2024. Június 01. - 01:41:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 458620 alkalommal)

sasa1224 és 3 vendég van a témában

2023. Szeptember 03. - 18:23:11
Válasz #5475
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok,
Valaki használt már Nebido 250/ androgel 50mg?
Patikai termékek első kézből, viszont én még nem ismerem.

Működő Tren ena/ masteront tud valaki?
Pharmtec, és Imperial Masteron biztos jó, mert én rendesen kikerekedtem tőle
Trent meg haver tolja szintén pharmtec, neki 4 hét és verseny, elég combos külseje van.

Valami shop van ahol elerheto?
Itt ausztriaban nem nagyon talalok
nincs shop.
kapcsolat.

2023. Szeptember 03. - 19:53:06
Válasz #5476
Nem elérhető

Karcsi!!!


Abdi ibrahim anapolon 50 lehet úgy jó hogy nem eredeti?  Tudom kezdjem el aztán kiderül, csak annyi van megy most 0.5 ml deca , ès 1,5ml tesztó cyp hozzá, így nehèz lessz megèrezni a hatást nem? Szerintetek? Használta már valaki? Tutti fake , megnèztem a netten! Köszönöm, előre is ha tudtok ebben a dologban egy kis infót adni! ✌️
sose hallottam róla, ha az van benne akkor erőt jönni e kell , meg felfog vizesíteni mint az állat
De amúgy az a 0,5ml deca hogy került a képbe? Főleg 1,5ml cypihez..


1ml deca nagyon elnyomta a libidomat , kijött egy csomó deca mellèkhatás , lehet hogy a cyp is gyenge, mayesticos cuccok megy mellè mèg 30mg dana így nem rossz!

2023. Szeptember 03. - 19:57:25
Válasz #5477
Nem elérhető

Karcsi!!!


Valaki itt írta ment laborba mayesticos cyp használata közben, mennyi lett a tesztód tőlle? Nem találom sehol már itt! Hányas gyártmányú a cypid? Előre is köszönöm!

2023. Szeptember 04. - 11:05:23
Válasz #5478
Nem elérhető

Snatural


Valaki itt írta ment laborba mayesticos cyp használata közben, mennyi lett a tesztód tőlle? Nem találom sehol már itt! Hányas gyártmányú a cypid? Előre is köszönöm!

Minden 3. nap ment 0,6 ml - 62 tesztó lett tőle. Már elment 3 üveg, nem volt rossz. A gyártást majd megnézem, ha érdekes...

2023. Szeptember 05. - 09:15:49
Válasz #5479
Nem elérhető

Snatural


Valaki itt írta ment laborba mayesticos cyp használata közben, mennyi lett a tesztód tőlle? Nem találom sehol már itt! Hányas gyártmányú a cypid? Előre is köszönöm!

Minden 3. nap ment 0,6 ml - 62 tesztó lett tőle. Már elment 3 üveg, nem volt rossz. A gyártást majd megnézem, ha érdekes...

Lot 01/23

2023. Szeptember 05. - 13:01:12
Válasz #5480
Nem elérhető

Karcsi!!!


Köszönöm, a segítséged! Nekem is ugyanezz a lot száma! 👍

2023. Szeptember 05. - 21:19:30
Válasz #5481
Nem elérhető

Snatural


Kb. 3 hónapig ment 0,6 ml teszt cyp 3 naponta ami szépen hozta a 62-es tesztó szintet, csak az ösztrogént nagyon feltolta. Ezért mellé raktam még 0,4 ml driada masteront és 2 naponta egy fél szem hilma exemestant. Eltelt még öt hét. Aztán itt picsogtam, hogy nem működnek, úgy éreztem magas maradt az ösztrogénem. Közben többször szarul lettem, elszálló pulzus, szívdobogás.
Na ma elmentem a laborba. Vérkép, E2 és totál tesztó mérés.
Vártam az eredményt, közben meg felhívtak a laborból, mert kötelesek kritikus értékeknél értesíteni: a hemoglobin szintem 196 g/l ! (a referencia 140-175, 190 felett kritikus és értesítenek...)

