2024. Április 29. - 01:29:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Xéna AX-MAP teszt-célegyenesben a Masters EB-re  (Megtekintve 31792 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 11. - 14:29:22
Válasz #30
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Ma együtt vállazunk Xénával a Gilda Max-ban. Már alig várom így legalább én sem tespedek az off szezonomban! Nekem is nagyon jó ez a tesz és felkészülés, ha nem is figyelek annyira a kajára de az edzés továbbra is intenzív.
Remélem birni fogom a strapát, na de majd megirom mi volt. Holnap pedig hát....
Keddtől pedig Hispivel aki meg az őszre készül , nem tudok unatkozni :-[ !
 d:)

2008. Május 11. - 21:58:08
Válasz #31
Nem elérhető

Powerpuffgirl


Mindenki jól látja, már most tök jó formában van és szépségesa 'kicccsalád' női tagja. Kitartás!

Már alig várom a versenyt @-o
Eveee

Life is too short to stay small.

2008. Május 11. - 23:54:20
Válasz #32
Nem elérhető

Xéna


Mint már írtam,őszintén jól esik,hogy ilyen sokan mellettem állnak,de az külön megtiszteltető,hogy csajok is elismerően nyilatkoznak rólam,hiszen a nők legnagyobb kritikusai a NŐK!!!!
Megtörtént ma a váll edzés,utána lábaztunk egy átmozgatósat(lábtoló,feszítő,szamár vádli,hajlítót ma kénytelen voltam kihagyni,mert poweros felhúzáskor 105kg-nál az ülőgumó területén pár izomrost elszakadt.De nincs gáz,tavaly ugyanitt csak a másik lábamban részleges szakadást szenvedtem egy félspárga alkalmával és simán végig versenyeztem az évet.)
Egyébként a heti edzés sémám így néz ki:
Hétfő:mell-hát+1x60p,1x90p aerobic
Kedd:bic-tric+1x90p aerobic
Szerda:váll-láb(feszítők)+2x60p aerobic
Csüt.:mell-tric,láb(hajlítók),nincs aerobic órám,ezért 30p cardio
Péntek:hát-bic+90p aerobic
Szombat:90p aerobic,csak akkor edzem,ha kimaradt valami
Vasárnap:váll,láb(feszítő,hajlító,vádli-ez csak 1x van egy héten,mert így is 42cm),cardio 30p.Minden vasárnap csinálok egy T-rudas evezést,mert az nincs nálunk a teremben és az nagyon hozza a hátam.
Hát ennyi a hetem,egyébként az aerobic óráimat végig szoktam nyomni én is.
Most muszáj ennem egy kis salátát csirkével(Laci kiabál,hogy kész van,merthogy Ő tudja csak finoman elkészíteni),kicsit szédülök,mert 4órája ettem utoljára
 ugyanezt és még sokáig fent leszünk.

2008. Május 12. - 12:53:40
Válasz #33
Nem elérhető

Powerpuffgirl


Te aztán nem vagy semmi. :-)! Komolyan.
Csak ámulok és bámulok...
Eveee

Life is too short to stay small.

2008. Május 12. - 13:47:38
Válasz #34
Nem elérhető

Johnnyx


Minden elismerésem Xéna, hogy egy mell-hát vagy váll-láb edzés után még végig tudsz csinálni ilyen hosszú aerobic-ot. Azt hiszem van mit tanulnom tőled kitartásban!
Egyetek zabot!

2008. Május 12. - 18:14:59
Válasz #35
Nem elérhető

hispi


Abban teljesen igazad van Laci,hogy nehéz felvenni a versenyt Xénával,főleg,hogy látom milyen edzés munkát csinál, :-){ ,de szerintem téged se kell félteni.
Nyugi!!!! Szerintem bírni fogod.   ;D

2008. Május 12. - 22:30:54
Válasz #36
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Köszönöm az elismerő szavakat,hát nem könnyű nekiesni így fogyasztva az aerobicnak,de sok előnyt kovácsolok belőle.
Miután én találom ki a gyakorlatokat,ezek mind alakformáló,erősítő órák,így külön nem kell pl.az alsó testrész(távolító-közelítő)kidolgozására edzésen időt fordítanom,rengeteg kitörést csinálunk,felhúzásokat,amihez beviszünk az órára tárcsákat,igaz,hogy ez nem 100kiló,de igen jót tesz az alsó fertálynak!Sok "gyúrós" gyakorlatot építek be,ezeket szeretik is a vendégeim,mert az idők folyamán rájöttek,hogy izmosan szép az élet...
A hasizomról nem is beszélve,10,néha 20p folyamatos hasazás van,ezt is letudom órán.Nem utolsó sorban cardioznom is kevesebbet kell kint,mivel mindig van egy 20perces aerob blokk.Az állóképességemnek is jót tesz a dolog-ami a színpadon alap feltétel-,annál is inkább,mivel az egész órát folyamatosan magyarázva,számolva csinálom végig.Szóval nehéz,de nagyon hasznos ez nekem!
Ma viszont megúsztam az aerobicot(ezért aztán cardioztam),Lacival párban edzettünk mell-hátat a Gildában,ahol kisebb csúcstalálkozó volt:Varga Dani Dokival,Farkas Andi barátnőm vőlegényével,Farkas Robival(aki 120kilós,galamblelkű pali),Németh Pisti Halmi Pistivel,Fitness Barbie Halmi Pisti barátnőjével edzett!Kifelé menet pedig összefutottunk D.Bunnyval is,mi ill.ki jöhet még?Hát senki,mert holtfáradtan hazajöttünk és a férjem B.Laci konyhatündér jelmezben(pucéran egy meztelen nőt ábrázoló kötényben,ami az enyém,csak nem használom)ELMOSOGATOTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tényleg egy igazi TÜNDÉR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. Május 12. - 22:36:03
Válasz #37
Nem elérhető

