2024. Május 30. - 05:01:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2509704 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2021. Május 22. - 13:06:20
Válasz #12045
Nem elérhető

Kamagraking


Az egész EU-ban hiánycikk a Proviron,kínában sincs nyersanyag.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 22. - 13:19:57
Válasz #12046
Nem elérhető

Kamagraking


Eljött az az idő amikor a pct-hez már nem, vagy csak aranyáron lehet beszerezni a szükséges dolgokat.

Ezt a részt eddíg is sokan leszarták,ezentúl még többen le fogják.

Azért az elég életszerűtlen,hogy a "beszedek winstrolból 200db-ot" kategóriájú idióták bekoxolnak 50 ezerből+csinálnak egy pct-t ami kerül +100ba
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 22. - 13:46:54
Válasz #12047
Nem elérhető

G


Eljött az az idő amikor a pct-hez már nem, vagy csak aranyáron lehet beszerezni a szükséges dolgokat.

Ezt a részt eddíg is sokan leszarták,ezentúl még többen le fogják.

Azért az elég életszerűtlen,hogy a "beszedek winstrolból 200db-ot" kategóriájú idióták bekoxolnak 50 ezerből+csinálnak egy pct-t ami kerül +100ba

Most írom a szerintem helyes pct-ről a cikket hát az még a hajaaj árban ha tényleg normálisan akarod csinálni :D


2021. Május 22. - 13:52:54
Válasz #12048
Nem elérhető

kalmanka


Eljött az az idő amikor a pct-hez már nem, vagy csak aranyáron lehet beszerezni a szükséges dolgokat.

Ezt a részt eddíg is sokan leszarták,ezentúl még többen le fogják.

Azért az elég életszerűtlen,hogy a "beszedek winstrolból 200db-ot" kategóriájú idióták bekoxolnak 50 ezerből+csinálnak egy pct-t ami kerül +100ba

Most írom a szerintem helyes pct-ről a cikket hát az még a hajaaj árban ha tényleg normálisan akarod csinálni :D

már nagyon várom!

2021. Május 23. - 17:36:11
Válasz #12049
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Hozzá értők vagy tapadztaltabbak válaszát várnám most ha lehet szó róla.
Tehát létezik olyan hogy valaki jobban reagál a hosszú észterü tesztókra?
Értem ez alatt pl. susta helyett jobban hasznosítja a szervezete a testoenát.

2021. Május 23. - 21:12:39
Válasz #12050
Nem elérhető

Glacika


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

2021. Május 23. - 22:23:14
Válasz #12051
Nem elérhető

guzzi


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Itt sincs semmi garancia arra hogy a minősége  100% fasza! Amúgy meg én rendeltem régebben innen és egy-két dolog nem az volt amit a rendelésemben leadtam úgy hogy ez nálam már el is bukott! De puding próbája az evés. Mindenki saját kárából tanul.  @-o

2021. Május 24. - 08:41:59
Válasz #12052
Nem elérhető

Kamagraking


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Reklámnak nem volt rossz Glacika,de azért valljuk be őszintén elég nagy madár az aki innen vásárol
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 24. - 19:45:02
Válasz #12053
Nem elérhető

kalmanka


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Reklámnak nem volt rossz Glacika,de azért valljuk be őszintén elég nagy madár az aki innen vásárol

Lehet nem itt van a helye, majd úgyis lebasztok érte, de azért leirom az én tapasztalataimat ezzel a "diler kontra internetes bolt" problémával kapcsolatban :)

korábban randeltem dilertől cuccokat, aztán vagy jó volt, vagy nem, igazából nekem nem jött be. lehet szart vettem, meg átvertek, stb, persze hülye is voltam nyilván, de mostmár szinte kizárólag internetről rendelek. nyilván macerásabb mint a dilernek szólni, hogy kell 2 "ez", meg 3 "az", aztán hozza amikor hozza. az internetes rendelés megkövetel némi problémamegoldó képességet, Google-forditó használatot esetleg hiányos vagy nem biztos nyelvtudás esetén, továbbá némi jártasságot a BTC-Kriptovalutában, stb. és még a cuccot is valószinűleg később kapod meg mintha a diler hozná. majd mindenki eldönti kinek mi a jó, kényelmes, és a megfelelő. viszont ha valaki próbálkozik az internetes dolgokkal, akkor keresgéljen a

wéwéwé
pont
eroids
pont
com

oldalon (remélem nem lesz moderálva) itt a bátor felhasználók minősitik az internetes árúsitó oldalakat, visszajelzéseket adnak a vásárolt szerekről (nem csak szteroidok, hanem mindenféle más is), az oldalakról, a szállitásról, stb... pár óra olvasgatást megér szerintem! persze vannak oldalak akik bizonyos okoknál fogva nem szállitanak európába, vagy éppen Magyarországra, de lehet találni olyat ami nekünk tetszik.

tehát hogy nehogy valaki téves következtetésre jusson: erről az oldalról nem lehet semmit sem rendelni, itt csupán a tapasztalatokat lehet megosztani másokkal!



