2024. Május 20. - 13:50:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: THE DARK SIDE  (Megtekintve 47637 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 25. - 20:08:30
Válasz #45
Nem elérhető

darknight



A második nap...

Ma láb-tricepsz napot tartottam:

Hiperhajlítás: 4x20
Guggolás: 15-10-10-10-10
Combfeszítő: 4x10
Lábtoló: 4x20
Álló- és ülővádli szuperszettben: 4 kör, 20-20 ismétlés
Letolás hosszú rúddal hátgépen: 4x10
Homlokraengedés-szűkennyomás franciarúddal szuperszettben: 4 kör, 8-12 ismétlés
Egykezes tricepsz ülve: 4x10/kéz
Combhajlító: 7x10 (FST-7)
Egykezes tricepsznyújtás csigán fej fölött:  7x8/kéz (FST-7)

Kajálás:

Hajdina + tojás olívaolajon megsütve
Pufirizs
Csirkecomb + rizs
Pangasius olívaolajon + párolt kínai zöldségkeverék
3 turmix (2 Probolic-Sr, 1 Lean Dessert Protein), 20 gramm Glutamine-Sr
6 szem T-Bomb II., vitamin-pak (ISS), Dark Rage, Dark Matter

Eddigi tapasztalatok, már ha lehet egyáltalán valamit is érezni 2 nap után:

-Javuló izomkeménység...
-A Dark Rage határozottan tol előre, miután megittam, megint "megütötte" kb. 10 perc után a fejemet, jó értelemben persze, 20 perc múlva muszáj volt lemennem edzeni, pedig éppen az egyik kollégával értekeztünk egy igen bonyolult közlekedési baleset aktája felett...
-A Dark Matter itatja magát, az FST-7-es sorozatok alatt kezdtem el inni, előtte már megittam kb. 7 deci vizet, de a shakernyi Dark Matter a maga szintén 7 decijével egy pillanat alatt lecsússzant, egyáltalán nem telíti el a gyomrot ez a cucc, de érezhetően betölt, méghozzá kőkeményen...

Hogy legyen valami negatívum is:

-A Probolic-Sr (chocolate íz) nagyon jó minőségű fehérje, de őszintén megvallva nekem ez a csokis íz már túl édes, igyekszem ezt több hozzáadott vízzel kompenzálni, de még így is elég émelygős... Ha a hatásával a továbbiakban is meg leszek elégedve, valószínűleg kipróbálok majd más ízt is, mert a felszívódása nagyon jó...

Egyenlőre ennyi...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 25. - 20:33:34
Válasz #46
Nem elérhető

George


Probolicból nekem a csokis jött be legjobban ::) Legalább nem kívánod az édességet :-oD

2009. Március 26. - 19:01:37
Válasz #47
Nem elérhető

darknight


A harmadik nap...

Mai menű:

Hát-csuklya
-Húzódzkódás szűken és szélesen: 4-4 sorozat, 8-8 ismétléssel
-Lehúzás tarkóhoz: 4x8
-Döntött törzsű evezés egyenes rúddal alsó fogással: 4x10
-"Fűrészelés" egykezessel: 4x10/kéz
-Egykezes lehúzás hátgépen: 4x10/kéz
-Döntött törzsű evezés egykezesekkel: 4x10

Csuklya tri-szett: ebből 3 kör volt
-Vállvonogatás egyenes rúddal dobogón állva test előtt: 10 ismétlés
-Vállvonogatás egykezesekkel: 20 ismétlés
-Vállvonogatás csigán: 15 ismétlés

Végül volt egy kis FST-7 is:
-Evezés csigán 7 sorozat, 10-10 ismétlés...

Be kell valljam, a végére a hát és a csuklya is bedurrant kőkeményen... :-)!