Xéna


Köszönöm az elismerő szavakat,hát nem könnyű nekiesni így fogyasztva az aerobicnak,de sok előnyt kovácsolok belőle.
Miután én találom ki a gyakorlatokat,ezek mind alakformáló,erősítő órák,így külön nem kell pl.az alsó testrész(távolító-közelítő)kidolgozására edzésen időt fordítanom,rengeteg kitörést csinálunk,felhúzásokat,amihez beviszünk az órára tárcsákat,igaz,hogy ez nem 100kiló,de igen jót tesz az alsó fertálynak!Sok "gyúrós" gyakorlatot építek be,ezeket szeretik is a vendégeim,mert az idők folyamán rájöttek,hogy izmosan szép az élet...
A hasizomról nem is beszélve,10,néha 20p folyamatos hasazás van,ezt is letudom órán.Nem utolsó sorban cardioznom is kevesebbet kell kint,mivel mindig van egy 20perces aerob blokk.Az állóképességemnek is jót tesz a dolog-ami a színpadon alap feltétel-,annál is inkább,mivel az egész órát folyamatosan magyarázva,számolva csinálom végig.Szóval nehéz,de nagyon hasznos ez nekem!
Ma viszont megúsztam az aerobicot(ezért aztán cardioztam),Lacival párban edzettünk mell-hátat a Gildában,ahol kisebb csúcstalálkozó volt:Varga Dani Dokival,Farkas Andi barátnőm vőlegényével,Farkas Robival(aki 120kilós,galamblelkű pali),Németh Pisti Halmi Pistivel,Fitness Barbie Halmi Pisti barátnőjével edzett!Kifelé menet pedig összefutottunk D.Bunnyval is,mi ill.ki jöhet még?Hát senki,mert holtfáradtan hazajöttünk és a férjem B.Laci konyhatündér jelmezben(pucéran egy meztelen nőt ábrázoló kötényben,ami az enyém,csak nem használom)ELMOSOGATOTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tényleg egy igazi TÜNDÉR!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Már megint Laci volt belépve!!!!!!!!!Ő nem is aerobicozik!Szóval az előző az én nevemben értendő,ilyenek meg előfordulhatnak,dehát családban marad!!!!!





2008. Május 14. - 15:52:58
Válasz #38
Nem elérhető

hispi


Hmmmmmmmm.  A Laci,mint konyhatündér?!
Nehezen tudom elképzelni. ;D
Bár az igaz,hogy főzni nagyon jól tud.  <:-)

2008. Május 15. - 10:23:53
Válasz #39
Nem elérhető

Vica75


A tegnapi aerobic óra... Hát Eszterem nem semmi volt. Csodálom az energiádat. No meg a számomra etalon izmaid.  :-)! Csak így tovább!  Łł=
Már nagyon várom a pénteki edzést! Lábazás, bicó, tricó...kafa lesz! Éljen a brokkoli! Pusza!

2008. Május 15. - 10:50:47
Válasz #40
Nem elérhető

Xéna


A tegnapi aerobic óra... Hát Eszterem nem semmi volt. Csodálom az energiádat. No meg a számomra etalon izmaid.  :-)! Csak így tovább!  Łł=
Már nagyon várom a pénteki edzést! Lábazás, bicó, tricó...kafa lesz! Éljen a brokkoli! Pusza!


Hello Vica!
Hát az energiám még talán o.k.,meglátjuk mi lesz a jövő héten!
A brokkoli most a legfinomabb kajám(még csak meg sem párolom,mert nincs időm,bedobom a mikroba egy kis jódozott sóval,azt' kész).
Pénteken egyél sokat,mert nem lesz kislányos az edzés!!!!!!!!!!!!!! :-/-

2008. Május 20. - 10:49:56
Válasz #41
Nem elérhető

hispi


Szia Xéna!

Tegnap láttalák a teremben,meg kell, hogy mondjam, nagyon jól nézel ki.
Esetleg valamikor teszel még fel képet,hogy a többiek is gyönyörködhessenek a fantasztikus formádon?
Én már nagyon várom.  :)

2008. Május 20. - 12:28:55
Válasz #42
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Xéna!

Tegnap láttalák a teremben,meg kell, hogy mondjam, nagyon jól nézel ki.
Esetleg valamikor teszel még fel képet,hogy a többiek is gyönyörködhessenek a fantasztikus formádon?
Én már nagyon várom.  :)

Így van, képeket szeretnénk!  >:D
Egyetek zabot!

2008. Május 21. - 13:29:47
Válasz #43
Nem elérhető

Isaura


Sziasztok! Végre vagyok én is...Leoncio nagylelkű engedélyével... Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, eszméletlen ahogy Eszter alakul, amit csinál, ahogy kinéz! Én eddig még nem láttam felkészülni, hiszen nem régóta vagyok itt, így számomra főleg döbbenetes!  @-o És emelett motiváló is. Eszter edzései (és tanácsai, segítsége) hatására megtanultam, milyen a kitartás... és azt is, hogy milyen minden nap izomlázzal kelni és feküdni. Köszönöm!  :-){ Hajrá Eszter, csak így tovább!!

2008. Május 22. - 12:54:00
Válasz #44
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
 Sziasztok!
Pár kép Xéna tegnapi edzéséről!