2024. Május 09. - 15:33:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451294 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2023. Március 04. - 18:48:56
Válasz #1755
Nem elérhető

Lolka


Kis érdekesség. 2 hete intenzíven vagyok. Bordatörés után 2 nap alatt majdnem elvéreztem.órákon múlott az életem Már előtte jó ideje 0.5ml teszto ment na most megy egy kényszer visszaállítás minden cucc néllül  Mivel 2 hete csak fekszek. Iszonyat leépült a vázizomzatom. Árnyéka sem vagy önmagamnak. Jövő héten remélem kikerülök innen. Pár hét múlva csináltatok labort hogy így hogy tért észhez a hormonrenddzerem



Gábor mihamarabbi jobbulást!

2023. Március 04. - 19:42:54
Válasz #1756
Elérhető

Gábor77


Kis érdekesség. 2 hete intenzíven vagyok. Bordatörés után 2 nap alatt majdnem elvéreztem.órákon múlott az életem Már előtte jó ideje 0.5ml teszto ment na most megy egy kényszer visszaállítás minden cucc néllül  Mivel 2 hete csak fekszek. Iszonyat leépült a vázizomzatom. Árnyéka sem vagy önmagamnak. Jövő héten remélem kikerülök innen. Pár hét múlva csináltatok labort hogy így hogy tért észhez a hormonrenddzerem



Gábor mihamarabbi jobbulást!
Köszi

2023. Március 04. - 20:55:45
Válasz #1757
Nem elérhető

bukta


Kis érdekesség. 2 hete intenzíven vagyok. Bordatörés után 2 nap alatt majdnem elvéreztem.órákon múlott az életem Már előtte jó ideje 0.5ml teszto ment na most megy egy kényszer visszaállítás minden cucc néllül  Mivel 2 hete csak fekszek. Iszonyat leépült a vázizomzatom. Árnyéka sem vagy önmagamnak. Jövő héten remélem kikerülök innen. Pár hét múlva csináltatok labort hogy így hogy tért észhez a hormonrenddzerem

Jobbulást!

Ha már bent vagy szólj a dokinak csináljon egy nagy labort.

2023. Március 05. - 05:38:21
Válasz #1758
Nem elérhető

Gyuf


Kis érdekesség. 2 hete intenzíven vagyok. Bordatörés után 2 nap alatt majdnem elvéreztem.órákon múlott az életem Már előtte jó ideje 0.5ml teszto ment na most megy egy kényszer visszaállítás minden cucc néllül  Mivel 2 hete csak fekszek. Iszonyat leépült a vázizomzatom. Árnyéka sem vagy önmagamnak. Jövő héten remélem kikerülök innen. Pár hét múlva csináltatok labort hogy így hogy tért észhez a hormonrenddzerem

Jééééézusom.. az azért elég durva
Jobbulást neked, és kitartást.
 /:-)

2023. Március 05. - 06:41:12
Válasz #1759
Elérhető

Gábor77


Kis érdekesség. 2 hete intenzíven vagyok. Bordatörés után 2 nap alatt majdnem elvéreztem.órákon múlott az életem Már előtte jó ideje 0.5ml teszto ment na most megy egy kényszer visszaállítás minden cucc néllül  Mivel 2 hete csak fekszek. Iszonyat leépült a vázizomzatom. Árnyéka sem vagy önmagamnak. Jövő héten remélem kikerülök innen. Pár hét múlva csináltatok labort hogy így hogy tért észhez a hormonrenddzerem

Jobbulást!

Ha már bent vagy szólj a dokinak csináljon egy nagy labort.
Köszönöm!Másfél héten keresztül folyamat vérképet elemeztek!

2023. Március 05. - 06:45:11
Válasz #1760
Elérhető

Gábor77


Kis érdekesség. 2 hete intenzíven vagyok. Bordatörés után 2 nap alatt majdnem elvéreztem.órákon múlott az életem Már előtte jó ideje 0.5ml teszto ment na most megy egy kényszer visszaállítás minden cucc néllül  Mivel 2 hete csak fekszek. Iszonyat leépült a vázizomzatom. Árnyéka sem vagy önmagamnak. Jövő héten remélem kikerülök innen. Pár hét múlva csináltatok labort hogy így hogy tért észhez a hormonrenddzerem

Jééééézusom.. az azért elég durva
Jobbulást neked, és kitartást.
 /:-)
Köszönöm

2023. Március 05. - 17:32:17
Válasz #1761
Elérhető

Gábor77


Hello, jobbulást neked!
Kitartás.Mi történt a bordáddal, baleset ért?
Üdv.
Egy erős köhögési roham miatt begörcsölt a hátizmom ami 2 bordámat eltört. Az egyik borda kimozdult a helyéről és egy eret elvágott. Aminek hatására a mellüreg fele és a környező szövetek felvettek egy csomó vért. Pénteken tört, szombaton este hazaküldtek a traumatológiai ügyeletről hogy no para. Vasárnap a mentő vitt ugyanoda és onnét egyenesen az intenzívre. 2 műtétetm volt és talán mostmár kifele jövök így 2 hét után.

2023. Március 05. - 20:30:09
Válasz #1762
Nem elérhető

Gyuf


Hello, jobbulást neked!
Kitartás.Mi történt a bordáddal, baleset ért?
Üdv.
Egy erős köhögési roham miatt begörcsölt a hátizmom ami 2 bordámat eltört. Az egyik borda kimozdult a helyéről és egy eret elvágott. Aminek hatására a mellüreg fele és a környező szövetek felvettek egy csomó vért. Pénteken tört, szombaton este hazaküldtek a traumatológiai ügyeletről hogy no para. Vasárnap a mentő vitt ugyanoda és onnét egyenesen az intenzívre. 2 műtétetm volt és talán mostmár kifele jövök így 2 hét után.
Mi a geciiiii.
Azta kurva eget, ez azért több mint durva..
életembe nem hallottam még ilyet, hogy ilyen lehetséges.