Kajában ma  gombás tojás, hajdina, puffasztott rizs, pulykamell, csirkemell, árpagyöngy ment... /7%

Holnap pihenőnap (Pestre megyünk a Párommal, az én okos kis Drágám az ELTE-n tart előadást, büszke is vagyok rá nagyon <3!), úgyhogy az edzés elmarad, a kaja pedig valószínűleg "csalókaja" lesz, persze mértékkel... ::) ;D

Szombat ugyan munkanap, de ennek keretében a "Cégtől" összemérjük focitudásunkat a megyei bíróság csapatával, meccs kezdete optimális esetben 11 óra, utána ebéd a vezetőkkel, a terem meg 14 óráig van nyitva... Edzés bukta szombatra is... ˝=/ :'(

Úgyhogy a hét utolsó edzése sajna vasárnapra marad... :-\

A tükör mintha kezdene kedvezőbb képet mutatni edzés alatt, azonban ma kicsit meglepetten tapasztaltam, hogy a súlyom csökkent kb. 50-60 dekagrammal...

Ehhez persze tudni kell azt is, hogy pár nappal ezelőttig majdnem teljesen hétköznapi módon táplálkoztam, reggelire péksüti, este kis nassolgatás stb., úgyhogy a szervezetnek még fel kell fognia, hogy most "kissé" másfajta lett a tápanyag... ;)

A bevitt CH minőségével szerintem abszolút nincs baj, valószínűleg a mennyiségekkel kell majd operálni...

Igazából most a tömegelés alatt is a minőség van kitűzve, és amíg a tükör fejlődést mutat, addig nincs nagy baj ... ;) ;D

Mára ennyi...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 26. - 19:15:56
Válasz #48
Nem elérhető

George


Kell kis idő a testednek amíg hozzászokik az új kajához-edzéshez-kieghez. Ha majd úgy két hét múlva sem megy feljebb a súlyod, akkor változtass - szerintem :)

2009. Március 26. - 19:23:58
Válasz #49
Nem elérhető

darknight



Én is így gondolom ;-oo-;, figyelem a testem reakcióit, aztán ha eltelt 1 hét, és folytatódik a negatív tendencia (azaz nem indul meg a súlyom felfelé), változtatok...

Nem kapkodok, van még jópár hetem, hogy kitapasztaljam a dolgokat...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 26. - 21:15:57
Válasz #50
Nem elérhető

doncicco



Jó az edzésterved Kolléga!  ;-oo-; ..eltaláltad, ha rögtön reagál a tested. :-):-)::

2009. Március 29. - 15:48:46
Válasz #51
Nem elérhető

darknight



A hatodik nap...

Ahogyan számítottam is rá, a péntek és a szombat egyértelműen az ördögé volt >:D, pénteken egész napos rohanás Pesten, szombaton foci Balassagyarmaton... :-\

A kajálások hellyel-közzel rendben voltak, a reggeli-vacsora normalizált volt (hajdina, puffasztott rizs, mogyorókrém, tojás) de a déli étkezés mindkét nap hmm, hááát, érdekes volt... ::)

Számítottam a csalásra, úgyhogy pénteken lecsúszott az egyik gyorsétterem 2 menűje, szombaton pedig gulyás, megtámogtva egy kis túrós lepénnyel... ::) o:)

Ma már azért visszatértem a normális kerékvágásba, reggeli hajdina, pufirizs, mogyorókrém, turmix, ebédre hamis vadas marhából árpagyönggyel...

Előtte turmix, BSN: Lean Dessert Protein-Banana Nut Bread (+10 gramm Glutamine-Sr), egyszerűen isteni finom, nálam ízre, oldódásra, felszívódásra is egyértelműen No1. a Lean Dessert, eddig minden íz bejött, amit próbáltam... És szerintem a termék profilja is igen jónak mondható, nem is értem, miért nem annyira népszerű, valószínűnek tartom, hogy a 630 grammmos (18 adag) kiszerelés miatt, nameg persze nem is olcsó fehérje...

Az edzés ma egyszerűen vadállat volt, pedig a hétvége eddig közel sem a pihenésről szólt, éjjel 1-kor pl. az egyik elmebeteg szomszéd éppen a saját ajtaját rugdalta, amikor lementem és közöltem vele, hogy ha még egyszer belerúg, akkor a következőt már nem az ajtó kapja **:))))*... Utána valahogy csend lett... ****)

Na de lássuk a mai programmot:

Hátsó váll tri-szett, 3 kör, gyakorlatonként 10-10 ismétlés...
-Oldalemelés ülve döntött törzzsel egykezesekkel
-Csigás vállhoz húzás egykézzel
-Csigás keresztezés felső csigáról

Utána mell:
-Fekvenyomás átfogás nélkül: 10-8-8-8-7
-Tárogatás sima padon egykezesekkel: 4x10
-Nyomás egykezesekkel sima padon: 4x10

Utána bicepsz:
-Bicepsz egykezesekkel váltott kézzel: 4x16
-Koncentrált bicepsz Scott padon egykezessel: 4x8/kéz
-Kalapács bicepsz egykezesekkel mellhez : 4x16

Ez után jött a has tri-szett, csak az érzésért: 3 kör, 15-15-15 ismétlés
-Lábemelés ferde haspadon
-Felülés római széken
-Függő lábemelés

Végül a szokásos FST-7, mellre és bicepszre:
-Behúzás mellhez csigán: 7x10
-Bicepsz állva franciarúddal szűk fogással: 7x8

A bicepszem már a Scott-pados gyakorlat alatt bedurrant kőkeményen, úgyhogy ehhez már az FST-7 sorozat sem tett hozzá, de remélem azért rendesen megnyújtotta az izompólyát...

Nem akarok semmit elkiabálni, de a mérleg nyelve csütörtökhöz képest jelentősen elmozdult, szerencsére pozitív irányba...

Az izomkeménységet én egyértelműen a T-Bomb II. számlájára írom, a libidót is nyomja fel kőkeményen, a Dark Matter még mindig teljesen regenerál, az emészthetősége-felszívódása kiváló , a Dark Rage pedig egyre jobban tol előre és hozza ki az ereket... Eddig maximálisan elégedett vagyok... :-)!

Lassan a Probolic-Sr ízét is megszokom, kicsivel jobban felhigítom, melléteszem a 10-10 gramm Glutamine-Sr-t, kis időre be a hűtőbe, aztán le vele...

Mára ennyi...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 29. - 19:07:21
Válasz #52
Nem elérhető

darknight



Visszatértem...

Néhány kép ma délutánról...

Önkioldóval ment a dolog, asszimetria látható a két oldal között, ami részben abból is adódik, hogy nem tudom rendesen lefogni a pózokat... Hiába, béna vagyok...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 29. - 19:09:43
Válasz #53
Nem elérhető

darknight



További képek...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 29. - 19:12:34
Válasz #54
Nem elérhető

darknight



Még néhány kép...

Az utolsó kettőn a család másik "vadállata" látható... Az egyiken éppen "jógázik"... :D ;)

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 29. - 19:16:21
Válasz #55
Nem elérhető

George


Kezdésnek nem rossz, az egyik tric még mindig szemmel láthatóan vastagabb(erősebb is? ::) ). Jön erre még egy kis tömeg, az már komoly lesz ;-oo-;

2009. Március 29. - 19:30:40
Válasz #56
Nem elérhető

darknight



Nos, ez egy furcsa dolog... Picivel kisebb, de ez csak képeken jön elő, mert nem figyelek arra, hogy rendesen megfeszítsem... ˝=/ A teremben, tükör előtt semmi baj nincs ezzel, de fényképen...

Ebből adódik az asszimetria a két oldal között, abszolút jobbkezes/jobblábas révén nem figyelek a másik oldal ráfeszítésére... Erőben egyáltalán nem gyengébb, sőt... ::)

Amúgy nyomjad keményen Ogre, figyellek ;-oo-;!!!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 29. - 21:02:02
Válasz #57
Nem elérhető

George


Félelmetes a Batdog ****:)))))) ;D

2009. Március 29. - 22:17:15
Válasz #58
Nem elérhető

Cressler



A hatodik nap...

Ahogyan számítottam is rá, a péntek és a szombat egyértelműen az ördögé volt >:D, pénteken egész napos rohanás Pesten, szombaton foci Balassagyarmaton... :-\


Hoppp erre felkaptam a fejem, nem is tudtam, hogy erre felé laksz.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 30. - 01:40:32
Válasz #59
Nem elérhető

Aco


"éjjel 1-kor pl. az egyik elmebeteg szomszéd éppen a saját ajtaját rugdalta, amikor lementem és közöltem vele, hogy ha még egyszer belerúg, akkor a következőt már nem az ajtó kapja nene... Utána valahogy csend lett... ügyes vagy:)" Nem vagy semmi :-Đ Łł=