2024. Május 16. - 05:06:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzés-munka-család pihenés-kapcsolat VS 24 óra.  (Megtekintve 14843 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 09. - 10:21:47
Válasz #30
Nem elérhető

ViCtor


aRSON ,nagyon nagyon erős szer, erősebb ,mint a hydroxy cut. A profiljuk hasonló, hosszútávon, nem tudom, mit tud az arson...
ne merd szedni más zsírégetővel.

Jobbesetben hányásod lesz, rosszesetben kiütések sorozata.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 09. - 10:23:32
Válasz #31
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Akkor viszont a felsorolás felső részében kell mégis csak kutatnod. Az Ergolean, mivel guggul és koffein ezért nagyon kicsi az esélye, hogy az. A guggul elvileg még meg is tisztítja a bőrt. Tehát a többi lehet.
Az lehet, hogy külön külön egyik hatóanyagra sem vagy allargiás, de van olyan, hogy hatóanyagok együtt hatása, ami rossz játékot játszhat veled, mert nem tudod persze, mik azok, amik ezt okozzák együtt.

Ilyenkor csak azt tudod csinálni leginkább, hogy leállsz mindennel pár napra és kezded a stacked felépíteni előlről. Kezded mondjuk a fehérjével. Ha továbbra is jönnek a kis viszkető kiütések, akkor vagy az, vagy a normál kajádban vagy valamire allergiás stb és valamikor megtalálod. Ha a fehérje tényleg OK és a kiütések elmúlnak, akkor elindítod a C vitamint cinkkel, vagy az Optimen multivitamint és így tovább. Sajnos csak így tudod meg a választ.

Viszont azt se feljetsd el, hogy lehet, hogy valami teljesen más okozza a kiütéseket. Egy új fajta kaja, amit mostantól eszel... Egy új szinező vagy ízesítő anyag stb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 09. - 10:30:27
Válasz #32
Nem elérhető

ViCtor


..van még1 tesztelésre alkalmas alternatíva, méghozzá, ha hamar rá akarsz jönni, mitől van ez, akkor érdemes edzés előtt külön bevenni a szereket.
Egy kiadós edzést követően egyből jelentkezni fognak a tünetek...
Ez csak egy szubjektív vélemény és tapsztalat. Csak ennyit akartam.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 09. - 10:33:15
Válasz #33
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez is lehet egy módszer. A lényeg, hogy külön-külön kell megnézni a cuccokat...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 09. - 10:45:44
Válasz #34
Nem elérhető

hopika


A felső részben biztosan nincs hiba(szerintem).Mivel azok szinte hónapok óta mennek.
A tippem nekem is az Arson lenne,vagy a Hydroxycut Hardcore.
Vagy tényleg teljesen más-esetleg egy macska is lehet,ha beszökött véletlenül a szobámba az ágy környékére-mivel a macskára allergiás vagyok,az biztos.
Az Arson maradékát és a Hydroxycut Hardcore maradékát mindenképp elhagyom-ha így sem szűnik meg a dolog,akkor felépítem újra a kiegészítőket. :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 09. - 10:49:09
Válasz #35
Nem elérhető

hopika


Sőt-szerintem az Egolean sem lehet ludas,mivel az október 25.-e óta megy...
Maradt a 2 ütős zsírégető a kalapban és a macska... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 09. - 10:50:29
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"