2024. Május 30. - 20:03:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2510070 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2022. Május 03. - 18:59:54
Válasz #12300
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Május 12. - 10:43:47
Válasz #12301
Nem elérhető

Montana_87


Sziasztok!
Szeretnék csináltatni magán úton egy teljes vérvételt, hormonok, teszto stb stb.
Tudok esetleg orvost ajánlani akihez mehetek a leletekkel és kielemzi, esetleg segít ha kell valamiben és természetesen képben van…..?
Vagy van konkrét hely ahol mindent megcsinálnak és meg is beszélhetem egy dokival az eredményt?
Bpi vagyok.
Köszi

2022. Május 12. - 12:35:39
Válasz #12302
Nem elérhető

cczw95


Dr Szabó Ferenc andrológus

Sziasztok!
Szeretnék csináltatni magán úton egy teljes vérvételt, hormonok, teszto stb stb.
Tudok esetleg orvost ajánlani akihez mehetek a leletekkel és kielemzi, esetleg segít ha kell valamiben és természetesen képben van…..?
Vagy van konkrét hely ahol mindent megcsinálnak és meg is beszélhetem egy dokival az eredményt?
Bpi vagyok.
Köszi

2022. Május 12. - 16:55:03
Válasz #12303
Nem elérhető

kemi


Hali!

Miyen típusú cukrot isznak edzés közben az inzulin mellé? Ha jól tudom az izotóniás italok nem emelik a vércukrot, de jók inzulin mellé?

Poweraid összetétele:
víz, glükóz, fruktóz, étkezési sav: citromsav, nátrium-klorid, stabilizátorok: gumiarábikum, fagyanta glicerin-észterei, aromák,  édesítőszerek: szukralóz és aceszulfám-K, színezék: brilliánskék FCF

2022. Május 12. - 17:39:51
Válasz #12304
Nem elérhető

kemi


Hali!

Miyen típusú cukrot isznak edzés közben az inzulin mellé? Ha jól tudom az izotóniás italok nem emelik a vércukrot, de jók inzulin mellé?

Poweraid összetétele:
víz, glükóz, fruktóz, étkezési sav: citromsav, nátrium-klorid, stabilizátorok: gumiarábikum, fagyanta glicerin-észterei, aromák,  édesítőszerek: szukralóz és aceszulfám-K, színezék: brilliánskék FCF

Edit:
Kicsit adagban szőlőcukrot ajánlanak, ha sokat kell inni és vagy nem bírod a szőlőcukrot: Highly Branched Cyclic Dextrin

2022. Május 12. - 20:01:51
Válasz #12305
Nem elérhető

guzzi


Köszönöm !

Testobol propi vagy enantat?

Enantát.
Most jó a bm ha kapsz még belőle de itt a binoche és a raw

2022. Május 13. - 00:07:02
Válasz #12306
Nem elérhető

Fece


Köszönöm !

Testobol propi vagy enantat?



Enantát.
Most jó a bm ha kapsz még belőle de itt a binoche és a raw



Omegat boldi meg enantat van jelenleg,melle mehetne a stana? Vagy inkább metha? Illetve milyen adagolas az ésszerű hetente?

Köszönöm a válaszod

2022. Május 16. - 20:30:39
Válasz #12307
Nem elérhető

rokko97


Sziasztok!
 Most kezdtem a stana kúrát, az elején vagyok, mennyire normális az hogy a jobb herémbe enyhe nyomást érzek?

Tapasztalatokat, tanácsokat elfogadom!
Előre is köszi!

2022. Május 17. - 10:10:39
Válasz #12308
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
 Most kezdtem a stana kúrát, az elején vagyok, mennyire normális az hogy a jobb herémbe enyhe nyomást érzek?

Tapasztalatokat, tanácsokat elfogadom!
Előre is köszi!
Magában megy a stana? Nem túl okos kúra! Annyit érsz el vele hogy sehogy se fogsz kinézni. Ellenben lelövöd a teszto termelésedet és csomó gondot generálsz magadnak. Ráadásul a májad is kap egy jó nagy pofont feleslegesen.

2022. Május 17. - 11:46:54
Válasz #12309
Nem elérhető

cczw95


Nem irtál gyártót,sem pedig dózist...

Sziasztok!
 Most kezdtem a stana kúrát, az elején vagyok, mennyire normális az hogy a jobb herémbe enyhe nyomást érzek?

Tapasztalatokat, tanácsokat elfogadom!
Előre is köszi!

2022. Május 17. - 14:22:02
Válasz #12310
Nem elérhető

rokko97


Stromba Vedi Pharma Gyártótól, napi 30mg.
Hallottam róla hogy valamennyire leviszi a tesztoszteron termelést, de elvileg utána ez vissza áll nem? Vagy esetleg utó kúrának valamit ajánlatok rá? Errol is valaki azt mondja kell, valaki azt mondja nem.

Amúgy köszönöm a válaszaitokat, viszont amit kerdeztem, arra nem kaptam semmi tanácsot.

2022. Június 11. - 17:29:06
Válasz #12311
Nem elérhető

KaliYuga


Sziasztok! Új vagyok a fórumon, és segítséget szeretnék kérni. Március közepe óta tart a deca-susta kúrám (500 mg- 500 mg/ hét), most tervezek egy szünetet tartani, mielőtt elkezdenék egy "szálkásító" kúrát, amit kb októberig nyomnék. Vettem 2x5000 iu hcg-t, a szünet alatt ezzel kicsit helyretenném a saját hormonműködésemet, mert nem merem egyben végignyomni március közepétől októberig. Az a kérdésem, hogy két kúra között hcgnek van értelme, és ha van akkor hogy, milyen adagokban? Igazából én még olyat is olvastam ezen a fórumon valakitől korábban, hogy kúra közben, pl hetente is hatásos a hcg, használjam inkább én is így? A legútóbbi kúrám elég hosszú volt (22 hetes), és a levezetésnél megcsapott fejben. Ezt szeretném elkerülni most. Előre is a segítséget!

2022. Június 13. - 18:30:29
Válasz #12312
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Új vagyok a fórumon, és segítséget szeretnék kérni. Március közepe óta tart a deca-susta kúrám (500 mg- 500 mg/ hét), most tervezek egy szünetet tartani, mielőtt elkezdenék egy "szálkásító" kúrát, amit kb októberig nyomnék. Vettem 2x5000 iu hcg-t, a szünet alatt ezzel kicsit helyretenném a saját hormonműködésemet, mert nem merem egyben végignyomni március közepétől októberig. Az a kérdésem, hogy két kúra között hcgnek van értelme, és ha van akkor hogy, milyen adagokban? Igazából én még olyat is olvastam ezen a fórumon valakitől korábban, hogy kúra közben, pl hetente is hatásos a hcg, használjam inkább én is így? A legútóbbi kúrám elég hosszú volt (22 hetes), és a levezetésnél megcsapott fejben. Ezt szeretném elkerülni most. Előre is a segítséget!
Annyi HCG vel nem teszel helyre semmit. Kérédéseidre megtalálsz mindent a forumon. Olvass vissza kicsit. Ne kelljen már 25x ugyan azt begépelni.

2022. Június 14. - 10:47:44
Válasz #12313
Nem elérhető

sasalino


Sziasztok . Aki folyamatosan magában használ heti 250-300mg tesztoszteron az szed valamit még mellé? Van aki azt mondja hogy sem Anti ösztrogén nem kell ekkora mennyiséghez és olyan is van aki még kis mennyiségű hcg t sem használ közben. Kinek mi erről a tapasztalata ? Illetve ha valaki úgy dönt hogy innentől trt-n van folyamatosan annak kell néha pihenőt beiktatni?

2022. Június 14. - 23:36:29
Válasz #12314
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok . Aki folyamatosan magában használ heti 250-300mg tesztoszteron az szed valamit még mellé? Van aki azt mondja hogy sem Anti ösztrogén nem kell ekkora mennyiséghez és olyan is van aki még kis mennyiségű hcg t sem használ közben. Kinek mi erről a tapasztalata ? Illetve ha valaki úgy dönt hogy innentől trt-n van folyamatosan annak kell néha pihenőt beiktatni?
Az ösztrogén része tök ember függő, vérképből látod vagy érzésre de általában trt vagy cruise időszakban nem szoktak ai-t szedni de kinek mi akinek 600-800mg a “trt” az lehet ,hogy szed vagy úgy csinálja mondjuk pl: hogy 300mg tesztó 300primo/masteron és akkor nem biztos ,hogy kell ai. Sokan nem használnak hcg-t, hanem ha szeretnének gyereket akkor csinálnak egy full fertility protokollt hcg hmg clomid stb nagy dózisban. Trt-ben nem kell pihenő hanem vérkép meg egészségügyi vizsgàlatok kellenek ,hogy minden oké e.