2024. Április 27. - 23:53:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az anabolikus zsíroskenyér és a diétás rántotta baconnel-étkezési szokások,tippe  (Megtekintve 32231 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 04. - 12:21:49
Megtekintve 32231 alkalommal
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Szeretném, ha  ebben a topicban meg tudnánk beszélni étkezésünket, bevett szokásokat, ahogyan alakítjuk a kajálást, ami hihetetlen fontos, nemcsak, ha izmosak szeretnénk lenni, hanem, ha egészségesek is.
Érdekelne ki milyen elvek alapján kajál,ki az aki  méri is a mennyiségeket és ki az aki csak "úgy" eszik.
Jómagam decemberben tartottam teljes szünetet ilyen téren, mert rengeteg dolgot szerettem volna enni, amit egyébként nem szoktam.Ment is gazdagon a torta mekdonáldsszal,meg ilyenek.Aztán mától ráhangolódás, majd következik egy szigorubb időszak,egyébként nekem semmi bajom nincs avval hogy szinte mindennapos, hoyg teljesen ugyanazt eszem.HA valakinek esetleg vannak favorit módszerei azokat is kibeszélhetjük.
Úgy döntöttem én vércsoport szerint fogom(nagy vonalakban) berendezni az étrendem, mivel szinte eddig  is eszerint ettem persze ösztönösen.Ezúton is köszönöm Eszteró úr folyamatos segítségét ezügyben ;D
Szóval most van éppen az, hogy rászokom a halra ;D, meg az új opciók tekintetében megeszem maradék elemózsiámat ami már nem fog többé szerepelni, de eddig kb. így nézett ki egy átlag napom:
1.étkezés:100 gramm zab, tejsavó
2.étkezés:ugyanez, a délelötti órákban nemigen van étvágyam
3.étkezés:200 gramm csirke, sok-sok zöldség, pufirizs
4.étkezés: ugyanez
Edzés, edzés alatt glutamin-folyékony amino-vitargo(ez cserélődik le egy Másik Dymatize termék-folyékonyamino-creatin kombóra)
edzés után dupla adag tejsavó(ezt most nemkérek februárig, mert nem akarom és kész)
5.étkezés:minden másnap marhahúst fogyasztottam,hátszínt vagy bélszínt.Zöldségekkel, rendszerint spenóttel, mert azt nayon nagyon szeretem.

Hatodik nem nagyon volt, elég rossz az étvágyam,ezt próbáltam ellensúlyozni a turmixokkal.Ha votl hatodik, akkor az szintén turmix volt.Mostantól lesz benn b vitamin complex, az javíccsa az étvágyat.
Annyit még kihagytam, hogy ha ezek közül munka miatt csúszott vmi, akkor igyekeztem vmi naturcsirka dologgal helyettesíteni vhol, de volt, hogy bevágtam egy pizzát ;D

Rengeteg kedvenc módszerem van a kaják elkészítésére is, de egyenlőre ennyit.Kíváncsian várom ki, hogyan is eszik a mindennapokban.




















































































Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 04. - 13:20:02
Válasz #1
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mai:

1. étkezés : 175g zab + 50g tejsavó
Edzés: 40g CH + BCAA + Glutamin + EEA
2. étkezés: 80g CH + 50g tejsavó (edzés utáni turmix)
3. étkezés: 250g csirkemell + 100g rízs + zöldségek
4. étkezés: 175g zab + 50g tejsavó
5. étkezés: 250g csirkemell + 100g rízs + zöldségek
6. étkezés: 250g sovány túró + 25g tejsavó

Egyelőre így lesz, de folyamatosan fogom emelni a húsit, mert ez így elég sovány. Mint az előttem szóló cimboránál, így nálam is fent áll a rossz étvágy szindróma sajnos.

2010. Január 04. - 19:47:51
Válasz #2
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Volt egy három napos kis betegségem, szóval a mai nap sem a hatalmas zabálás napja volt.
1.ékezés:150 g zab, tejsavó, alma meg narancs kockázva utánaküld.
2.étkezés:marha hátszín 200g durumtészta, még maradt, nem dobnám ki.
3.étkezés :100 g zab, tejsavó
Edzés(edzés közbeni móka)
Edzésután belgacsoki >:D
4.étkezés hazaérvén:200g marha hátszín, majd 10 tojás fehérje, kettő sárgája.

