2024. Május 09. - 06:58:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2500064 alkalommal)

0 Felhasználó és 64 vendég van a témában

2009. December 14. - 23:53:25
Válasz #600
Nem elérhető

jrk




Számomra is kezd megint aktuálissá válni a téma. :)

De egyszerűen nehezen fogadom be, hogy egy legálisán megvásárolható kiegészítő, mint a Novedex, hatékonyan képes aromatázgátlóként működni egy kúra alatt, amiben van tesztoszteron. Nálam is természetesen kulcskérdés a gyno kiküszöbölése, főleg, hogy eleve zsíros a csöcsöm, ráadásul a legutóbbi kúra még rá is pakolt egy lapáttal... de nem csomós, csak zsírcsöcs.


Viszont, ha már témánál vagyunk, én valami ilyesmiben gondolkodom:


Heti 1 susta (vagy inkább 5 naponta 1), vagy hasonló mennyiségű (inkább picit több :D) enantát, és mellé valami inkább anabolikus anyag. Vagy szemes winstrol, vagy primo... előbbitől idegenkedem a májtoxikussága miatt, ráadásul hiába szúrnám, nem tenném ki sokkal kisebb stressznek a májamat. Utóbbiból meg erősen kérdéses, hogy találni eredetit (?). Ha winstrol, akkor napi 20-25mg az utolsó 4-5 hétben, primóból 100-150 naponta, az viszont elejétől a végéig menne, ill. közben még Proviron, kezdésnek napi 50mg mondjuk. 3 héttel az utolsó tesztoszteron után jönne képbe az első hcg...

sajnos mindenféle SERM-től idegenkedem egy már számtalanszor leírt ok miatt, így a hcg mellé maximum legális kiegészítőket tennék, mint PCT, LeanFX, vagy Restoe, meg a többi apróság, bcca, stb.

Trenbolone enantátra is gondoltam még heti 1-2-re, max. 150mg-ra, de a deca-hoz hasonló progeszteronos mellékhatásoktól is inkább kímélném a csöcsömet...

Mit gondoltok?

2009. December 15. - 00:05:27
Válasz #601
Nem elérhető

Maszat


sztem heti 1 s250igencsak kevés.a progreszteron mellékhatásokat ha jól tom a winivel ki lehet küszöbölni.
a novedexre meg jó tapasztalatokat olvasok, na nem a libidóra gyakorolt haátásárol(dehát ciklus alatt azzal nincs baj:D ) hanem mint anti ösztrogén(vagy aromatáz ????... nem akarok hülyeséget írni)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 15. - 00:29:32
Válasz #602
Nem elérhető

jrk




Én is kevésnek gondolom a heti 1 sustát, ezért is merült fel bennem az 5 naponta 1... :D

A tamoxi nem aromatázgátló, hanem antiösztrogén :) Sokan szeretik zsákszámra enni, pedig nem éppen egy veszélytelen (újfent egészen karcinogénnek kikiáltott) anyagról beszélünk (bár pont az emlőrák kezelésére szolgál eredetileg), aminek számtalan veszélyes mellékhatása lehet. Mondhatnánk erre, hogy aki kurvának áll, az készüljön fel arra, hogy bszni is kell... :D de szerintem a szteroidok önmagukban kisebb rizikófaktort jelentenek, mint 1-1 "kiegészítésre" használt gyógyszer, főleg az antiösztrogének. Az újabb generációs hatóanyagok esetében, mint a letrozole, anastrozole, elméletileg a legdurvább mellékhatások százalékos arányban már mérsékeltebben jelentkeznek, mint pl. a tamoxifen esetében, de én a napi X órás ülőmunkámmal nem merném bevállalni egyiket sem újból... és kétségtelen, hogy ez a szar elvégzi a munkát, amit elvárunk tőle, és jól, de...

Ezt a részét a dolognak lehet, hogy mindig egy kicsit túllihegem, de egyszerűen hihetetlen, hogy elnézvén az amcsi fórumokat, a baromállatok még 1-1 legális és egész gyenge, prohormonnak kikikáltott szar mellé is zabálják a tamoxifent, és a 90%-nak gőze sincs, hogy mit tol az arcába.

2009. December 15. - 00:46:04
Válasz #603
Nem elérhető

Maszat


én nem a tamoxifenrol írtam, hanem a Novedex xt-ről ,és azt nem tom pontosan,h aromatáz gátló avgy antiösztrogén.mert nem ismerem a terméket, de mit Jordan is írta teljes mértékben megfelel kúra közben az elvárásoknak.Amiben Te kételkedsz, mint előzőleg írtad!

tudom,h a tamoxi antiösztrogén :-}

sustanon 5naponta is kevés, én 3naponta használtam, de van aki minden másnap.Én nem éreztem úgy,h heti 1000mg testosteronre szükségem lenne, jó volt nekem 3naponta.

