2024. Május 30. - 02:45:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457853 alkalommal)

Alexx és 4 vendég van a témában

2021. Február 19. - 14:22:36
Válasz #1470
Nem elérhető

G


Úgy néz ki hogy allergiás vagyok a provironra. Ha szedem viszket a bőröm és a vakarás helyén kipirul és kicsit meg is duzzad. Tapasztalt már ilyet valaki? Így most 2-3naponta egy szem anastrozolt szedek. Egyenlőre minden rendben. Lehet hogy a vérnyomáscsökkentő gyógyszerrel veszik össze? Mert nagyjából oda tudom visszavezetni.

Nem hinném hogy a vérnyomás csökkentő miatt van amúgy a betegtájékoztatót alapján előfordulható mellékhatás a viszketés vagy bőrkiütés.
Amúgy nem értem minek szednél proviront ha van arimidexed tök fölösleges a provi még mindig nem egy aromatáz inhibítor (csak van egy enyhe ilyen hatása) szóval tök fölösleges ezért szedni bárkinek is.

2021. Február 19. - 17:34:19
Válasz #1471
Nem elérhető

G


#:-)Sziasztok! Kezdenek egy kúrát ami álna heti 300mg tesztoszteron és vagy 20 mg oxandrolone vagy 250mg boldenone
Idáig csak tesztot használtam más nem próbáltam még. Szerintetek boldenon vagy oxandrolone tegyem be a teszto melle ha látványosabb fejlődést szeretnék? Egy kis tömeget szeretnek felpakolni... 28 vagyok 185cm 105 kiló 4-5 éve sulyzos edzés. ( a mg on nem kívánok emelni hobbi bol csinálom nekem bőven elég ez csak a velemenyetekre vagyok kiváncsi melyik hoz látványos fejlődést ?) minden cucc Omega meds

Őszintén ha már használtál tesztót akkor egyszerűen csak használj többet boldenonnak szerintem csak akkor van értelme ha 16-20-es lesz a kúrád lassan is kezd hatni és cserébe még rohadt hosszú az ürülési ideje. Szinte az összes DHT származékot (anavar, wini, masteron, proviron) tök felesleges szedni akármilyen tömegnövelésben mert csak kozmetikai jellegű a hatás és ha nem vagy 10% testzsír alatt nem is látsz belőle semmit.
Npp még jó választás lehetne bár az meg nagyon szupresszív.
Ha tömeget szeretnél akkor tesztó + egy erősebb sarm kicsit nagyobb dózisban (lgd-4033, S23) meg valamilyen növi szintet emelő dolog szerintem sokkal jobban járnál így vele.

2021. Február 19. - 21:19:35
Válasz #1472
Nem elérhető

Gábor77


Úgy néz ki hogy allergiás vagyok a provironra. Ha szedem viszket a bőröm és a vakarás helyén kipirul és kicsit meg is duzzad. Tapasztalt már ilyet valaki? Így most 2-3naponta egy szem anastrozolt szedek. Egyenlőre minden rendben. Lehet hogy a vérnyomáscsökkentő gyógyszerrel veszik össze? Mert nagyjából oda tudom visszavezetni.

Nem hinném hogy a vérnyomás csökkentő miatt van amúgy a betegtájékoztatót alapján előfordulható mellékhatás a viszketés vagy bőrkiütés.
Amúgy nem értem minek szednél proviront ha van arimidexed tök fölösleges a provi még mindig nem egy aromatáz inhibítor (csak van egy enyhe ilyen hatása) szóval tök fölösleges ezért szedni bárkinek is.
Elhagytam a provit ( ugye megszokásból vettem) úgy néz ki hogy pár nap után jobb a helyzet. Szinte teljesen megszünt ez a kellemetlen jelenség. Van Anadtrozolom is és Letrozol is van egy teljes 100-as dobozzal. Ami van provi azt meg majd megeszi más.😉 köszi a választ G!

2021. Február 21. - 16:14:52
Válasz #1473
Nem elérhető

Cetlee


Sziasztok! Szemes stanák közül melyik működik jól manapság? Genesis 2017-ben még atom jó volt napi 30 mg-al, 2019 4. Havit toltam tavaly az már szinte szart sem ért napi 4 szemmel sem. Nem volt felütve, de jó esetben a hatóanyag fele volt benne. Vedi-Pharma, Omega-meds, Balkan-Pharma közül működik valamelyik?

2021. Február 23. - 01:36:14
Válasz #1474
Nem elérhető

Frodó


Hali!
Melyik gyártó susta és boldenonja működik úgy ahogy kell jelenleg ?
Masterben gondolkozok de nem akarok mellé lőni..
jó a master? esetleg(diamond,magnus,)? vagy más ? 
Köszi a segítséget!

2021. Február 23. - 08:07:05
Válasz #1475
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Na most már 2hete tisztán csak Sterling testomix és szintén Sterling boldi megy . Így tudok végre nyilatkozni róla. A boldi nem tudom másabb vagy erősebb e mint a Masteré,de a testomix az kegyetlen. 2ml megy egy héten és folyamat kanos vagyok. Van hogy éjszaka is arra ébredek hogy nem tudok átfordulni mert elakad a cerka 😄 Szóval eddig ez a leg erősebb testo tartalmú cucc amivel találkoztam. Előtte 3ml Mastet testo ena ment. Az is dolgozott de nagyobb dózis mellett se éreztem ezt az erőt. Az elmúlt két hétben látványosan jött izom is. Mondjuk sok zsír elment így tónusosabb is vagyok kicsit.Szóval ez a cucc odabasz. Ráadásul a fehér csíkos változat amit valaki itt kukábavalónak mondott. Következő tesztalany majd a Swiss deka és propi lesz jó sokára azokról is beszámolok majd.

2021. Február 23. - 12:37:03
Válasz #1476
Nem elérhető

Janó


Hali!
Melyik gyártó susta és boldenonja működik úgy ahogy kell jelenleg ?
Masterben gondolkozok de nem akarok mellé lőni..
jó a master? esetleg(diamond,magnus,)? vagy más ? 
Köszi a segítséget!
Master boldi tuti jó. Mióta nyomom egyfolytában éhes vagyok a libidót nagyon elnyomta ezek tipikus boldi mellékhatások. Erő és tömeg jön  amellett eresebb tónusosabb vagyok.

2021. Február 23. - 17:47:55
Válasz #1477
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok! Szemes stanák közül melyik működik jól manapság? Genesis 2017-ben még atom jó volt napi 30 mg-al, 2019 4. Havit toltam tavaly az már szinte szart sem ért napi 4 szemmel sem. Nem volt felütve, de jó esetben a hatóanyag fele volt benne. Vedi-Pharma, Omega-meds, Balkan-Pharma közül működik valamelyik?


Genesis felejtős már jó idelye. Omega és Swiss Stanazol most nagyon jók.

2021. Február 23. - 20:04:46
Válasz #1478
Nem elérhető

Gábor77


Hali!
Melyik gyártó susta és boldenonja működik úgy ahogy kell jelenleg ?
Masterben gondolkozok de nem akarok mellé lőni..
jó a master? esetleg(diamond,magnus,)? vagy más ? 
Köszi a segítséget!
Master boldi tuti jó. Mióta nyomom egyfolytában éhes vagyok a libidót nagyon elnyomta ezek tipikus boldi mellékhatások. Erő és tömeg jön  amellett eresebb tónusosabb vagyok.
Ezt én is tanusíthatom. A Master Boldi nálam is ígyűködött. Bár nekem libidó gondom nem volt mert volt mellette elég testo. A Sterling boldi ugyanígy hozza az étvágy és erő dolgot. Jobban mondva nincs változás.

2021. Február 23. - 23:24:18
Válasz #1479
Nem elérhető

Frodó


Hali! A sterling gyártót nem ismerem.. milyen áron pörög a susta és boldija ?

2021. Február 24. - 09:52:21
Válasz #1480
Nem elérhető

Gábor77


Hali! A sterling gyártót nem ismerem.. milyen áron pörög a susta és boldija ?

Én is csak 10ml boldit és 20ml testomixet vettem tőle. Pontos árra nem emlékszem de lényegesen ( minimum 30%-al) drágább mint a Master hasonló ternéke.

2021. Február 24. - 20:38:17
Válasz #1481
Nem elérhető

Mirco


Hali!
Melyik gyártó susta és boldenonja működik úgy ahogy kell jelenleg ?
Masterben gondolkozok de nem akarok mellé lőni..
jó a master? esetleg(diamond,magnus,)? vagy más ? 
Köszi a segítséget!



Diamondból a sárga fekete dobozos Sustanon rohadt jól működik. De ez a többi dolgaira nem mondható.  Swiss még jó hogy jó!!  @:-) @-o


Heló! A swiss susta és boldi is frankó nagyon! Master is jó! Diamond kuka! Magnus ebből amit a környezetemben használnak az a metha és stana de jó is! A többi dolgai kuka!
Omega TrenboloneMix vagy TrenEnanthate milyen? Használta mostanában valaki?

2021. Február 25. - 20:13:18
Válasz #1482
Nem elérhető

Gyuf


Srácok.

Egyik haverom szeretne kipróbálni olyat hogy: Andriol
Van e értelme?

2021. Február 25. - 20:53:22
Válasz #1483
Nem elérhető

G


Srácok.

Egyik haverom szeretne kipróbálni olyat hogy: Andriol
Van e értelme?

Semmi értelme szerintem, papíron az ultimate szájon át szedhető tesztoszteron viszont mivel a nyirok rendszeren keresztül szívódik fel nagyon nagy eltérés van a felszívódásban nem csak egyénenként hanem napi szinten is és testépítő dózisban meg könnyen jöhet a fosi manó tőle mivel ha igazi akkor a kapszulákban ricinus olaj van. 

2021. Február 25. - 21:00:43
Válasz #1484
Nem elérhető

G


Srácok amúgy bocsánat akinek még nem válaszoltam a privát üzentére de volt egy kis csukló-kéz sérülésem és csak nagyon nehezen megy a hosszabb gépelés így két ujjal de próbálom a héten utolérni magam.