2023. Március 05. - 22:05:38
Válasz #1763
Nem elérhető

VBorisz


Hát beszarok tényleg, mik vannak!
Csak vigyázz magadra most óvatosan a köhögéssel.Én ősszel elkaptam a gyerektől egy járványt, amitől félóránként hánytam be kellett vinni az ügyeletre, és hányás közben a hasizmom görcsölt be, majd megfulladtam.Azóta viszont hasazásnál, vagy ha úgy hajolok le ugyanott visszaáll bele a görcs, de érzem mikor jönne és gyorsan nyújtanom kell, akkor nem ugrik össze és elmúlik.
Helyre jössz majd hamar ne aggódj, nyárra formába jössz, csak kitartás!

2023. Március 11. - 08:46:46
Válasz #1764
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Pct tapasztalatokat osztanék meg. Egy 1,5 éves kúra (volt benne trt is több hónap, plusz teszto, dhb, tren persze nem minden egyszerre) után a párommal úgy döntöttünk hogy gyereket szeretnènk. Beszereztem mindent, hcg, hmg, zita, clomid. Rövid észterek mentek, kivéve testo ena, úgyhogy 6 héttel az utolsó szuri után elmentem vérvételre. (Vérvétel volt kúra közben is, egyrészt a cuccok "ellenőrzésére" másrészt láttam hogy LH, FSH 0, ami azt jelenti hogy a saját termelésem leállt).
6 hét után a vérvétel kimutatta hogy alacsony teszto (8körül) plusz magas ösztro szintem van de beindult a saját termelésem (LH,  FSH értékek középen). Szóval össz PCT 30 szem zita volt, ezután normalizálódott minden, és a párom 3 hónap után teherbe is esett :) csak tájékoztatás szinten írtam le, nyilván minden szervezet más, de nagyon fontos a vérvétel. Szurkálhattam volna 20000Ne hcgt,  500 NE hmgt, meg istentudja mennyi szemest vakon, teljesen fölöslegesen, lehet hogy több kárt csinálva, mint hasznosat. Remélem hasznos volt! Minden jót, és csak okosan ;) ja és 39 éves vagyok, 1. Gyerek lesz :) ja és alig estem össze, inkább zsír jött fel, erőbe kb 10-15% a visszaesés, formában is kb ugyanez

2023. Március 11. - 13:43:32
Válasz #1765
Nem elérhető

bukta


Köszi.
Gratula a gyerekhez sok boldogságot  ;-oo-;

2023. Március 11. - 14:46:47
Válasz #1766
Nem elérhető

Glacika



2023. Március 11. - 22:22:17
Válasz #1767
Nem elérhető

Sznk


Hello, jobbulást neked!
Kitartás.Mi történt a bordáddal, baleset ért?
Üdv.
Egy erős köhögési roham miatt begörcsölt a hátizmom ami 2 bordámat eltört. Az egyik borda kimozdult a helyéről és egy eret elvágott. Aminek hatására a mellüreg fele és a környező szövetek felvettek egy csomó vért. Pénteken tört, szombaton este hazaküldtek a traumatológiai ügyeletről hogy no para. Vasárnap a mentő vitt ugyanoda és onnét egyenesen az intenzívre. 2 műtétetm volt és talán mostmár kifele jövök így 2 hét után.

Jobbulást ;-oo-;
Azért ez kemény.

2023. Május 12. - 05:51:43
Válasz #1768
Nem elérhető

Mitchel


Sziasztok
Most akkor hogyan is kellene a pct protokollt valójában levezetni?
G a saját topicjában azt mondja már az első héttől mennyen 2x500 ui hcg kúra után meg 1000-2000 ui plussz beszél más dolgokról is mellé.Ellenben DietGanz csinált egy videót Dr Dean-el PhD gyógyszer kutato,ő azt mondja mondjuk egy 2 hónapos heti 250mg testo cyp kúra után 5.héttől kell elkezdeni az utókúrát
?

2023. Május 16. - 20:44:28
Válasz #1769
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok
Most akkor hogyan is kellene a pct protokollt valójában levezetni?
G a saját topicjában azt mondja már az első héttől mennyen 2x500 ui hcg kúra után meg 1000-2000 ui plussz beszél más dolgokról is mellé.Ellenben DietGanz csinált egy videót Dr Dean-el PhD gyógyszer kutato,ő azt mondja mondjuk egy 2 hónapos heti 250mg testo cyp kúra után 5.héttől kell elkezdeni az utókúrát
?

Dr Dean mondanivalójának nem ez volt a lényege. Függ a használt észterektől. 5x felezési időt megvárod a kiürüléshez, akkor vérvétel. Ha lh és fsh nem 0, akkor beindult a saját termelésed, akkor max tamoxifen kellhet, hogy segítsen a szervezetnek. Ha lh és fsh 0, akkor kellhet hcg, minden másnap 1500-2500iu, 2 hétig, mellé antiösztrogén, 3 hétre rá újabb vérvétel, és meglátod az lh, fsh értékekből hogy beindult e a saját termelés. Ha nem, ismétlés+tamoxifen. Egy pct min 3 hónap, mire teljesen helyre állnak a hormonszintjeid... addig normális az alacsony Teszto szint, viszont törekedni kell az ösztrogén normál értéken belül tartására.