Sokan azt mondják,h "de a propionát 2 nap alatt kiürül"...1 részt 2nap a felezési idelye, azalatt nem ürül ki, és ott van a phenyl propionat és az isocaproat ami ugyan ugy rövid észter...

mindenesetre 3naponta azért érdemes.Így 6naponta 500mg testosteron m1, ami 1 se nem túlzás se nem elhanyagolható mennyiség.szerintem.

az biztos,h a 4féle észterrel ellátot tesztosteron miatt elég kiszámíthatatlan a vér testosteron koncentrációja.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 15. - 18:14:59
Válasz #604
Nem elérhető

hummerdikk


Engem még mindig az érdekelne, hogy hogyan lehet kimérni az 5000iu HCG-ből mondjuk a 250iu-t  >:D
Ugy, hogy:
1.:Patikaban lehet kapni 250eset is.
2.:5.000 UIs HCG--->10 inzulinos fecsi (1milisek egyenkent) es akkor 1 fecsi 500 UI, ergo ezt 2 reszben be tudod adni  >:D
Tessek olvasni a forumot!  @:-) Efit mar leirta  ::)

Aranyos vagy, de a hcg nem 10ml csak 1ml. Akkor most kezdjük elölről  ::)
Sorry, 0.1es is van a vilagon vhol. Csak hat tudod jol, hogy matekfaktosnak a fejbenszamolas az nem megy  ;D

2009. December 15. - 23:00:04
Válasz #605
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem még mindig az érdekelne, hogy hogyan lehet kimérni az 5000iu HCG-ből mondjuk a 250iu-t  >:D
Ugy, hogy:
1.:Patikaban lehet kapni 250eset is.
2.:5.000 UIs HCG--->10 inzulinos fecsi (1milisek egyenkent) es akkor 1 fecsi 500 UI, ergo ezt 2 reszben be tudod adni  >:D
Tessek olvasni a forumot!  @:-) Efit mar leirta  ::)

Aranyos vagy, de a hcg nem 10ml csak 1ml. Akkor most kezdjük elölről  ::)
Sorry, 0.1es is van a vilagon vhol. Csak hat tudod jol, hogy matekfaktosnak a fejbenszamolas az nem megy  ;D

Semmi gond, én matek-fizika faktos voltam, nekem megy  ;D

2009. December 15. - 23:40:34
Válasz #606
Nem elérhető

Kicsibors


Engem még mindig az érdekelne, hogy hogyan lehet kimérni az 5000iu HCG-ből mondjuk a 250iu-t  >:D
Ugy, hogy:
1.:Patikaban lehet kapni 250eset is.
2.:5.000 UIs HCG--->10 inzulinos fecsi (1milisek egyenkent) es akkor 1 fecsi 500 UI, ergo ezt 2 reszben be tudod adni  >:D
Tessek olvasni a forumot!  @:-) Efit mar leirta  ::)

Aranyos vagy, de a hcg nem 10ml csak 1ml. Akkor most kezdjük elölről  ::)
Sorry, 0.1es is van a vilagon vhol. Csak hat tudod jol, hogy matekfaktosnak a fejbenszamolas az nem megy  ;D

Semmi gond, én matek-fizika faktos voltam, nekem megy  ;D

Kezdek rájönni, hogy te tiszta reálos vagy! Nagyon látszik, hogy én meg humános, ezekhez sík hülye vagyok... ;D

2009. December 16. - 00:22:27
Válasz #607
Nem elérhető

fastor


Engem még mindig az érdekelne, hogy hogyan lehet kimérni az 5000iu HCG-ből mondjuk a 250iu-t  >:D
Ugy, hogy:
1.:Patikaban lehet kapni 250eset is.
2.:5.000 UIs HCG--->10 inzulinos fecsi (1milisek egyenkent) es akkor 1 fecsi 500 UI, ergo ezt 2 reszben be tudod adni  >:D
Tessek olvasni a forumot!  @:-) Efit mar leirta  ::)

Aranyos vagy, de a hcg nem 10ml csak 1ml. Akkor most kezdjük elölről  ::)
Sorry, 0.1es is van a vilagon vhol. Csak hat tudod jol, hogy matekfaktosnak a fejbenszamolas az nem megy  ;D