itt tartok most , nem kimondottan sok.Igyekszem leküzdeni  az étvágytalanságot,ma még szeretnék enni  egy kis halat h rászokjam.
A belgacsoki volt a legjobb. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 04. - 22:02:18
Válasz #3
Nem elérhető

aleb


A mai napon így nézett ki álltalában hasonló,kissebb változtatásokkal:
 kelés 7-9  között,aztán irány a terem,aerob tréning éhgyomorra állt 50 perc gyaloglás változatai.
Edzés után ma pl1-kor
1.-100g zab p. tejsavó
  Már otthon
2.-4 tojás /rántotta olaj spray/ 2 szelet teljeskiörlésű 6 magos kenyér szel.
   A főtt kajám ma 500g csirke mell 250g szója kocka 1 csomag snack /kínai ízesítésű tészta/,zöldborsó,brokkoli
3.-ebből egy rész
4.-ugyan az
    Edzés sujzós
5.-tejsavó turmix
6.-újra a főtt csirkés szójás cucc

Ennyi,esetleg ha éhezek,mert sokáig fent maradok,gyümölcs:alma,mandarin
   

2010. Január 05. - 11:55:47
Válasz #4
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Na hát ma próbálnék többet enni, mint tegnap.Reggelire egyturmix ment le, második étkezésnek ment most 200 g zabocska, tejsavó, némi gyümölcs(egy alma, egy citrom leve).Ma halat szeretnék enni, ha nem megy marad a marha ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 05. - 21:22:06
Válasz #5
Nem elérhető

Gabe


200g zabot mennyi vízzel lehet meginni?
Nekem a 100gzab+50g tejsavó fél liter vízzel is olyan, mint a gipsz!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 05. - 21:31:22
Válasz #6
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
200g zabot mennyi vízzel lehet meginni?
Nekem a 100gzab+50g tejsavó fél liter vízzel is olyan, mint a gipsz!

Én 175g zabot tolok és attól függ a víz mennyisége, hogy milyen fehérjét adok hozzá. Most Syntha-val megy reggel, és simán elég hozzá a fél liter víz. Mondjuk ez zab függő is, mert abból is van elég sok fajta.
Bár nem engem kérdeztél, de ezt leszarom.  ;D

2010. Január 05. - 21:35:02
Válasz #7
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 05. - 21:35:35
Válasz #8
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Január 05. - 21:39:35
Válasz #9
Nem elérhető

Gabe


Ezt az én lidl zabpelyhemmel szerintem kés-villával enném, ebben az adagolásban!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 05. - 21:42:08
Válasz #10
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezt az én lidl zabpelyhemmel szerintem kés-villával enném, ebben az adagolásban!

Akkor kukába a turmixgépeddel és vagyél egy normálisat.  ;D Tok sima és krémes állagú lesz nekem így ez a turmix...megjegyzem Lild zabpehellyel.

2010. Január 05. - 21:42:28
Válasz #11
Nem elérhető

aleb


Az alja mindig sűrűbb nálam,de nem zavar,van,hogy kikanalazom,vagy kirázom belőlle. <:-)

2010. Január 05. - 21:53:42
Válasz #12
Nem elérhető

Gabe


Ezt az én lidl zabpelyhemmel szerintem kés-villával enném, ebben az adagolásban!

Akkor kukába a turmixgépeddel és vagyél egy normálisat.  ;D Tok sima és krémes állagú lesz nekem így ez a turmix...megjegyzem Lild zabpehellyel.
Nekem le van darálva mindig 3 zacskó 500g-os, kirakva üvegbe, benne egy mérőkanál!
Csak beleszedem a shakerbe a víz, meg a fehérje mellé, és összerázom!
Így szoktam zacskóban is vinni zabot+fehérjét magammal Maszat féle bulikba melóba is!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 05. - 21:55:34
Válasz #13
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezt az én lidl zabpelyhemmel szerintem kés-villával enném, ebben az adagolásban!

Akkor kukába a turmixgépeddel és vagyél egy normálisat.  ;D Tok sima és krémes állagú lesz nekem így ez a turmix...megjegyzem Lild zabpehellyel.
Nekem le van darálva mindig 3 zacskó 500g-os, kirakva üvegbe, benne egy mérőkanál!
Csak beleszedem a shakerbe a víz, meg a fehérje mellé, és összerázom!
Így szoktam zacskóban is vinni zabot+fehérjét magammal Maszat féle bulikba melóba is!

Hát akkor itt különbözik a technikánk. Én beleöntök fél liter vizet a turmixgépbe, abba 175g zab, arra 2-3adag tejsavó, kb. fél perc turmixolás, shakerbe önt és már iszom is.

2010. Január 05. - 22:19:03
Válasz #14
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


200g zabot mennyi vízzel lehet meginni?
Nekem a 100gzab+50g tejsavó fél liter vízzel is olyan, mint a gipsz!

Nekem ugyanez a szitu, be a turmixgépbe minden aztán mehet a hárdkór.Megjegyzem ma sem ment túl rózsásan a kaja.Nem tudom, ki ,hogy van ezzel a hal témával, diétás időszakban rámegyek majd , de nem leszünktúl jó barátok.
Ma lábtréning volt, szóval holnap, mivel nem edzek, megpróbálok meló közbe megenni minent amit mellesleg épp most főzök.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.