2024. Május 16. - 02:08:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Osztrák Nagydíj 2008  (Megtekintve 19950 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 29. - 19:30:00
Válasz #15
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ugye-ugye! Nagyon kis korrekt mezőny fog kint összegyülni.

Az Eszteró (EXTREMEFIT) Teamet  odakint két leányzó képviseli majd. Bízom a jó szereplésükben!

2008. Április 30. - 11:37:24
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


Bár hozzám akartam feltenni,de itt a helye. Antal Ercsi az Osztrák verseny előtt 4 nappal. Modellben indul.Tökéletes a kisugárzása. Jó a mestere!  ;)

Egy sziluett hogy sejtessük az alakot
..és Ercsi a maga bájával  :-!

 <3!  :-)(-:  <3!

2008. Április 30. - 11:58:48
Válasz #17
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
God ha kijönnél Ausztriába szerintem folyamatosan szerelmes lennél.  !+"% ;D

2008. Április 30. - 12:21:30
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


God ha kijönnél Ausztriába szerintem folyamatosan szerelmes lennél.  !+"% ;D

Áhh, öreg vagyok én már ehhez  :-} (Még szerencse hogy asszony nem olvassa ezt a fórumot  o:)  :-* )

2008. Április 30. - 12:26:12
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


God ha kijönnél Ausztriába szerintem folyamatosan szerelmes lennél.  !+"% ;D
mikor kell szerelmesnek lenni? ;D
mármint hogy ausztriába meni ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 30. - 12:46:16
Válasz #20
Nem elérhető

sasa


God ha kijönnél Ausztriába szerintem folyamatosan szerelmes lennél.  !+"% ;D
Miért ráuszítanád a Kornéliát vagy a Janát?

2008. Április 30. - 13:08:51
Válasz #21
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A Janát inkább. Tetszene a Godnak és a Fastornak is. Ha kint lesz akkor egy képet direkte csinálok a srácoknak amin a Jana egy puszit küld nekik.  ;)

Isteni csaj! Kemény, feszes és látszik rajta azért hogy idönként lent van a konditeremben.

2008. Április 30. - 13:11:11
Válasz #22
Nem elérhető

bandus


A Janát inkább. Tetszene a Godnak és a Fastornak is. Ha kint lesz akkor egy képet direkte csinálok a srácoknak amin a Jana egy puszit küld nekik.  ;)

Isteni csaj! Kemény, feszes és látszik rajta azért hogy idönként lent van a konditeremben.

Én is kérek <3!
És megy mindjárt egy privi Zsoltinak ;)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 30. - 13:18:12
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jana az utolsó versenyén. Europa Super Show 2006.

91 off season  ;)

2008. Április 30. - 17:18:49
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


Jana az utolsó versenyén. Europa Super Show 2006.

91 off season  ;)

Várom a képet, bár a hölgy nekem kissé "erős"  !+"% De nagyon komoly fizikum egyébként  :-){  :-)!

2008. Április 30. - 17:29:42
Válasz #25
Nem elérhető

sasa


God!
Ez a csaj úgy issza az öltözőben töltéstként a pezsgőt, mint te az ásványvizet a strandon 40 fokos melegben. :-oD

2008. Április 30. - 19:55:02
Válasz #26
Nem elérhető

Cressler


God!
Ez a csaj úgy issza az öltözőben töltéstként a pezsgőt, mint te az ásványvizet a strandon 40 fokos melegben. :-oD
SizeOnnnal kevert pezsgővel nem is rossz ötlet tölteni  !+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 30. - 23:37:28
Válasz #27
Nem elérhető

Xéna


God!
Ez a csaj úgy issza az öltözőben töltéstként a pezsgőt, mint te az ásványvizet a strandon 40 fokos melegben. :-oD



Ez igaz,de neki mindegy,mit iszik,mert Viterboban az EB-n boldogan rátöltött egy kis epres Keglevich-et a pezsire színpad előtt,amikor megkínáltam.
Azért örülök,hogy mostanában nem indul és így nem kerülünk össze a ringben,mert ULTRABRUTÁL a formája!

2008. Május 01. - 14:16:52
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


God!
Ez a csaj úgy issza az öltözőben töltéstként a pezsgőt, mint te az ásványvizet a strandon 40 fokos melegben. :-oD

Fúú akkor nem csak a fizikuma elismerésre méltó  !+"%

2008. Május 02. - 18:13:59
Válasz #29
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
No holnap (szombaton) Ausztria Kupa. Vasárnap igyekszem beszámolni a történtekről,eredményekről...stb.  ;)