2024. Május 31. - 19:55:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2510481 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2022. Augusztus 19. - 23:54:06
Válasz #12345
Nem elérhető

soldiergeza


egy idő után a teszto is ellendolgozik, libidót ha nem is, de a minőséget rendesen megnyirbálja. Nálam legalábbis. A kúra közbeni mikro HCG adagolás sokat dobna rajta, meg az, ha rendes a provi, van benne hatóanyag. Ahogy régen mondták, ha bedobsz 4db ot és éjjel tudsz aludni, akkor az szar. Volt már nekem is rossz prvovim, pl a kínai, Hubej vagy mi volt a neve...az utoljára használ, Bioniche az szuper volt, ugyanez gyártó teszto mixével ment, jó volt.

2022. Augusztus 19. - 23:58:00
Válasz #12346
Nem elérhető

soldiergeza


egy idő után a teszto is ellendolgozik, libidót ha nem is, de a minőséget rendesen megnyirbálja. Nálam legalábbis. A kúra közbeni mikro HCG adagolás sokat dobna rajta, meg az, ha rendes a provi, van benne hatóanyag. Ahogy régen mondták, ha bedobsz 4db ot és éjjel tudsz aludni, akkor az szar. Volt már nekem is rossz prvovim, pl a kínai, Hubej vagy mi volt a neve...az utoljára használ, Bioniche az szuper volt, ugyanez gyártó teszto mixével ment, jó volt.

Az is lehet egyébként, hogy az enanthate nem volt jó? Arra gondolok, hogy nem az volt benne. 2 hete küzdök ezzel és nagyon nem működik a szerszám. Ma Hcg-t adtam be kb 1500iu-t, meg 4 szem provit. Nem is tudtam elaludni. A Hcg beadását követően már volt erekció is, de estére megint semmi. Lehet, ha nem volt jó az ena, akkor a provi 4 db/nap meg viszont sok.
Most majd probálok propival javítani.

2022. Augusztus 20. - 01:26:49
Válasz #12347
Nem elérhető

haven


folyamatosan a 4 provi sok
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Augusztus 20. - 07:18:51
Válasz #12348
Nem elérhető

Gyuf


egy idő után a teszto is ellendolgozik, libidót ha nem is, de a minőséget rendesen megnyirbálja. Nálam legalábbis. A kúra közbeni mikro HCG adagolás sokat dobna rajta, meg az, ha rendes a provi, van benne hatóanyag. Ahogy régen mondták, ha bedobsz 4db ot és éjjel tudsz aludni, akkor az szar. Volt már nekem is rossz prvovim, pl a kínai, Hubej vagy mi volt a neve...az utoljára használ, Bioniche az szuper volt, ugyanez gyártó teszto mixével ment, jó volt.

Az is lehet egyébként, hogy az enanthate nem volt jó? Arra gondolok, hogy nem az volt benne. 2 hete küzdök ezzel és nagyon nem működik a szerszám. Ma Hcg-t adtam be kb 1500iu-t, meg 4 szem provit. Nem is tudtam elaludni. A Hcg beadását követően már volt erekció is, de estére megint semmi. Lehet, ha nem volt jó az ena, akkor a provi 4 db/nap meg viszont sok.
Most majd probálok propival javítani.
4db csak akkor kell ha megakarod tudni jó e vagy se.
Egyébként az ena és wini milyen gyártó?

2022. Augusztus 20. - 08:29:13
Válasz #12349
Nem elérhető

soldiergeza


A gyártók a következők:
Test. Ena 1ml-es ampullákban: omega jel és mellé van írva, hogy meds

Wini.: Raw Pharmaceutical

Még annyi, hogy most reggel jól ébredtem, gondolom a tegnapi hcg miatt. A wini szerintem jó, mert az elejétől éreztem az erőt és fejlődtem is, a 4. Héten kezdődtek a gondok.

2022. Augusztus 20. - 09:45:42
Válasz #12350
Nem elérhető

Gyuf


A gyártók a következők:
Test. Ena 1ml-es ampullákban: omega jel és mellé van írva, hogy meds

Wini.: Raw Pharmaceutical

Még annyi, hogy most reggel jól ébredtem, gondolom a tegnapi hcg miatt. A wini szerintem jó, mert az elejétől éreztem az erőt és fejlődtem is, a 4. Héten kezdődtek a gondok.
4. hét kb mire az ena teljesen elkezd dolgozni,
Omegát ismerős használt, több hónapja nagyon jó volt neki, azóta már nem használja, lehet itt olvastam hogy már nem jó
Max használj többet, lehet éppen hogy van benne valami, vagy full üres, ugye ezt senki nem tudja
de én gyártót cserélnék az omega helyett.

2022. Augusztus 20. - 10:32:37
Válasz #12351
Nem elérhető

frankzane


Amúgy ne felejtsük el ,hogy libidó nem csak a tesztón múlik, ösztrogén milyen arányban van a tesztóval, neuroszteroidok, G már kivesézte párszor nekünk. Érdemes visszaolvasni néha mi miért történik és akkor tudsz megoldást találni.

2022. Augusztus 20. - 10:38:41
Válasz #12352
Nem elérhető

Gyuf


Amúgy ne felejtsük el ,hogy libidó nem csak a tesztón múlik, ösztrogén milyen arányban van a tesztóval, neuroszteroidok, G már kivesézte párszor nekünk. Érdemes visszaolvasni néha mi miért történik és akkor tudsz megoldást találni.
mondjuk ez is igaz, de egy laborvizsgálat megmondaná, mert lehet ez a hunyó, és nem a cucc

2022. Augusztus 20. - 14:06:28
Válasz #12353
Nem elérhető

soldiergeza


Ha az ösztrogén lenne a ludas akkor a Hcg
Beadasa, sem javítana a libidómon. Viszont most jól működik a dolog. Akkor inkabb arra gondolok, hogy nem volt elég hatóanyag az enaba. Meg már a 3. Kúrám és én használtam már trent is, decat is. Semmitől nem volt bajom, pont ellenkezőleg az egekben volt a libidóm. Most meg semmi. Az érdekes, hogy mikor elkezdtem a kúrát 4 hétig fullon mentem aztán fél6, ez az 5. Hét és ami javított valamelyest az a hcg
.

2022. Augusztus 20. - 15:38:53
Válasz #12354
Nem elérhető

frankzane


Ha az ösztrogén lenne a ludas akkor a Hcg
Beadasa, sem javítana a libidómon. Viszont most jól működik a dolog. Akkor inkabb arra gondolok, hogy nem volt elég hatóanyag az enaba. Meg már a 3. Kúrám és én használtam már trent is, decat is. Semmitől nem volt bajom, pont ellenkezőleg az egekben volt a libidóm. Most meg semmi. Az érdekes, hogy mikor elkezdtem a kúrát 4 hétig fullon mentem aztán fél6, ez az 5. Hét és ami javított valamelyest az a hcg
.
Hcg beadása mindig javít a libidón mert pont ,hogy stimulálja ezeket a neuro szteoridokat is amiknek a szintje kúra alatt lecsökkenhet.

2022. Augusztus 20. - 15:42:14
Válasz #12355
Nem elérhető

soldiergeza


Tisztelt Frankzane!
Akkor azokat, hogy tudom korrigálni?
Szerinted mit tegyek?

2022. Augusztus 20. - 22:29:50
Válasz #12356
Nem elérhető

frankzane


Tisztelt Frankzane!
Akkor azokat, hogy tudom korrigálni?
Szerinted mit tegyek?
Libidó problémára kúra alatt általában hcg és dhea pregnenolone szedés segít. Ha tudsz angolul könnyebb utánanézni, Vigorous Steve nevű edző/videóst/javaslom youtubon (van blog honlapja is) én több száz órányi anyagát végig néztem és ő a legnagyobb koponya a koksz témában, Itt a fórumon keress rá/vissza egy G nevezetű felhasználóra, menj rá a profiljára majd üzenetek megjelenítése, ott kidobaj az összes válaszát és olvasd kb 1, 1.5óra de minden kérdésedre választ kapsz. Egyébként vérképet kell csinálni és akkor látod ,hogy melyik hormon milyen irányban csúszott el.

2022. Augusztus 21. - 01:38:17
Válasz #12357
Nem elérhető

soldiergeza


Tisztelt Frankzane!
Akkor azokat, hogy tudom korrigálni?
Szerinted mit tegyek?
Libidó problémára kúra alatt általában hcg és dhea pregnenolone szedés segít. Ha tudsz angolul könnyebb utánanézni, Vigorous Steve nevű edző/videóst/javaslom youtubon (van blog honlapja is) én több száz órányi anyagát végig néztem és ő a legnagyobb koponya a koksz témában, Itt a fórumon keress rá/vissza egy G nevezetű felhasználóra, menj rá a profiljára majd üzenetek megjelenítése, ott kidobaj az összes válaszát és olvasd kb 1, 1.5óra de minden kérdésedre választ kapsz. Egyébként vérképet kell csinálni és akkor látod ,hogy melyik hormon milyen irányban csúszott el.

Köszönöm a segítséget!
Még egy kérdés a hcg-t heti 3* 500iu az jó lehet? Kúra végéig, ami mèg 7 hét. Illetve akkor kúra vége után már nem kell hcg csak a clomid , tamoxifen?

2022. Augusztus 21. - 16:24:25
Válasz #12358
Nem elérhető

Gábor77


Tisztelt Frankzane!
Akkor azokat, hogy tudom korrigálni?
Szerinted mit tegyek?
Libidó problémára kúra alatt általában hcg és dhea pregnenolone szedés segít. Ha tudsz angolul könnyebb utánanézni, Vigorous Steve nevű edző/videóst/javaslom youtubon (van blog honlapja is) én több száz órányi anyagát végig néztem és ő a legnagyobb koponya a koksz témában, Itt a fórumon keress rá/vissza egy G nevezetű felhasználóra, menj rá a profiljára majd üzenetek megjelenítése, ott kidobaj az összes válaszát és olvasd kb 1, 1.5óra de minden kérdésedre választ kapsz. Egyébként vérképet kell csinálni és akkor látod ,hogy melyik hormon milyen irányban csúszott el.

Köszönöm a segítséget!
Még egy kérdés a hcg-t heti 3* 500iu az jó lehet? Kúra végéig, ami mèg 7 hét. Illetve akkor kúra vége után már nem kell hcg csak a clomid , tamoxifen?
Ha a fekete fóliás az omega akkor ott lesz a gon az gyengébb mint az elődje. heti 2x500IU HCG bőven elég ,de még a fele is. Válts Bioniche vagy Titán tesztora,vagy ha hozzájutsz B.M-hez akkor arra. Ha nem akkor emeld 1 de akár 2 ml-vel a az omega adagot. Egy korekt visszaállítás a kúra végén mindenképp legyen. Ja és a leg fontosabb! Itt pszichésen is odabaszott már neked. Fejbe tedd rendbe mert különben nehéz lesz felállni belőle. Lehet semmi gond nincs de rástresszelsz és kész a baj. Szóval kémia és gondolkodás kéz a kézben jár.

2022. Szeptember 03. - 12:46:23
Válasz #12359
Nem elérhető

Küklopsz


sziasztok raw ena műkódik?