2024. Május 15. - 11:19:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Junior és Masters VB 2007  (Megtekintve 67292 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 19. - 16:10:34
Válasz #30
Nem elérhető

Jordan


Ez egy sikeres dieta volt!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. November 19. - 18:30:11
Válasz #31
Nem elérhető

Seth


Norbit 90 kilósam láttam, utána meg a Superbody reggelén jött beköszönni, nem taliztunk kb 14 hétig... hááát mikor megláttam az arcát egy pillanatra el kellett gondolkodnom ki is ő  :D, de ha jól láttam a barátnőjével jött ő is... És szerintem nagyon tetszik Neki az Újkülsője  :-)(-:  @:-)

2007. November 19. - 21:49:52
Válasz #32
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
A múlt hét kimaradt nekem fiúk!

Minden évben ebben az időben van a speciális felmérő a melóhelyen! Ha nem sikerül, mehetek fekvőrendőrnek! Sikerült!
Új gépem van, és a pannon új modemet 15nap múlva akart adni! ????... Szerencsére ma megjött a telelésből Eszti személyi edzettje aki a pannon 2. embere itthon. A 15-20 napból 10 perc lett!
Végre van időm, es internetem! :-OO Megnézem a netet és kiderül, másodállásom van! LELKÉSZ vagyok!? @:-)
Zsollti a VB 1. napján számolunk amiért lelepleztél!
Egyébként csak azért készülk az elitre mert az Ausztria kupán bepöccentem, igaz túlfogytam magam, nem voltam csúcsformába!
Na de most.... jelenleg 99kg vagyok, és nem megyek 95 alá a versenyen!

2007. November 19. - 23:50:38
Válasz #33
Nem elérhető

Mkopi


Idézet
Ez egy sikeres dieta volt!
Kössz szépen hát szerintem lehetne jóbb is igaz hogy ez az első évem még csak most kezdtem el versenyezni remélem lesz majd jóbb is a vb-re szeretnék jób formát hozunk mit a superbodyra.
Idézet
Ha jól látom a képen Lőrincz Norbert van.Róla annyit lehet tudni,hogy nemrég még egy kövér kisfiú volt.Az hogy lefogyott egy nagyon becsülendő dolog,az meg hogy (full naturálon természetesen) junior testépítő versenyzővé nőtte ki magát szerintem megtapsolandó .Főleg ha tudatában vagyunk,hogy pék-cukrász tanonc és hajnali 2(!!!) órakor kel hogy jó formát mutasson nekünk,azután iskola,edzés,stb..Nem nyerni megy a junior vb-re,de mindenki számára legyen motiváló a hozzállása,mert Ő is ott lesz!!
Meg még johnnynak is köszönöm hogy mellémált és hogy segit igaz nagyon elfoglalt és nem sok ideje van de én még annak a kevésnek is nagyon őrülök amiben segit.És azért egy olyan ember segit aki itthon szerintem a legjobb ebben a sportban. ;D
Idézet
Norbit 90 kilósam láttam, utána meg a Superbody reggelén jött beköszönni, nem taliztunk kb 14 hétig... hááát mikor megláttam az arcát egy pillanatra el kellett gondolkodnom ki is ő  , de ha jól láttam a barátnőjével jött ő is... És szerintem nagyon tetszik Neki az Újkülsője
Hát ja egy kicsit sok jött le de mostmár ha vége a versenyszezonnak utánna megy a tömegelés ezerrel és majd jövöre egy kicsit brutálab tömeget huzunk remélem @:-)

2007. November 19. - 23:50:38
Válasz #34
Nem elérhető

Mkopi


Bocsi a nagyméretű képért, nem így akartam felrakni, és köszönöm a "dicséreteket" is. A Johnnynak igaza van, mert nagyon sok munka volt mire ezt elértem, igaz nem egyedül, mert neki is sokat köszönhetek!

2007. November 20. - 06:39:12
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. November 20. - 09:19:32
Válasz #36
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bocsi a nagyméretű képért, nem így akartam felrakni, és köszönöm a "dicséreteket" is. A Johnnynak igaza van, mert nagyon sok munka volt mire ezt elértem, igaz nem egyedül, mert neki is sokat köszönhetek!
Itt a dícséret első sorban téged illet,természetes,hogy ma már segítség nélkül nagyon nehéz eljutni az első lépcsőfokra(itt a versenyzésre gondolok).Régebben azért egyszerűbb volt,talán nyugodtabb volt az országban az élet.Ettől függetlenül én már csak a finomításba és a pózolásba szálltam be,úgy tudom aki rengeteget segített az a Bodó Imi volt.
Na,elég a dícsérgetésekből,mert még nagyon az elején vagy a dolgoknak és ha mondjuk felteszed a kérdést mondjuk Steve Namat-nak ,Ő megmondhatja,hogy tőlem dícséretre nem is nagyon számíthatsz ))=/.Csak végezd a munkát maximálisan,mert seggbe leszel rúgva,ha nem gyakorlod rendesen a pózolást @-o
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 20. - 16:29:11
Válasz #37
Nem elérhető

