2024. Május 16. - 19:22:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2010 IFBB EUROPA SUPER SHOW  (Megtekintve 14185 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Augusztus 15. - 19:25:36
Válasz #45
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem tudom nekem Tricky Jackson helyezése hibádzik, Sethet meg Jaroslavot is eléje tettem volna.
A másik meg hogy az RX muscle-ről töltött képek ratyik az MD-sekhez képest, vagy csak én látom így? Hihetetlen, hogy ilyen szinten még vannak ilyen gondok. Mintha nyers képeket tennének fel  :-\ :-\ :-\

Markust sajnálom, mert nagy favoritom VOLT, még "fénykorában".

Sethet és Jaroslavot is Tricky elé tették. ( Ahogy kérted )

2010. Augusztus 15. - 19:26:52
Válasz #46
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az rx-es képek nagyon gyorsan felkerülnek a netre sokszor már verseny alatt is. Szerintem nem sokat babrálnak velük.

Így van. Sokszor még a homályos,rosszul sikerült képeket is feltolják minden válogatás nélkül.

2010. Augusztus 21. - 16:25:20
Válasz #47
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Nem tudom nekem Tricky Jackson helyezése hibádzik, Sethet meg Jaroslavot is eléje tettem volna.
A másik meg hogy az RX muscle-ről töltött képek ratyik az MD-sekhez képest, vagy csak én látom így? Hihetetlen, hogy ilyen szinten még vannak ilyen gondok. Mintha nyers képeket tennének fel  :-\ :-\ :-\

Markust sajnálom, mert nagy favoritom VOLT, még "fénykorában".

Sethet és Jaroslavot is Tricky elé tették. ( Ahogy kérted )
Utólag vettem észre, hogy félrenéztem a helyezéseket, de én Jaroslavnak adtam volna Nr. 1-t. No mind1, lehet ha ott lettem volna nem ezt mondom.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem Trickynek a tavalyi formája sokkal jobbnak tűnt mint az idei.