2024. Május 31. - 20:05:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2510488 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2020. Május 15. - 23:22:31
Válasz #11670

testo55

Vendég
Szóval, 27 es, 12 milliméter hosszú tűt használtam, most 5ml fecskendőm volt. A köldökömnél fogtam össze a bőrt (meg a zsírt) előzőleg meleg vízben megmelegítettem a 10 milis ampullát és kb 2 centire a köldökömtől szúrtam bele. 0.5 ml volt a mennyiség, meglepően gyorsan bement. Semmit se éreztem, most jó pár órával később, ha nyomkodom azt a részt, akkor érzem, de ennyi. Nem gyulladt be, nem pirosodik, semmi.
Ez úton mondok köszönetet, már nem emlékszem ki mondta itt, de nekem hasznos volt ;-oo-;

 :laugh:    #:-)

2020. Május 15. - 23:38:26
Válasz #11671
Nem elérhető

pukikaki



Jelenleg
MAster Pharma testo mix és boldi
Genotex Propionát
Genotex tren ena
B.M tren mix

De korábban sis labs,magnus,gep, .... mindent 24-25G 1" tűvel adok.

Tavaly mikor diétáztam minden másnap 2-4 bökés volt.Nem azért mert olyan kurvasok mindent használtam csak szét volt szedve...
És csak farba.. ezt kiszorzod 16 héttel,hogy mennyi szúrás... szerintem eléggé számit hogy 25 vagy 22 G  :-oD O0 >:D

Üdv neked, és a többieknek is!

Genotex gyártóval kapcsolatban milyen tapasztalataid vannak? Susta érdekelne elsősorban, esetleg propi. Nagy a zűrzavar a minőséget és megbízhatóságot illetően a gyártók közt. Ezt és a Balkant vettem erősen fontolóra. Balkanról sem sokat tudok, de az egyik leginkább dícsért terméknek tűnik jelenleg. A lehető legmegbízhatóbbat keresem minőség és sterilitás szempontjából(gyulladás) is.

2020. Május 16. - 23:28:50
Válasz #11672
Nem elérhető

bohoc89


Sziasztok!

Itt lenne az én... öhhhöm, vagyis az egyik haverom tapasztalata, mert ugye én nem használok semmilyen készítményt ami serkeni az izomnövekedésem!! :D
Semmi extra, csak kis tapasztalat megosztás. Úgy, ahogy ti szoktátok.

Február óta megy minőségi tömegelés, Test ena (heti 500mg) és Deka (heti 450mg). Semmi extra. HCG heti 500NE. Napi egy szem provi megy még, és minden 3. napon negyed szem arimi. Ez utóbbi csak a baj megelőzéseképpen. Valamint a prolaktin kordában tartásához van Bromo-m, vagyishát a havernak ;) de ezt nem kellett még használni.

Azért minőségi a tömegelés, mert ugyanúgy, mint diétánál precíz grammozott kaja van, heti 1, maximum 2 csalókajával.

Röviden:
Kurva magas ch, magas fehérje, alacsony-közepes zsír, de ezt most nem részletezném, nem ez a lényeg...
Full minőségi alapanyagok!

Heti 5-6 edzés.

4 hónap alatt kb. 10 kg jött fel, de úgy, hogy a haver mérlegre csak kb. kéthetente áll, mert full leszarja, hogy hány kiló, a forma a lényeg. Ez a tömeg ráadásul elég jó minőségű, nem lett belőle elhízás... sőt!

Én azt gondolom, hogy egy profi magyar testépítő, aki minden idejét a body-nak szenteli maximum 3kg tiszta izmot tud felpakolni egy évben. Tehát hiába jött fel 10 kg, abból gondolom 1 kg lehet max az izom. Jó esetben. Ezért is szerintem túl nagy figyelmet szentelnek az emberek a mérlegnek.

Amit tapasztalt és a lényeg:
Szusziban nem hisz, mert úgy gondolja, hogy egy ug gyártó nem fog precízen összekutyulni 4-5 féle észtert, max telebasszák ená-val, vagy neadj isten, propit is raknak mellé.
Többször tolt Szuszit, semmi extra és kb. mindig 2 hét volt mire enyhén hatni kezdett.
Ezért most kipróbálta a Test Enát. Hát cseppet sem bánta meg.
Egy hét után már picit érezte libidóban, és olyan kanos tőle folyton, mint a disznó.

A 4 hónap alatt böszme erős lett. Ha az eddigi kúrái 20% -os erőemelkedést hoztak, akkor ez most kb 40%-ot hozott. Sosem volt a ?nagy súlyok? embere, átlagosan 12-30 ismétlés között szokott edzeni, fő a szabályosság, de van, hogy akár 60 ism. is megy. Most picit azért ráment a súlyra az utolsó kb. 5 hétben, hát nem bánta meg.

A Dekát és a Tesztót direkt levette a kúra felétől 500-500mg -ra. Miért is?!?
Kiváncsi volt, hogy tényleg deka-e a deka? Mit hozott a fele-fele arány:
-nagy erőnövekedés
-közepes szintű pattanásodás, de nem veszélyes
-nagyon magas libidó
-ritkán hangulatingadozás (mintha menstruálna, bőghetnékje van, kis depivel stb...., de ez ritka)

Szóval a Test Ena kurva jó! De szerintetek a Deka tényleg lehet Deka?
Gyakorlatilag full semmi mellékhatás és amiket leírtam rossznak, azok is csak csekély mértékűek.
Élete első deka kúrája. Nincs tapasztalat ezen a téren.

Gyártót direkt nem írok, mert kiváncsi vagyok, hogy így látatlanba mit írtok (ha írtok). De ígérem kb. 2 hét múlva elmondom melyik gyártó az. Bár páran már lehet, hogy tudjátok :) Addig még várok, kiváncsi vagyok a véleményetekre/hozzászólásaitokra.

Tehát ami érdekes, hogy szinte semmi mellékhatás, ráadásul magas libidó van, 500-500 mg aránynál. Baszottjó erő és +10kg tömeg.

2020. Május 17. - 08:21:18
Válasz #11673

testo55

Vendég
Siman mukodhet attol meg, vannak olyan szerencsesek akiknel nem nagyon jelentkeznek mellekhatasok, masreszt meg ugye ha meg papir alapon ugyanannyi is megy, a deca sanszos hogy  aluldozisoltabb valamivel mint a teszto szoval valoszinuleg igy is tobb teszto megy :laugh:

2020. Május 17. - 08:22:19
Válasz #11674

testo55

Vendég
Siman mukodhet attol meg, vannak olyan szerencsesek akiknel nem nagyon jelentkeznek mellekhatasok, masreszt meg ugye ha meg papir alapon ugyanannyi is megy, a deca sanszos hogy  aluldozisoltabb valamivel mint a teszto szoval valoszinuleg igy is tobb teszto megy :laugh:

2020. Május 17. - 11:24:42
Válasz #11675
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

Melyik gyártó Stanazololja működik jól mostanaban?Jelenleg biosirat tudnek venni,de vannak kétsegeim felőle....

2020. Május 17. - 12:18:45
Válasz #11676
Nem elérhető

VG


sziasztok? triptorelint keresek 1 ampulla (por+oldoszer)

2020. Május 18. - 11:22:11
Válasz #11677
Nem elérhető

guzzi


sziasztok? triptorelint keresek 1 ampulla (por+oldoszer)



 #:-)
Csak óvatosan vele! Már ha kapsz.  8-)

2020. Május 19. - 12:01:28
Válasz #11678
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Combba van aki adja magának?
Mennyi a max ml ami mehet combba bármi gond nélkül? 2ml lenne heti 2x
Illetve, mekkora a legkisebb tű ami jó lehet?
Sok zsír nincs rajtam és esetleg agyaltam olyanon hogy valami 26-27g-vel hogy azért 1,2-1,6mm hossz legyen ha ez jó e egyáltalán
Lehet ez így esélytelennek tűnik de farba nem tudom adni és ezért próbálom valahogy a combot összehozni magamnak, régen próbáltam de mikor elkaptam egy ideget befejeztem, de most sajnos lehet újra magamnak kell.


