2024. Május 26. - 05:56:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2508270 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2022. Június 23. - 08:12:59
Válasz #12315
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
Külföldi nyaraláskor, ha nem szeretném abbahagyni a kúrát, ti mit javasoltok?
Pl: 2ml ena indulás előtt?


2022. Június 23. - 08:37:49
Válasz #12316
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Külföldi nyaraláskor, ha nem szeretném abbahagyni a kúrát, ti mit javasoltok?
Pl: 2ml ena indulás előtt?

Pár szem tablettát ki lehet csempészni. 2-3ml előre töltött inzulinost is. Amúgy igen én nagyobb adagot szoktam beadni a hosszabb észterekből.

Ha nem 2-3 hétre méssz, akkor kb mind1, kivéve, ha anavart, vagy más tabit szedsz.
Nézz utána mi jár az országban a birtoklásért.
Svájcban pl elveszik és 400 frank bünti.
Svédországban talán még mindig börtön jár érte...

2022. Június 23. - 11:05:44
Válasz #12317
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Külföldi nyaraláskor, ha nem szeretném abbahagyni a kúrát, ti mit javasoltok?
Pl: 2ml ena indulás előtt?
Indulas elott boven jo ugy a megoldas.
Meg attol fugg mivel mesz.
En a metat kitudtam vinni ausztriaba mikor boronddel mentem ki haverhoz. Kutya nem nezte a vonaton a cuccom.
Bar ott csak a nagyon feltunoeket szedik ki.
Engem is megkerdezett a rendor a vonaton mikor neztem oket mikor a nem tudom milyen nemzetisegu csavot igazoltattak.
Tolem annyit kerdeztek honnan megyek meg hova es mit dolgozok aztan viszlat. Semmit nem kert el pedig megkerdeztem.

2022. Június 27. - 09:26:36
Válasz #12318
Nem elérhető

sasalino


Elgondolkodtam ezen a évente 2-3 kúrás dolgon. Levezetés hcg, Anti ösztrogén ..Még ezekkel is bombàzni a szervezetet.. lehet több értelme lenne folyamatos trt-n lenni?! Mèg csak teljesen elméleti síkon fut a dolog, de mondjuk heti 250mg enantát magában minden nélkül megfelelő lehet? aki hasonlót csinál mennyire kell számolni hajhullással?

2022. Június 29. - 08:28:26
Válasz #12319
Nem elérhető

Gábor77


Elgondolkodtam ezen a évente 2-3 kúrás dolgon. Levezetés hcg, Anti ösztrogén ..Még ezekkel is bombàzni a szervezetet.. lehet több értelme lenne folyamatos trt-n lenni?! Mèg csak teljesen elméleti síkon fut a dolog, de mondjuk heti 250mg enantát magában minden nélkül megfelelő lehet? aki hasonlót csinál mennyire kell számolni hajhullással?
Mi köze a TRT nek a hajhulláshoz? Ha jól van belőve a teszto mennyisége akkor egy természeteshez közelítő hormonszintet tartasz fenn kívülről bevitt cuccal. Ergok nem fog a hakad jobban hullani mint ahogy egyébként hullana. Én is TRT n vagy . Jelenleg 1ml testo.ena megy hetente. Pénteken labor. Ha magas lesz a mért érték ( magasabb mint 30nmol/l) akkor még faragok le rajta.

2022. Július 04. - 20:25:35
Válasz #12320
Nem elérhető

MLO


Srácok!
Heti 250mg enantát, arra lesz elég, hogy leáll a saját tesztó termelésetek és ,,Oszkárbácsi meg nem gyün!"
😉
A mai szarokat úgy is el kell osztani kettővel-ha jót kapsz!
2naponta 0.5ml ena nem okoz akkora +- kilengést és vízvisszatartást! Ezt még lehet mással tuningolni...