Semmi gond, én matek-fizika faktos voltam, nekem megy  ;D

Kezdek rájönni, hogy te tiszta reálos vagy! Nagyon látszik, hogy én meg humános, ezekhez sík hülye vagyok... ;D
eddig nemtünt fell? ;D :-/-(-: ****) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 16. - 14:43:58
Válasz #608
Nem elérhető

Fekete Ádám


Hali! A közeljövőben szeretnék egy kúrát kezdeni csak még nem tudom pontosan mit nyomjak. Én sustanonra, propionátra, és winstrolra gondoltam. Felvezetnék propival majd bekapcsolódna a susi, a winyi meg menne végig sőt még egy kicsit ki is tartanám kúra végétől pár hétig. A kérdésem ehhez kapcsolódóan, hogy érdemes lenne e egy kis trenbolont nyomni még ehhez a kúrához, vagy az már sok lenne. A trenbi elég erős androgén cucc, szerintetek tesztóval lehet párosítani?
 ?:-/

2009. December 18. - 18:25:54
Válasz #609
Nem elérhető

sterol


hi,

nyár végén megterveztem életem első kúráját, ami szemes volt, majd kérdezgettem szemest használókat és rájöttem, hogy tanulok a hibáikból és elfelejtem a dianabolt.

Gondolkodtam a winstrol-deca kombón, de azt beszélik sok a hamis belőlük, látatlanban pedig nem használnám a szereket. Steve írta (ha jól emlékszem), hogy a szlovák Sustanon elég jól működik. Heti 375 mg-ról indulnék és a 3. héten 500 mg-ig növelném. Nyolc hétre tervezem a kúrát.
1. Első kúrának nem lesz túl kemény ezzel kezdeni?
2. Külföldi fórumokon olvastam, hogy első kúra esetén csak magában tolták, nem kombinálták más szerekkel. Érdemes lenne valamivel kombinálnom?

2009. December 22. - 08:19:37
Válasz #610
Nem elérhető

RsLeo


Ne lőjétek el első kúrának a nagyágyúkat, mert utána nem fogtok tudni fejlődni semmitől. - ezt nálam ebben  a sportban sokkal sikeresebb ember mondta.

A Deca-EWinstrol kúra azért gáz, mert ha a Deca hamis, nem ér semmit, ha a Winstrol, akkor pedig jól kibaszol magaddal. Lsd.: Deca-gondok topic.

Az 1Susta-1Deca pl. egy tipikus alapkúra.

Ádám: eleve se értem a célodat a leírt szerek kombinálásával, de a trenbolont ellőni első kúrában biztosan nem érdemes.

2009. December 22. - 13:26:46
Válasz #611
Nem elérhető

Fekete Ádám


Mi a baj ezzel a kombinációval? Tesztoszteron meg Winstrol. Szerintem jó a kettő együtt. Én csak a trenbolont kérdeztem ,hogy mi lenne ha még hozzácsapnám, de már rájöttem ,hogy hülyeség. Amúgy meg már nem ez az első kúrám, sem a második. =/+'

2009. December 22. - 17:07:40
Válasz #612
Nem elérhető

RsLeo


Igazából a Sustát nem értem.
A sima Propi-Winstrol miért nem jó??

A Susta felezési idejének a számolgatásával csak a probléma van, amit a propival még jobban megkeversz.
Ha úgyis szúrod 2 naponta a propit, akkor miért nem emeled meg és hagyod a sustát a csába?

A Winstrol-Propi némileg kevesebb vizet köt meg, -de ezt akkor nyilván tudod- ezt az előnyt a Sustával el is veszíted.
Miért nem lövöd el inkább Decával egy külön kúrában?

(Na, végre nem csak hülyeségekről lehet beszélni ebben a témában...)

2009. December 22. - 17:08:58
Válasz #613
Nem elérhető

RsLeo


Mellesleg, a topic címéből következtettem az első kúrára. :D

2009. December 22. - 17:32:14
Válasz #614
Nem elérhető

Maszat


Én csak annyit tennék hozzá,h nekem 3naponta 1 sustanon napi 50mg provironnal és 20mg nolvadexel nem okozott vizesedést.

Ha teszel az aromatizáció ellen pl provironnal vagy novedex xt-vel és nem keletkezik sok ösztrogén akkor víz sincs.

Amugy Jordan írt multkor 1 jó ötletet:"Heti 4x250mg susta, 3x200mg deca, 3x100mg trenbolon, meg mindennap 50mg winy. Ez 12 hetig, es jobb lessz mint a dianabol."   >:D

 =/+'
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26