2024. Május 15. - 05:26:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Igeneket vagy nemeket fogsz beikszelni ma?

Igennel szavazok
25 (54.3%)
Nemmel szavazok
8 (17.4%)
Nem érdekel...
7 (15.2%)
who da fuck cares...
4 (8.7%)
Mi a manóról is kell szavazni?
2 (4.3%)

Összes szavazó: 43

Szavazás lezárva: 2008. Március 11. - 06:51:14

Szerző Téma: Politika - Szavazás  (Megtekintve 6913 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 08. - 11:38:37
Megtekintve 6913 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Gondoltam, miért ne indítsunk egy ilyen témát is, a "minden másba" tényleg belefér. Holnap(Ma) szavazás lesz az egész országban, de mivel péntek éjféltől kampánycsend van ezért most sajnos, ;D srácok, ehhez nem lehet hozzászólni, csak szavazni lehet, úgy hogy senki nem tudja ki szavazott és mit, de legalább látjuk, hogy a mi közösségünkben, mi lenne az eredmény. Miért ne? Szóval szavazzunk!

Minden regisztrált felhasználó csak egyszer szavazhat. Bárki megnézheti az eredményt(ha regisztrált felhasználó). A szavazáshoz be kell jelentkezned.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 09. - 09:52:08
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 10. - 15:44:57
Válasz #2
Nem elérhető

bandus


nem vagyok feltétlen biztos benne, hogy jót tesz a felsőoktatásnak a tandíj eltörlése :-}
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 10. - 16:31:42
Válasz #3
Nem elérhető

sasa


Én pártfüggetlen vagyok és életemben nem voltam szavazni, de úgy érzem most ennek nagy böjtje lesz.
A lakosság nagyot fog szivni. Mi is már tervezzük, hogy lelépünk, mert kész csőd ez az ország.

2008. Március 10. - 17:29:35
Válasz #4
Nem elérhető

George


Örüljünk, mert mostmár innentől kezdve aztán semmiért nem kell majd fizetni! Kb. ennyi jött le ebből az egész cirkuszból, a nép meg eszi a hülyeséget, az orrunknál sem látunk tovább, persze ha eleve hülyén van feltéve a kérdés, akkor mit is várunk. Gondolkodni nem kell, az okosat úgyis megmondják nekünk "fentről", a lényeg, hogy ne agyaljon senki semmin, mert akkor bajok lesznek. Erre való a sok dráma, a színjáték, az uszítás, hogy csőcselék legyen az emberekből. Dehát amíg erre van igény...

2008. Március 10. - 17:31:35
Válasz #5
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én a "mi a manó"-ra szavaztam és könyörgöm ne is meséljétek el, hogy miről szól ez az egész.  :-Đ :-}

Sasa, sztem jócskán van indok nálatok (is), hogy ne csak tervezgessetek, hanem cselekedjetek!  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 10. - 17:38:39
Válasz #6
Nem elérhető

hopika


Volt tegnap a Hajósnak egy jó eszmefuttatása,amit a politikával nem foglalkozó "köznéppel"(elnézést mindenkitől-ez nem ledegradálás!!!-csak nem tudtam könnyebben kifejezni) is meg lehetne értetni:
Vegyük a rendszerváltás utáni érát.Nézzük meg sorban a vezető politikusokat tettek-e értünk valamit.
Ha nem-írjuk fel egy papírra.
Majd az összes papírra írt politikus szavát és jelölését felejtsük el a ..csába!
Szerintetek hányan maradnának a parlamentben és a kormányban???

It's a piece of shit...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 10. - 17:46:08
Válasz #7
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Figyelemelterelés ez az egész a főbejáraton a vizitdíj meg az egyéb szenny jön ki, amit a néppel meglehet etetni.
A hátsó ajtón meg a 4000milliárdos EUS támogatást tolják ki raklapostól.
Ez mindenhol így van csak egy nagy különbséggel, élni és élni hagyni, csak ezt felejtik el.


2008. Március 10. - 20:32:49
Válasz #8
Nem elérhető

endre66


Valóban szemfényvesztés megy, mert azzal kellene foglalkozni, hogy a szlovák pajtásaink hogy voltak képesek 10%-os GDP növekedés felett produkálni, mi pedig durván 1%-ot. De azért az EU-s költségvetés évente kb 120 milliárd euró (ezért gondolom Producer 4000milliárdja 'szerkesztői' túlzás  ;-oo-; neki megendedjük)...bár mindegy is, mivel a támogatásokkal kitörölhetjük, főleg, ha feléljük, nem pedig befektetjük...
De ha valaki kicsit is szemmel követi az USA-beli dolgokat (elnökválasztás), ott színészekkel vetekedő beszédeket hallhatunk nap-mint-nap-mint-nap-mint-nap, és tudtommal ott sem találták meg a bölcsek kövét egyik oldalon sem. Le kellene szokni arról, hogy a tökéletes biztonságot várjuk bármelyik ostoba párttól. Sajnos magunkkal szemben lehetünk maximalisták, de a 'vezetőinkkel' nem.

Nah, lelőttem magam  /:-), ez kikívánkozott  ::)

2008. Március 11. - 01:11:05
Válasz #9
Nem elérhető

Beda


A kormány célja mindig az,hogy a saját kérdésére a választ a szádba adja!Ne!Egyé magyar!......és meg is eszik(szük)...... &5*
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Március 11. - 16:34:08
Válasz #10
Nem elérhető

Kővári Tamás