Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (1951/2537) > >>

pascado:
Egyelőre működik. Blendon meg Propon legalábbis hibátlan volt az ismerősöm ismerősének.

ninja14:

--- Idézetet írta: Cook88 - 2014. Április 27. - 14:19:55 ---Valaki valamit nem tud jelenlegi forgalomba lévő NEW YORK PHARMA-s cuccokról?

--- Idézet vége ---

én ennyit tudok róluk  <3! <3! <3! <3!
prop ena mix bold deca npp winyi és a trenje meg zsííír .... <--- ezek tesztelve  ;D

Maszat:
A blendonjuk úgy gyulladt amikor először használtam, hogy nem bírtam aludni, ismerek olyat aki kidobta a faszba, mert annyira fájt neki. Egy idő után meg lehet szokni, főleg ha szívsz hozzá valami kis koncentrációjú cuccot, pl boldenont. Egyébként egy koszos magyar szar, állítólag szegeden csinálják. De hát ez már csak ilyen ;D

A heroinosok a pocsolyából szívják fel a cuccukhoz a vizet, dokumentum filmbe láttam, szóval no para srácok. Túléljük ;D

pascado:
Én az első 5 mili blendont meg se éreztem, már kezdtem gyanakodni, hogy valami nem okés, mert mindenhol azt írják, hogy elég durván gyullad. Aztán a többi úgy gyulladt, hogy alig tudtam menni, de legalább örültem hogy azt kaptam, amit mindenki más. Lehet le volt kicsit ülepedve, vagy nemtudom, de legalább működik faszán.

cpggyurma:

--- Idézetet írta: pascado - 2014. Április 30. - 12:13:12 ---Én az első 5 mili blendont meg se éreztem, már kezdtem gyanakodni, hogy valami nem okés, mert mindenhol azt írják, hogy elég durván gyullad. Aztán a többi úgy gyulladt, hogy alig tudtam menni, de legalább örültem hogy azt kaptam, amit mindenki más. Lehet le volt kicsit ülepedve, vagy nemtudom, de legalább működik faszán.

--- Idézet vége ---


ezt nem is tudtam hogy annak kell örülni ha gyullad  ;D

amúgy ez hülyeség nekem múltkor ment enanthat nem gyulladt egy sem hatott mint  a szar, egy évvel később ugyanaz ment nem hatott semmit de úgy begyulladt hogy két napig lázas voltam gyenge mint a szar enni sem bírtam ki is basztam a kukába, sztem a gyulladás sokszor sterilitás kérdése. Gyulladás között is vannak különbségek pl amikor csak a helye gyullad be, bepirosodik megdagad egy kicsit addig még ok (propinál szokott ilyesmi lenni) de az amikor másnap szarul vagy belázasodsz, ráz a hideg enni sem bírsz az már elgondolkodtató

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése