2024. Május 15. - 04:26:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi a Probléma a H1N1 vírussal és mi az az immunrendszer?  (Megtekintve 34392 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 14. - 13:39:31
Válasz #15
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Persze hitelbe megy, és ingyen is adják, ha szépen kéred....behányok.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 17. - 13:20:45
Válasz #16

Tündi-Bündi

Vendég
Az én kollégám is jobban van már szerencsére pedig kómába is esett..aztán mélyaltatták 2 hét után jobban van most még 2 hét rehabra küldik mert nagyon legyengült, de mostmár azért bizakodunk, hogy hamarosan újra köztünk lesz!A mellette ülő kollégával egyszerre lettek betegek, rajta egy hét alatt átment mert erősebb volt az immunrendszere meg kicsit változatosabban táplálkozott...szal igen is ez számít!!!Nem az oltás!

2009. November 17. - 13:46:10
Válasz #17
Nem elérhető

Maszat


Véleményem szerint a h1n1 védőoltás pontosan azok számára lett "kifejlesztve" akiknek a mónika show...

az egyszerű, buta, tudatlan, primitív és tájékozatlan embereknek, akik nemhogy az egészségük érdekében nem tudnak tenni semmit de még tájékozódni is túl egyszerűek!

Persze kivételt képezhetnek a legyengült szervezetű idősek és mondjuk az ilyen oylan okokból veszélyeztetett fiatalok.

Lehet a kurv@ cigi helyett multivitamint is venni meg tiszta kaját.

off:
nemide tartozik de a volt barátnőm pont pár napja kért kölcsön,h kifizesse a zöldkártya vizsgáját mert még nem kapott fizut, mondom neki ha volt annyi eszed,h miután szakítottunk visszaszokj a cigire és van rá pénzed akkor bizony a vizsgára is legyen!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 17. - 14:13:14
Válasz #18
Nem elérhető

Maszat


csak most olvastam Efit hsz-e után,h van itt olyan aki beoltatta magát, természetesen nem neki szántam az írásom csak úgy álltalában!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 17. - 14:16:21
Válasz #19
Nem elérhető

hopika


Én mondtam,hogy ha szúrnak,akkor inkább mást adjanak!
Ergo oltás vs. Tomika 0:1
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 17. - 14:18:29
Válasz #20
Nem elérhető

Maszat


Én mondtam,hogy ha szúrnak,akkor inkább mást adjanak!
Ergo oltás vs. Tomika 0:1

ketamidort mi? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 17. - 14:19:09
Válasz #21
Nem elérhető

Cressler


csak most olvastam Efit hsz-e után,h van itt olyan aki beoltatta magát, természetesen nem neki szántam az írásom csak úgy álltalában!!
>:D >:D >:D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 17. - 14:29:38
Válasz #22
Nem elérhető

Gabe


csak most olvastam Efit hsz-e után,h van itt olyan aki beoltatta magát, természetesen nem neki szántam az írásom csak úgy álltalában!!
>:D >:D >:D
...
az egyszerű, buta, tudatlan, primitív és tájékozatlan embereknek, akik nemhogy az egészségük érdekében nem tudnak tenni semmit de még tájékozódni is túl egyszerűek!

buta Cressler ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 17. - 14:32:11
Válasz #23
Nem elérhető

Maszat


csak most olvastam Efit hsz-e után,h van itt olyan aki beoltatta magát, természetesen nem neki szántam az írásom csak úgy álltalában!!
>:D >:D >:D
...
az egyszerű, buta, tudatlan, primitív és tájékozatlan embereknek, akik nemhogy az egészségük érdekében nem tudnak tenni semmit de még tájékozódni is túl egyszerűek!

buta Cressler ;D

ne szítsd a tüzet Gabe, tényleg nem láttam,h írt a témába ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 17. - 14:49:55
Válasz #24
Nem elérhető

fastor


azért amit MAszat ír, nem feltétlen igaz, tudod ottvan az,hogy megbízol az orvosodban, mert többet kéne tudnia a testedröl mint neked
és ha ö aztmondja,hogy szükséged van rá, be fogod adatni
legtöbb esetben
és ehhez nem kell butának lenni
én nem adatom be, de csak azért, mert influenzás sosem voltam, gyomorbajra meg tüdögyuszira meg mégnemtláltak ki oltást ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 17. - 14:59:14
Válasz #25
Nem elérhető

