2024. Május 20. - 10:03:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 452814 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Szeptember 06. - 09:33:12
Válasz #1125
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szomszéd macskája növekedési hormont használ. több anyajegye megnőtt. megnézette dokival,azt mondta nincs gáz. szerintetek?

Anyajegyek, szemölcsök növekedhetnek. Van ilyen mellékhatása. Sőt, ha daganatod van, azt is felgyorsítja.
Sima ügy, minden növekszik tőle (a szemgolyód nem  :D), persze ez adag függő, meg, hogy mennyi ideig használja.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 06. - 13:34:45
Válasz #1126
Nem elérhető

Milo


8-at használ a kínaiból. 1hete használja és már észrevehetően nőtt neki pár anyajegy. gondoltam hogy van ilyen mellékhatása.csak vhogy ilyen tapasztalatról még senki sem számolt be
Riceman

2013. Szeptember 06. - 15:56:06
Válasz #1127
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
8-at használ a kínaiból. 1hete használja és már észrevehetően nőtt neki pár anyajegy. gondoltam hogy van ilyen mellékhatása.csak vhogy ilyen tapasztalatról még senki sem számolt be
8-at már a kínaiból is észre lehet venni  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 07. - 00:07:39
Válasz #1128
Nem elérhető

dred


8-at használ a kínaiból. 1hete használja és már észrevehetően nőtt neki pár anyajegy. gondoltam hogy van ilyen mellékhatása.csak vhogy ilyen tapasztalatról még senki sem számolt be
8-at már a kínaiból is észre lehet venni  :).

Azért növi használat előtt szoktak csináltatni egy teljes körű onkológiai kivizsgálást...
Mert ha csak egy rákos sejted is van a szervezetedben, akkor bizony hamarosan leteszed a vasat...

2013. Szeptember 07. - 11:55:15
Válasz #1129
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
8-at használ a kínaiból. 1hete használja és már észrevehetően nőtt neki pár anyajegy. gondoltam hogy van ilyen mellékhatása.csak vhogy ilyen tapasztalatról még senki sem számolt be
8-at már a kínaiból is észre lehet venni  :).

Azért növi használat előtt szoktak csináltatni egy teljes körű onkológiai kivizsgálást...
Mert ha csak egy rákos sejted is van a szervezetedben, akkor bizony hamarosan leteszed a vasat...
Szoktak csináltatni, de csak nagyon kevesen, szerintem a növekedési hormont használók kb. 1%-a....talán.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 10. - 21:33:38
Válasz #1130
Nem elérhető

Maszat


Több mint 1 hete megy napi 1x 100mg DHEA. (azért így, mert 100mg-os) Hamarosan megemelem 200mg-ra mert SEMMIT nem érzek. Soha nem vártam egy kiegészít?t?l,h 8-9 nap alatt megváltsa a világot, de azért egy elég androgén hiányos állapotban 3-4 nap után szoktam érezni a tesztoszteron szint növel?k hatását a libidón. Most semmi. Kíváncsi leszek 200nál fog-e változni valami.
Én írtam,hogy 200-al szedtem.

Hát kellett neki majdnem 3 hét, meg 200ra is fel kellett emelnem már egy hete, de megérkezett. Sokkal jobb libidó (egyáltalán,h van  ;D ), jobb közérzet! Megjelent pár pattanás az arcomon, halántékomon, felkaromon, és az alsó hátamon, nálam ezek exogén tesztoszterontól szoktak kijönni. Kicsit zsírosabb a bőröm, és az arcszőrzetem is hamarabb nő.

Erőszintet nem tudom felmérni reálisan, mert sok volt a kihagyás, és valószínűleg ínhüvely gyulladásom van, ezért csak pár gyakorlatot tudtam csinálni amitől kevésbé fájt. Azt nem tudom,h a sok kihagyás miatti ellaposodás miatt, vagy a DHEA miatt, de olyan szinten bedurrantam,h csak pislogtam. Az alap állapothoz képest drámai volt a különbség.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 11. - 20:45:52
Válasz #1131
Nem elérhető

cpggyurma


Több mint 1 hete megy napi 1x 100mg DHEA. (azért így, mert 100mg-os) Hamarosan megemelem 200mg-ra mert SEMMIT nem érzek. Soha nem vártam egy kiegészít?t?l,h 8-9 nap alatt megváltsa a világot, de azért egy elég androgén hiányos állapotban 3-4 nap után szoktam érezni a tesztoszteron szint növel?k hatását a libidón. Most semmi. Kíváncsi leszek 200nál fog-e változni valami.
Én írtam,hogy 200-al szedtem.