Az ösztrogén lement 385-re, a totál tesztó viszont felment 104-re!
Most akkor mi a f@sz?
A masteron emelheti a totál tesztó szintjét?
A 60 körüli szint bőven elég nekem.
Megpróbáljam megfelezni a motyó mennyiségét?
Vagy hagyjam el inkább a masteront?

Sajnos fingom nincs, hogy az ösztrót a master vagy az exe, esetleg a 2 együtt vitte-e le.

A hemoglobinnal mit kezdhetek?




2023. Szeptember 06. - 07:29:21
Válasz #5482
Nem elérhető

Jbl


Kb. 3 hónapig ment 0,6 ml teszt cyp 3 naponta ami szépen hozta a 62-es tesztó szintet, csak az ösztrogént nagyon feltolta. Ezért mellé raktam még 0,4 ml driada masteront és 2 naponta egy fél szem hilma exemestant. Eltelt még öt hét. Aztán itt picsogtam, hogy nem működnek, úgy éreztem magas maradt az ösztrogénem. Közben többször szarul lettem, elszálló pulzus, szívdobogás.
Na ma elmentem a laborba. Vérkép, E2 és totál tesztó mérés.
Vártam az eredményt, közben meg felhívtak a laborból, mert kötelesek kritikus értékeknél értesíteni: a hemoglobin szintem 196 g/l ! (a referencia 140-175, 190 felett kritikus és értesítenek...)

Az ösztrogén lement 385-re, a totál tesztó viszont felment 104-re!
Most akkor mi a f@sz?
A masteron emelheti a totál tesztó szintjét?
A 60 körüli szint bőven elég nekem.
Megpróbáljam megfelezni a motyó mennyiségét?
Vagy hagyjam el inkább a masteront?

Sajnos fingom nincs, hogy az ösztrót a master vagy az exe, esetleg a 2 együtt vitte-e le.

A hemoglobinnal mit kezdhetek?




Az exemastan képes az shbg szintet csökkenteni ezért lehet akar a teszto szint magasabb, de azért ez az ösztrogén szint nem kevés, kérdés mennyiről hoztad le ebbe a tartományba. Bár rengeteg verkepes elemzést néztem és kimondottan nem volt kimondva mi az az osztro szint ami optimális nagyon sokan egyen függővé teszik (persze azért itt nem egy kiugró értékre gondolva), de legtöbben magas referencia tartományban  érezték magukat a legjobban, de nagyon egyen függő. Hemoglobinhoz annyira nem ertek talán aspirin protectet szednek a vérrögök miatt és sok folyadék. Talán a teszto dózist is csökkenti kellene egy ideig trt dozisra, meg szépen vissza àll minden

2023. Szeptember 06. - 07:41:23
Válasz #5483
Nem elérhető

frankzane


Kb. 3 hónapig ment 0,6 ml teszt cyp 3 naponta ami szépen hozta a 62-es tesztó szintet, csak az ösztrogént nagyon feltolta. Ezért mellé raktam még 0,4 ml driada masteront és 2 naponta egy fél szem hilma exemestant. Eltelt még öt hét. Aztán itt picsogtam, hogy nem működnek, úgy éreztem magas maradt az ösztrogénem. Közben többször szarul lettem, elszálló pulzus, szívdobogás.
Na ma elmentem a laborba. Vérkép, E2 és totál tesztó mérés.
Vártam az eredményt, közben meg felhívtak a laborból, mert kötelesek kritikus értékeknél értesíteni: a hemoglobin szintem 196 g/l ! (a referencia 140-175, 190 felett kritikus és értesítenek...)

Az ösztrogén lement 385-re, a totál tesztó viszont felment 104-re!
Most akkor mi a f@sz?
A masteron emelheti a totál tesztó szintjét?
A 60 körüli szint bőven elég nekem.
Megpróbáljam megfelezni a motyó mennyiségét?
Vagy hagyjam el inkább a masteront?

