2024. Május 10. - 22:10:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130738 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Augusztus 04. - 18:52:06
Válasz #375
Nem elérhető

George


Nincs semmi tapasztalatod ezen a téren, ezért van "lehurrogás". Ha lenne, nem írnál ilyeneket.
Elmondom én hogy látom a témát 12 év távlatából. Volt amikor én is úgy gondoltam ahogy most te. De szépen lassan rájöttem, hogy az én szempontomból kurvára mindegy, hogy ki mit csinál. Akkor meg minek foglalkozni vele? Ki vagyok én, hogy elítéljem? Akár egyik, akár másik táborban van az ember, sosincs olyan, hogy valami csak fekete vagy fehér. Lehet, hogy pár év múlva te is kipróbálsz valamit. Rájössz, hogy teljesen más érzés úgy edzeni, másképp reagál a tested, olyan izom jön elő rajtad, ami azelőtt sose volt, vagy olyan csúcsokat döntesz edzésen, amiket korábban nem is gondoltál volna. De lehet, hogy semmit nem is érzel, és hagyod a francba. Vagy így, vagy úgy, a fikázásnak semmi értelme egyik oldalról sem, ha magadat akarod építeni, akkor meg főleg nem. Figyelj, tanulj, és sok okosságot összeszedhetsz - ha mást nem akkor azt, hogy te tuti nem fogod azt a sok hülyeséget elkövetni, amit mások igen. Ennyi.

2010. Augusztus 04. - 19:06:02
Válasz #376
Nem elérhető

trobert2


ennyi ott az igazság,téma lezárva!!mindenki máshogy látja és igazad van mindenki úgy csinálja ahogy akarja!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 04. - 19:08:49
Válasz #377
Nem elérhető

t.d.


Én meg azt nézném meg hogy neked amit beszúrsz mennyi izmot hoz:D mert ne ess tévhitbe hogy az izom és megmarad:D edzeni meg kajálni kell nem szúrkálni,azt a legkönnyebb!!!!!!
Amíg nem nyomtál semmit addig fogalmad sincs arról amit most itt írsz. De ez már megint egy olyan vitát eredményez, ami százszor le lett játszva, és semmi értelme újra meg újra felhozni. Kinek a pap, kinek a papné, én ismerek olyanokat, akik nem is fognak súlyt a kezükbe, ha nincs bennük anyag, meg olyat is, akinek állítólag függőséget okoztak a szteroidok - legfeljebb mentálisan, mert fizikálisan nem tudom hogy lehet. Olyat is ismerek, aki nyomta régebben, azóta naturál, és köszöni jól érzi magát, még jól is néz ki. Olyat meg mindenki ismer, aki csak nyomja, de hiába, mert nem fejlődik semmit...de ez már megint más. Ne vonjunk le messzemenő következtetéseket a pillanatnyi fejlődésünkről, majd legfeljebb pár hónap, vagy év múlva. Én régebben mindig azt szerettem volna, ha az edzés utáni bedurrant állapotban maradnának az izmaim, és minden edzéssel csak egyre nagyobbak lennének :D De ez nem így van, mint ahogy te jelenlegi plusz 4 kg gyarapodásod a kiegészítőktől sem színizom.


de már nyomott...

Helló Béla!

Szerintem jó az ár,én eddig ilyen árakat halottam mindenkitöl + persze én is ennyiért vettem!de jol figyeld meg hogy milyen mert sok a kamu cucc!de igazan akkor tudod meg ha megveszed és elszopogatol egyet akkor mar tudni fogod hogy jó vásárlás e volt vagy nem!kesernyés gyógyszer iznek kell lennie,de azért nem annyira lesz keserü mint egy algopirin:D
100% not natural!

2010. Augusztus 04. - 19:09:32
Válasz #378
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez a George annyira szépen beszél!  @:-)
Látszik hogy az árnyékomban nőtt fel.  ;D Mostmeg már én állok az ő árnyékában.  :-\

Hú basszus delehúztátok szegény galenika enát. Jót jóhelyről.  ;)

2010. Augusztus 04. - 19:15:25
Válasz #379
Nem elérhető

trobert2


ez nem azt jelenti hogy be is szedtem,bár lehet mindenki azt hiszi megettem ,de én tudom hogy nem és ennyi,kb 20 szem után a barátnőm választás elé állított és abba hagytam!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 04. - 19:17:32
Válasz #380
Nem elérhető

mangela87


ennyi ott az igazság,téma lezárva!!mindenki máshogy látja és igazad van mindenki úgy csinálja ahogy akarja!

  ˝=/    :-!!!    ;)

2010. Augusztus 04. - 19:17:54
Válasz #381
Nem elérhető

pmiller06


ez nem azt jelenti hogy be is szedtem,bár lehet mindenki azt hiszi megettem ,de én tudom hogy nem és ennyi,kb 20 szem után a barátnőm választás elé állított és abba hagytam!

KOXOS!!!!!!

2010. Augusztus 04. - 19:21:30
Válasz #382
Nem elérhető

trobert2


akkor koxos vagyok,és ki nem szarja le??
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 04. - 19:25:01
Válasz #383
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 19:26:22
Válasz #384
Nem elérhető

mangela87


Hát te !  :D   ;D
Szard le te is a többi KOXOS-t !!!   ;)    8-)

2010. Augusztus 04. - 19:28:38
Válasz #385
Nem elérhető

mack


de komolyan...ez az ovi???? bagoly a verébnek? vagy hogyis van ez?

2010. Augusztus 04. - 19:30:37
Válasz #386
Nem elérhető

trobert2


azt gondolsz amit akarsz,mert nem ettem meg!!!!ha meg ettem volna bevallanám és szerintem nem ekkora lennék mint most!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 04. - 19:34:01
Válasz #387
Nem elérhető

dino


azt gondolsz amit akarsz,mert nem ettem meg!!!!ha meg ettem volna bevallanám és szerintem nem ekkora lennék mint most!!
ki kíváncsi rá??? menj orvoshoz a problémáiddal..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 19:48:20
Válasz #388
Nem elérhető

mack


majd Balu töröl..............ezt az ovodát bazzeg

2010. Augusztus 04. - 19:53:22
Válasz #389
Nem elérhető

Koxi


 :-!!!
Itt nem az enanthate-ról kéne beszélgetni?  ????...
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.