogy ha összejön az újabb teszt,akkor mindegyikük kap 1-1 szem Mass-Fx-et, hogy átéljék a "gorilla-érzést".... ;D ;D

Én önzetlenül szavaztam rád, és nem vagyok megvesztegethető  #:-)  o:)

Őszintén nagyon szépen köszönöm!!!!!!!

Ugyan már, ez a legkevesebb  ;-oo-; Azzal hálálod meg, ha jobb formát villantasz a következő teszt végére  :-)!

2008. Április 16. - 17:20:29
Válasz #43
Nem elérhető

ati75


Ati, jól elhúztál!  :o

Minden szavazód hozott magával még egy embert? ;D

 !+"% Tényleg, ezt kellett volna tennem... Amúgy lezsíroztam velük, hogy ha összejön az újabb teszt,akkor mindegyikük kap 1-1 szem Mass-Fx-et, hogy átéljék a "gorilla-érzést".... ;D ;D

Én önzetlenül szavaztam rád, és nem vagyok megvesztegethető  #:-)  o:)

Őszintén nagyon szépen köszönöm!!!!!!!

Ugyan már, ez a legkevesebb  ;-oo-; Azzal hálálod meg, ha jobb formát villantasz a következő teszt végére  :-)!

Ha bekerülök, akkor maximálisan azon leszek... @:-)

2008. Április 16. - 17:24:14
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg


Ati, jól elhúztál!  :o

Minden szavazód hozott magával még egy embert? ;D

 !+"% Tényleg, ezt kellett volna tennem... Amúgy lezsíroztam velük, hogy ha összejön az újabb teszt,akkor mindegyikük kap 1-1 szem Mass-Fx-et, hogy átéljék a "gorilla-érzést".... ;D ;D

Én önzetlenül szavaztam rád, és nem vagyok megvesztegethető  #:-)  o:)

Őszintén nagyon szépen köszönöm!!!!!!!

Ugyan már, ez a legkevesebb  ;-oo-; Azzal hálálod meg, ha jobb formát villantasz a következő teszt végére  :-)!

Ha bekerülök, akkor maximálisan azon leszek... @:-)

Jó lett volna egy diétás tesztbe bekerülnöm most, bár lehet nem jártak volna jól velem, 200g-on vagyok, egyfolytában ennék, de a súlyom sehova se mozdul.. Érdekes, mert előtte meg fel nem akart menni  ;D Mondjuk a súlyom nem volna probléma, ha menne le a zsír  :P De ma megjött a Hydroxycut Hardcore, nagyon kíváncsi vagyok, hátha csak ez kell utolsó löketként  >:D