Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (252/2537) > >>

doktormobil:
Hello!
Én heti 2 omna és 200mg trenbolone mellé ezt a La pharma-s 10mg-s methandienone-t tolom igaz csak négy hétig.
Sztem ez valós és jó anyag,jól is hoz.Van viszont ebből ugyanilyen,amelyiknek a hologrammja elmosódott és kissé elcsúszott az írás rajta.
Emiatt jól nézd meg,mit veszel,ugyanis ez methiltestosteron lesz!!!

miki_nrg:

--- Idézetet írta: szellemfiu - 2010. Április 22. - 01:51:09 ---Üdv!
Mi a véleményetek a Methandienone 10mg-os tablettáról?

--- Idézet vége ---


Az biztos hogy senkinek sem lesz róla jó véleménye!
Én csak héba hóba olvasom ezt a fórumot de szerintem ezért a kérdésért vagy rohadtul leleszel baszva, vagy nem is fognak vele foglalkozni  ;D

doktormobil:
Persze ez lehetséges,viszont így eredetibb,mintha " az egyik ismerősöm ismeröse" tesztelné.
Bevállalták már itt rajtam kívül páran,emiatt írtam én is le a valót...

sterol:
Anabol adagolás szempontjából 5mg vagy 10mg-os tabletták jobbak? Mivel max 40mg menne 1 nap és 6-8óra, amíg kiürül a véráramból a cucc kézenfekvő lenne a 4*1tabi elosztva. A máj szempontjából melyik lehet megterhelőbb? A 4x de több hatóanyag vagy a 8x a kevesebb hatóanyag? A 10mg-os tablettákról sok helyen azt írják, hogy underdosed, azaz kevesebb a hatóanyag benne, bár gondolom az 5mg-osban is, sőt már az jó, ha nem metiltesztó van benne. 

miki_nrg:
nemvagyok szakértője a dolgoknak de pl az x-filesban olyan szedési módszert is javasolnak hogy a napi adagot egyszerre kapd be

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése