2024. Április 27. - 11:31:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494654 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2024. Március 15. - 19:46:24
Válasz #12645
Nem elérhető

sasalino


Ugyan ez volt nálam, csak heti 400mg propinál. Ösztrogén az egekben szerszámot meg pisilésre tudtam használni.

2024. Március 16. - 13:04:01
Válasz #12646
Elérhető

hpifta


Köszönöm a hozzászólásokat, azóta már javítottam is a helyzeten valóban durván elszabadult az ösztrom!

2024. Március 16. - 15:19:25
Válasz #12647
Nem elérhető

kappl


Köszönöm a hozzászólásokat, azóta már javítottam is a helyzeten valóban durván elszabadult az ösztrom!

Mennyi volt?

2024. Március 16. - 15:49:00
Válasz #12648
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne: két hete megy Bioniche Testo Ena  3*1ml ment be eddig (3naponta adagolva) az első beadást követő 2. nap már nagy libidot éreztem, viszont mostanra a 3. beadás utan elment az erős libido wtf!?
7 hónapig üres voltam ... Ena mellé semmi más nem megy, tudom labor kellett volna meg kellene, de hátha valaki tud valami okosat mondani? hirtelen ennyire megemelkedett vola az ösztrogén hogy elnyomja teljesen? :O (blokkolok se mennek még amugy bevan készitve exemestan illetve ari is van)
köszönöm ha valaki valami okosat tud mondani  :-){
Magasabb testzsír esetén a zsírszövet egy "ösztrogéngyárként" működik és kis mennyiségű teszto esetén is elszállhat az ösztrogénszint. Nálam ez van, hiába az alacsony dózis 0,6ml/hét az ösztrogénem 300 fölött volt és kell heti 1 szem exemestan. Nyilván ahogy csökken a testzsírom úgy lesz ez a hatás egyre gyengébb.

2024. Március 20. - 12:52:36
Válasz #12649
Nem elérhető

Montana_87


Sziasztok!

166 as ösztradiol szintel kellene kezdeni valamit?
Ez teljesen üres állapot évek óta semmi. 36vok jelenleg.
Tini koromban biztosan elszabadul, duci vizes kamasz voltam, gynom is lett rendesen akkor, azt már megcsináltattam.
Tervezek sima alap teszto kurát akár hosszabb távon heti 300mg mondjuk, de félek h durvan aromatizálna így.
De ha kúra nem is lesz ezzel a szintel alap esetben érdemes kezdeni valamit?

A tesztoszteronom 26nmol. Az milyen értéknek számit?

Hálásan köszönöm az útbaigazítást, véleményt :-){

2024. Március 20. - 13:01:23
Válasz #12650
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

166 as ösztradiol szintel kellene kezdeni valamit?
Ez teljesen üres állapot évek óta semmi. 36vok jelenleg.
Tini koromban biztosan elszabadul, duci vizes kamasz voltam, gynom is lett rendesen akkor, azt már megcsináltattam.
Tervezek sima alap teszto kurát akár hosszabb távon heti 300mg mondjuk, de félek h durvan aromatizálna így.
De ha kúra nem is lesz ezzel a szintel alap esetben érdemes kezdeni valamit?

A tesztoszteronom 26nmol. Az milyen értéknek számit?

Hálásan köszönöm az útbaigazítást, véleményt :-){
Ha 26-os a tesztod akkor nehogy elkezdj kokszolni. Így naturálba nyomasd még pár évig. A magas ösztrora meg heti egy szem exemestan elég lenne szerintem. Ki kell próbálni és laborral lekontrollálni.

2024. Március 21. - 13:19:03
Válasz #12651
Nem elérhető

Montana_87


Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!

2024. Március 22. - 08:06:16
Válasz #12652
Nem elérhető

Gábor77


Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!
Közben gondolkodtam kicsit :-) 166-os ösztrogénre ne szedj semmit. Kaját tedd rendbe szerintem a megfelelő étkezéssel le tudod szorítani 150 környékére könnyen. Ne mérgezd magad feleslegesen.

2024. Március 22. - 19:09:31
Válasz #12653
Nem elérhető

kappl


Sziasztok!

