2024. Május 14. - 14:34:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MAP-AX teszt by ati75  (Megtekintve 34064 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 20. - 23:21:22
Válasz #60
Nem elérhető

madinorbi


Tate nyomás az meg miaz ? ????... ????... ????...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 20. - 23:23:46
Válasz #61
Nem elérhető

Jordan


Tate nyomás az meg miaz ? ????... ????... ????...

Elküldtem privátban.  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 20. - 23:26:33
Válasz #62
Nem elérhető

ati75


Egyszerűbb és látványosabb, ha a youtube-n beirod hogy "Tate press" és ott láthatod, amúgy egy speciális gyakorlat a fekvenyomó erő növelésére. Blade ajánlotta és nekem nagyon bejött!!

2008. Május 22. - 23:05:45
Válasz #63
Nem elérhető

Dillon


Ezt már én is kipróbáltam és tényleg elég hatásos!  =/+'

2008. Május 23. - 22:28:15
Válasz #64
Nem elérhető

ati75


Kicsit elmaradtam a heti beszámolóval, de most tömörítve pótolom:
- szerda:váll,bicepsz: a nyakból nyomást kicsit visszavett súllyal csináltam, mert kissé érzékeny a vállam( talán a rotátor köpeny, tipikus fekvenyomó betegség..)100 fölé nem is mentem, de az oldalemeléssel és a döntött törzsű oldalemeléssel viszont "jól odavágtam" ( 26 kg-al 10 ism illetve 30 kg-al 8 ism a végén..), bicepsznél is tartottam a nagy súlyokat, koncentrált bicepsznél sajnáltam, hogy itt a teremben a 40 kg-os a legnagyobb kézisúlyzó...
-csütörtök: láb: több hét óta újra gugoltam, mit ne mondjak, nem esett valami jól, na de nincs nyavajgás, 175-be azért 4-et sikerült a végén teljesiteni, aztán lábtolózás 350-el és vádli mert lábtömeget kell építeni!!!!
-mai napon fekvenyomás és hát:  a light fekvenyomó napon azt terveztem, hogy 8 ismétlés alá nem megyek, ezt tartottam is úgy hogy a 6. sorozatban 160-ba nyomtam 8-at!!! Egyéni csúcs!!!Aztán döntött törzsű evezésben is 145 kg-ba húztam 5-öt, ez is egyéni csúcs!!! Pedig ma fél napot a fülledt autóban töltöttem, pihenő nem volt, de a mai nagy meglepetése az volt, hogy tegnap délután egyeztettem le Lindával és az extremefit-tel a rendelésem és már ma délelőtt meg is érkezett a csomag Muscle Milk-el és Dyma Lean-el!!!!
Sajnos fogyogat erősen a tesztcsomag illetve a 2. doboz Freak Fix, a hatásuk látszik az edzésen használt súlyokban illetve azokban az elismerő pillantásokban és megjegyzésekben amelyeket tapasztalatok mostanában a teremben!!!  =/+' d:)

2008. Május 24. - 14:50:54
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Kicsit elmaradtam a heti beszámolóval, de most tömörítve pótolom:
- szerda:váll,bicepsz: a nyakból nyomást kicsit visszavett súllyal csináltam, mert kissé érzékeny a vállam( talán a rotátor köpeny, tipikus fekvenyomó betegség..)100 fölé nem is mentem, de az oldalemeléssel és a döntött törzsű oldalemeléssel viszont "jól odavágtam" ( 26 kg-al 10 ism illetve 30 kg-al 8 ism a végén..), bicepsznél is tartottam a nagy súlyokat, koncentrált bicepsznél sajnáltam, hogy itt a teremben a 40 kg-os a legnagyobb kézisúlyzó...
-csütörtök: láb: több hét óta újra gugoltam, mit ne mondjak, nem esett valami jól, na de nincs nyavajgás, 175-be azért 4-et sikerült a végén teljesiteni, aztán lábtolózás 350-el és vádli mert lábtömeget kell építeni!!!!
-mai napon fekvenyomás és hát:  a light fekvenyomó napon azt terveztem, hogy 8 ismétlés alá nem megyek, ezt tartottam is úgy hogy a 6. sorozatban 160-ba nyomtam 8-at!!! Egyéni csúcs!!!Aztán döntött törzsű evezésben is 145 kg-ba húztam 5-öt, ez is egyéni csúcs!!! Pedig ma fél napot a fülledt autóban töltöttem, pihenő nem volt, de a mai nagy meglepetése az volt, hogy tegnap délután egyeztettem le Lindával és az extremefit-tel a rendelésem és már ma délelőtt meg is érkezett a csomag Muscle Milk-el és Dyma Lean-el!!!!
Sajnos fogyogat erősen a tesztcsomag illetve a 2. doboz Freak Fix, a hatásuk látszik az edzésen használt súlyokban illetve azokban az elismerő pillantásokban és megjegyzésekben amelyeket tapasztalatok mostanában a teremben!!!  =/+' d:)

Hűha, hűha, jól megy a teszt, megérte belevágni..  :-)! A teszt végén gondolom raksz majd képeket, erőszinted elképesztő, biztos látszik a formádon is  8-) Váááá  :-OO

2008. Május 24. - 14:54:11
Válasz #66
Nem elérhető

ati75


Igen, jővő hét elején csinálunk képeket és majd felteszem.