Sajnos fingom nincs, hogy az ösztrót a master vagy az exe, esetleg a 2 együtt vitte-e le.

A hemoglobinnal mit kezdhetek?
A hemoglobinnak nagyon hosszú azt hiszem 4 hónap az élethossza tehát kúra után ha a felezési időket is számoljuk kb 6 hónapig simán lehet ugyan olyan magas mint kúra alatt.

2023. Szeptember 06. - 10:13:14
Válasz #5484
Nem elérhető

Karl


Sziasztok!
Olvastam a driadashop.eu-ról, és az lenne a kérdésem, hogy mennyire biztonságos neten keresztül ilyen jelegű termékeket rendelgetni? Lehet-e abból bajom, ha véletlenül felnyitják a csomagomat a postán? Csak magamnak rendelnék kis mennyiséget.
Van erről esetleg tapasztalatotok?

2023. Szeptember 06. - 11:03:36
Válasz #5485
Nem elérhető

Snatural


Az exemastan képes az shbg szintet csökkenteni ezért lehet akar a teszto szint magasabb, de azért ez az ösztrogén szint nem kevés, kérdés mennyiről hoztad le ebbe a tartományba. Bár rengeteg verkepes elemzést néztem és kimondottan nem volt kimondva mi az az osztro szint ami optimális nagyon sokan egyen függővé teszik (persze azért itt nem egy kiugró értékre gondolva), de legtöbben magas referencia tartományban  érezték magukat a legjobban, de nagyon egyen függő. Hemoglobinhoz annyira nem ertek talán aspirin protectet szednek a vérrögök miatt és sok folyadék. Talán a teszto dózist is csökkenti kellene egy ideig trt dozisra, meg szépen vissza àll minden

Az ösztrogénem már jóval 600 felett volt, így már majdnem megfeleződött. Mondjuk különösebb tüneteket nem okozott a nagyon magas ösztro sem.
A hemoglobin szint elég para.
Megpróbálok a folyadékbevitelemen emelni, és elhagyom a masteront - lehet a tesztóbol is elveszek egy keveset.
Nem tudom, hogy ezt a visszavételt fokozatosan, vagy azonnal tegyem-e meg.

2023. Szeptember 06. - 11:25:32
Válasz #5486
Nem elérhető

Snatural



A hemoglobinnak nagyon hosszú azt hiszem 4 hónap az élethossza tehát kúra után ha a felezési időket is számoljuk kb 6 hónapig simán lehet ugyan olyan magas mint kúra alatt.

Ez nagyon rosszul hangzik, de sajnos igaz.
"A vörösvérsejtek körülbelül 3 hónapon belül lebomlanak, és a bennük található hemoglobin szétesik. "

Gondoltam elmegyek vért adni, de a magas hemoglobin miatt nem veszik le :-/

2023. Szeptember 08. - 07:59:29
Válasz #5487
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!
Árakról nem tudom szokás itt beszélni vagy sem.
Magyar patikai Zitazonium milyen árban mozog most felétek?

2023. Szeptember 08. - 11:54:37
Válasz #5488
Nem elérhető

fittyfene


Sziasztok!
Olvastam a driadashop.eu-ról, és az lenne a kérdésem, hogy mennyire biztonságos neten keresztül ilyen jelegű termékeket rendelgetni? Lehet-e abból bajom, ha véletlenül felnyitják a csomagomat a postán? Csak magamnak rendelnék kis mennyiséget.
Van erről esetleg tapasztalatotok?

Én Hilma cuccot rendeltem (Oxandrolone), egy puzzle dobozba volt beletéve a cuccos, :D gyorsfutár hozta, semmi gond nem volt a kiszállítással, ráadásul 5 nap alatt itt volt.

2023. Szeptember 08. - 12:13:09
Válasz #5489
Nem elérhető

hpifta


Driada szemes stanat próbálta valaki? :-){