166 as ösztradiol szintel kellene kezdeni valamit?
Ez teljesen üres állapot évek óta semmi. 36vok jelenleg.
Tini koromban biztosan elszabadul, duci vizes kamasz voltam, gynom is lett rendesen akkor, azt már megcsináltattam.
Tervezek sima alap teszto kurát akár hosszabb távon heti 300mg mondjuk, de félek h durvan aromatizálna így.
De ha kúra nem is lesz ezzel a szintel alap esetben érdemes kezdeni valamit?

A tesztoszteronom 26nmol. Az milyen értéknek számit?

Hálásan köszönöm az útbaigazítást, véleményt :-){

26os teszto?? Miből vannak a golyóid? 😂😂 Nekem is olyan kell 😅

2024. Március 23. - 11:39:12
Válasz #12654
Nem elérhető

Gábor77


Véleményt kérnék. Áprilistól az a terven hogy 400g Teszto.ena, 200g Primo és 200g Masteron menne. és 3IU növi. Bekeményítem a diétát ezért gondoltam erre a sztekkre. Eddig 10kg ment le TRT-vel.

2024. Március 23. - 17:51:40
Válasz #12655
Nem elérhető

Janó


Véleményt kérnék. Áprilistól az a terven hogy 400g Teszto.ena, 200g Primo és 200g Masteron menne. és 3IU növi. Bekeményítem a diétát ezért gondoltam erre a sztekkre. Eddig 10kg ment le TRT-vel.
Primot és masteront felesleges együtt használni. Akkor inkabb npp és masteron.

2024. Március 24. - 10:43:33
Válasz #12656
Nem elérhető

Gábor77


Véleményt kérnék. Áprilistól az a terven hogy 400g Teszto.ena, 200g Primo és 200g Masteron menne. és 3IU növi. Bekeményítem a diétát ezért gondoltam erre a sztekkre. Eddig 10kg ment le TRT-vel.
Primot és masteront felesleges együtt használni. Akkor inkabb npp és masteron.
Az is van :-) méghozzá igen faxa NPP akkor itt lesz az ideje elsütni :-)

2024. Március 24. - 14:17:24
Válasz #12657
Nem elérhető

Montana_87


Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!
Közben gondolkodtam kicsit :-) 166-os ösztrogénre ne szedj semmit. Kaját tedd rendbe szerintem a megfelelő étkezéssel le tudod szorítani 150 környékére könnyen. Ne mérgezd magad feleslegesen.

Ezer köszönet a véleményért!
Ami érdekes h viszonylag magas a testo szintem de ez külső jegyekben nem nyilvánul meg. Az erőszintem nem nagy, fekvenyomás nem megy jól, felhúzás stb. Az izomzatom átlagos, fedett inkább. És ez 10+ év edzés múlttal. Valamit nagyon szarul csinálhatok akkor ˝=/

Egyébként egy testo kúránál milyen teszto szint van a vérképben?

2024. Március 24. - 21:23:47
Válasz #12658
Nem elérhető

Eliteboy


Valaki mondta a fórumról hogy astralagust a manuatea oldalról lehet jó áron venni. vettem is 1kg ot. leírás szerint forró vízbe kell tenni mint egy tea port és utána inni, nem is por állagú. aki innen vett az hogy fogyasztja.?  ha ledarálom és főzés nélkül megiszom lesz gyomorprobléma?

2024. Március 25. - 08:40:20
Válasz #12659
Nem elérhető

Gábor77


Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!
Közben gondolkodtam kicsit :-) 166-os ösztrogénre ne szedj semmit. Kaját tedd rendbe szerintem a megfelelő étkezéssel le tudod szorítani 150 környékére könnyen. Ne mérgezd magad feleslegesen.

Ezer köszönet a véleményért!
Ami érdekes h viszonylag magas a testo szintem de ez külső jegyekben nem nyilvánul meg. Az erőszintem nem nagy, fekvenyomás nem megy jól, felhúzás stb. Az izomzatom átlagos, fedett inkább. És ez 10+ év edzés múlttal. Valamit nagyon szarul csinálhatok akkor ˝=/

Egyébként egy testo kúránál milyen teszto szint van a vérképben?
Valószínűleg igen! Valamit nem jól csinálsz! Kaja és/vagy edzés nem megfelelő.
A teszto szint kúrában meg a használt dózistól a termék minőségétől egyéni genetikától stb. ezer dologtól függ. De 100 feletti nem ritka. Nem tudom mi lehet a plafon :-)