2024. Május 31. - 12:11:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2510335 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2020. Július 05. - 13:43:28
Válasz #11730
Nem elérhető

cczw95


Kértek egy csomó tumormarkert.
Ennyit csináltak még,hát majd kiderül mi lesz. Nem tudni mit okozott vagy mit nem.
Nulla fogyásom volt amúgy ami furcsa.
Az nycs biopszia meg negatív

2020. Július 05. - 19:05:18
Válasz #11731
Nem elérhető

Protfor4


Kicsit offos kérdés,de mitől függ hogy ha beadás van, van hogy:
 Simán és fájdalommentesen bemegy és van hogy kisebb égő fájdalom van? Persze az ember igyekszik a beadás helyét minél jobban ellazítani, de van hogy sokkal lassabban megy be. Erre még nem találtam magyarázatot. Talán nagyobb az izomtónus edzéselőzmény után, vagy akár hőmérséklet? Full zsákbamacska néha, és gondoltam rutinosabbaktól megkérdezem.:)

2020. Július 07. - 06:31:02
Válasz #11732
Nem elérhető

Satufake


Farba elég 25mm es tű? Rendeltem 100 db ot, és otthon vettem észre hogy 30 helyett 25. Kicseréltetni pedig nem lehet. Vállba gondolom elég lenne, de legtöbbször fenékbe megy.

2020. Július 07. - 07:22:40
Válasz #11733
Nem elérhető

kemi


Farba elég 25mm es tű? Rendeltem 100 db ot, és otthon vettem észre hogy 30 helyett 25. Kicseréltetni pedig nem lehet. Vállba gondolom elég lenne, de legtöbbször fenékbe megy.

a 12mm is elég, ha nem vagy malac

2020. Július 07. - 10:18:11
Válasz #11734
Nem elérhető

Gyuf


Farba elég 25mm es tű? Rendeltem 100 db ot, és otthon vettem észre hogy 30 helyett 25. Kicseréltetni pedig nem lehet. Vállba gondolom elég lenne, de legtöbbször fenékbe megy.
Simán elég a 2,5
Én 3massal szoktam,de mikor milyet kapok a patikába mert itt sosincs mindegyik..

2020. Július 07. - 11:20:50
Válasz #11735
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Szisztok! Omega meds testo mix et használta már vakaki? Most azt tud hozni a spanom azt mondja jo próbálta már itt valaki?

2020. Július 08. - 23:45:57
Válasz #11736
Nem elérhető

Aant


Farba elég 25mm es tű? Rendeltem 100 db ot, és otthon vettem észre hogy 30 helyett 25. Kicseréltetni pedig nem lehet. Vállba gondolom elég lenne, de legtöbbször fenékbe megy.
Simán elég a 2,5
Én 3massal szoktam,de mikor milyet kapok a patikába mert itt sosincs mindegyik..


...gyulladni fog jobban mint egyébként. Kipróbáltam nekem nem jött be. De persze puding próbája...
Nem mindenki reagál egyformán.

2020. Július 09. - 00:00:51
Válasz #11737
Nem elérhető

Aant


Kicsit offos kérdés,de mitől függ hogy ha beadás van, van hogy:
 Simán és fájdalommentesen bemegy és van hogy kisebb égő fájdalom van? Persze az ember igyekszik a beadás helyét minél jobban ellazítani, de van hogy sokkal lassabban megy be. Erre még nem találtam magyarázatot. Talán nagyobb az izomtónus edzéselőzmény után, vagy akár hőmérséklet? Full zsákbamacska néha, és gondoltam rutinosabbaktól megkérdezem.:)

Ez nekem is megvan. Én arra gondolok hogy mivel az elején sosem jön elő így ezek talán kicsit betokosodott előző pontok vagy hegek amiket eltalalunk.

2020. Július 09. - 07:21:26
Válasz #11738
Nem elérhető

kemi


Kicsit offos kérdés,de mitől függ hogy ha beadás van, van hogy:
 Simán és fájdalommentesen bemegy és van hogy kisebb égő fájdalom van? Persze az ember igyekszik a beadás helyét minél jobban ellazítani, de van hogy sokkal lassabban megy be. Erre még nem találtam magyarázatot. Talán nagyobb az izomtónus edzéselőzmény után, vagy akár hőmérséklet? Full zsákbamacska néha, és gondoltam rutinosabbaktól megkérdezem.:)

Ez nekem is megvan. Én arra gondolok hogy mivel az elején sosem jön elő így ezek talán kicsit betokosodott előző pontok vagy hegek amiket eltalalunk.

