2024. Április 28. - 16:16:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130546 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Augusztus 04. - 20:07:54
Válasz #390
Nem elérhető

mangela87


:-!!!
Itt nem az enanthate-ról kéne beszélgetni?  ????...

Erre próbálok rátérni !!!
:-))))
Tessék KOXOSOK !!!

2010. Augusztus 04. - 20:09:41
Válasz #391
Nem elérhető

God Vazzeg


:-!!!
Itt nem az enanthate-ról kéne beszélgetni?  ????...

Erre próbálok rátérni !!!
:-))))
Tessék KOXOSOK !!!

Bazze, ezt honnan szedted?  ?:-/

2010. Augusztus 04. - 20:48:51
Válasz #392
Nem elérhető

Tóth Attila


Még sosem láttam Jelfás enát!Csak omnát. :-O
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Augusztus 04. - 20:49:34
Válasz #393
Nem elérhető

mangela87


Sokmindent nem láttatok ti még...
:-))))

2010. Augusztus 04. - 21:52:48
Válasz #394
Nem elérhető

God Vazzeg


Sokmindent nem láttatok ti még...
:-))))

Jahh, volt már hogy mutattak csuda dolgokat..  ;D

2010. Augusztus 04. - 22:23:12
Válasz #395
Nem elérhető

AtomAnti


azt gondolsz amit akarsz,mert nem ettem meg!!!!ha meg ettem volna bevallanám és szerintem nem ekkora lennék mint most!!

Köszönjük, hogy nem etted meg így megmentetted a világot egy Izomszörnytől.


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Augusztus 05. - 12:56:18
Válasz #396
Nem elérhető

Milo


Kiváncsi vagyok ,mikor lesz ebből a feketepiacon
Riceman

2010. Augusztus 05. - 12:59:36
Válasz #397
Nem elérhető

mangela87


Nemnagyon!!!
Szerintem...  ;)

2010. Augusztus 05. - 15:26:35
Válasz #398
Nem elérhető

player


egyidős az omnával  ;)

2010. Augusztus 05. - 16:39:54
Válasz #399
Nem elérhető

mangela87


Player tudja mi a szitu...
 :-)!

2010. Augusztus 24. - 22:36:52
Válasz #400
Nem elérhető

kicsilui20


Nincs semmi tapasztalatod ezen a téren, ezért van "lehurrogás". Ha lenne, nem írnál ilyeneket.
Elmondom én hogy látom a témát 12 év távlatából. Volt amikor én is úgy gondoltam ahogy most te. De szépen lassan rájöttem, hogy az én szempontomból kurvára mindegy, hogy ki mit csinál. Akkor meg minek foglalkozni vele? Ki vagyok én, hogy elítéljem? Akár egyik, akár másik táborban van az ember, sosincs olyan, hogy valami csak fekete vagy fehér. Lehet, hogy pár év múlva te is kipróbálsz valamit. Rájössz, hogy teljesen más érzés úgy edzeni, másképp reagál a tested, olyan izom jön elő rajtad, ami azelőtt sose volt, vagy olyan csúcsokat döntesz edzésen, amiket korábban nem is gondoltál volna. De lehet, hogy semmit nem is érzel, és hagyod a francba. Vagy így, vagy úgy, a fikázásnak semmi értelme egyik oldalról sem, ha magadat akarod építeni, akkor meg főleg nem. Figyelj, tanulj, és sok okosságot összeszedhetsz - ha mást nem akkor azt, hogy te tuti nem fogod azt a sok hülyeséget elkövetni, amit mások igen. Ennyi.

Hát ez gyönyörű volt ...  :-)!  Łł=  Łł=  Łł=  Łł=  Łł=  :-)!
Nyomd a vasat!!!

2010. Augusztus 30. - 14:01:01
Válasz #401
Nem elérhető

tamas21


SZiasztok!

Viszonylag új vagyok itt.Most lesz a második komolyabb kúrám.Tavaly januárban volt egy 8hetes deca-susta kúra ami végül pakolt rám 15kilót(sajna 4kiló lement a levezetés után).Bár a decába szerintem nem volt nandrolone hanem inkább tesztó.Most vettem 20 ampulla Testosteron Depo-t(Galenika Lila/Barna feliratos) és 200 szem Anabol 5mg kis kígyós tabit :).Tervem a következő:

1hét: 2amp Test-Depo   napi 35mg Anabol    
2hét: 2amp Test-Depo   napi 35mg Anabol
3hét: 2amp Test-Depo   napi 35mg Anabol
4hét: 2amp Test-Depo   napi 35mg Anabol
5hét: 3amp Test-Depo
6hét: 3amp Test-Depo
7hét: 3amp Test-Depo
8hét: 3amp Test-Depo

A kérdésem: van nálam 20mg Zita és 25mg Provi is.Melyiket érdemes és mikor berakni a kúra közbe.Én a 4. héttől gondoltam minimum 1 szem Zitat.Szerencsére nem vagyok érzékeny az ösztrogénekre az előző kúrámból lekövetkeztetve, mert nem éreztem gynora utaló csomót vagy más komolyabb tünetet.Akkor a kúra elejétől ment napi 20mg Zita.Levezetéshez gondoltam HCG-t esetleg Clomidot meg persze veszek T-Bomb 2-t és Novedex XT-t(tudnak olcsón hozni szerencsére :D).Bármilyen tanácsot és kritikát szívesen fogadok!Előre is köszönöm a segítséget!

Szerintem is 2.héttől mehet a zita. vagy 20mg zita vagy 50proviron és 10zita. Utóbbi talán jobb is.

Én az 5.héttől a 10.ig(tehát 10hetesre csinálnám) betennék minden másnap  winit. Csak profitálhatsz belőle. HCG-t 2.-3. héttől nyomnám heti 500NE-vel(meg ne kérdezd,h mérsz ki 500at)

mivel az anabol és a wini is( a szuris is) 17alfa alkilált szteroid így májvédőt is használnék.

Azt szeretném kérdezni ezzel a kúrával kapcsolatban, hogy az Anabolt ilyenkor is piramisban fel és majd a végén le kell vezetni. Ha igen akkor egy hét alatt fel és még 4 hét 35mg/nap és a végén megint 1 hétig le. (azaz a 4 hétből lenne 6)vagy hogyan lenne ésszerű ilyenkor?

2010. Augusztus 31. - 08:18:53
Válasz #402
Nem elérhető

Konan


Sziasztok,

itt is megkérdem, amit a Propinál is, mivel e kettő között hezitálok.

Heti 2 Enanthate mellé mennyi Proviron kellene szerintetek?
Illetve kúra után elegendő volna a Anabolic Xtreme PCT visszaállító?

2010. Szeptember 02. - 10:55:24
Válasz #403
Nem elérhető

Lazer85


Szombaton toltam be az elsőt, aztán 3 naponta lövök még 1-et, 7 héten keresztül, mellette bemegy 200 szem stanazol. Nem 1 bődület nagy kúra, de 3-4 kg-t azért várok tőle. Utánna HCG + clomid vagy nolva még nemtom. Ha vmi naon szar benne írjatok. Thanks. --)

Na ez faxa volt, 84-ről felpüfölt 90,5-re, jó lenne, ha olyan 87,5 alá nem esnék be pár hét múlva. ::)

2010. Szeptember 03. - 14:10:00
Válasz #404
Nem elérhető

tamas21


SZiasztok!

Viszonylag új vagyok itt.Most lesz a második komolyabb kúrám.Tavaly januárban volt egy 8hetes deca-susta kúra ami végül pakolt rám 15kilót(sajna 4kiló lement a levezetés után).Bár a decába szerintem nem volt nandrolone hanem inkább tesztó.Most vettem 20 ampulla Testosteron Depo-t(Galenika Lila/Barna feliratos) és 200 szem Anabol 5mg kis kígyós tabit :).Tervem a következő:

1hét: 2amp Test-Depo   napi 35mg Anabol    
2hét: 2amp Test-Depo   napi 35mg Anabol
3hét: 2amp Test-Depo   napi 35mg Anabol
4hét: 2amp Test-Depo   napi 35mg Anabol
5hét: 3amp Test-Depo
6hét: 3amp Test-Depo
7hét: 3amp Test-Depo
8hét: 3amp Test-Depo

A kérdésem: van nálam 20mg Zita és 25mg Provi is.Melyiket érdemes és mikor berakni a kúra közbe.Én a 4. héttől gondoltam minimum 1 szem Zitat.Szerencsére nem vagyok érzékeny az ösztrogénekre az előző kúrámból lekövetkeztetve, mert nem éreztem gynora utaló csomót vagy más komolyabb tünetet.Akkor a kúra elejétől ment napi 20mg Zita.Levezetéshez gondoltam HCG-t esetleg Clomidot meg persze veszek T-Bomb 2-t és Novedex XT-t(tudnak olcsón hozni szerencsére :D).Bármilyen tanácsot és kritikát szívesen fogadok!Előre is köszönöm a segítséget!

Szerintem is 2.héttől mehet a zita. vagy 20mg zita vagy 50proviron és 10zita. Utóbbi talán jobb is.

Én az 5.héttől a 10.ig(tehát 10hetesre csinálnám) betennék minden másnap  winit. Csak profitálhatsz belőle. HCG-t 2.-3. héttől nyomnám heti 500NE-vel(meg ne kérdezd,h mérsz ki 500at)

mivel az anabol és a wini is( a szuris is) 17alfa alkilált szteroid így májvédőt is használnék.

Azt szeretném kérdezni ezzel a kúrával kapcsolatban, hogy az Anabolt ilyenkor is piramisban fel és majd a végén le kell vezetni. Ha igen akkor egy hét alatt fel és még 4 hét 35mg/nap és a végén megint 1 hétig le. (azaz a 4 hétből lenne 6)vagy hogyan lenne ésszerű ilyenkor?
Még az is érdekelne, hogy az utolsó Ena után mennyi ideig kellene szedni a Provit és a Nolvadexet?
Én arra gondoltam, hogy a Proviron abba hagynám az Enával együtt, a Nolva meg menne még 3 hétig, jó ez így?