2020. Május 19. - 13:55:46
Válasz #11679
Nem elérhető

kemi


Srácok!

Combba van aki adja magának?
Mennyi a max ml ami mehet combba bármi gond nélkül? 2ml lenne heti 2x
Illetve, mekkora a legkisebb tű ami jó lehet?
Sok zsír nincs rajtam és esetleg agyaltam olyanon hogy valami 26-27g-vel hogy azért 1,2-1,6mm hossz legyen ha ez jó e egyáltalán
Lehet ez így esélytelennek tűnik de farba nem tudom adni és ezért próbálom valahogy a combot összehozni magamnak, régen próbáltam de mikor elkaptam egy ideget befejeztem, de most sajnos lehet újra magamnak kell.

1ml-hez 29G

Adtam már 5ml-t is oda :D

2020. Május 19. - 23:39:33
Válasz #11680
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Combba van aki adja magának?
Mennyi a max ml ami mehet combba bármi gond nélkül? 2ml lenne heti 2x
Illetve, mekkora a legkisebb tű ami jó lehet?
Sok zsír nincs rajtam és esetleg agyaltam olyanon hogy valami 26-27g-vel hogy azért 1,2-1,6mm hossz legyen ha ez jó e egyáltalán
Lehet ez így esélytelennek tűnik de farba nem tudom adni és ezért próbálom valahogy a combot összehozni magamnak, régen próbáltam de mikor elkaptam egy ideget befejeztem, de most sajnos lehet újra magamnak kell.

1ml-hez 29G

Adtam már 5ml-t is oda :D
Szóval akkor ha jól értem 29g azaz inzulinos, akkor vennem kell fecsit
Viszont te hogy adod combba, vagy hogy adtad?
Mert van aki nem fogja össze a bőrt, és van aki igen, melyik a jobb?

2020. Május 20. - 09:45:23
Válasz #11681
Nem elérhető

Gábor77


Srácok!

Combba van aki adja magának?
Mennyi a max ml ami mehet combba bármi gond nélkül? 2ml lenne heti 2x
Illetve, mekkora a legkisebb tű ami jó lehet?
Sok zsír nincs rajtam és esetleg agyaltam olyanon hogy valami 26-27g-vel hogy azért 1,2-1,6mm hossz legyen ha ez jó e egyáltalán
Lehet ez így esélytelennek tűnik de farba nem tudom adni és ezért próbálom valahogy a combot összehozni magamnak, régen próbáltam de mikor elkaptam egy ideget befejeztem, de most sajnos lehet újra magamnak kell.
2,5ml gond nélkül bement comba. Comomb oldalába adtam 27G tűvel.

2020. Május 20. - 20:19:30
Válasz #11682
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok, propiból mely márkákat érdemes mostanában kerülni (eliten kívül) köszi.

2020. Május 21. - 13:42:19
Válasz #11683

testo55

Vendég
Propibol nem nagyon tudsz mellenyulni :violinplay3:

2020. Május 22. - 13:51:36
Válasz #11684
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok, propiból mely márkákat érdemes mostanában kerülni (eliten kívül) köszi.



Szevasztok Kandurok!

frankzane én most Magnus propit vettem. Állítólag fasza.

Viszont skacok ki tudja milyen a posta ügyintézés Magyarba?
 Csomagot vártam elsőbbségivel de kurva lassan jött.
Azért kérdezem mert itt a sógorokhoz egy hét kellett mire ki jött a csomag. Az itteni postán azt mondták hogy otthon akadt meg. Felhivtam a Magyar Postát Ők meg azt mondták hogy hát van ilyen hogy elkeveredik de ha nem ronlando akkor mit variálok.