2024. Április 27. - 16:24:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: boldenon,superdrol  (Megtekintve 59085 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 02. - 12:50:26
Válasz #135
Nem elérhető

lucy01


Idézet
nehéz ügy. ha jó a boldi az kinyírja a libidót, úgy kalkulálj mellé tesztót
proviron nem elegendő megoldás az ilyen jellegű problémára?

nos igen, meg heti adagolásban lesz a hcg-is. erre nem is gondoltam.
a deca és a boldi hasonlók mindkettő libidó elnyomó hatású ha az van bennük aminek kell!az x-filesben pedig deca kúrához nincs testó csak 50mg proviron!a proviront potencia problémákra használják aminek oka az alacsony testószteron szint nem? javítsatok ki ha tévedek!

azért ne hasonlítsuk össze a boldenont és a nandrolont. a nandrolonnak vannak progeszteronos mellékhatásaik a boldenionnak nincsenek. a boldenon max elnyomja az endogén tesztoszteron termelést ami okozhat libidó csökkenést, még a nandrolon ennél sokkal bonyolultabb dolgokra képes.
én csak a libidóra gondoltam másra nem!!!!de ez is elraktározódik zsírszövetekben nem mint a nandrolon?és ez nem okoz ilyen csúnya dolgokat?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 02. - 12:50:47
Válasz #136
Nem elérhető

pobimobi123


Egy kérdés merült fel bennem. A boldit 10-12 hétig kéne használni elméletileg. Hozzá ugye a teszto, ami max 8 hét. Tehát a boldit 4 héttel előbb kellene elkezdeni? És ha tst enát nyomsz mellé, ami nem azonnal indul be, hanem később, akkor amíg nem indul be lehet "félhat"? Na ez elég bonyolult lett.
Boldiból 400 mg/hét és enából 500 mg/hét elég-e?

2010. Szeptember 02. - 13:39:53
Válasz #137
Nem elérhető

player


400 mg/ml??????? szted fel lehet oldani??? kicsit gondolkozni kéne mielött magadba szursz minden szart. elmondom neked h sztem abba a csodaszerbe 100 mg/ml enanthate van. sztem  ;)  :-){

"400 mg/ml??????? szted fel lehet oldani???" -fel ,csak sűrű lesz és fájdalmas,de ha ez nem okoz problémát, pont a boldenonnál el lehet érni meredekebb koncentrációt is  ;)
a hatóanyagot alkoholban oldják?akkor nagyon csíphet az anyag nem?
benzyl-alcohol és/vagy benzyl-benzoate,isopropyl-alcohol az oldat fertőtlenítésére szolgál,ha bizonyos % felett van csíp mint az őrület  ;D

2010. Szeptember 02. - 17:13:22
Válasz #138
Nem elérhető

Jordan


Egy kérdés merült fel bennem. A boldit 10-12 hétig kéne használni elméletileg. Hozzá ugye a teszto, ami max 8 hét. Tehát a boldit 4 héttel előbb kellene elkezdeni? És ha tst enát nyomsz mellé, ami nem azonnal indul be, hanem később, akkor amíg nem indul be lehet "félhat"? Na ez elég bonyolult lett.
Boldiból 400 mg/hét és enából 500 mg/hét elég-e?

Az enantatot a 3. heten kellene akkor kezdeni, mert az utolso beadastol szamitva, meg 10-14 napig tart a hatasa, igy vegig kitartana a kura vegeig. Ket het alatt meg nem all be a nagymerteku libidocsokkenes, mar ha egyalltalan boldenon van benne.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 02. - 18:05:48
Válasz #139
Nem elérhető

Maszat


azért a testolicra elég jó vélemények vannak. Meg ki is akarom próbálni. Valahogy többet néze ki belőle mint a pakisztáni sustanonbol.

Nem ellened vagyok, hanem segíteni próbálok. De teszteld be, és lehet innentől mindenki így fogja csinálni, annyira jó lesz  ;-oo-;

hát Te azt javasoltad,h inkább vmi "komolyabb" ;D testot tennél a boldi mellé. Na most ahogy Én írtam, ha oda enát teszek(mint ahogy javasoltad) az még később kezd el hatni mint a propi, így még nagyobb az esély a fél6ra. Ráadásul heti 3-4 testolic azért sokkal "komolyabb" 500enantátnál.

Majd ha nem műkszik a műszer akkor beírom, hagy röhögjetek  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 02. - 18:50:29
Válasz #140
Nem elérhető

colos


nekem bevált ez a szer,és ettől a gyártótól aki próbálta a termékeit senkinek nem volt panasza
amúgy meg erről van szó:
http://www.optimumpharma.com/equibolon400-detay.php?m=boldenoneMenu

2010. Szeptember 02. - 20:06:20
Válasz #141
Nem elérhető

God Vazzeg


azért a testolicra elég jó vélemények vannak. Meg ki is akarom próbálni. Valahogy többet néze ki belőle mint a pakisztáni sustanonbol.

Nem ellened vagyok, hanem segíteni próbálok. De teszteld be, és lehet innentől mindenki így fogja csinálni, annyira jó lesz  ;-oo-;

hát Te azt javasoltad,h inkább vmi "komolyabb" ;D testot tennél a boldi mellé. Na most ahogy Én írtam, ha oda enát teszek(mint ahogy javasoltad) az még később kezd el hatni mint a propi, így még nagyobb az esély a fél6ra. Ráadásul heti 3-4 testolic azért sokkal "komolyabb" 500enantátnál.

Majd ha nem műkszik a műszer akkor beírom, hagy röhögjetek  ;D

Nyilván ha más tesztó van mellette, az egész kúra változik. Nézd: ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz  ;D ;D ;D  >:D
Okés, röhögni fogunk  :D :D

2010. Szeptember 02. - 21:47:38
Válasz #142
Nem elérhető

Maszat


látod ezért mondtam,h beleföfögtél. Ha Te tényleg segíteni akarsz akkor azt mondod,h szerintem használj propi helyett enantátot és azt is kezd el a boldi után 1 héttel mondjuk. Nem minden 1es hsz-edbe beleteszel 1 kis infót nyílván jelzővel. Mert az nem segítség  ;) ;D

Mostmár megcsinálom így, de van 1 érzésem,h nem lesz gond. A proviron igen is nagyon nagy hatással van az erekcióra-libidóra. Mikor novedex helyett proviront használtam antiaromatáznak, rendesen fájdalmas erekcióim voltak, volt,h arra keltem,h most tuti szétrobban vagy leszakad. A hcg is jó lesz a 2. héttől, beindítja az esetleges lenyomott endogén termelést.

Gondolkoztam,h 1 kis trenbolont is belecsempészek a ciklusba, de azt már ténylewg nem merem  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 03. - 09:11:59
Válasz #143
Nem elérhető

God Vazzeg


látod ezért mondtam,h beleföfögtél. Ha Te tényleg segíteni akarsz akkor azt mondod,h szerintem használj propi helyett enantátot és azt is kezd el a boldi után 1 héttel mondjuk. Nem minden 1es hsz-edbe beleteszel 1 kis infót nyílván jelzővel. Mert az nem segítség  ;) ;D

Mostmár megcsinálom így, de van 1 érzésem,h nem lesz gond. A proviron igen is nagyon nagy hatással van az erekcióra-libidóra. Mikor novedex helyett proviront használtam antiaromatáznak, rendesen fájdalmas erekcióim voltak, volt,h arra keltem,h most tuti szétrobban vagy leszakad. A hcg is jó lesz a 2. héttől, beindítja az esetleges lenyomott endogén termelést.

Gondolkoztam,h 1 kis trenbolont is belecsempészek a ciklusba, de azt már ténylewg nem merem  ;D


Rendben, többet nem szólok bele.

2010. Szeptember 03. - 18:21:21
Válasz #144
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 04. - 08:09:39
Válasz #145
Nem elérhető

lucy01


nekem bevált ez a szer,és ettől a gyártótól aki próbálta a termékeit senkinek nem volt panasza
amúgy meg erről van szó:
http://www.optimumpharma.com/equibolon400-detay.php?m=boldenoneMenu
mivel használtad együtt??? :azn:
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."