2022. Július 05. - 05:54:58
Válasz #12321
Nem elérhető

Gábor77


Srácok!
Heti 250mg enantát, arra lesz elég, hogy leáll a saját tesztó termelésetek és ,,Oszkárbácsi meg nem gyün!"
😉
A mai szarokat úgy is el kell osztani kettővel-ha jót kapsz!
2naponta 0.5ml ena nem okoz akkora +- kilengést és vízvisszatartást! Ezt még lehet mással tuningolni...
Nekem nem! Heti 1ml testo.ena megy. Ráadásul ahogy olvashattad is elég aluldózisolt volt. 37nmol/l testo véreredményt produkált. A cerka tökéletesen muzsikál úgy mint 20 éves koromba. TRT ben minek magasabb teszto szint? 27nmol/l a labor felső határa. Szóval így ebben a formában nem tudok egyetérteni veled.

2022. Július 05. - 08:42:19
Válasz #12322
Nem elérhető

guzzi


Gyerekek az a rengeteg vérvétel, adat mit sem ér ha a cucc semmi olyat nem ad amit elvárnánk tőle értem ez alatt azt hogy hiába a jó testo és ösztro stb eredmény ha sem erő sem forma!!!
Itt mindenki mér bevizsgál tesztel de egy értelmes választ nem tud adni vagy egy okos bejegyzést írni!
Csak annyi hogy  heti 100-120mg valós testo is elég eléggé sok mindenre csak itt sokan elvannak tájolva a mennyiségekkel!
Mindenkinek jó a kaja jó az edzés minden fasza miközben azt sem tudja miből mennyit és hány félét szúrjon magába hogy kicsit jobban nézzen ki de ha rá néz az ember többségén az sem látszik hogy valamit sportol nemhogy vasat emel napi szinten! Sokan vannak itt is aki több félét és baszott mennyiséget tol de mondom ha rá nézünk sehol semmi látszata és ha elmondod neki hogy szarul néz ki akkor jön a szöveg hogy oké mert szar a cucc!
Nem a cucc szar hiába szöveg mert kritika van hogy ez is szar az is szar mert ő tudja mi a jó stb. Tudni kell hogy mit csináltok de sokan nem tudják!

2022. Július 05. - 10:41:24
Válasz #12323
Nem elérhető

Gábor77


Gyerekek az a rengeteg vérvétel, adat mit sem ér ha a cucc semmi olyat nem ad amit elvárnánk tőle értem ez alatt azt hogy hiába a jó testo és ösztro stb eredmény ha sem erő sem forma!!!
Itt mindenki mér bevizsgál tesztel de egy értelmes választ nem tud adni vagy egy okos bejegyzést írni!
Csak annyi hogy  heti 100-120mg valós testo is elég eléggé sok mindenre csak itt sokan elvannak tájolva a mennyiségekkel!
Mindenkinek jó a kaja jó az edzés minden fasza miközben azt sem tudja miből mennyit és hány félét szúrjon magába hogy kicsit jobban nézzen ki de ha rá néz az ember többségén az sem látszik hogy valamit sportol nemhogy vasat emel napi szinten! Sokan vannak itt is aki több félét és baszott mennyiséget tol de mondom ha rá nézünk sehol semmi látszata és ha elmondod neki hogy szarul néz ki akkor jön a szöveg hogy oké mert szar a cucc!
Nem a cucc szar hiába szöveg mert kritika van hogy ez is szar az is szar mert ő tudja mi a jó stb. Tudni kell hogy mit csináltok de sokan nem tudják!
Igazad van!

2022. Július 05. - 15:03:39
Válasz #12324
Nem elérhető

VBorisz



Gyerekek az a rengeteg vérvétel, adat mit sem ér ha a cucc semmi olyat nem ad amit elvárnánk tőle értem ez alatt azt hogy hiába a jó testo és ösztro stb eredmény ha sem erő sem forma!!!
Itt mindenki mér bevizsgál tesztel de egy értelmes választ nem tud adni vagy egy okos bejegyzést írni!
Csak annyi hogy  heti 100-120mg valós testo is elég eléggé sok mindenre csak itt sokan elvannak tájolva a mennyiségekkel!
Mindenkinek jó a kaja jó az edzés minden fasza miközben azt sem tudja miből mennyit és hány félét szúrjon magába hogy kicsit jobban nézzen ki de ha rá néz az ember többségén az sem látszik hogy valamit sportol nemhogy vasat emel napi szinten! Sokan vannak itt is aki több félét és baszott mennyiséget tol de mondom ha rá nézünk sehol semmi látszata és ha elmondod neki hogy szarul néz ki akkor jön a szöveg hogy oké mert szar a cucc!
Nem a cucc szar hiába szöveg mert kritika van hogy ez is szar az is szar mert ő tudja mi a jó stb. Tudni kell hogy mit csináltok de sokan nem tudják!
[/quote]
Igazad van!
[/quote]