Heges és televan olajjal. Add máshova! Vékony tűtől kevésbé lesz heges.

2020. Július 09. - 07:39:47
Válasz #11739
Nem elérhető

Gyuf


Farba elég 25mm es tű? Rendeltem 100 db ot, és otthon vettem észre hogy 30 helyett 25. Kicseréltetni pedig nem lehet. Vállba gondolom elég lenne, de legtöbbször fenékbe megy.
Simán elég a 2,5
Én 3massal szoktam,de mikor milyet kapok a patikába mert itt sosincs mindegyik..


...gyulladni fog jobban mint egyébként. Kipróbáltam nekem nem jött be. De persze puding próbája...
Nem mindenki reagál egyformán.
Ha van rajtad rengeteg zsír és nem megy elég mélyre a tű persze h gyullad
de akin szinte nincs már zsír, bőven elég a 2,5-3cm tű

2020. Július 09. - 08:16:42
Válasz #11740
Nem elérhető

Satufake


 Nincs sok zsír, illetve folyamatosan egyre kevesebb, versenydiétán vagyok már. Csak efelől nem volt tapasztalatom ezért érdeklődtem!  Łł=  =/+'

2020. Július 12. - 14:22:24
Válasz #11741
Nem elérhető

adrgold


Mivel lehet nem is az van benne amit ráírnak.
A GSKt is hívtam betiltani nem lehet.
Bár az ő felelősségük is mert minek hoznak nyilvánosságra addig egy vegyületet míg az nem futott át a klinikai teszteken. A legrosszabb hogy gyerek kezébe is kerülhet bármikor.


Köszönöm
Új önkológust kaptam. Mert limfóma volt az eredeti gyanú,lehet hülyén hangzik de inkább az lett volna.  Most talán lesz sok vizsgálat.
Ez durva.En is szedtem ugyanettől a gyártótól és semmi pozitívat nem ereztem abból amit kellett volna.Se állóképesség növekedés se zsirégetés sőt inkább rossz közérzetem volt egy idő után abba is hagytam.
Szia! Írtam neked ezzel kapcsolatban, ha van időd, válaszolj majd lécci.

2020. Július 21. - 10:32:26
Válasz #11742
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!

Edző partnerem egy kisseb gonddal küzd még pedig hogy nem fejlődik sehova. Tavaly előtt hetente csak 1-1,5ml testotol  és pár szem stsnazoltol nagyon szépen fejlődött. Addig már tavaly hetente 2ml sustától és 1ml boldenontol 2kg-al kevesebb volt. Most jelenleg az idén már 3ml sustanon és 2,5tren hezente és 5tabi stana naponta sem hozza azt amit tavaly. A 2 évvel előtti évhez képest még 4kg-al kevesebb és felé annyira sem eres.
Aki tudja mi a teendő ilyenkor ne tartsa vissza írja le!
Köszi előre is!

2020. Július 21. - 20:31:05
Válasz #11743
Nem elérhető

VBorisz


Szia!
A teendő az hogy nem a gyógyszerekben kell keresni a fejlődés kulcsát.Meg kell tanulni a táplálkozás szabályait.Lehet naturálon is hízni 10 kilókat (több kevesebb zsírral) aztán kémiával diétázni hogy maradjon izom is.Mindenkinek meg kell tanulnia a saját szervezetének ehhez miből mennyi tápanyagra van szüksége, amíg ezt nem tudja valaki addig nem érdemes kokszolni.Van aki könnyebben hízik, van akinek nehéz de meg kell tudni csinálni még egy vérektomorfnak is ha ért hozzá.

2020. Július 21. - 21:26:13
Válasz #11744
Nem elérhető

Gyuf


Szia!
A teendő az hogy nem a gyógyszerekben kell keresni a fejlődés kulcsát.Meg kell tanulni a táplálkozás szabályait.Lehet naturálon is hízni 10 kilókat (több kevesebb zsírral) aztán kémiával diétázni hogy maradjon izom is.Mindenkinek meg kell tanulnia a saját szervezetének ehhez miből mennyi tápanyagra van szüksége, amíg ezt nem tudja valaki addig nem érdemes kokszolni.Van aki könnyebben hízik, van akinek nehéz de meg kell tudni csinálni még egy vérektomorfnak is ha ért hozzá.

Nem a gyógyszerekben de nem is a kajában, a szervezet is lehet eleve ludas a cucc terén, kb mint nálam
Mindegy mit és mennyit tolok magamba, tesztó szintem fent van a picsába, még se történik semmi, csak kering bennem a motyó és ennyi