2008. Május 24. - 15:18:47
Válasz #67
Nem elérhető

tas


Kicsit elmaradtam a heti beszámolóval, de most tömörítve pótolom:
- szerda:váll,bicepsz: a nyakból nyomást kicsit visszavett súllyal csináltam, mert kissé érzékeny a vállam( talán a rotátor köpeny, tipikus fekvenyomó betegség..)100 fölé nem is mentem, de az oldalemeléssel és a döntött törzsű oldalemeléssel viszont "jól odavágtam" ( 26 kg-al 10 ism illetve 30 kg-al 8 ism a végén..), bicepsznél is tartottam a nagy súlyokat, koncentrált bicepsznél sajnáltam, hogy itt a teremben a 40 kg-os a legnagyobb kézisúlyzó...
-csütörtök: láb: több hét óta újra gugoltam, mit ne mondjak, nem esett valami jól, na de nincs nyavajgás, 175-be azért 4-et sikerült a végén teljesiteni, aztán lábtolózás 350-el és vádli mert lábtömeget kell építeni!!!!
-mai napon fekvenyomás és hát:  a light fekvenyomó napon azt terveztem, hogy 8 ismétlés alá nem megyek, ezt tartottam is úgy hogy a 6. sorozatban 160-ba nyomtam 8-at!!! Egyéni csúcs!!!Aztán döntött törzsű evezésben is 145 kg-ba húztam 5-öt, ez is egyéni csúcs!!! Pedig ma fél napot a fülledt autóban töltöttem, pihenő nem volt, de a mai nagy meglepetése az volt, hogy tegnap délután egyeztettem le Lindával és az extremefit-tel a rendelésem és már ma délelőtt meg is érkezett a csomag Muscle Milk-el és Dyma Lean-el!!!!
Sajnos fogyogat erősen a tesztcsomag illetve a 2. doboz Freak Fix, a hatásuk látszik az edzésen használt súlyokban illetve azokban az elismerő pillantásokban és megjegyzésekben amelyeket tapasztalatok mostanában a teremben!!!  =/+' d:)

ezek má nem emberi súlyok... állat vagy :-){

2008. Május 24. - 15:21:34
Válasz #68
Nem elérhető

ati75


Kicsit elmaradtam a heti beszámolóval, de most tömörítve pótolom:
- szerda:váll,bicepsz: a nyakból nyomást kicsit visszavett súllyal csináltam, mert kissé érzékeny a vállam( talán a rotátor köpeny, tipikus fekvenyomó betegség..)100 fölé nem is mentem, de az oldalemeléssel és a döntött törzsű oldalemeléssel viszont "jól odavágtam" ( 26 kg-al 10 ism illetve 30 kg-al 8 ism a végén..), bicepsznél is tartottam a nagy súlyokat, koncentrált bicepsznél sajnáltam, hogy itt a teremben a 40 kg-os a legnagyobb kézisúlyzó...
-csütörtök: láb: több hét óta újra gugoltam, mit ne mondjak, nem esett valami jól, na de nincs nyavajgás, 175-be azért 4-et sikerült a végén teljesiteni, aztán lábtolózás 350-el és vádli mert lábtömeget kell építeni!!!!
-mai napon fekvenyomás és hát:  a light fekvenyomó napon azt terveztem, hogy 8 ismétlés alá nem megyek, ezt tartottam is úgy hogy a 6. sorozatban 160-ba nyomtam 8-at!!! Egyéni csúcs!!!Aztán döntött törzsű evezésben is 145 kg-ba húztam 5-öt, ez is egyéni csúcs!!! Pedig ma fél napot a fülledt autóban töltöttem, pihenő nem volt, de a mai nagy meglepetése az volt, hogy tegnap délután egyeztettem le Lindával és az extremefit-tel a rendelésem és már ma délelőtt meg is érkezett a csomag Muscle Milk-el és Dyma Lean-el!!!!
Sajnos fogyogat erősen a tesztcsomag illetve a 2. doboz Freak Fix, a hatásuk látszik az edzésen használt súlyokban illetve azokban az elismerő pillantásokban és megjegyzésekben amelyeket tapasztalatok mostanában a teremben!!!  =/+' d:)

ezek má nem emberi súlyok... állat vagy :-){

Köszi, remélem, hogy majd a képeken lévő formámon is látszik a teszt hatása!! :-){

2008. Május 26. - 16:01:15
Válasz #69
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Ezt már én is kipróbáltam és tényleg elég hatásos!  =/+'

Én is kipróbáltam szabadon Ati után----és tetszik!
 d:)

2008. Május 26. - 16:31:47
Válasz #70
Nem elérhető

Johnnyx


Jó ötlet ez a Tate press. Rám férne már, hogy fejlődjön a fekvenyomó erőm.  @:-)
Egyetek zabot!

2008. Május 27. - 21:12:13
Válasz #71
Nem elérhető

blade


Ez igen Ati jó erőben vagy!!
Erősen gondolkodom ennek a steknek a beszerzésén!!
Csak így tovább!!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 29. - 22:16:23
Válasz #72
Nem elérhető

ati75


Sziasztok

Heti összefoglaló eddig:
-hétfőn a szokásos hardcore fekvenyomó edzés volt és tricepsz mellette: 175-be 3 ismétlés , utána 3 deszkán 160-ba 5 ismétlés. Tate nyomásban legközelebb már emelni fogok mert a 30-30 kg-al a 10 ismétlés nem volt különösebben nehéz.. Amúgy kissé megerőltettem a mell-váll találkozását a jobb oldalon, ezért a következő váll edzést lazábbra vettem.
-kedd pihi
-szerda hát és váll: húzózkodtam +15 kg-al 4x8-at majd változatosság kedvéért Berkes Lacival nyomtunk felváltva nyakból "lightosan"  @-o, ezután jött a döntött törzsű evezés,végén  135-el 10 ismétlés, az oldalemelésnél annyira vigyáztam a vállamra, hogy 28-28 kg-al sikerült 7 ismétlést csinálni oldalemelésben... !+"%
-csütörtök pihi
-péntekre tervezem a lábedzést, gugolás és lábtoló 5-6 sorozat mindegyikből ( lehet hogy utána lesz egy kis merevlábú felhúzás...) végén vádlival, mert lábtömeg KELL!!!! Bicepsz csatlakozik utána!!
- szombaton is valszeg lesz edzés, valami könnyű átmozgatás...

A Mass-Fx meg a Hyperdrol együtt nagyon ütős, Freak Fix meg nagyon jó, markáns, telt íz a dupla csoki. Plasmacore-t jól elkeverem hideg vizben és nagyon "csúszik" edzés előtt. Szóval sajnálom, hogy pár nap és elfogynak a cuccok... :-){

2008. Június 03. - 06:44:14
Válasz #73
Nem elérhető

ati75


A múlt hét egy kicsit a pihentetés jegyében telt, kissé túlerőltettem a vállam, igy a múlt hetet egy láb-bicepsz-alkar edzéssel zártam és a heti 4. edzést ki is hagytam, de igy is egyszer leedzettem minden izmot, a gugolás várakozáson felül ment, 180-ba 5 ismétlés volt. Aztán a hétvége a pihenés jegyében telt, ami meghozta a jó hatását és sikerült kipihenni magam és a vállam sem fájt a tegnapi mell-tricepsz edzésen.
Tegnap kicsit még visszafogottabban edzettem, fekvenyomásban 170 fölé nem is mentem, deszkás nyomásban azért 160-ba 5 ismétlésig felmentem, majd a tárogatást tényleg "light"-osra akartam venni, de 35 kg-ig feltornáztam magam 10 ismétléssel. A tate nyomásban is tartottam a nagyobb súlyokat, 35 kg-ba 8 ismétlésig mentem.

Tegnap "élőben" láttam Xéna formáját a teremben, extra brutál, nagyon száraz volt most is, remélem hogy jól szerepel a masters EB-n!!! @:-) =/+'

2008. Június 04. - 18:39:40
Válasz #74
Nem elérhető

ati75


Beszámoló a tegnapi edzésről:
-hát: döntött törzsű evezéssel kezdtem, - köztes gyakorlatnak megcsináltam a "light" nyakból nyomást - majd csigán lehúzás szélesen majd kézisúlyzóval evezés, döntött törzsűben 145 kg-al 6 ismétlés már egész jól ment, majd a csigán lévő max. súllyal 3x12 ismétlés lehúzásban, végezetül 40 kg-al ( nincs nagyobb kézisúlyzó itt... :-/-) 3x10 egykarú evezés. A csigán gépre még tárcsákat sem lehet tenni, úgyhogy marad a döntött törzsű meg a húzózkodás, ahol azért lehet az "egekig" terhelni a hátizmot...
-váll: még mindig "light" nyakból nyomás volt az első két hátgyakorlat között, végén 95 kg-ba 8 ismétlés a korábbi 120 kg-hoz képest elég szerény, de már javul a vállam. Oldalemelés 26-26 kg-al 8-akat, döntött törzsű oldalemelés 30kg-al 8-akat, majd hát mögött vállvonogatás 100-110-120 kg-al 10 ismétlések.
-has: hasprés 4x15 ismétlés,nem vittem túlzásba...

Ma egy láb-bicepsz-alkar edzés jön, ezzel zárom a tesztet, ma viszek fényképezőt és csinálunk pár képet!