Hát kellett neki majdnem 3 hét, meg 200ra is fel kellett emelnem már egy hete, de megérkezett. Sokkal jobb libidó (egyáltalán,h van  ;D ), jobb közérzet! Megjelent pár pattanás az arcomon, halántékomon, felkaromon, és az alsó hátamon, nálam ezek exogén tesztoszterontól szoktak kijönni. Kicsit zsírosabb a bőröm, és az arcszőrzetem is hamarabb nő.

Erőszintet nem tudom felmérni reálisan, mert sok volt a kihagyás, és valószínűleg ínhüvely gyulladásom van, ezért csak pár gyakorlatot tudtam csinálni amitől kevésbé fájt. Azt nem tudom,h a sok kihagyás miatti ellaposodás miatt, vagy a DHEA miatt, de olyan szinten bedurrantam,h csak pislogtam. Az alap állapothoz képest drámai volt a különbség.


Az jó akkor kúra után nyomhatok a 25mgos-ból 8at :) egyébként mehet a hcgvel es a zitával együtt vagy utána? Egyébként vele együtt tervezem de ha ugy is ez téma akkor kíváncsi vagyok a véleményetekre

2013. Szeptember 12. - 19:29:28
Válasz #1132
Nem elérhető

Maszat


Ma elmentem a laboreredményeimért, amit még kúra után egy héttel csináltattam. Felhívtam a dokit, azt mondta egész jó, ezért nem siettem el. Hát még arra is gondoltam,h elcserélték a fiolákat, olyan jó lett  ;D Még a bilirubinom is totál középérték, pedig velem született bilirubin szint emelkedésem van. Igaz csak 1 picivel szokott a referencia érték felett lenni.

A kúra alatt szedett 5-10 mg tamoxifennek köszönhetően teljesen jó az ldl koleszterinem, és a hdl is. (pedig napi 60mg stanozolol ment a végén 3 hétig, az el szokta tolni). Sőt, a triglicerid szintem fele az alsó határértéknek. 0.37  (alsó érték 0.7)

A vörösvérsejtek és ebből adódóan a hematoktrit szint kicsivel a referencia tartomány felett, de ez a tesztoszteron-boldenon mellékhatása, mint tudjuk fokozzák a csontvelőkben a termelést. Húgysav szint alacsony.

Ezt most csak azért osztottam meg, mert ebből is látható,h ésszerűen felépített kúrák esetében minimalizálni lehet a mellékhatásokat. Pedig a kúrám nem volt valami rövid, 12hét simán volt, és ment volna még 2ig, csak beparáztam mert ficánkolt a vesém (ami a mai ultrahangon kiderült,h teljesen egészséges). Senkit nem akarok bátorítani, főleg,h törvénytelen, de ha valaki bűnözni akar, akkor legalább a saját maga érdekében építse fel a kúrát ésszerű anyagokból, ésszerű adagokkal, és ésszerű kiegészítőkkel. A tamoxifen ugyan olyan áldásos a koleszterinre, mint a receptor blokkolásra. Nem egy utolsó szempont.

Egyébként az elején-methandrostenolon, 350es teszto, boldenon, végén stana és propi ment.


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 12. - 19:35:12
Válasz #1133
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 13. - 09:03:00
Válasz #1134
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Több mint 1 hete megy napi 1x 100mg DHEA. (azért így, mert 100mg-os) Hamarosan megemelem 200mg-ra mert SEMMIT nem érzek. Soha nem vártam egy kiegészít?t?l,h 8-9 nap alatt megváltsa a világot, de azért egy elég androgén hiányos állapotban 3-4 nap után szoktam érezni a tesztoszteron szint növel?k hatását a libidón. Most semmi. Kíváncsi leszek 200nál fog-e változni valami.
Én írtam,hogy 200-al szedtem.

