2024. Május 20. - 05:07:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dennis Wolf-Dennis James-Dexter Jackson vendégpózolás a Southern States-en  (Megtekintve 12771 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 14. - 15:43:17
Válasz #15
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2008. Július 14. - 16:11:58
Válasz #16
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 14. - 16:51:45
Válasz #17
Nem elérhető

Cressler


jó kis küzdelmeket fognak vívni a srácok...
egyébként Dexternek a kar, váll, mell sokkal kerekebb mint a többieknek és Ő nem nagyon szokott ellaposodni @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 14. - 16:55:43
Válasz #18
Nem elérhető

izomboy


Szerintem Dexter rohadt vastag lett.A szokásos kondicióval Wolfra is veszélyes lehet majd...szerintem :D
Egyébként nagyon jó képek :-)!

Wolf még egyszersem győzte le Dextert,  így még jó hogy veszélyes lehet rá. :P

2008. Július 14. - 17:01:52
Válasz #19
Nem elérhető

Raymond


Te jó ég Wolf óriási..........de Dexter se kutya............... :-O :-O :-O @:-) @:-)

2008. Július 14. - 17:02:38
Válasz #20
Nem elérhető

pókerarc


Szerintem Dexter rohadt vastag lett.A szokásos kondicióval Wolfra is veszélyes lehet majd...szerintem :D
Egyébként nagyon jó képek :-)!

Wolf még egyszersem győzte le Dextert,  így még jó hogy veszélyes lehet rá. :P
:-/-(-: :D
Arra fel írtam,hogy Dextert nem is szokták emlegetni,csak azt h Wolf olimpia lesz.Ami persze reális is.Nade mégis ott van a "kis" Dexter is.

2008. Július 14. - 20:03:55
Válasz #21
Nem elérhető

madinorbi


A wolfnak még az is mázli ,hogy nagyon illik a jelenlegi trendbe a dereka kivételével eléggé egyformák Cutlerrel  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 14. - 22:13:14
Válasz #22
Nem elérhető

tomi


Wolf a király, ha nem ő lesz a Mr. O, akkor szomorú leszek (kivéve ha Pisti) nyal...nyal... :-/-(-: Én olvastam edzéstervét, és volt neki olyan még profi korszaka előtt , hogy minden kibaszott edzésen 20 percet vádlizott. Szóval sztem ez már a max, amit ki tudott hozni. Bár lehet, hogy van bennem némi részrehajlás ezen a téren...........vaLYon miért  :-/]
Up the dose, lift the most!

2008. Július 14. - 22:22:05
Válasz #23
Nem elérhető

bandus


Wolf a király, ha nem ő lesz a Mr. O, akkor szomorú leszek (kivéve ha Pisti) nyal...nyal... :-/-(-: Én olvastam edzéstervét, és volt neki olyan még profi korszaka előtt , hogy minden kibaszott edzésen 20 percet vádlizott. Szóval sztem ez már a max, amit ki tudott hozni. Bár lehet, hogy van bennem némi részrehajlás ezen a téren...........vaLYon miért  :-/]
egyetértek veled, nekem is ő a kedvencem, mióta az md-ben megjelent róla az első cikk!
viszont szerintem még nem jött el az ő ideje, ha jobb is lesz Cutlernél, akkor sem annyival, hogy meg is kapja érte az O címet. de még ebben az évtizedben nyerni fog szvsz. bár dexter is brutál lett, megérdemelne ő is egy szobrot :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Július 14. - 22:28:36
Válasz #24
Nem elérhető

Jordan


Wolf a király, ha nem ő lesz a Mr. O, akkor szomorú leszek (kivéve ha Pisti) nyal...nyal... :-/-(-: Én olvastam edzéstervét, és volt neki olyan még profi korszaka előtt , hogy minden kibaszott edzésen 20 percet vádlizott. Szóval sztem ez már a max, amit ki tudott hozni. Bár lehet, hogy van bennem némi részrehajlás ezen a téren...........vaLYon miért  :-/]
egyetértek veled, nekem is ő a kedvencem, mióta az md-ben megjelent róla az első cikk!
viszont szerintem még nem jött el az ő ideje, ha jobb is lesz Cutlernél, akkor sem annyival, hogy meg is kapja érte az O címet. de még ebben az évtizedben nyerni fog szvsz. bár dexter is brutál lett, megérdemelne ő is egy szobrot :)

Cutler a legnagyobb harcos a bodys szakmában, nem hinném hogy kiengedné csak úgy a kezéből a Sandows szobrot!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Július 14. - 22:31:26
Válasz #25
Nem elérhető

Raymond


Wolf a király, ha nem ő lesz a Mr. O, akkor szomorú leszek (kivéve ha Pisti) nyal...nyal... :-/-(-: Én olvastam edzéstervét, és volt neki olyan még profi korszaka előtt , hogy minden kibaszott edzésen 20 percet vádlizott. Szóval sztem ez már a max, amit ki tudott hozni. Bár lehet, hogy van bennem némi részrehajlás ezen a téren...........vaLYon miért  :-/]
egyetértek veled, nekem is ő a kedvencem, mióta az md-ben megjelent róla az első cikk!
viszont szerintem még nem jött el az ő ideje, ha jobb is lesz Cutlernél, akkor sem annyival, hogy meg is kapja érte az O címet. de még ebben az évtizedben nyerni fog szvsz. bár dexter is brutál lett, megérdemelne ő is egy szobrot :)

Cutler a legnagyobb harcos a bodys szakmában, nem hinném hogy kiengedné csak úgy a kezéből a Sandows szobrot!  ;)

az biztos....Jay nem enged csak úgy......én nem vagyok bíró de szerintem az adott körülmények között Jay ellenfele max. Dexter és Wolf lehet.....nem nagyon látok mást aki képes lenne "megszorongatni" Jay-t.......

2008. Július 14. - 23:17:25
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


...én ismerek több olyan embert,akinek egyszeriben nagy ,hatalas vádlija lett,néhány héten belül 8)
és ezt hogy érték el?
privibe is jöhet ha nem publik ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 15. - 01:22:37
Válasz #27
Nem elérhető

Cressler


Wolf a király, ha nem ő lesz a Mr. O, akkor szomorú leszek (kivéve ha Pisti) nyal...nyal... :-/-(-: Én olvastam edzéstervét, és volt neki olyan még profi korszaka előtt , hogy minden kibaszott edzésen 20 percet vádlizott. Szóval sztem ez már a max, amit ki tudott hozni. Bár lehet, hogy van bennem némi részrehajlás ezen a téren...........vaLYon miért  :-/]
egyetértek veled, nekem is ő a kedvencem, mióta az md-ben megjelent róla az első cikk!
viszont szerintem még nem jött el az ő ideje, ha jobb is lesz Cutlernél, akkor sem annyival, hogy meg is kapja érte az O címet. de még ebben az évtizedben nyerni fog szvsz. bár dexter is brutál lett, megérdemelne ő is egy szobrot :)
@:-) @:-) @:-)
Cutler a legnagyobb harcos a bodys szakmában, nem hinném hogy kiengedné csak úgy a kezéből a Sandows szobrot!  ;)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 15. - 11:32:33
Válasz #28
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...én ismerek több olyan embert,akinek egyszeriben nagy ,hatalas vádlija lett,néhány héten belül 8)
és ezt hogy érték el?
privibe is jöhet ha nem publik ;D
Ugyan már,erőltesd meg magad..Bár viccnek szántam,de itt egy kis syntol-ra,ill. valamiféle inplantátumra gondoltam !+"%
Igazából,ha belegondolok és ha csak ez lenne egy kirívóan nagy hibám és múlhatna rajta akár egy szobrocska,vszínűleg bevállalnám..Nem fogok általánosítani,de van egy pár profi(és amatőr),akinek az adottságai nem voltak jók,mégis arányba "növesztették" a vádlijukat.
Ne feledjük azt az örök érvényű mondást,hogy EGY NAGY VERSENYT NEM LEHET EGY JÓ VÁDLIVAL MEGNYERNI DE EGY ROSSZAL EL LEHET VESZÍTENI...hát ere gondoltam...főleg ha a riválisnak rendben van mindene 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 15. - 13:25:54
Válasz #29
Nem elérhető

Woodslave


sztem meg bármilyen jó Wolf, nem fognak egy Cutler "hasonmást" felültetni a trónra, ha ott van Cutler is.