2024. Május 16. - 20:51:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3811701 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2007. Augusztus 31. - 15:07:01
Válasz #60
Nem elérhető

tomi


Andro, tőled mindig tanulok valamit... köszi.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 31. - 16:14:16
Válasz #61
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ando, tőled mindig tanulok valamit... köszi.

 ;) remélem, csak a rosszat.  :-}
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 31. - 16:36:32
Válasz #62
Nem elérhető

God Vazzeg


Efit!

Az aláírásod nagyon találóan megfogalmazza az élet egyik legnagyobb igazságát, gratula érte  :-)!  :-){

2007. Augusztus 31. - 18:23:28
Válasz #63
Nem elérhető

Bubee


Efit!

Az aláírásod nagyon találóan megfogalmazza az élet egyik legnagyobb igazságát, gratula érte  :-)!  :-){

Én is így gondolom  :-){  ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 31. - 19:15:10
Válasz #64
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
ááá, örülök, hogy kiszurtátok! ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 31. - 19:22:21
Válasz #65
Nem elérhető

Bubee


ááá, örülök, hogy kiszurtátok! ;)

A másik kedvencem, ami a Pistitől származik (elvileg):

"A great pleasure in life is doing what people say you cannot do."
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 05. - 13:13:02
Válasz #66
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!
FIGYELEM FIGYELEM! :-<
Elkészült az új ajánló ! @-o

ADÁS Szeptember 13. - 21:30 Sport 1
További info: www.gyurma.net

2007. Szeptember 23. - 10:16:45
Válasz #67
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...ez ilyen beszélgetős topic. Csak úgy kikívánkozik belőlem a mondandó: Ugye egyre többen látogatják az oldalt és különböző párhuzamokat vonnak a többi ilyen oldallal mivel én is dolgoztam itt is ottis. NEM HISZEM hogy ezt az egész helyzetet konkurenciaharcként kellene értékelni! Nagyon jó dolgok vannak a BB-n és a tesztoszteronon is de vannak akik ezt a helyzetet kiélezik. Én a mai napig azt mondom hogy Radnai Tomi és Sztípity Robi is nagyember és minden tiszteletet megérdemelnek amiért életre keltették annakidején ezeket a szájtokat.

Szerintem megfér több média is egy sporton belül és ez csak jót tesz a testépítésnek. Tudom hogy megoszlanak a vélemények meg egy kicsi klikkesedés is kialakult de én pl ugyanolyan faszának találom a bunny féle BB tévét mint a Gyurmát és nem kellene hogy ezek között egy éles szakadék húzódjon.

Szóval még mielőtt valaki újabb dolgokkal rukkolna elő és előszeretettel használgatná a "kopi end szpészt"  ;D,előtte gondolja át van-e értelme.

Ne egymás ellen hanem egymásért legyünk!  Łł=

Édesanyám tanította mindig:Ha megdobnak kővel,dobd vissza kenyérrel!


2007. Szeptember 23. - 11:24:51
Válasz #68
Nem elérhető

parrre


...ez ilyen beszélgetős topic. Csak úgy kikívánkozik belőlem a mondandó: Ugye egyre többen látogatják az oldalt és különböző párhuzamokat vonnak a többi ilyen oldallal mivel én is dolgoztam itt is ottis. NEM HISZEM hogy ezt az egész helyzetet konkurenciaharcként kellene értékelni! Nagyon jó dolgok vannak a BB-n és a tesztoszteronon is de vannak akik ezt a helyzetet kiélezik. Én a mai napig azt mondom hogy Radnai Tomi és Sztípity Robi is nagyember és minden tiszteletet megérdemelnek amiért életre keltették annakidején ezeket a szájtokat.

Szerintem megfér több média is egy sporton belül és ez csak jót tesz a testépítésnek. Tudom hogy megoszlanak a vélemények meg egy kicsi klikkesedés is kialakult de én pl ugyanolyan faszának találom a bunny féle BB tévét mint a Gyurmát és nem kellene hogy ezek között egy éles szakadék húzódjon.

Szóval még mielőtt valaki újabb dolgokkal rukkolna elő és előszeretettel használgatná a "kopi end szpészt"  ;D,előtte gondolja át van-e értelme.

Ne egymás ellen hanem egymásért legyünk!  Łł=

Édesanyám tanította mindig:Ha megdobnak kővel,dobd vissza kenyérrel!



 Łł=  @:-)  :-)!

2007. Szeptember 28. - 20:41:14
Válasz #69
Nem elérhető

zen


nemtom ki latta fokuszban az izmos ferfiak reszt, es megint elborult az agyam... ilyen kerdest tesz fel a nezok fele a szimpatikus musorvezeto: Onoknek teccenek e a kigyurt testu ferfiak, vagy a !!!FELPUMPALT IZMU!!! emberkek?
Felpumpalt izma barkinek lehet ha verboseget okoz az adott izomzatba nem..?(ertelmesebb embereknek: bedurrantas) hogy beszelhetnek ezek ilyen hulyesegeket atya uristen... :-O ˝=/ :o :-Đ
Tommiboy meg szimpatikus volt, ahogy eloszlatta azt a tevhitet,hogy ezt az izomzatot nem hipp-hopp 1-2eves tancal szedte fol ...(magyar paraszt azt hiszi tancolastol izmos lesz ...) Amig ezt sokan igy gondoljak addig nincs is jovo a testepitesnek hazankban az biztos. :-/]

2007. Szeptember 28. - 20:55:08
Válasz #70
Nem elérhető

parrre


Jááááááááááhúúúúú.

Láttam láttam !!!

"Nemtudom tetszenek-e önöknek az izomagyú kigyúrt fickók..." ... " ...akik napi 6-8 órát töltenek a konditeremben "  :-O

"Brad Pitt (  :-){ ) v. Tom Cruise (  &#×^ ) akik egy-egy filmszerep miatt gyorsan felszednek 2-3 kiló izmot "

 :-OO  =/+' (:-)

Ez a rákészülés valami szenzációs !  Łł=


ui.: Még mindíg nincs fakkjel.  :-/--  ;D

2007. Szeptember 28. - 21:30:35
Válasz #71
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...nem kell fakkjel...a tozó korrektül nyomta, a sráca meg bodybuilding.hu pólóban volt. Valakinek van még kérdése?  ;D

2007. Szeptember 28. - 22:16:28
Válasz #72
Nem elérhető

tomi


Azért marha nagy parti-arcok vagyunk! Fele társaság péntek este a gép előtt, a másik fele (pl. Laci) meg lefeküdt aludni!  ;D {-)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 28. - 22:25:08
Válasz #73
Nem elérhető

parrre


...nem kell fakkjel...a tozó korrektül nyomta, a sráca meg bodybuilding.hu pólóban volt. Valakinek van még kérdése?  ;D

A fakkjel a tomcruise-nak ment volna. A körítés meg a tv-nek.  8-)
Egyszerűen azt nem értem hogy előadja hogy na az izomagyúak igy meg úgy, meg lejárogatnak gyúrogatni stb.
Aztán megmutatja hogy senkinek nem tetszenek az ilyenek.
Majd végül csinál filmet egy testépítő srácról, aki elmondja hogy ez nem is úgy van.

Könyörgöm .. konklúzió ???   Mi a lőcsöt akart ez mondani ???

Á mindegy.

2007. Szeptember 28. - 22:40:05
Válasz #74
Nem elérhető

tomi


Azt akarja mondani, hogy a szaros kis tv-riporter, aki egész nyáron zabálta a lángost, meg a fagyit. Napi egyet-egyet, mert annyit bír megenni. Lemegy a konditerembe, hogy izmos legyen. És megsértődik, hogy nem lesz az 2 hét alatt. Erre gondolja, mindenki szteroidozik, meg amúgy is minek izom, amikor nem tetszik senkinek. És a médiával (ami az ő eszköze) elmondja a többi hígagyúnak is, hogy ne menjen le mert úgysem tetszik a csajoknak. (akkor meg minek ugye?)
Halomra ölném az összeset.  :-/- 0o0o0

u.i.: Pedig még abból a rózsaszín proteinből is vett otthonra.... o--O
Up the dose, lift the most!