2021. Május 24. - 21:55:00
Válasz #12054
Nem elérhető

Gábor77


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Reklámnak nem volt rossz Glacika,de azért valljuk be őszintén elég nagy madár az aki innen vásárol

Lehet nem itt van a helye, majd úgyis lebasztok érte, de azért leirom az én tapasztalataimat ezzel a "diler kontra internetes bolt" problémával kapcsolatban :)

korábban randeltem dilertől cuccokat, aztán vagy jó volt, vagy nem, igazából nekem nem jött be. lehet szart vettem, meg átvertek, stb, persze hülye is voltam nyilván, de mostmár szinte kizárólag internetről rendelek. nyilván macerásabb mint a dilernek szólni, hogy kell 2 "ez", meg 3 "az", aztán hozza amikor hozza. az internetes rendelés megkövetel némi problémamegoldó képességet, Google-forditó használatot esetleg hiányos vagy nem biztos nyelvtudás esetén, továbbá némi jártasságot a BTC-Kriptovalutában, stb. és még a cuccot is valószinűleg később kapod meg mintha a diler hozná. majd mindenki eldönti kinek mi a jó, kényelmes, és a megfelelő. viszont ha valaki próbálkozik az internetes dolgokkal, akkor keresgéljen a

wéwéwé
pont
eroids
pont
com

oldalon (remélem nem lesz moderálva) itt a bátor felhasználók minősitik az internetes árúsitó oldalakat, visszajelzéseket adnak a vásárolt szerekről (nem csak szteroidok, hanem mindenféle más is), az oldalakról, a szállitásról, stb... pár óra olvasgatást megér szerintem! persze vannak oldalak akik bizonyos okoknál fogva nem szállitanak európába, vagy éppen Magyarországra, de lehet találni olyat ami nekünk tetszik.

tehát hogy nehogy valaki téves következtetésre jusson: erről az oldalról nem lehet semmit sem rendelni, itt csupán a tapasztalatokat lehet megosztani másokkal!
Minden beszerezhető idehaza,csak jó embert kell választani. Probléma mentesen 1 hét alatt.

2021. Május 25. - 06:29:07
Válasz #12055
Nem elérhető

kalmanka


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Reklámnak nem volt rossz Glacika,de azért valljuk be őszintén elég nagy madár az aki innen vásárol

Lehet nem itt van a helye, majd úgyis lebasztok érte, de azért leirom az én tapasztalataimat ezzel a "diler kontra internetes bolt" problémával kapcsolatban :)

korábban randeltem dilertől cuccokat, aztán vagy jó volt, vagy nem, igazából nekem nem jött be. lehet szart vettem, meg átvertek, stb, persze hülye is voltam nyilván, de mostmár szinte kizárólag internetről rendelek. nyilván macerásabb mint a dilernek szólni, hogy kell 2 "ez", meg 3 "az", aztán hozza amikor hozza. az internetes rendelés megkövetel némi problémamegoldó képességet, Google-forditó használatot esetleg hiányos vagy nem biztos nyelvtudás esetén, továbbá némi jártasságot a BTC-Kriptovalutában, stb. és még a cuccot is valószinűleg később kapod meg mintha a diler hozná. majd mindenki eldönti kinek mi a jó, kényelmes, és a megfelelő. viszont ha valaki próbálkozik az internetes dolgokkal, akkor keresgéljen a

wéwéwé
pont
eroids
pont
com

oldalon (remélem nem lesz moderálva) itt a bátor felhasználók minősitik az internetes árúsitó oldalakat, visszajelzéseket adnak a vásárolt szerekről (nem csak szteroidok, hanem mindenféle más is), az oldalakról, a szállitásról, stb... pár óra olvasgatást megér szerintem! persze vannak oldalak akik bizonyos okoknál fogva nem szállitanak európába, vagy éppen Magyarországra, de lehet találni olyat ami nekünk tetszik.

tehát hogy nehogy valaki téves következtetésre jusson: erről az oldalról nem lehet semmit sem rendelni, itt csupán a tapasztalatokat lehet megosztani másokkal!
Minden beszerezhető idehaza,csak jó embert kell választani. Probléma mentesen 1 hét alatt.

ebben nem is kételkedem. beszerezhető, amennyiben van megfelelő kapcsolatod. ha nincsen, akkor viszont marad az internet... erre irtam ezt a lehetőséget.

