2024. Május 16. - 15:47:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2011 IFBB Pro tavaszi szezon  (Megtekintve 18804 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 06. - 15:32:00
Válasz #30
Nem elérhető

Cressler


Érdekes, hogy Centopani csak 4. lett és Victor befért elé.
Centopani jóval szárazabb volt az biztos.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Március 06. - 15:32:15
Válasz #31
Nem elérhető

Maszat


miért van az,h tudtam,h ez lesz?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 06. - 15:58:39
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 06. - 16:00:26
Válasz #33
Nem elérhető

Maszat


köcsög vagy Gabe!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 06. - 16:06:12
Válasz #34
Nem elérhető

Gabe


köcsög vagy Gabe!  ;D
Tudom. ;D
Na meséj, te milyen top6-ot adtál volna?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 06. - 16:10:39
Válasz #35
Nem elérhető

Maszat


Én csak a szabadpózokból láttam Branchet, azt a lengyel P betűset :D meg Viktort. aztán arra eszméltem,h alszok, ugyhogy ledöglöttem. Ennyi volt az Arnold classic számomra  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 06. - 16:41:26
Válasz #36
Nem elérhető

Gabe


Én csak a szabadpózokból láttam Branchet, azt a lengyel P betűset :D meg Viktort. aztán arra eszméltem,h alszok, ugyhogy ledöglöttem. Ennyi volt az Arnold classic számomra  ;D
Komolytalan. ;D
Akkor nézd vissza a képeket, aztán jöhet a lista.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 06. - 23:23:45
Válasz #37
Nem elérhető

Maszat


megnéztem a képeket. sztem teljesen reális az első 4 helyezett. Viktor nagyon jó helyen van ott a 3.-on :D nekem nem tetszenek Centopani arányai. Nekem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 07. - 12:20:51
Válasz #38
Nem elérhető

Gabe


megnéztem a képeket. sztem teljesen reális az első 4 helyezett. Viktor nagyon jó helyen van ott a 3.-on :D nekem nem tetszenek Centopani arányai. Nekem.
Victor az utóbbi időkben háttérbe szorult, én emiatt gondoltam, hogy most is lepontozzák.
De én is örülök neki, remélem az Olympián megint a top 3-ban lesz.
Nekem Branch nem volt olyan meggyőző most, kicsit ajándákszagú ez a győzelem.
Hátul vizes volt, ahogy én látom. Meg sokkal élesebb szokott lenni.
Dexter lehúzása nem tetszik leginkább, bár ő is volt már élesebb segg-hajlító téren, de akkor is etalon forma!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 07. - 12:39:39
Válasz #39
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
megnéztem a képeket. sztem teljesen reális az első 4 helyezett. Viktor nagyon jó helyen van ott a 3.-on :D nekem nem tetszenek Centopani arányai. Nekem.
Victor az utóbbi időkben háttérbe szorult, én emiatt gondoltam, hogy most is lepontozzák.
De én is örülök neki, remélem az Olympián megint a top 3-ban lesz.
Nekem Branch nem volt olyan meggyőző most, kicsit ajándákszagú ez a győzelem.
Hátul vizes volt, ahogy én látom. Meg sokkal élesebb szokott lenni.
Dexter lehúzása nem tetszik leginkább, bár ő is volt már élesebb segg-hajlító téren, de akkor is etalon forma!
A képeket végignézve ha nem is volt csúcsformában, de azért meggyőzőbb volt, mint a többiek, persze igaz ami igaz, ennél szárazabb formában szokott megjelenni, és az a baj, hogy már mindíg elvárják tőle az emberek, hogy szikla szilárd porszáraz formát hozzon. De szerintem a többieknék jobb volt, még ha csak hajszállal is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 07. - 13:47:07
Válasz #40
Nem elérhető

tömegElek


Gratulálok az összes magyarnak, aki képviselte hazánkat az Arnold Classic-on!!!!
 :-):-)::

2011. Március 07. - 14:03:31
Válasz #41
Nem elérhető

Gabe


megnéztem a képeket. sztem teljesen reális az első 4 helyezett. Viktor nagyon jó helyen van ott a 3.-on :D nekem nem tetszenek Centopani arányai. Nekem.
Victor az utóbbi időkben háttérbe szorult, én emiatt gondoltam, hogy most is lepontozzák.
De én is örülök neki, remélem az Olympián megint a top 3-ban lesz.
Nekem Branch nem volt olyan meggyőző most, kicsit ajándákszagú ez a győzelem.
Hátul vizes volt, ahogy én látom. Meg sokkal élesebb szokott lenni.
Dexter lehúzása nem tetszik leginkább, bár ő is volt már élesebb segg-hajlító téren, de akkor is etalon forma!
A képeket végignézve ha nem is volt csúcsformában, de azért meggyőzőbb volt, mint a többiek, persze igaz ami igaz, ennél szárazabb formában szokott megjelenni, és az a baj, hogy már mindíg elvárják tőle az emberek, hogy szikla szilárd porszáraz formát hozzon. De szerintem a többieknék jobb volt, még ha csak hajszállal is.
Strukturálisan sem a legjobb és annyira száraz sem volt.
Pl. Rockelen semmi víz nem maradt, Dex. sokkal esztétikusabb.
Elhiszem, hogy iszonyat tömeg van rajta, de ez nem minden, nálam nem nyerő.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 07. - 15:56:29
Válasz #42
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
megnéztem a képeket. sztem teljesen reális az első 4 helyezett. Viktor nagyon jó helyen van ott a 3.-on :D nekem nem tetszenek Centopani arányai. Nekem.
Victor az utóbbi időkben háttérbe szorult, én emiatt gondoltam, hogy most is lepontozzák.
De én is örülök neki, remélem az Olympián megint a top 3-ban lesz.
Nekem Branch nem volt olyan meggyőző most, kicsit ajándákszagú ez a győzelem.
Hátul vizes volt, ahogy én látom. Meg sokkal élesebb szokott lenni.
Dexter lehúzása nem tetszik leginkább, bár ő is volt már élesebb segg-hajlító téren, de akkor is etalon forma!
A képeket végignézve ha nem is volt csúcsformában, de azért meggyőzőbb volt, mint a többiek, persze igaz ami igaz, ennél szárazabb formában szokott megjelenni, és az a baj, hogy már mindíg elvárják tőle az emberek, hogy szikla szilárd porszáraz formát hozzon. De szerintem a többieknék jobb volt, még ha csak hajszállal is.
Strukturálisan sem a legjobb és annyira száraz sem volt.
Pl. Rockelen semmi víz nem maradt, Dex. sokkal esztétikusabb.
Elhiszem, hogy iszonyat tömeg van rajta, de ez nem minden, nálam nem nyerő.
Rockelt előrébb is rakhatták volna az tény. Branch egyszerűen brutális..........viszont nincs akkora bele, mint Colemannak volt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 07. - 16:40:14
Válasz #43
Nem elérhető

Gabe


Majd, ha már lesz 5-6 Mr. Olympia címe Brencsinek, akkor megnézzük őt is. :)
Mindenki Coleman belével jön, mintha az első Mr. O győzelme óta olyan lett volna.
De ezekkel együtt sem nevezném Ronnie mellett brutálisnak.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 08. - 15:14:52
Válasz #44
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Majd, ha már lesz 5-6 Mr. Olympia címe Brencsinek, akkor megnézzük őt is. :)
Mindenki Coleman belével jön, mintha az első Mr. O győzelme óta olyan lett volna.
De ezekkel együtt sem nevezném Ronnie mellett brutálisnak.
"Mindenki Coleman belével jön"-szegény Coleman, még jó, hogy tőlem nem tudják elvenni az enyémet ;D ;D.
Egyébként ami szerintem brutális Branchban, az a szárazság ( ami most nem volt meg  :D, ebben tökéletesen igazad van ), és amikor száraz, elképesztő izomminőséget tud produkálni.
Ritkán látni ilyen minőséget, és gondolom ő sem használ több növit, IGF-1-et, megajóistentudjamit, mint a többiek, mert gondolom mindenki szigorú mennyiségben küldi ;).
Genetikailag természetesen nem egy csúcs, de jól ellensújozza azzal ami rajta van :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).