2024. Május 15. - 21:08:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MUSCLETECH IFBB GRAND PRIX Hungary - in memoriam Louie Koncz 2007  (Megtekintve 55875 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 21. - 13:38:12
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 21. - 13:52:32
Válasz #16
Nem elérhető

tomi


Van jégkori, ami rámegy Pisti vádlijára? :D
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 21. - 14:55:08
Válasz #17
Nem elérhető

Puszedli


 Én és a baráti köröm egy jelentős  része rendeszeresen résztveszünk a debreceni Fitparádén. :-OO

Csak dícsérni tudom a szervezőket. :-)!

2007. Szeptember 21. - 15:00:09
Válasz #18
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szerintetek érdemes egy jó kis műsort csinálni a versenyből? :-}


IGEN                    NEM

A helyes megfejtéseket a gyurma@gyurma.net e-mail címre várjuk  ;D

2007. Szeptember 21. - 19:22:43
Válasz #19
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
  :-< Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!


Betoppantam én is ide!
Készülök a sógorok kupájára Bécsbe, de az utánna hétvégén én is aktív résztvevője leszek a debreceni bulinak!! 8-)
Kérlek benneteket a Power Zónát is nézzétek, és aki nem bodys versenyző, az jöjjön hozzánk erősportolni, az amatőr megmérettetésekre mindenkit szeretettel várok.
Gyönyörü csajok adják majd át az extremefit ajándékokat, már ezért megéri indulni!!!!!!!!!!!!!!!!!!  <3!  :-!
Nézzétek meg a Lurdis, gárdonyi extremefit power zóna képeit kedvcsinálónak, olvassátok a gárdonyi beszámolót!!  :-}
Ezek mind a debreceni előversenyei voltak!!!
Képek kedvcsinálónak!!!!!!!  :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::

2007. Szeptember 22. - 00:47:55
Válasz #20
Nem elérhető

powerbeco


no már egyre jobban várom a versenyt!!! @:-)....megyek is lépcsőzöm most vagy 200 emeletet.. ;D

2007. Szeptember 22. - 07:13:26
Válasz #21
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
.....aztán Béci nehogy olyan kis piszkafalábakkal gyere mint tavaly!  ;D :-):-)::

2007. Szeptember 22. - 10:05:32
Válasz #22
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...a tavalyi Fitparádé -80-as kategóriája. Szerintem nem egy nívótlan fehér bölényekkel teli kategória.
Ki nyerte meg? A helyes megfejtők között 20 ezer forint összértékű edzésterv gyűjteményt sorolunk ki a kezdő szinttől a versenyzői szintig.  ::) :P ;D !+"%

Szerinted Dani és Izomboy?  ;D

2007. Szeptember 22. - 10:27:52
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...a +80 is jó kategória volt. Ugye sokan nem ismerik a versenyzőtársaikat illetve csak annyira hogy időnként összefutnak a versenyeken. Egy példa pl Zoltai Attila is. Attila remek versenyző...de mindenki csak a felszínt látja hogy 5. meg 6. hely meg ilyesmi. Nekem az az eltökélt fiatal jut eszembe aki kb 15 évvel ezelőtt bemutatva lett Geszti Péter ÁSZ című műsorában mint testépítő!!!! Ez komoly! Akkoriban rengetegen beszéltünk róla...és nagyon nagy lökést adott az edzéshez. Bár lehet hogy ezt még ő maga sem tudja. ;D

És mindenkire így kell tekinteni,mert a legfontosabb az egymás iránti tisztelet!!!!!  ;-oo-;

2007. Szeptember 22. - 12:24:36
Válasz #24
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 22. - 15:14:40
Válasz #25
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szerintem is a tisztelet a legfontosabb!  :-){

Azt mondják boxoló körökbe, mindenki megérdemli a tiszteletet aki belép a kötelek közé! Łł=

 d:)

2007. Szeptember 22. - 15:50:57
Válasz #26
Nem elérhető

tomi


Ez alól pont néhány bokszoló a kivétel.... :D
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 23. - 12:27:24
Válasz #27

SBI

Vendég

2007. Szeptember 23. - 12:36:55
Válasz #28

SBI

Vendég
Sziasztok, a Pisti képét dicsértem. A jégkorit nem kell a vádkúlijára köti, a bokájára pedig ráfér (((-: Egyszer forgattunk a Timivel meg a Flex Wheelerrel a Jégcsarnokban. Hokis szerelést kaptak. Az RTL forgatott az öltözőben is, a csajok nem akartak kimenni amikor a Féex öltözött (((-: Utána a jégre négyen vittük ki amert koris szerelés tele van ilyen biztonsági védőeszközökkel, és lépni nem tudott. A Timi aki a Garam parton nőt fel csak úgy suhant a jégen. A Flexet betoltuk majd mint a nagykabát elvágódott és a röhögéstől nem tudtuk felállitani. Aztán a odavonszoltuk a kapuhoz, mert kapus kép kellett a stábnak az anyagba, ugye nyilvánvaló volt hogy dupla axelt nem fog ugrani, és megtámasztottuk a hátát a akapuval. Jött a labda, Flex véd majd amikor odaér a labad bemizdult, a lábai ki alóla és kilökte a labdát  a kapu elől. Persze mi tudtuk,hogy nem szuper védelmi bravur volt. Nagyon sokat nevettünk, Flexnek az akkoris ittléte és ez a rengeteg pozitiv eneregia ahogy irta nekem később, nagyon sokat segitett a felépülésében. Keresek képet és valahogyan beszúrom.. :-):-)::

2007. Szeptember 23. - 12:46:20
Válasz #29

SBI

Vendég
Laci, az Eszter indul a Muscletech Grand Prixen Debrecenben? Nem sokára bejelentjük a rekord dijazást a Finnrelax Fitparadé 2OO7/ Muscletech IFBB HUngarian Grand Prix in Memoriam Louie Koncz  versenyivel kapcsolatban.,  (:-)Előbb persze haza kellene érnem. Az éjjel indultam volna Almatyból, két órával előbb ki, be a gépbe normális időben.,Dög meleg volt, a pilota szólt késünk mert rossz a klima. Majdném két órával később sorry de kilyukadt a tank, nem megyünk. Ezután két órát vártam a csomagra, még jó,hogy nem lopták le akkor volt a káosz. Viszont nagyon jóképú amerikai fighterekkel dumálgattam addig. Nos, még senki nem tudja mikor megy az helyettesitő járat, de kavarok ezerrel,hogy hazajussak. Pistikém nem érek oda hétfőn a meghivóval de amint lehet megyek. Ilyen még nem volt, 6 óra alatt Frankfurtba szoktam érni. Ja, itt is dolgozom a Közép-Ázsia Fitparádé kikavarásáért.. Łł= a kedves fió a képen Toney Freeman, az új profi kedvencem..