2024. Május 09. - 19:33:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2500386 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2010. Június 02. - 19:40:16
Válasz #1455
Nem elérhető

George


azt szeretném kérdezni tőled hogy én vettem 300szem rózsaszín 5szög alakú sárkányos anabolt.
és hogy hogyan szegyem piramisban vagy napi hány darabot? és aztán a vége felé csökkentsem a mennyiséget? meg hogy jó edzés és megfelelő étkezés mellet mennyi izmot hozna?
köszönöm a válaszodat,szia!
Inkább bemásolom ide, majd a nagyok segítenek neked;D
Ez de geci ;D
Most mér' mondod?  :o
Na jó, akkor a palacsintázós bácsit kell kérdezni. ;D
Nem azért, hanem mert aki ilyen kérdéseket dob be, az mindig halálra van oltva :D Egy palacsinta amúgy sokat számít izomba ;D

2010. Június 02. - 19:57:53
Válasz #1456
Nem elérhető

Jordan


azt szeretném kérdezni tőled hogy én vettem 300szem rózsaszín 5szög alakú sárkányos anabolt.
és hogy hogyan szegyem piramisban vagy napi hány darabot? és aztán a vége felé csökkentsem a mennyiséget? meg hogy jó edzés és megfelelő étkezés mellet mennyi izmot hozna?
köszönöm a válaszodat,szia!
Inkább bemásolom ide, majd a nagyok segítenek neked.  ;D

Igazán kiszámolhattad volna neki.

Egyetlen megoldásunk van: meghatározni a stagnáló irányelveket. Kreatív módon kéne felszabadítani a korreláló támogató tevékenységet.
Nem tûr halasztást kihasználni a rendszeres technológiákat. Formállogikai alapon kellene monetizálni a kritikus szabályozásokat.
Megkíséreljük benchmarkolni a virtuális derogációt.


Tiszta kockafej vagy ma Gabe! Egyszeruen csak ird be az eredmenyt, es ne faraszd mar szegenyt! Amugy 8.3041kg izom fog hozni.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Június 02. - 20:11:47
Válasz #1457
Nem elérhető

Milo


nem a súly a lényeg ,hanem hogy mennyit fog nőni a kar. Márpedig 300 szemtől meglesz a teljes ,egész 40es bicó, függetlenül attól hogy most mekkora
Riceman

2010. Június 02. - 20:13:03
Válasz #1458
Nem elérhető

NM


Ugyanezt a privátot én is megkaptam.... ::)
Válasz: fingom sincs.

2010. Június 03. - 00:04:51
Válasz #1459
Nem elérhető

Gabe


azt szeretném kérdezni tőled hogy én vettem 300szem rózsaszín 5szög alakú sárkányos anabolt.
és hogy hogyan szegyem piramisban vagy napi hány darabot? és aztán a vége felé csökkentsem a mennyiséget? meg hogy jó edzés és megfelelő étkezés mellet mennyi izmot hozna?
köszönöm a válaszodat,szia!
Inkább bemásolom ide, majd a nagyok segítenek neked.  ;D

Igazán kiszámolhattad volna neki.

Egyetlen megoldásunk van: meghatározni a stagnáló irányelveket. Kreatív módon kéne felszabadítani a korreláló támogató tevékenységet.
Nem tûr halasztást kihasználni a rendszeres technológiákat. Formállogikai alapon kellene monetizálni a kritikus szabályozásokat.
Megkíséreljük benchmarkolni a virtuális derogációt.


Tiszta kockafej vagy ma Gabe! Egyszeruen csak ird be az eredmenyt, es ne faraszd mar szegenyt! Amugy 8.3041kg izom fog hozni.  ;)
Ebben igazad van, de a 8.3041kg csak abban az esetben valószínűsíthető ha sikerül implementálni a rugalmas csatornákat és megpróbáljuk racionálisan végiggondolni a reakcióképes adatbázist, úgyhogy nincs más hátra, mint előre, vagyis az alkotó folyamat keretében kell újratermelni az extenzív belső hatékonyságot.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 03. - 14:32:16
Válasz #1460
Nem elérhető

Breaker







Ebben igazad van, de a 8.3041kg csak abban az esetben valószínűsíthető ha sikerül implementálni a rugalmas csatornákat és megpróbáljuk racionálisan végiggondolni a reakcióképes adatbázist, úgyhogy nincs más hátra, mint előre, vagyis az alkotó folyamat keretében kell újratermelni az extenzív belső hatékonyságot.
[/quote]


jesszusom mi van itt!??  ennyire el vagyok maradva az elmélettel??
 én úgy tuttam minden 10kiló por hoz 1 kiló izmot .... a kokszolás ezt duplázza meg nem ??   ::)

2010. Június 03. - 14:36:42
Válasz #1461
Nem elérhető

H. Laci


jesszusom mi van itt!??  ennyire el vagyok maradva az elmélettel??
 én úgy tuttam minden 10kiló por hoz 1 kiló izmot .... a kokszolás ezt duplázza meg nem ??   ::)


 :-){ :-){

2010. Június 03. - 15:03:35
Válasz #1462
Nem elérhető

Yanou


jesszusom mi van itt!??  ennyire el vagyok maradva az elmélettel??
 én úgy tuttam minden 10kiló por hoz 1 kiló izmot .... a kokszolás ezt duplázza meg nem ??   ::)


 :-){ :-){

Záhsztákhúrva... ****:))) ****:))))))

2010. Június 03. - 17:34:22
Válasz #1463
Nem elérhető

Milo


Az igen, át kéne humor topicnak nevezni ezt. Jövőhéttől akkor minden héten betolok 10kg port azt cső,számológéppel mingyár kiszámolom júliusra hány kg +izmot fog jelenteni
Riceman

2010. Június 03. - 17:50:52
Válasz #1464
Nem elérhető

God Vazzeg


Az igen, át kéne humor topicnak nevezni ezt. Jövőhéttől akkor minden héten betolok 10kg port azt cső,számológéppel mingyár kiszámolom júliusra hány kg +izmot fog jelenteni

Kérem én is a számításokat, hátha akkora leszek mint az Ogre  @-o

2010. Június 03. - 17:51:28
Válasz #1465
Nem elérhető

warren


jesszusom mi van itt!??  ennyire el vagyok maradva az elmélettel??
 én úgy tuttam minden 10kiló por hoz 1 kiló izmot .... a kokszolás ezt duplázza meg nem ??   ::)


 :-){ :-){

Záhsztákhúrva... ****:))) ****:))))))

Gondolom csak poénból írta az illető.
Ne basztassátok szét, csak valszeg kevés volt neki a smile készlet.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Június 03. - 20:14:08
Válasz #1466
Nem elérhető

Scrappyko


Sziasztok skacok!
Látom itt azért már picit értenek a témához. Szal annyi lenne, hogy elkezdenék egy methandienone+stanozolol kúrát. Szerintetek jo? Picit lekéne dobnom így a zsírbol, de azért elég sokat fejlodtem az elmult idoben.

2010. Június 03. - 22:08:04
Válasz #1467
Nem elérhető

kemi


Sziasztok skacok!
Látom itt azért már picit értenek a témához. Szal annyi lenne, hogy elkezdenék egy methandienone+stanozolol kúrát. Szerintetek jo? Picit lekéne dobnom így a zsírbol, de azért elég sokat fejlodtem az elmult idoben.

ink stana propi provironnal és nolvadexel esetleg még clenbuterollal

vagy trenbolon propi :D

2010. Június 03. - 22:10:07
Válasz #1468
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok skacok!
Látom itt azért már picit értenek a témához. Szal annyi lenne, hogy elkezdenék egy methandienone+stanozolol kúrát. Szerintetek jo? Picit lekéne dobnom így a zsírbol, de azért elég sokat fejlodtem az elmult idoben.

amint olvashatod Gabe itt a nagy koxguru. Írjál Neki privit. Nem mindig látja a priviket, de ha 3x küldöd akkor villog és úgy hamarabb észreveszi.  ;-oo-;
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 03. - 22:22:12
Válasz #1469
Nem elérhető

dino


Sziasztok skacok!
Látom itt azért már picit értenek a témához. Szal annyi lenne, hogy elkezdenék egy methandienone+stanozolol kúrát. Szerintetek jo? Picit lekéne dobnom így a zsírbol, de azért elég sokat fejlodtem az elmult idoben.

amint olvashatod Gabe itt a nagy koxguru. Írjál Neki privit. Nem mindig látja a priviket, de ha 3x küldöd akkor villog és úgy hamarabb észreveszi.  ;-oo-;
vagy Georgenak, ő is szívesen segíti a magad fajta feltörekvő reménységeket!  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!