Mkopi


Hát igazad van Johnny hogy a Bodó Iminek is nagyon sokat köszönhetek mert ö intézet nekem egy csomó mindent.Ő segitet nekem a felkészülésem első felében.A pozolást meg gyakorlom csak nem sok idöm nincs rá mert suli edzés aztán mig hazajövök azt már aludhatok is mert hajnalba kelés de attol még gyakorlom a pozt ;D

2007. November 20. - 19:30:43
Válasz #38
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...olyan lelkiismeretfurdalásom van amiért úgy tünik hog beszóltam.  :(

Norbi ígérem a vb-n valamilyen formába de jóváteszem a meggondolatlan szószerkezetet!  :-){

2007. November 20. - 21:44:32
Válasz #39
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...olyan lelkiismeretfurdalásom van amiért úgy tünik hog beszóltam.  :(

Norbi ígérem a vb-n valamilyen formába de jóváteszem a meggondolatlan szószerkezetet!  :-){
Szerintem egy jól,vastagon megkent nutellás palacsinta kiengesztelné <:-).Bár nem haragudhat!Ez parancs 8-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 20. - 22:14:01
Válasz #40
Nem elérhető

BrianB


...olyan lelkiismeretfurdalásom van amiért úgy tünik hog beszóltam.  :(

Norbi ígérem a vb-n valamilyen formába de jóváteszem a meggondolatlan szószerkezetet!  :-){
Én is :'( De mentségemre legyen mondva, benéztem a képet (tehát velejéig gonosz a lelkem >:D) ;D

2007. November 20. - 22:36:26
Válasz #41
Nem elérhető

BrianB


Egyébként én is pékinas voltam kb. 5-14 éves koromig  <:-). Vidéken a szomszédunk pék, és minden hétvégén,ill. a nyári szünetben minden nap ott voltam hajnali 1-kor és reggel 6-ig nyomtam. Imádtam csinálni(meg állítólag vágtam is nagyon a témát), aztán mégsem pék lettem, hanem majdnem informatikus, aztán végülis személyi edző ;D Mondjuk meg is látszott rajtam.. 13 évesen voltam 94kg :-oD. 14 évesen meg 60....most meg 105 ;D =/+'

2007. November 21. - 01:01:23
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyébként én is pékinas voltam kb. 5-14 éves koromig  <:-). Vidéken a szomszédunk pék, és minden hétvégén,ill. a nyári szünetben minden nap ott voltam hajnali 1-kor és reggel 6-ig nyomtam. Imádtam csinálni(meg állítólag vágtam is nagyon a témát), aztán mégsem pék lettem, hanem majdnem informatikus, aztán végülis személyi edző ;D Mondjuk meg is látszott rajtam.. 13 évesen voltam 94kg :-oD. 14 évesen meg 60....most meg 105 ;D =/+'

Érdekes, nekem is a "majdnem szomszédom" pék volt, és a fele gyerekkorom nála töltöttem, sütöttem kiscipót is, amit hazavihettem melegen  /7% Azóta se ettem olyan finom kenyeret  :-< Ja és belőlem informatikus is lett, egészen pontosan programozó  !+"% Én csak 98kg vagyok  /:-)  ;-oo-;

2007. November 21. - 10:54:58
Válasz #43
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Idézet
Szerintem egy jól,vastagon megkent nutellás palacsinta kiengesztelné <:-).Bár nem haragudhat!Ez parancs 8-}

 /:-) :-){

..én már ott a színpad mögötti részen eszegetni fogom a finomságokat...szerinted neheztelni fognak rám a versenyzők? >:D ;D

2007. November 21. - 13:04:11
Válasz #44
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Idézet
Szerintem egy jól,vastagon megkent nutellás palacsinta kiengesztelné <:-).Bár nem haragudhat!Ez parancs 8-}

 /:-) :-){

..én már ott a színpad mögötti részen eszegetni fogom a finomságokat...szerinted neheztelni fognak rám a versenyzők? >:D ;D
Hát ahogy most elnézem a Méri Renáta,Beláz Vivien és Kerék Barbi éhségét ha valamelyiküknek a gyakijában van esetleg szúró-vágó tárgy...messzire elkerülném Őket ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu