2024. Június 01. - 16:46:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Táplálékkiegészítő cégek ranglistája 2008  (Megtekintve 43894 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 17. - 13:01:10
Válasz #45
Nem elérhető

hopika


 :-){

A tapasztalat úgyis a jobb termékek felé terelik a GONDOLKODÓ testépítőket.Sztem.Ez a saját véleményem és senkit nem célom megbántani vele.
Mindenki azt veszi meg,ami neki jó és a pénztárcája megengedi.
Uff-szóltam.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 17. - 15:37:35
Válasz #46
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Extremefit - "Let's make things better!"

 :-oD


De mosmá' kuss van!!!  {-) ;D

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 17. - 15:39:21
Válasz #47
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Itt ültem a gép előtt kora délután,mert reagálni szerettem volna..de nem igazán tudok mit írni Efitmaster hozzászólásához,ill. a találkozóhoz.Pláne úgy hogy én a "nem publikus dolgokról" is tudok,ami a megbeszélésen elhangzott..   ?:-)Na mindegy..szívesen ott lettem volna egy kerekasztal beszélgetésen
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 17. - 16:49:04
Válasz #48
Nem elérhető

George


Kicsit Jay és Néma Bobos ez a helyzet...nem tudsz mit csinálni azokkal, akik leszólnak a neten...keressük meg őket egyenként ;D (aki nem látta nézze meg a filmet, érteni fogja mit mondok)

2008. Január 17. - 19:44:24
Válasz #49
Nem elérhető

Bubee


Nekem csak az a véleményem az egésszel kapcsolatban h remélem h egyszer majd eljön az az idő amikor nem lesznek oldalak, nem lesznek viszályok ebben a sportban, legyen bármiről szó. Tudom kissé naívan hangzik, de a remény hal meg utojára. Az meg más kérdés h azok az emberek akik voltak konzervatívak és most is azok, ők már soha nem lesznek nyitottabbak az új dolgok iránt.

Én azok közé tartozom akik soha nem fogják megtudni h kinek van igaza és miben, hiszen nem vagyok tűzközelben így nem fogom soha megtudni h mi az "igazi igazság", de valószínüleg mindenki tehet arról ami van és senki se szent. Én csak azt SZERETNÉM ha nem lenne viszálykodás. Ha mindenki engedne egy kicsit akkor nem lenne gond...

Ez csak egy hozzánemértő magánvélemény volt... Hiszen én csak egy "huszonéves hülyegyerek vagyok" mint azt már megtudtam anno...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 17. - 20:07:30
Válasz #50
Nem elérhető

L


Nekem csak az a véleményem az egésszel kapcsolatban h remélem h egyszer majd eljön az az idő amikor nem lesznek oldalak, nem lesznek viszályok ebben a sportban, legyen bármiről szó. Tudom kissé naívan hangzik, de a remény hal meg utojára. Az meg más kérdés h azok az emberek akik voltak konzervatívak és most is azok, ők már soha nem lesznek nyitottabbak az új dolgok iránt.

Én azok közé tartozom akik soha nem fogják megtudni h kinek van igaza és miben, hiszen nem vagyok tűzközelben így nem fogom soha megtudni h mi az "igazi igazság", de valószínüleg mindenki tehet arról ami van és senki se szent. Én csak azt SZERETNÉM ha nem lenne viszálykodás. Ha mindenki engedne egy kicsit akkor nem lenne gond...

Ez csak egy hozzánemértő magánvélemény volt... Hiszen én csak egy "huszonéves hülyegyerek vagyok" mint azt már megtudtam anno...
Osztom a véleményedet kollega! :-){
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 17. - 20:08:13
Válasz #51
Nem elérhető

endre66


Hát nem tudom, hogy a ...... helyében félnem kellene-e egy fórumtól. És szerintem kultúrált véleményeket hallottunk. És én pl, bár nem mondtam nyilvánosan véleményt, de kb 500.000 forint-ot költöttem eddig ...... termékekre (és mai napig is veszek ezt-azt tőlük is), igenis feljogosítva érzem magam arra, hogy elmondjam a véleményem erről a cégről, ha úgy tartja kedvem. És az összes többiről is. Bár én fiatal vagyok, (még Bubee is öregebb nálam  ;) ) ez a cenzúra olyan távoli tőlem, amiről az öregeim meséltek...

2008. Január 17. - 20:29:21
Válasz #52
Nem elérhető

Jordan


Hát nem tudom, hogy a ...... helyében félnem kellene-e egy fórumtól. És szerintem kultúrált véleményeket hallottunk. És én pl, bár nem mondtam nyilvánosan véleményt, de kb 500.000 forint-ot költöttem eddig ...... termékekre (és mai napig is veszek ezt-azt tőlük is), igenis feljogosítva érzem magam arra, hogy elmondjam a véleményem erről a cégről, ha úgy tartja kedvem. És az összes többiről is. Bár én fiatal vagyok, (még Bubee is öregebb nálam  ;) ) ez a cenzúra olyan távoli tőlem, amiről az öregeim meséltek...

Én is így gondolom, mi tapasztalatból beszélunk, és észrevettunk bizonyos kulombségeket amit itt le is írt egy-két emberke.
Ez szerintem nem lejáratás, amúgy én is fiatalabb vagyok Bubee-nál.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 17. - 22:04:30
Válasz #53
Nem elérhető

L


Hát nem tudom, hogy a ...... helyében félnem kellene-e egy fórumtól. És szerintem kultúrált véleményeket hallottunk. És én pl, bár nem mondtam nyilvánosan véleményt, de kb 500.000 forint-ot költöttem eddig ...... termékekre (és mai napig is veszek ezt-azt tőlük is), igenis feljogosítva érzem magam arra, hogy elmondjam a véleményem erről a cégről, ha úgy tartja kedvem. És az összes többiről is. Bár én fiatal vagyok, (még Bubee is öregebb nálam  ;) ) ez a cenzúra olyan távoli tőlem, amiről az öregeim meséltek...

Én is így gondolom, mi tapasztalatból beszélunk, és észrevettunk bizonyos kulombségeket amit itt le is írt egy-két emberke.
Ez szerintem nem lejáratás, amúgy én is fiatalabb vagyok Bubee-nál.  ;D

Én aztmondom, ha ez az ára annak, hogy ne legyen ellenségeskedés a két oldal között és ne legyenek ilyen zűrös helyzetek, mint amit efit is leírt akkor nem nagy áldozat.
Bár én mindannyiotoknál fiatalabb vagyok szerintem. ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 18. - 02:32:51
Válasz #54
Nem elérhető

tas


Bubeenak igaza van, ne legyenek viszályok, én veletek is meg a sárgákkal is ugyanúgy ki vagyok békülve, valaki ezt használ valaki meg azt, és kész. A piaci verseny korrekt keretein belül mindenki azt csinálhat, szervezhet amit akar (pl. Superbody vs. BSN kupa) és ennek így kell lennie, úgyhogy én azt mondom, hogy hajrá Pisti, hajrá Zoli!!! ;-oo-; =/+'

2008. Január 18. - 02:45:07
Válasz #55
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Áhhh, a gond az, hogy ez abszolúte nem a bodybuilding-ről szól.

Sajna semmi sem szól arról...csakis az a másfél-két óra amit naponta a teremben töltesz...semmi más.



Pénz beszél, kutyaszar táncol...




Na, átnézek vmi értelmesebb topikba... :-}

Don't worry! Be happy!  :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 05. - 23:03:51
Válasz #56
Nem elérhető

vaskó tamás


Azta :o
az itthon piacvezető,kint eléggé a végét járja... 8-}
...jobb meg halni farkasként,mint kutyaként élni...

2008. Június 28. - 23:24:02
Válasz #57
Nem elérhető

Gabe


Extremefit - "Let's make things better!"

 :-oD


De mosmá' kuss van!!!  {-) ;D


ezert pedig a philips fog perelni  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Augusztus 30. - 16:38:44
Válasz #58
Nem elérhető

N.M.G


Azért szeretik annyira a flytec cuccokat mert hamar felpuffaszt és azt hiszik a kezdők, hogy az mind izom és húú de nagy vagyok pár hét alatt... én is azokat szedtem az elején utánna kipróbáltam a muscletechet meg a bsn-t ,az elején kissé elkeseredtem mert nem kaptam azt a hirtelen puffadást amit megszoktam, de a végén rájöttem, hogy ez sokkal tisztább izomtömeget hoz 1-2 kg, plusz lepucolta a flytec puffasztását ,teljesen más...

2009. Augusztus 30. - 16:52:33
Válasz #59
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!