2024. Május 29. - 22:02:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 457785 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2023. Július 26. - 08:38:32
Válasz #5265
Nem elérhető

Benceller


Itt is felteszem a kérdést hátha.
Van aki hasznàlt diéta rásegítésére Yohimbine Hydrochloride-ot?
Tud benne segíteni ? Ki mit tapasztalt ha használt ilyet ?

Hali,

Pre-workoutban szoktam használni, úgy nekem jó!

2023. Július 26. - 21:54:54
Válasz #5266
Nem elérhető

Rise


szia
megkaptad a csomagod a hilmatol?

2023. Július 28. - 12:36:11
Válasz #5267
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Jelenleg milyen márkából ki mit használ mik a tapasztalatok többek között tren ena, tren ace, cypionat és NPP ami érdekelne hogy mi működik? :S
köszönöm ha valaki megoszt tapasztalatot  /:-)

2023. Július 29. - 13:02:39
Válasz #5268
Nem elérhető

Predator50


Sziasztok!
Jelenleg milyen márkából ki mit használ mik a tapasztalatok többek között tren ena, tren ace, cypionat és NPP ami érdekelne hogy mi működik? :S
köszönöm ha valaki megoszt tapasztalatot  /:-)
Ilyen kérdésen nekem is volt hogy kinek mi megy mi műkodik így nyár közepén, de úgy látszik mindeki csak kreatinozik :-)(-:

2023. Július 29. - 13:51:21
Válasz #5269
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Jelenleg milyen márkából ki mit használ mik a tapasztalatok többek között tren ena, tren ace, cypionat és NPP ami érdekelne hogy mi működik? :S
köszönöm ha valaki megoszt tapasztalatot  /:-)
Ilyen kérdésen nekem is volt hogy kinek mi megy mi műkodik így nyár közepén, de úgy látszik mindeki csak kreatinozik :-)(-:
Nekem ami van és most megy az a régi master mix meg imperia-l masteron ha ez elfogy váltja a pharmtec
Más aki a terembe jár csak raw cuccot használ neki kurva jól hozza
Haverom kint hanyatló nyugaton, szinte csak pharmtec-et használ, most készül versenyre neki is bevált, meg egy közeli haver is azt használ de ő csak a mix-et első használata.

az a baj ezzel a kérdéssel hogy " kinek mi megy, hogy működik " mert lehetetlen hogy minden mindenkinél jó legyen, mert sokan írjak, hogy neki szar, de amit a saját szememmel látok, és ugyan azt a márkát használja amire irják hogy szar más meg fejlődik tőle, én már nem nagyon válaszolgatok.
 

2023. Július 29. - 14:10:35
Válasz #5270
Nem elérhető

hpifta


Köszönöm a válaszod Gyuf ez is már egy kiinduló pont   :-){

2023. Július 30. - 17:15:53
Válasz #5271
Nem elérhető

Predator50


Raw susta ena egy kalap szar mindegyiket toltam.es (napi)szinten attól.még a kenwo is jobb

2023. Július 30. - 18:39:20
Válasz #5272
Nem elérhető

Küklopsz


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!

2023. Július 30. - 19:23:14
Válasz #5273
Nem elérhető

Gyuf


Raw susta ena egy kalap szar mindegyiket toltam.es (napi)szinten attól.még a kenwo is jobb
teremben lévő srác elég jól fejlődik tőle. érdekes

2023. Július 30. - 19:25:36
Válasz #5274
Nem elérhető

Gyuf


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.

2023. Július 30. - 20:29:40
Válasz #5275
Nem elérhető

Küklopsz


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.
majd írd meg kíváncsi vagyok!

2023. Július 30. - 20:39:20
Válasz #5276
Nem elérhető

Gyuf


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.
majd írd meg kíváncsi vagyok!
természetesen. De az még odébb van, mert még min. 3ml biztos van és csak heti 1 megy

2023. Július 30. - 20:59:14
Válasz #5277
Nem elérhető

Karcsi!!!


Mostani gyártású masteres cuccot tól valahol vaki?

2023. Július 30. - 23:42:04
Válasz #5278
Nem elérhető

Changer


Sziasztok! Jól működő OXA melyik most a piacon ?

2023. Július 31. - 09:45:09
Válasz #5279
Nem elérhető

fittyfene


A Hilma oxáját dicsérték, abból rendeltem most én is, még nem ért ide, remélem a héten, de legkésőbb a jövő héten megjön.