2024. Május 15. - 17:46:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAgyranövés exterménen és fitten avagy Fastor naplója  (Megtekintve 43975 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 12. - 20:12:42
Válasz #60
Nem elérhető

fastor


reggelire direkt nem eszek sokat mert akkor nagyon felfúvódok és egyszerüen enm bírok enni :-[
a formáról az az igazság hogy mivel nagyon sokáig szar volt a kajám, lényegében régóta 69-74 re fogyok meg hízok oda vissza... most 74-75 vagyok, zabálokmostmár ténlyeg, de a szülök fizetik a kaját, és nem tudom egyszerüen nekik elmodnani mértnem jó a menza meg a szalonna tömegelésre ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 21:54:29
Válasz #61
Nem elérhető

Jordan


Fúúúúúúúúj! Dagi!
Látszik hogy csak fel vagy fuvódva a sok anyagtól!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 12. - 21:55:49
Válasz #62
Nem elérhető

fastor


Fúúúúúúúúj! Dagi!
Látszik hogy csak fel vagy fuvódva a sok anyagól!  ;D
ennyire láccik? --)
jajnekem :-/]
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 22:36:01
Válasz #63
Nem elérhető

tockon2


Fúúúúúúúúj! Dagi!
Látszik hogy csak fel vagy fuvódva a sok anyagól!  ;D
ennyire láccik? --)
jajnekem :-/]

Fastor, nem kell elkeseredni! Ilyen anyagcserével a szalonna sem árthat neked. 185/55kg -ről indultam anno, 20kg-ba 6-ot toltam bele és pont ugyanolyan alkatom és anyagcserém volt, mint neked. Az egyetlen megoldás, ha zabálsz /7%, ha kell hányingerig :-<, ha kell, éjszaka is felkelve legalább egy turmixra. Muszáj tágítani a gyomrodon, különben nem tudsz majd annyit enni 2év múlva, hogy  fennt tud tartani a 100kg-dat 2év múlva! :-!

2008. Május 13. - 11:29:40
Válasz #64
Nem elérhető

fastor


Fúúúúúúúúj! Dagi!
Látszik hogy csak fel vagy fuvódva a sok anyagól!  ;D
ennyire láccik? --)
jajnekem :-/]

Fastor, nem kell elkeseredni! Ilyen anyagcserével a szalonna sem árthat neked. 185/55kg -ről indultam anno, 20kg-ba 6-ot toltam bele és pont ugyanolyan alkatom és anyagcserém volt, mint neked. Az egyetlen megoldás, ha zabálsz /7%, ha kell hányingerig :-<, ha kell, éjszaka is felkelve legalább egy turmixra. Muszáj tágítani a gyomrodon, különben nem tudsz majd annyit enni 2év múlva, hogy  fennt tud tartani a 100kg-dat 2év múlva! :-!
megfogadom, köszönöm ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 13. - 21:16:52
Válasz #65
Nem elérhető

fastor


mai lábedzés rendhagyó lessz mert egyrészt most este követem el másrészt lessz benne egy adag gyors futás, kocogás, és 5*100 guggolás üresen saját súlyal, közben kocogás, majd hazafele is futás(ki liget be futás, ottt kocogás és guggolás, majd haza futás ;D)
rendhagyó de mivel holnap úszni akarok nem akartam szétbombázni magam de mégis legyen egy kis impulzus!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 13. - 22:19:38
Válasz #66
Nem elérhető

Tarot


Szerintem amilyen vékony vagy, egy ilyen edzés nem túl jó ötlet, pláne ez a futkorászás része vagy akkor amikor leülsz enni ne ejts foglyokat.  /7% :-oD

2008. Május 13. - 23:33:59
Válasz #67
Nem elérhető

fastor


Szerintem amilyen vékony vagy, egy ilyen edzés nem túl jó ötlet, pláne ez a futkorászás része vagy akkor amikor leülsz enni ne ejts foglyokat.  /7% :-oD
egy kicsi belefér ;D
am sem bírom ki  o:)
nah am csak 2*60 guggolás meg egyszer 40 lett mert enynit bírtam, ligetig futás vissza futás ott viszont futni már nem lehetett mert haverom hozta a kutyáját is az meg az elsö sprintnél megkostólt, és a másodiknál is harapott egy falatot belölem :'(
szóval a futás heylett maradt a séta :-p
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 13. - 23:40:48
Válasz #68
Nem elérhető

Jordan


az elsö sprintnél megkostólt, és a másodiknál is harapott egy falatot belölem :'(


Bakker tömegelj!
Ne pedig foggy!!!   @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 14. - 00:09:02
Válasz #69
Nem elérhető

fastor


az elsö sprintnél megkostólt, és a másodiknál is harapott egy falatot belölem :'(


Bakker tömegelj!
Ne pedig foggy!!!   @:-)
csam csam csam /7%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 00:10:24
Válasz #70
Nem elérhető

God Vazzeg


az elsö sprintnél megkostólt, és a másodiknál is harapott egy falatot belölem :'(


Bakker tömegelj!
Ne pedig foggy!!!   @:-)
csam csam csam /7%

Najazé  8-}  Łł=

2008. Május 14. - 00:19:13
Válasz #71
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 22:12:33
Válasz #72
Nem elérhető

fastor


nah ma egésznapos zaba volt, és este úszás
fél éve nem úsztam, nem is nagyon futottam, ráadásul nem vagyok túl laza, mivel nemnagyon nyujtok ;D
szóval gondoltam bemegyek égek egyet, és jövök haza, pozitívum let volna hogy legalább nem kell napoznom ekora égés után ;D
DE NEM!! @-o
úgy ment az úszás mintha nem félévet hanem mittomén 3 hetet se hagytam volna ki!!!
állóképesség maximális, levegövel nem votlbaj, még a pillangónál se égett a vállam, nagyon toltak az AX termékek, legalábbis én betudom a hatásuknak ezt :-)!
szóval már megvan egy ok hogy mért kell nyomtani, és nem csak testépítöknek!
egy kérdés STEVE vagy többi nagytudású , pl: JHONNY, EFITMASTER: ezzel megvágnak doppingteszten? ;D
komoylan jók ezek ;D
bár a freaket edzés után nem akartam mert volt egy kis hányinger, de fél adag nem gyötört meg utánna mint szokott ;D
holnap reggel mellhát ;D
aki akar edzeni egyet jöjjön a balance ba 8 ra O0
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 22:20:12
Válasz #73

B1ll4

Vendég
Nézz meg egy hivatalos doppingtesztet , nem egyszerűek az értékek  :P . Meglehet könnyen bukni

2008. Május 14. - 23:52:21
Válasz #74
Nem elérhető

fastor


Nézz meg egy hivatalos doppingtesztet , nem egyszerűek az értékek  :P . Meglehet könnyen bukni
hol találkok ilyet? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó