2024. Május 29. - 10:10:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457547 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2021. Április 19. - 10:53:05
Válasz #1740
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok! A két márka közül melyik működik jobban Metha/Dana ügyben az Omega vagy Swiss?

2021. Április 19. - 11:06:13
Válasz #1741
Nem elérhető

Gyuf


Szevasztok Kandurok! A két márka közül melyik működik jobban Metha/Dana ügyben az Omega vagy Swiss?
Akiket én tudok ők az Omegát mondják jónak.

2021. Április 19. - 14:00:21
Válasz #1742
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szevasztok Kandurok! A két márka közül melyik működik jobban Metha/Dana ügyben az Omega vagy Swiss?

Én az omegásat venném,,mert ugye most már tudjuk azt is hogy swissest hamisítják nagy üzemben. De ez csak az én meglátásom😁

2021. Április 19. - 17:07:24
Válasz #1743
Nem elérhető

Gábor77


Szevasztok Kandurok! A két márka közül melyik működik jobban Metha/Dana ügyben az Omega vagy Swiss?
Szia! Én most vettem Omega Danabolt próbára mert erősnek mondták. Nincs összehasonlítási alapom, de ennél egy szem (10mg) bevétele után úgy 30-45 perccel érezhetően elkezd nyomni kicsit a fejem. Ami dúrvan 1,5-2 óra hosszat ki is tart. Utánna szépen lassan lecseng. Heti 5 napon ( edzésnapon) szedek 3x1 szemet ,de így elsőre azt mondom több nem is kellene belőle mert akkor lehet hogy már zavaró lenne a fejfájás ( most így 1 szemenként nem fáj csak jobban érzem hogy van) :azn: úgy tervezem hogy 5 hétig használom. Vizesedni annyira nem vizesedek mostmár. Ahogy csökken a testzsírom, úgy veszem észre nehezebben is vizesedek be.

2021. Április 19. - 17:18:29
Válasz #1744
Nem elérhető

Gábor77


Van használhato Masteron a piacon? Közületek használt/használ valaki? Ha igen mik voltak a tapasztalatok. A diétám utolsó 8-10 hetébe gondoltam beilleszteni.

2021. Április 20. - 13:49:53
Válasz #1745
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                               

2021. Április 20. - 17:08:49
Válasz #1746
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                             

 #:-)
Én a Master. Omega. Sterling talán még a Magnus gyártókra voksolnék.

2021. Április 20. - 19:37:31
Válasz #1747
Nem elérhető

kalmanka


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                             

 #:-)
Én a Master. Omega. Sterling talán még a Magnus gyártókra voksolnék.

Pharmacom Labs márkát próbálta már rajtam kivül valaki? Nekem ez jött be, szerintem elég megbizható. Tudom, hogy nem a legolcsóbb.

2021. Április 20. - 20:02:46
Válasz #1748
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

     

Milyen versenyre szeretnél készülni? Mikor lesz a verseny?

2021. Április 20. - 20:14:53
Válasz #1749
Nem elérhető

Tuku


Superbody lenne a fő verseny ősszel , előtte meg lenne egy "bemelegitő" verseny ahova kicsit gyengébb formával mennék kb 2 héttel superbody előtt.

2021. Április 20. - 20:40:53
Válasz #1750
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                             

 #:-)
Én a Master. Omega. Sterling talán még a Magnus gyártókra voksolnék.

Pharmacom Labs márkát próbálta már rajtam kivül valaki? Nekem ez jött be, szerintem elég megbizható. Tudom, hogy nem a legolcsóbb.

Kb. 4 éve de qrva jó volt. Mondjuk már akkor is drága volt rohadtul de  azótta sem tudok szerezni

2021. Április 20. - 21:01:12
Válasz #1751
Nem elérhető

kalmanka


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                             

 #:-)
Én a Master. Omega. Sterling talán még a Magnus gyártókra voksolnék.

Pharmacom Labs márkát próbálta már rajtam kivül valaki? Nekem ez jött be, szerintem elég megbizható. Tudom, hogy nem a legolcsóbb.

Kb. 4 éve de qrva jó volt. Mondjuk már akkor is drága volt rohadtul de  azótta sem tudok szerezni

én közvetlenül a honlapjukról rendelek, eddig nem volt hiba a szállitásban, mindig minden megérkezett, sokszor még plussz ajándék is volt a csomagban. a hatás meg olyan volt mindig ami elvárható volt az adott cucctól... legalábbis én igy éreztem!

2021. Április 20. - 21:10:25
Válasz #1752
Nem elérhető

kappl



én közvetlenül a honlapjukról rendelek, eddig nem volt hiba a szállitásban, mindig minden megérkezett, sokszor még plussz ajándék is volt a csomagban. a hatás meg olyan volt mindig ami elvárható volt az adott cucctól... legalábbis én igy éreztem!

Tudnál dobni nekem linket privibe ahonnan rendelted? Tesztóik jók? Danabol? Mik azok amik nem hozták meg az elvárt eredményt?

2021. Április 20. - 22:16:07
Válasz #1753
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

     

Milyen versenyre szeretnél készülni? Mikor lesz a verseny?

Ha testépítő verseny, akkor szerintem azért keress fel egy edzőt.
Tömegelős fázisnál deca, boldi elférne a testo melle, dietanal pedig inkább propi, masteron, tren, stana amiket anno en hasznaltam.
De a kerdesedre valasz, nekem most master ena megy meg az elso par hetben adtam hozza master propit is es rohadt jok!

2021. Április 21. - 06:48:46
Válasz #1754
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

     

Milyen versenyre szeretnél készülni? Mikor lesz a verseny?

Ha testépítő verseny, akkor szerintem azért keress fel egy edzőt.
Tömegelős fázisnál deca, boldi elférne a testo melle, dietanal pedig inkább propi, masteron, tren, stana amiket anno en hasznaltam.
De a kerdesedre valasz, nekem most master ena megy meg az elso par hetben adtam hozza master propit is es rohadt jok!

Igen testepito verseny lesz. Van egy versenyzo baratom aki segit a felkeszulesbe. Most fejezem be egy lajtos kurat heti 1,5ml teszto + 1ml deca ,ez volt a 2.kuram nemakarok elszallni az adagokkal ,inkabb lassan emelni mindig. Juniustol tervezem kezdeni a felkeszulest ,ott akkor mar kicsit nagyobb mennyisegekkel. Propi nekem nagyon gyulladt azert nem akarom azt de lehet csak szar volt a cucc amit vettem. Masternek a tobbi cucca is jol mukodik tren , stana vagy azt nem probaltad?