2024. Május 13. - 05:45:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kaja chat  (Megtekintve 155164 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Március 02. - 01:04:59
Válasz #60
Nem elérhető

Maszat


Csinálj rántottát tegyél a tojáshoz zabot meg egy kis cukrot, süsd ki mint a palacsintát, és kend meg lekvárral.
Én ezt eszem reggelire, csak diétásba és nem untam meg már 5 hónapja.

JÉZUS ISTEN  :o :o

Kib*szott jó ötlet volt ez a kaja zóna!!!

Ezt holnap kipróbálom!!!!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 02. - 12:27:59
Válasz #61

Tündi-Bündi

Vendég
 ?:-/  ?:-/ Mivel lehet étvágyat csinálni?????????????? ?:-/  ?:-/
Nem értem...baromi éhes vagyok...még is a 6. kanál után úgy érzem, ha még egy kanállal ennem kell vissza jön az egész.... :'(  :'( azt hittem a normaflore segít...de nem :( hogy lesz így tömegnövelés  :'(

2010. Március 02. - 12:32:03
Válasz #62
Nem elérhető

God Vazzeg


?:-/  ?:-/ Mivel lehet étvágyat csinálni?????????????? ?:-/  ?:-/
Nem értem...baromi éhes vagyok...még is a 6. kanál után úgy érzem, ha még egy kanállal ennem kell vissza jön az egész.... :'(  :'( azt hittem a normaflore segít...de nem :( hogy lesz így tömegnövelés  :'(

Ezt próbáld ki:

http://www.pirulapatika.hu/210071885/betegtajekoztato/motilium_10_mg_filmtabletta

Nekem sokat segített  ****:))))))

2010. Március 02. - 12:36:32
Válasz #63
Nem elérhető

Taki


Good amit ír az teljesen jó én is közdöttem ezzel a problémával mint te Tündi-Bündi!Ez a gyogyszer nekem is segített!Próbáld ki!

2010. Március 02. - 12:44:48
Válasz #64

Tündi-Bündi

Vendég
Köszi a tippet srácok!Ki fogom próbálni! Bár nagyon gyógyszer ellenes vagyok...de nálam ez már elég súlyos...lassan már semmihez nem lesz energiám, ha így haladok...hízni meg aztán főleg nem fogok...remélem ez segít!még egyszer köszi  :-*

2010. Március 02. - 12:47:42
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi a tippet srácok!Ki fogom próbálni! Bár nagyon gyógyszer ellenes vagyok...de nálam ez már elég súlyos...lassan már semmihez nem lesz energiám, ha így haladok...hízni meg aztán főleg nem fogok...remélem ez segít!még egyszer köszi  :-*

Ez akkor jó, ha undorod van a kajától.. Nekem már hányingerem volt tőle, és minden kaját büdösnek éreztem.. Na akkor kell a motilium. Ha csak simán nem tudsz enni akkor b-komplex  ;)

2010. Március 02. - 12:53:07
Válasz #66
Nem elérhető

Taki


Én sem tudtam kajábol sokat enni még ránézni se!!Nah meg aztán ettem belöle egy kicsit akkor meg olyan hányingerem volt hogy majd beledöglötem de ki nem jött semmi se!Aztán egyik orvos ismerösöm ajánlotta ezt a gyogyszert!(és bevált)Tünetmentes lettem!

2010. Március 02. - 14:11:47
Válasz #67
Nem elérhető

Gabe


B-12 vitamin
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 02. - 18:04:32
Válasz #68
Nem elérhető

Maszat


Megcsináltam a palacsintát...

Kicsit odaégett és lekvárba is csak ilyen ocsmány tescost találtam.Megettem a felét, most oylan hányingerem van,h még a fejem is belefájdult :S

pfuj ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 02. - 18:10:06
Válasz #69
Nem elérhető

csaba.r


Akkor a Lekvárral volt a gond, én házi lekvárt tolok és nekem semmi.
Milyen levár sárgabarackos?????  Mert az gyakran sütőtökből van.
Meg az hogy tescós.... hát franc se tudja én nem ennék
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 02. - 18:11:21
Válasz #70
Nem elérhető

Maszat


Akkor a Lekvárral volt a gond, én házi lekvárt tolok és nekem semmi.
Milyen levár sárgabarackos?????  Mert az gyakran sütőtökből van.
Meg az hogy tescós.... hát franc se tudja én nem ennék

Én se ettem volna, de csak ez volt itthon.Anyámnak a mániája ez a tesko...

na be is fejezem, mert mindjárt kihányom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 02. - 18:13:12
Válasz #71
Nem elérhető

csaba.r


Akkor a Lekvárral volt a gond, én házi lekvárt tolok és nekem semmi.
Milyen levár sárgabarackos?????  Mert az gyakran sütőtökből van.
Meg az hogy tescós.... hát franc se tudja én nem ennék

Én se ettem volna, de csak ez volt itthon.Anyámnak a mániája ez a tesko...

na be is fejezem, mert mindjárt kihányom.

Ha legközelebb csinálnál akkor toljál bele fahéjat, ne lekvárt attól nem lessz baj.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 02. - 18:16:33
Válasz #72
Nem elérhető

Koxi


?:-/  ?:-/ Mivel lehet étvágyat csinálni?????????????? ?:-/  ?:-/
Nem értem...baromi éhes vagyok...még is a 6. kanál után úgy érzem, ha még egy kanállal ennem kell vissza jön az egész.... :'(  :'( azt hittem a normaflore segít...de nem :( hogy lesz így tömegnövelés  :'(

Peritol  /7%
Nekem ez vált be étvágygerjesztőként.
http://www.pirulapatika.hu/210025402/gyogyszerforma/peritol_tabletta
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Március 02. - 18:20:48
Válasz #73

Tündi-Bündi

Vendég
Én sem tudtam kajábol sokat enni még ránézni se!!Nah meg aztán ettem belöle egy kicsit akkor meg olyan hányingerem volt hogy majd beledöglötem de ki nem jött semmi se!Aztán egyik orvos ismerösöm ajánlotta ezt a gyogyszert!(és bevált)Tünetmentes lettem!
Nekem is az van, hogy éhes vagyok...de pl már mikor hétvégén főztem, akkor sokszor kerülgetett a hányinger...és ha eszek valamit, amit amúgy imádok, most nem érzem finomnak...és úgy érzem tele vagyok...és van hogy az utcsó falat már csak vízzel megy le...:( csajok aranyosak voltak...mondták igyak egy forrócsoki extra csoki mixet extra cukorral...nehogy már elfogyjak nekik :) (ki lenne a kapcsolattartó a főnökkel  ;D ) és ahogy ittam azt a cukros szirup szerű löttyöt elkezdtem köhögni nem bírtam lenyelni...nagyon gáz...velem még nem volt ilyen...de ha veletek is volt ilyen akkor csak nem vagyok terhes  ****:))) mert bent ezzel idegesítenek... :-Đ voltam gyógyszertárban és nem volt ilyen  :-\ holnap megnézem máshol...addig marad a B vitamin és a normaflore...

2010. Március 03. - 12:52:52
Válasz #74

Tündi-Bündi

Vendég
na mai ebéd meg volt
5 kanál borsó leves
6 szem petrezselymes burgonya 4 harapás a rántott csirke combiból...fuu és most nagyon szarul vagyok  :-\ erre meglát a portás srác az elzöldült fejemmel a hasamat fogva...és csak ennyit mondott vigyorogva: na Tündike betalált a kisgyúrós?!
hulye kocsok  ***))))
Rencsi ma csak valami lightosat edzünk, ha lehet... :-[