Igen, én ritkán írok be ide, de olvasom régóta a fórumot és úgy voltam nem igaz már mi megy.
Valóban mindenki mér, bevizsgál, és még így sem tudja sajnos hogy mit csinál.Egyből kiderült hogy van itt aki 1000-es ösztrogénnel szaladgál, még azt sem kezeli, de a másik topikban már az inzulinról kérdez tőletek.
A táplálkozásról, életvitelről valószínűleg még ennyit sem tudnak, ha ezt a részét is ilyen felületesen kezelik.Szomorú ez nagyon, az emberek ilyenek és ez csak egyre rosszabb lesz, mert a hülyeség jobban terjed mindennél, sajnos…

2022. Július 05. - 15:23:49
Válasz #12325
Nem elérhető

Gábor77



Gyerekek az a rengeteg vérvétel, adat mit sem ér ha a cucc semmi olyat nem ad amit elvárnánk tőle értem ez alatt azt hogy hiába a jó testo és ösztro stb eredmény ha sem erő sem forma!!!
Itt mindenki mér bevizsgál tesztel de egy értelmes választ nem tud adni vagy egy okos bejegyzést írni!
Csak annyi hogy  heti 100-120mg valós testo is elég eléggé sok mindenre csak itt sokan elvannak tájolva a mennyiségekkel!
Mindenkinek jó a kaja jó az edzés minden fasza miközben azt sem tudja miből mennyit és hány félét szúrjon magába hogy kicsit jobban nézzen ki de ha rá néz az ember többségén az sem látszik hogy valamit sportol nemhogy vasat emel napi szinten! Sokan vannak itt is aki több félét és baszott mennyiséget tol de mondom ha rá nézünk sehol semmi látszata és ha elmondod neki hogy szarul néz ki akkor jön a szöveg hogy oké mert szar a cucc!
Nem a cucc szar hiába szöveg mert kritika van hogy ez is szar az is szar mert ő tudja mi a jó stb. Tudni kell hogy mit csináltok de sokan nem tudják!
Igazad van!
[/quote]

Igen, én ritkán írok be ide, de olvasom régóta a fórumot és úgy voltam nem igaz már mi megy.
Valóban mindenki mér, bevizsgál, és még így sem tudja sajnos hogy mit csinál.Egyből kiderült hogy van itt aki 1000-es ösztrogénnel szaladgál, még azt sem kezeli, de a másik topikban már az inzulinról kérdez tőletek.
A táplálkozásról, életvitelről valószínűleg még ennyit sem tudnak, ha ezt a részét is ilyen felületesen kezelik.Szomorú ez nagyon, az emberek ilyenek és ez csak egyre rosszabb lesz, mert a hülyeség jobban terjed mindennél, sajnos…
[/quote]

Hadházi után szabadon:"-a fénynél csak egy valami terjed gyorsabba. A faszság! @:-)

2022. Július 12. - 21:24:03
Válasz #12326
Nem elérhető

sasalino


Sziasztok. Volt egy tesztoszteron propionat "kúrám" ami 2 hétig ment aztán abba hagytam.( Libido vesztés miatt) Visza állt a dolog de úgy vettem észre hogy nem az igazi. Már kb 2 hónapja ennek.
Ma elmentem egy hormon panelra és meg is lett az eredmény ami a következő:

Albumin: 48         ref:35-52 g/L
FSH: 4.4              ref:1.4-18.1 IU/L
LH:5.2                 ref:1.5-9.3 IU/L
PRL: 175              ref:45-375 mIU/L
ÖSZTRADIOL: 156.4  ref:<146.1  pmol
Totál tesztoszteron: 20.20   ref: 8.64-29 nmol/L
Szabad tesztoszteron: 0.299  ref:0.198-0.619
SZABAD TESZTOSZTERON %: 1.48 %  ref: 1.53- 2.88 %
Bioaktiv tesztoszteron: 7.740   ref:4.360-14.300 nmol/L
Biokativ tesztoszteron %  38.3   ref:35.0-66.3%
Szexhormon kötő fehérje ( SHBG)  46.0 ref:18.3-54.0nmol/L

Tehát az ÖSZTRADIOL és a szabad tesztoszteron eléggé elcsúszott.
Valamit ezekkel lehet kezdeni vagy még várjak hogy hátha rendbe teszi magát a szervezet?




2022. Július 13. - 08:36:07
Válasz #12327
Nem elérhető

markimark


sziasztok !
tudja valaki honnan tudnék rendelni blackstone letroXT-t ?  vagy valaki tudna ajánlani egy hatásos tesztófokozót kúra utánra?
köszi a segitséget. üdv

2022. Július 13. - 20:49:01
Válasz #12328
Nem elérhető

cczw95


Már sajnos sehol mert betiltották. Úgy tudom a gyártócég vezetőjét és társait  el is ítélték mert több tápkiegjében "szteroidot" és tiltott vegyületet raktak, és legális tápkiegként árusították ennek ellenére. Ebbe beletartozott az ATD hatóanyag is. (Blackstone labs)
Amúgy egy remek minőségi cucc volt a letroXT és a NovedeXT,viszonylag hamar helyreállította a hormonszinteket,a tesztót meg maxra feltolta. (ATD volt a hatóanyaga). Régen a Gaspari forgalmazta itthon 2018ig.
Vannak még ATD hatóanyagok,ilyen nevenincs gyártóktól, de én nem venném meg a helyedbe, mert kétes a valós hatóanyag tartalmuk lehet.  Szerintem a valós ATD-t elfelejthetjük egy jó ideig.

Helyette inkább a Hi-tech Pharmaceuticals Arimistane/Arimiplex nevű kiegjét javaslom. Valamennyire hasonlít az ATD-hez,és teljes mértékben legális. Bodyshockon olcsóbban megtudod venni,küldök ha kell kupon kódot.



sziasztok !
tudja valaki honnan tudnék rendelni blackstone letroXT-t ?  vagy valaki tudna ajánlani egy hatásos tesztófokozót kúra utánra?
köszi a segitséget. üdv

2022. Július 13. - 21:01:14
Válasz #12329
Nem elérhető

Logan


Sziasztok. Volt egy tesztoszteron propionat "kúrám" ami 2 hétig ment aztán abba hagytam.( Libido vesztés miatt) Visza állt a dolog de úgy vettem észre hogy nem az igazi. Már kb 2 hónapja ennek.
Ma elmentem egy hormon panelra és meg is lett az eredmény ami a következő:

Albumin: 48         ref:35-52 g/L
FSH: 4.4              ref:1.4-18.1 IU/L
LH:5.2                 ref:1.5-9.3 IU/L
PRL: 175              ref:45-375 mIU/L
ÖSZTRADIOL: 156.4  ref:<146.1  pmol
Totál tesztoszteron: 20.20   ref: 8.64-29 nmol/L
Szabad tesztoszteron: 0.299  ref:0.198-0.619
SZABAD TESZTOSZTERON %: 1.48 %  ref: 1.53- 2.88 %
Bioaktiv tesztoszteron: 7.740   ref:4.360-14.300 nmol/L
Biokativ tesztoszteron %  38.3   ref:35.0-66.3%
Szexhormon kötő fehérje ( SHBG)  46.0 ref:18.3-54.0nmol/L

Tehát az ÖSZTRADIOL és a szabad tesztoszteron eléggé elcsúszott.
Valamit ezekkel lehet kezdeni vagy még várjak hogy hátha rendbe teszi magát a szervezet?

Nem èrtem ezt miért nem egy andrologus, endorkrinologus nak mutatjátok meg ha ilyen gondotok van miért random emberektől várjátok a megoldást… amúgy Receptet is itt vártok vagy nem is értem ha gyógyszer kene azt is innen intézitek nem az orvostól???