Hát kellett neki majdnem 3 hét, meg 200ra is fel kellett emelnem már egy hete, de megérkezett. Sokkal jobb libidó (egyáltalán,h van  ;D ), jobb közérzet! Megjelent pár pattanás az arcomon, halántékomon, felkaromon, és az alsó hátamon, nálam ezek exogén tesztoszterontól szoktak kijönni. Kicsit zsírosabb a bőröm, és az arcszőrzetem is hamarabb nő.

Erőszintet nem tudom felmérni reálisan, mert sok volt a kihagyás, és valószínűleg ínhüvely gyulladásom van, ezért csak pár gyakorlatot tudtam csinálni amitől kevésbé fájt. Azt nem tudom,h a sok kihagyás miatti ellaposodás miatt, vagy a DHEA miatt, de olyan szinten bedurrantam,h csak pislogtam. Az alap állapothoz képest drámai volt a különbség.
Én ezt a 6-Bromo-tól vettem észre, többször kell borotválkoznom, az első héten kifejezetten feszült voltam (utána csökkent, most már sokkal jobb a hangulatom), libidó teljesen jó lett, edzésen meg  ;D.......kérdezték a teremben, hogy mit tolok, mert úgy durranok edzésen, meggyanúsítottak a galádok  :D. Annyi, hogy 3x1 helyett 2x2-t használok.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 13. - 10:15:19
Válasz #1135
Nem elérhető

Milo


6-bromo-t én is ki fogom próbálni. pár hét múlva aktuális lesz a dolog
Riceman

2013. Szeptember 13. - 10:46:45
Válasz #1136

Mars

Vendég
6-bromo-t én is ki fogom próbálni. pár hét múlva aktuális lesz a dolog

Lehet még nálunk ilyen hatóanyagtartalmú kieget venni?
Eddig csak külföldi webshopokban láttam.

2013. Szeptember 13. - 22:53:49
Válasz #1137
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok! 12 hetes kúrám volt propival, NPP-vel, trennel. 2x500 HCG, Arimidex ment végig, utána még 2 hétig. Azóta 2 clostyl, 200mg DHEA, DAA. 4. héteben vagyok a levezetésben, de már 2 hete nulla a libidó. Golyók végig normális méretűek voltak.
6-bromo segíthet?
Az NPP úgy tudom, nem raktározódik, lehet, h mégis? Deca-val egyszer kicsináltam magam fél évre...
Mennyi idő OFF-ra számíthatok még vajon? (ez hülye kérdés, tudom)
Tehetnék még valamit, h gyorsítsam a helyreállást?

2013. Szeptember 13. - 23:12:16
Válasz #1138
Nem elérhető

Maszat


Még ha nem is raktározódik, akkor is vannak progeszteronos mellékhatásai. Kis stanozolol nem ártott volna, anti progeszteronnak mellé. Ha érzékeny vagy rá, miért használtad? Nem a raktározódás okoz gondot, hanem a mellékhatása. A raktározódás, csak az időhosszt növelheti meg, vagy az esetleges mellékhatások hirtelen flashback-jét (vagy ezt csak a lizergsav-dietilaminnál hívják így?! :D ) okozhatja. Valami kis növényi eredetű afrodiziákum jól jöhetne.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 14. - 07:43:14
Válasz #1139
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok! 12 hetes kúrám volt propival, NPP-vel, trennel. 2x500 HCG, Arimidex ment végig, utána még 2 hétig. Azóta 2 clostyl, 200mg DHEA, DAA. 4. héteben vagyok a levezetésben, de már 2 hete nulla a libidó. Golyók végig normális méretűek voltak.
6-bromo segíthet?
Az NPP úgy tudom, nem raktározódik, lehet, h mégis? Deca-val egyszer kicsináltam magam fél évre...
Mennyi idő OFF-ra számíthatok még vajon? (ez hülye kérdés, tudom)
Tehetnék még valamit, h gyorsítsam a helyreállást?

Igen. 5-7000 egység D3 vitamin, cink és 3000mg l-karnitin jöhet még. DAA sokaknál elnyomja a libidót, lehet nálad is. Milyen tren volt? Gondolom acetát, akkor az már elvileg kiürült.