2021. Május 25. - 10:57:36
Válasz #12056
Nem elérhető

EDR


Sziasztok!

Talán ide passzol leginkább a kérdésem: 45 éves vagyok, nem nyomtam soha semmi huncutságot. Szürkezónás cuccokkat próbáltam párat, de ennyi.

Most 2-3 hónapja szedek/szedtem DHEA-t (napi 100 mg, a Swansonos termék) illetve a Gaspari Novedex XT-ből fél adagot (napi 1 tabletta). Ez ugye ahogy G írta már párszor nem ATD-s, hanem valami prohormonok vannak benne + arimistane.

Állóképességi sportot űzök, jobb regenerálódás miatt szedtem. Be is jött.

Csakhogy mintha pár napja érzékeny lenne az egyik mellbimbóm.

Nem is nagyon jött hogy elhiggyem, egy nap volt kissé zavaró, utána elmúlt, 2 napig nem éreztem, ma pedig újra. Egyáltalán nem fájdalom, nem is zavaró, épp csak egy kicsit "érzem".

Egyelőre abbahagytam a két termék szedését, elkezdtem szedni egy hormonoptimizálót, ami épp itthon volt (DAA-t is tartalmazó Gymbeam-es alpha male, sok más cucc is van benne, de DAA--ra tuti jól reagáltam régebben) és ennyi.

Szerintetek létezik, hogy ilyen kevés és viszonylag "ártalmatlan" hatóanyagra így reagáljon valaki?

Már csak kíváncsiságból is holnap megyek vérvételre, lássam m i a helyzet.

Esetleg próbáljak beszerezni tamoxit és minimális dózist kezdjek el szedni?



Amennyire én tudom a DHEA-ból a szervezet "készít" vagy tesztót vagy ösztrogént, attól függően, hogy mire van szüksége. Mivel ahogy említettem én állóképességi sportokat űzök (mostanában volt pár durva 6-8 órás edzés, alacsony pulzuson, ami ha jól tudom nem tesz jót a tesztó szintnek), no meg nem is vagyok mai csirke, arra gondoltam, hogy a nagyja azért tesztó lesz,  a Novedexben lévő arimistane pedig kissé meggátolja, hogy túl sok ösztrogén keletkezzen.

Úgy tűnik valamit elszámolhattam ezzel kapcsolatban.

Szóval szerintetek ... azon kívül hogy leálltam a DHEA-val és szedem azt a gymbeam-es komplex cuccot csináljak még valamit? Esetleg arra gondoltam még a Gasparis Novedex-et szedhetném, az arimistane tartalma miatt..

Köszi!




2021. Május 25. - 11:04:05
Válasz #12057
Nem elérhető

almaspaprika


Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni. 8 hetes kúráról volna szó. Korábban mindig jól működött nálam, de a PCT részében sosem voltam teljesen biztos, hogy oké.
Tehát minden másnap 1ml Testo Propionate (összesen 30ml),
mellé 30mg stana, 1-2 hétig 40mg aztán vissza 30mg, le és felvezetés piramisban.
PCT-hez van 3x5000IU HCG, nolva és provi.
HCG 10 nappal utolsó szuri után kezdődne, először meglökve egy 5000IU-s adaggal, aztán ezt is csökkentve 4-5 naponta. (Lehet ezt sem így kellene?)
A Provi és a Nolva kérdőjeles, hogy mikor és milyen adagban volna célszerű. Eddig úgy csináltam, hogy provi kúra felétől a végéig ment, végétől nolva 2x1 1 hétig, aztán 2 hétig 1x1.
A kérdés az, hogy ez így jó-e vagy ha nem, akkor hogy lenne jó?
Köszi előre is! :-){


2021. Május 25. - 13:49:23
Válasz #12058
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Talán ide passzol leginkább a kérdésem: 45 éves vagyok, nem nyomtam soha semmi huncutságot. Szürkezónás cuccokkat próbáltam párat, de ennyi.

Most 2-3 hónapja szedek/szedtem DHEA-t (napi 100 mg, a Swansonos termék) illetve a Gaspari Novedex XT-ből fél adagot (napi 1 tabletta). Ez ugye ahogy G írta már párszor nem ATD-s, hanem valami prohormonok vannak benne + arimistane.

Állóképességi sportot űzök, jobb regenerálódás miatt szedtem. Be is jött.

Csakhogy mintha pár napja érzékeny lenne az egyik mellbimbóm.

Nem is nagyon jött hogy elhiggyem, egy nap volt kissé zavaró, utána elmúlt, 2 napig nem éreztem, ma pedig újra. Egyáltalán nem fájdalom, nem is zavaró, épp csak egy kicsit "érzem".

Egyelőre abbahagytam a két termék szedését, elkezdtem szedni egy hormonoptimizálót, ami épp itthon volt (DAA-t is tartalmazó Gymbeam-es alpha male, sok más cucc is van benne, de DAA--ra tuti jól reagáltam régebben) és ennyi.

Szerintetek létezik, hogy ilyen kevés és viszonylag "ártalmatlan" hatóanyagra így reagáljon valaki?

Már csak kíváncsiságból is holnap megyek vérvételre, lássam m i a helyzet.

Esetleg próbáljak beszerezni tamoxit és minimális dózist kezdjek el szedni?



Amennyire én tudom a DHEA-ból a szervezet "készít" vagy tesztót vagy ösztrogént, attól függően, hogy mire van szüksége. Mivel ahogy említettem én állóképességi sportokat űzök (mostanában volt pár durva 6-8 órás edzés, alacsony pulzuson, ami ha jól tudom nem tesz jót a tesztó szintnek), no meg nem is vagyok mai csirke, arra gondoltam, hogy a nagyja azért tesztó lesz,  a Novedexben lévő arimistane pedig kissé meggátolja, hogy túl sok ösztrogén keletkezzen.

Úgy tűnik valamit elszámolhattam ezzel kapcsolatban.

Szóval szerintetek ... azon kívül hogy leálltam a DHEA-val és szedem azt a gymbeam-es komplex cuccot csináljak még valamit? Esetleg arra gondoltam még a Gasparis Novedex-et szedhetném, az arimistane tartalma miatt..

Köszi!

Nekem az lenne az elméletem így hirtelen hogy mivel a novadexben van az arima így nyilván mivel AI kevesebb lesz az ösztród a prohormon tartalma miatt ha jól emlékszem 1-andro van benne abból 1-tesztoszteron lesz így magasabb a tesztó származék benned "duplán" az AI miatt meg kevesebb az ösztro ezért szerintem mivel ez magas dózisnak számít kb az összes DHEA ösztrogénné alakult azért lehetett a mell érzékenység.
Én amúgy a prohormon miatt azt ajánlanám hogy hanyagold a novadexet inkább vegyél ATD-t vagy 6-bromot pl a brawn nutrition-nak van külön.
Mivel ennyi idős vagy a természetes tesztó növelők érnek valamit de nem sokat szerintem jobban jársz ha HCG-t használsz azzal ki tudod maxolni a saját termelésed az ATD-vel vagy 6-bromoval meg kordában tartod az ösztrót így sokkal jobban jársz.
Esetleg még mivel a regenerálódás és állóképesség a cél meg korod miatt a növi útvonalat is meg lehetne piszkálni mondjuk 10-20 mg mk-677 este lefekvés előtt minden másnap, edzés előtt meg cardarin az rengeteget adna az állóképességednek.

2021. Május 25. - 13:53:25
Válasz #12059
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni. 8 hetes kúráról volna szó. Korábban mindig jól működött nálam, de a PCT részében sosem voltam teljesen biztos, hogy oké.
Tehát minden másnap 1ml Testo Propionate (összesen 30ml),
mellé 30mg stana, 1-2 hétig 40mg aztán vissza 30mg, le és felvezetés piramisban.
PCT-hez van 3x5000IU HCG, nolva és provi.
HCG 10 nappal utolsó szuri után kezdődne, először meglökve egy 5000IU-s adaggal, aztán ezt is csökkentve 4-5 naponta. (Lehet ezt sem így kellene?)
A Provi és a Nolva kérdőjeles, hogy mikor és milyen adagban volna célszerű. Eddig úgy csináltam, hogy provi kúra felétől a végéig ment, végétől nolva 2x1 1 hétig, aztán 2 hétig 1x1.
A kérdés az, hogy ez így jó-e vagy ha nem, akkor hogy lenne jó?
Köszi előre is! :-){

Provit felejtsd el (meg amúgy mindenki felejtse már ár semmi értelme kúrában, PCT-ben meg főleg) vegyél letrót vagy arimidexet azzal tartsd az ösztrogént kordában. Kúra aközben heti 2*250 IU vagy 1*500 IU HCG kúra után pedig 2 de inkább 3 héttel kezd a PCT. Minden másnap 500 IU HCG 3 hétig közben nolva/clomid és HCG után még 1 hétig menjen a nolva/clomid ha elszállna az ösztró akkor letro/arimidex.
Stana meg elég az utolsó 4 hétben meg mi értelme van először felnövelni aztán vissza csökkenteni... segítek semmi...