2024. Május 10. - 03:17:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az anabolikus zsíroskenyér és a diétás rántotta baconnel-étkezési szokások,tippe  (Megtekintve 32317 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 20. - 12:43:38
Válasz #45
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


A karfiol egy nagyon finom cucc, minden formában szeretem.Főleg rántva, meg krémlevesnek, de párolva is okés.
Articsóka meg ilyesmi?Még sosem emrtem megkóstolni.Valaki találkozott már vele?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 13:04:59
Válasz #46
Nem elérhető

God Vazzeg


Én a kelbimbót, paradicsomot, karfiolt szeretem, uborkát csak kovászosan vagy csemegének...
Paprikát annyira nem komálom, spenóttal elvagyok végül is.
Brokkolit 1 - 1,5 hét mindennapos kajálás után a pokolba kívántam diéta alatt és olyan volt, mint ha éreztem volna rajta valami permet szert vagy ilyesmit.  :----

Én brokkoli szagút szoktam fingani, de ez titok, el ne mondd senkinek  :D

2010. Január 20. - 14:39:09
Válasz #47
Nem elérhető

Rob


Néha énis érzek fura ízt a brokkolin. De általába amit a tescoba veszek azzal nincs baj,de a pennys az néha vegyszerízű ::)
De ha minden kötél szakad akkor felforralok egy kis vízet,és beteszem a brokkolirózsákat kb 20-30másodpercig és akkor mégjobban csúszik és a lúgos kémhatása is megmarad és az íze is jobb lesz.  ;)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 20. - 15:35:33
Válasz #48
Nem elérhető

atleeta


Nah kaptam ötletet bővem  :-){ .

meghalokhogyharámnézel  te úgylátom megadod a módját a kajáknak  ****:)))))) Azt a brokkoli szószt tuti kipróbálom, bár az a spenótos dolog nekem elég furán hangzik, de egy próbát megér.

Nekem eddig uborka, paprika, meg paradicsom ment ipari mennyiségben, de tuti kipróbálom ezeket is.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 20. - 15:43:30
Válasz #49
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Most is brokkoliszószt nyomattam, avval megy le egyedül a ahal.Különben nembírom.Én arra kérnék tanácsot, ki, hogyan készíti a halat?Valami olyan kell, ami nagyon elveszi az ízét.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 15:46:36
Válasz #50
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Most is brokkoliszószt nyomattam, avval megy le egyedül a ahal.Különben nembírom.Én arra kérnék tanácsot, ki, hogyan készíti a halat?Valami olyan kell, ami nagyon elveszi az ízét.

Akkor ne tedd be a mikroba 5 percre...mert ez nem veszi el.  ;D

2010. Január 20. - 15:47:24
Válasz #51
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 15:47:44
Válasz #52
Nem elérhető

NosztalNiga


Most is brokkoliszószt nyomattam, avval megy le egyedül a ahal.Különben nembírom.Én arra kérnék tanácsot, ki, hogyan készíti a halat?Valami olyan kell, ami nagyon elveszi az ízét.
Én nem vagyok nagy szakács (nem csicsázom túl a dolgokat finoman szólva  ;D) de barátnőm ezelőtt olyat tolt,hogy tonhalat valami fokhagymával megpirította serpenyőbe, apró darabokra foszlott a flamo, rakott hozzá oliva bogyót meg még vmit aminek nem emléxem a nevére :D (más fűszert is rakott rá), aztán ezt összekeverte a megfőzött rizzsel!
Nem lehetett érezni a hal ízét, geci finom volt  :) Ha gondolod pontosan rákérdezek!
(Persze ez nem volt egy kimért adag...nem tudom mennyi hal/rizs ment bele pontosan, de tuti meg lehet okosítani!)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 20. - 15:51:45
Válasz #53
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


HA megkérdezed az kurvajó lesz, köszi, mert igaz csak napi egyszer eszem halat, de hányok tőle.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 22. - 12:29:42
Válasz #54
Nem elérhető

Rob


Mai kaja:
Wokba oliva olaj,1 jó nagy fej hagyma,kis erős zöld paprika,lenmag...aztán erre jön rá a mexikói-borsos fűszerezésű csirkemell felkockázva + basmati rizs+zöldségek(répa,ubroka,kelbimbó,...)
Nagyon finom!   /7%
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 22. - 12:35:33
Válasz #55
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Sounds good! ****:))))))
Nekem a kövi kaja 3 óra magasságában ez lesz:

Kétszer 25 deka hátszín hirtelen megsütve, borsozva, végén sózva,hagyom hűlni.
Mellé egy némi bab lesz, zöldségkörettel.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 22. - 12:38:25
Válasz #56
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 22. - 12:46:13
Válasz #57
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én ilyen nagyobb adagokat szoktam egyszerre venni, ugy nem annyira horror.Mondjuk most pont nem mentem el az uj adagért, mert sok volt a dolog.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 22. - 13:30:54
Válasz #58
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 22. - 13:35:03
Válasz #59
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.