2024. Május 10. - 22:42:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: boldenon,superdrol  (Megtekintve 59234 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Augusztus 20. - 20:57:48
Válasz #105
Nem elérhető

dino


400 mg/ml??????? szted fel lehet oldani??? kicsit gondolkozni kéne mielött magadba szursz minden szart. elmondom neked h sztem abba a csodaszerbe 100 mg/ml enanthate van. sztem  ;)  :-){
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 21. - 14:06:22
Válasz #106
Nem elérhető

colos


mielött magamba szurtam mindenfele szart,van ismerösöm akihez elvittem es bevizsgalta,ha mar itt tartunk sztem.kulonben nem irtam volna ide sztem

2010. Augusztus 21. - 21:43:25
Válasz #107
Nem elérhető

dino


mielött magamba szurtam mindenfele szart,van ismerösöm akihez elvittem es bevizsgalta,ha mar itt tartunk sztem.kulonben nem irtam volna ide sztem
jah öreganyám meg salakmotorozik.. 400 mg : ))))))))))))))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 21. - 22:30:55
Válasz #108
Nem elérhető

mangela87


mielött magamba szurtam mindenfele szart,van ismerösöm akihez elvittem es bevizsgalta,ha mar itt tartunk sztem.kulonben nem irtam volna ide sztem
jah öreganyám meg salakmotorozik.. 400 mg : ))))))))))))))

Te kis hamis,a múltkor még valamelyik diszkóban kuverkodott...
:-)))))

2010. Augusztus 21. - 23:51:41
Válasz #109
Nem elérhető

dino


:DDDD kirúgták, túl agresszív volt!    Łł=
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 21. - 23:58:49
Válasz #110
Nem elérhető

God Vazzeg


:DDDD kirúgták, túl agresszív volt!    Łł=

Biztos keresgélt a hűtődben  :D :D :D

2010. Augusztus 22. - 00:01:14
Válasz #111
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 27. - 20:46:53
Válasz #112
Nem elérhető

player


400 mg/ml??????? szted fel lehet oldani??? kicsit gondolkozni kéne mielött magadba szursz minden szart. elmondom neked h sztem abba a csodaszerbe 100 mg/ml enanthate van. sztem  ;)  :-){

"400 mg/ml??????? szted fel lehet oldani???" -fel ,csak sűrű lesz és fájdalmas,de ha ez nem okoz problémát, pont a boldenonnál el lehet érni meredekebb koncentrációt is  ;)

2010. Augusztus 30. - 13:21:26
Válasz #113
Nem elérhető

lucy01


400 mg/ml??????? szted fel lehet oldani??? kicsit gondolkozni kéne mielött magadba szursz minden szart. elmondom neked h sztem abba a csodaszerbe 100 mg/ml enanthate van. sztem  ;)  :-){

"400 mg/ml??????? szted fel lehet oldani???" -fel ,csak sűrű lesz és fájdalmas,de ha ez nem okoz problémát, pont a boldenonnál el lehet érni meredekebb koncentrációt is  ;)
a hatóanyagot alkoholban oldják?akkor nagyon csíphet az anyag nem?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 31. - 16:43:15
Válasz #114
Nem elérhető

Maszat


úgy olvastam,h a boldenonnak nincs progeszteronos mellékhatása, de valahogy a libidórol nem esik "sehol" szó. Milyen hatással van rá? tudom,h mellette a tesztó segít a probléma elkerülésében, de a boldi 10hétig m1 a tesztó 8. az undecylenat hosszabb hatású észter a proipionat meg kurva rövid. szval ha a libidót kinyírja akkor úgy kellen kombinálni a szomszéd marinak,h jó legyen.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 31. - 19:12:17
Válasz #115
Nem elérhető

dino


úgy olvastam,h a boldenonnak nincs progeszteronos mellékhatása, de valahogy a libidórol nem esik "sehol" szó. Milyen hatással van rá? tudom,h mellette a tesztó segít a probléma elkerülésében, de a boldi 10hétig m1 a tesztó 8. az undecylenat hosszabb hatású észter a proipionat meg kurva rövid. szval ha a libidót kinyírja akkor úgy kellen kombinálni a szomszéd marinak,h jó legyen.
nehéz ügy. ha jó a boldi az kinyírja a libidót, úgy kalkulálj mellé tesztót
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 31. - 19:17:40
Válasz #116
Nem elérhető

Maszat


boldenon
boldenon
boldenon dianabol
boldenon dianabol propi
boldenon dianabol propi
boldenon dianabol propi
boldenon propi
boldenon propi
boldenon propi wini
boldenon propi wini
propi wini
wini

itt még az undecylenat mindig túlnyúlik a propin bőven...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 31. - 20:17:09
Válasz #117
Nem elérhető

Riper


Idézet
nehéz ügy. ha jó a boldi az kinyírja a libidót, úgy kalkulálj mellé tesztót
proviron nem elegendő megoldás az ilyen jellegű problémára?
Leave no doubt

2010. Augusztus 31. - 20:19:53
Válasz #118
Nem elérhető

Maszat


Idézet
nehéz ügy. ha jó a boldi az kinyírja a libidót, úgy kalkulálj mellé tesztót
proviron nem elegendő megoldás az ilyen jellegű problémára?

nos igen, meg heti adagolásban lesz a hcg-is. erre nem is gondoltam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 31. - 23:07:04
Válasz #119
Nem elérhető

dino


Idézet
nehéz ügy. ha jó a boldi az kinyírja a libidót, úgy kalkulálj mellé tesztót
proviron nem elegendő megoldás az ilyen jellegű problémára?
fogalmam sincs, de ha vki tudja ez engem is érdekelne. magam részéről nekem tetszik a maszat által felállított kúra, winivel most nem próbálkoznék, de hátha sikerrel jársz. ha jól emlékszem azt írtad bevizsgáltatod a cuccokat. ha megkérlek megírod az eredményt privben?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!