Maszat


azért amit MAszat ír, nem feltétlen igaz, tudod ottvan az,hogy megbízol az orvosodban, mert többet kéne tudnia a testedröl mint neked
és ha ö aztmondja,hogy szükséged van rá, be fogod adatni
legtöbb esetben
és ehhez nem kell butának lenni
én nem adatom be, de csak azért, mert influenzás sosem voltam, gyomorbajra meg tüdögyuszira meg mégnemtláltak ki oltást ****:)))

az orvosok a nemzetközi gyógyszeripari lobbi része.ez nem összeesküvés elmélet ez tény!eszerint kapják az egész oktatásukat, erre épül.a gyógyszerekre.lehet azt mondani,h ezt 1 könyvben olvastam, mert igen, de attol ez még így van.
hülye lesz azt mondani,h nem kell.
ők nem a megelőzésre(ezalatt nem a védőoltást értem) fordítják a hangsúlyt(ami sokkal fontosabb)hanem a tünetek(gyógyszeres) kezelésére.

amúgy az Én ovosomnak tuti van valami biznisze a kataflánosokkal.kataflános naptára van, kataflános torokvizsgálója, kataflános notesze és akár mikor megyek hozzá mindíg ír kataflánt.még sulis koromban voltam nála mondja ír fel kataflánt, mondom nem kell mert nem bírja a gyomrom, fáj tőle, meg nincsenek fájdalmaim csak megfáztam(igazolás kellett)
azt modnja erre :-NEMBAJ AZÉRT FELÍROM HÁTHA...

a nyakamat rá,h pénzt kapott!
melleseleg amíg azt mondja nekem,h napi 4-5000mg c vesekövet okoz és napi 4-5liter víz megterheli a szívet mondhat Nekem bármit, akkor is hülyének fogom nézni :-[
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 17. - 15:15:29
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


ó, én már kezdem a háziorvosomat rászoktatni, hogy C vitamin megy egész évben ;D
azért ö már egy grammot mond, mikor beteg vagyok, nem 50 miligrammokat... haladunk :-}
persze, gondolom csak azért mert tudja,hogy spportolok, de átlag is ennyit kéne... de nemfogok egy orvossal vitázni ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 17. - 15:18:24
Válasz #27
Nem elérhető

Maszat


ó, én már kezdem a háziorvosomat rászoktatni, hogy C vitamin megy egész évben ;D
azért ö már egy grammot mond, mikor beteg vagyok, nem 50 miligrammokat... haladunk :-}
persze, gondolom csak azért mert tudja,hogy spportolok, de átlag is ennyit kéne... de nemfogok egy orvossal vitázni ::)

persze nem is kell.biztos,h átfogóbb ismerete van a testünk működéséröl mint Nekünk, de sok esetben azt az elavult, meghaladott dolgokat fújják amit 10-20-30évvel ezelött tanultak az 1etemen.

akkor még az oroszok is felszabadítók voltak megszállók helyett.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 17. - 15:18:39
Válasz #28
Nem elérhető

Cressler


csak most olvastam Efit hsz-e után,h van itt olyan aki beoltatta magát, természetesen nem neki szántam az írásom csak úgy álltalában!!
>:D >:D >:D
...
az egyszerű, buta, tudatlan, primitív és tájékozatlan embereknek, akik nemhogy az egészségük érdekében nem tudnak tenni semmit de még tájékozódni is túl egyszerűek!

buta Cressler ;D

ne szítsd a tüzet Gabe, tényleg nem láttam,h írt a témába ;D
Nos ingyen kaptam az oltást, ha bajom nem lesz tőle akkor mindeképpen megérte mégha semmi hatása sincs egyébként túl van ragozva ez a kérdés szerintem. Amúgy meg nem hiszem, hogy csak a primitív hülyék oltatják be magukat erős és felesleges túlzást érzek a szavaidban.

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 17. - 15:31:29
Válasz #29
Nem elérhető

Gabe


Nos ingyen kaptam az oltást, ha bajom nem lesz tőle akkor mindeképpen megérte mégha semmi hatása sincs egyébként túl van ragozva ez a kérdés szerintem. Amúgy meg nem hiszem, hogy csak a primitív hülyék oltatják be magukat erős és felesleges túlzást érzek a szavaidban.

A piros részt módosítanám azért, mert nem csak arról beszélünk, hoy milyen hatása van,vagy nincs, hanem milyen mellékhatása lehet, amire nem is gondolsz! Pont Efit írta le első hsz-ben a vakcina összetevőit!
Ami nekem közel sem meggyőző, hogy valami ismeretlen szart magamba nyomassak!
"Yeah buddy, light weight baby!"